Skoči na vsebino

P: Nekaj zanimivih koščkov za E30, E36, E39, E34 in E32

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
108 odgovorov v temi
sema318is
sema318is

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 170
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

2. Temperaturni senzor za BC (deluje tudi z BCji od drugih serij, prodam samo v kompletu z enim od BCjev): 10 EUR + cena BCja

Jaz bi rabil ta temperaturni senzor za BC, ker na mojemu BCju mi skoz kaze -37 C, ali lahko brez BCja ker ga nerabim

Urejal sema318is, 01.08.2009, 16:36.

Prikaži več možnosti

IGOR989
IGOR989

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 164
  • Avtomobil: E36 low & wide project

Stikalo (lucko na armaturi za rocno) za E36 coupe bi rabil.

Je na voljo, kaksen?
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 368

ne žal nimam
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz bi rabil ta temperaturni senzor za BC, ker na mojemu BCju mi skoz kaze -37 C, ali lahko brez BCja ker ga nerabim

Če vzameš skupaj z BCjem potem lahko, drugače posebaj ga ne dam.
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

ekola... na željo nekaterih dodatne slike

Tisti dve stikali sta pa malo večji, kot sem mislil. Stikalo za EDC je pa žal le za dele, ker manjka tipka... niti ne vem, kje je odpadla :frown

Pripete slike za predogled

• BCe34.jpg
  • stikala1.jpg
  • stikala2.jpg
  • stikala3.jpg
Prikaži več možnosti

tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 126

daj probaj pogledat kje je pokrovček EDC tipke. drugače pa vzamem BC E34 in PDC tipko
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

ga nimam... se je moral izgubiti takoj po tistem, ko sem jo odmontiral, očitno je bil odlomljen in je samo ven padel, opazil sem pa šele doma.

No uglavnem veš kje me dobiš, BC bom pa prej še pretestiral, da bo ziher delujoč.
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

Kar je BOLD je novo

e30
1. posoda vode za pranje stekla, ki se montira tam, kjer imajo običajno akumulator, po EZk primerna za 325ix, bi pa verjetno pasala še kam; 1 375 570: 25 eur
2. posoda za pranje luči, po ETK za 325ix in 324d, 1 381 709: 10 eur
3. rele za delovanje brisalcev na lučeh: 40 eur
4. stikalo za prekinitev delovanja prednjih šip za 2 vratni model, 2 kom, malo abšlesana: 3 eur/kos
5. razna stikala za meglenke (enojna ali dvojna), možna predelava v tipke, če kdo slučajno rabi tipko namesto stikala... 3 eur/kos
6. Komplet črne vratne tapete za 2 vratno limuzino, lepo ohranjene, z luknjami od ročnih šip, dam pa poleg tudi original pokrovčke teh lukenj: 20 eur
7. Smerniki (bočni ali prednji): 5 eur/kos, ali temnjeni (home made): 8 eur/kos
8. Razne analogne in digitalne ure: 3 eur/kos
9. Zadnje //M technik vzmeti, na novo prašno pobarvane v črno: 30 eur (za te morem še preverit, če so res)
10. navadne prednje vzmeti od 316i: 10 eur
11. Športni tri kraki usnjen volan (ni M technik), odlično ohranjen, je bil original v moji E30, sedaj ga imam pa že kakšne 4 leta pospravljenega, sem mislil da bom še kakšno kupil, pa nič ne kaže: 35 eur
12. Usnjena prestavna ročica (se jo tudi vidi spodaj na sliki), usnje zguljeno, potrebna preoblačenja: 10 eur

e36
1. Mali BC (7 gumbov, prikaz ure, datuma in temperature): 10 EUR
2. stikalo za odpiranje stekel, tisto z navadnim ali konfortnim odpiranjem, ne klika ravno najlepše, a vseeno brezhibno deluje: 5 eur
3. Rolo za zadnje steklo (verjetno je univerzalni in ni original, ker nič ne piše, paše pa verjetno tudi v kakšen drug avto): 10 eur
4. razna stikala: 3 eur/kos

e34 & e32 & 39
1. Mali BC (samo modul), neka posebna verzija št. 1 389 551: 15 EUR
2. original gumb za PDC (e32 in e31), verjetno pa paše še v kakšen drug avto: 10 eur REZERVIRANO
3. stikalo EDC, nekompletno: 5 eur REZERVIRANO
4. Zelo lepo ohranjeno stikalo klime: 10 eur
5. Velik BC (samo modul): 20 EUR REZERVIRANO

e39
1. usnjena manšeta avtomatskega menjalnika - steptronic: 5 eur
2. črna usnjena manšeta ročne zavore: 5 eur

Primerno za različne modele:
1. Srednje ohranjena prestavna ročica (Lesena, v laku so razpoke, ni pa odluščen): 5 eur
2. usnjena ročica ročne zavore, usnje malo oguljeno: 5 eur

• volan E30.jpg

Urejal dK, 05.08.2009, 16:42.

Prikaži več možnosti

tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 126

ga nimam... se je moral izgubiti takoj po tistem, ko sem jo odmontiral, očitno je bil odlomljen in je samo ven padel, opazil sem pa šele doma.

No uglavnem veš kje me dobiš, BC bom pa prej še pretestiral, da bo ziher delujoč.

lahk ti nakažen na trr da bo ziher, drugače bom v LJ nekje septembra, ali pa na panoramski po primorski ki bo avgusta :ok. Če tipka edc ni kompletna nimam kaj z njo. tako da velja nakup samo za pdc tipko in bc
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

Kar je BOLD je novo

e30
1. posoda vode za pranje stekla, ki se montira tam, kjer imajo običajno akumulator, po EZk primerna za 325ix, bi pa verjetno pasala še kam; 1 375 570: 25 eur
4. stikalo za prekinitev delovanja prednjih šip za 2 vratni model, 2 kom, malo abšlesana: 3 eur/kos
5. razna stikala za meglenke (enojna ali dvojna), možna predelava v tipke, če kdo slučajno rabi tipko namesto stikala... 3 eur/kos
6. Komplet črne vratne tapete za 2 vratno limuzino, lepo ohranjene, z luknjami od ročnih šip, dam pa poleg tudi original pokrovčke teh lukenj: 20 eur
9. Zadnje //M technik vzmeti, na novo prašno pobarvane v črno: 30 eur (za te morem še preverit, če so res)
11. Športni tri kraki usnjen volan (ni M technik), odlično ohranjen, je bil original v moji E30, sedaj ga imam pa že kakšne 4 leta pospravljenega, sem mislil da bom še kakšno kupil, pa nič ne kaže: 35 eur
12. Usnjena prestavna ročica, usnje zguljeno, potrebna preoblačenja: 10 eur
13. 2x stikalo za električni pomik stekel ali šibedaha, brez osvetljitve (sem ju končno našel): 5 eur/kos
14. 2x stikalo za električni pomik stekel, mislim da so osvetljena, srednje ohranjena in pa pozor: stikala so kopije, tako da je tudi konektor drugačen: 8 eur oba skupaj
15. Konzola okoli prestavne ročke, s tremi luknjami za stikala, so pa luknje žal malo prevelike in se vidi špranja, ko je stikalo notri. No če bi kdo rad imel notri stikala od e36, pa svoje nebi rad rezal: PODARIM, samo bi blo fino da čim prej gre, če ne, gre v smeti.

e36
1. Mali BC (7 gumbov, prikaz ure, datuma in temperature): 10 EUR
2. stikalo za odpiranje stekel, tisto z navadnim ali konfortnim odpiranjem, ne klika ravno najlepše, a vseeno brezhibno deluje: 5 eur
3. Rolo za zadnje steklo (verjetno je univerzalni in ni original, ker nič ne piše, paše pa verjetno tudi v kakšen drug avto): 10 eur
4. razna stikala: 3 eur/kos

e34 & e32 & 39
2. original gumb za PDC (e32 in e31), verjetno pa paše še v kakšen drug avto: 10 eur REZERVIRANO

e39

1. Srednje ohranjena prestavna ročica (Lesena, v laku so razpoke, ni pa odluščen): 5 eur
2. usnjena ročica ročne zavore, usnje malo oguljeno: 5 eur

Urejal dK, 10.08.2009, 12:22.

Prikaži več možnosti

hudejd
hudejd

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 151
  • Avtomobil: E30 316i

rabo bi uro dig ali analog kje si rekel da si doma
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem z Ljubljane. Ure imam, le žarnice za notri žal nimam nobene več :frown.

Tukaj je pa še malo novih slikic...

p.s. Stikala na sliki so kopija. Konektorjev nimam, samo se da lahko gor na žice tiste klasične sponke.

• volan1.jpg
  • volan2.jpg
  • volan3.jpg
  • stikala_kopija.jpg

Urejal dK, 20.08.2009, 20:48.

Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

Vse slike na kupu

kmalu pa še malo update-a.
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

Kar je BOLD je novo

e30
12. Usnjena prestavna ročica, usnje zguljeno, potrebna preoblačenja: 10 eur
13. 2x stikalo za električni pomik stekel ali šibedaha, brez osvetljitve (sem ju končno našel): 5 eur/kos
14. 2x stikalo za električni pomik stekel, mislim da so osvetljena, srednje ohranjena in pa pozor: stikala so kopije, tako da je tudi konektor drugačen: 8 eur oba skupaj

e36
1. Mali BC (7 gumbov, prikaz ure, datuma in temperature): 10 EUR; gong + 5 EUR, senzor temperature + 5 EUR
2. Mali BC, isto kot zgoraj, le da ima še vgrajen gong: 15 EUR senzor temperature + 5 EUR
3. Gong: 7 EUR/kom
4. Senzor zunanje temperature, deluje tudi z drugimi (e34, e39, e38,...): 7 eur/kom
5. Modul avtomatske klima naprave, katera je točno še ne vem: 30 EUR
6. stikala za odpiranje stekel, različnih vrst oz. z različnimi priklopi: 5 eur/kom
7. Rolo za zadnje steklo (verjetno je univerzalni in ni original, ker nič ne piše, paše pa verjetno tudi v kakšen drug avto): 10 eur
8. razna stikala: od 3 eur/kos
9. naslon za roke spredaj iz e36 touring, kompleten s konzolo in vijaki, pepelniki,... v kaj vse paše ne vem, mislim pa tudi v coupe in limo, samo v tisto kar bi jaz, žal ne paše, črn, pomoje sky, zelo lepo ohranjen: 60 EUR ali menjam za naslon za roke za e36 compact.

e34 & e32 & 39
6. usnjena manšeta ročne zavore (svetlo siva) - steptronic: 5 eur

e39

e46
1. usnjena ročica ročne zavore, usnje malo oguljeno: 5 eur

1. srednje ohranjena prestavna ročica (Lesena, v laku so razpoke, ni pa odluščen): 5 eur
2. usnjena ročica ročne zavore, različno ohranjeni: 5 oz. 10 eur/kom
3. razna stikala, ki so se nabrala od različnih modelov: od 3 EUR/kom
4. solidno ohranjena usnjena prestavna ročica: 10 EUR

slike sledijo...

p.s. nekomu sem še dolžan neka 2 EUR od prodanega BCja, pa sem žal zbrisal vse PSje in ne vem več, kdo je bil (mislim da je iz Nove Gorice), tako da bi prosil, da se mi javi na PS... :ok

Urejal dK, 10.09.2009, 18:18.

Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 532
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Za e34 me zanima. kaj je mišljeno pod tč. "5. Zelo lepo ohranjeno stikalo klime: NOVA CENA 10 eur" :confused
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

Za e34 me zanima. kaj je mišljeno pod tč. "5. Zelo lepo ohranjeno stikalo klime: NOVA CENA 10 eur" :confused

aja, pozabil pobrisat "nova cena", cena na začetku mislim da je bila še malo višja... samo ker stikala res ne rabim, ti samo povej, kolko bi dal... če bo sprejemljivo se bova že zmenila. Najboljše, da mi pišeš na PS.
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

aja, pozabil pobrisat "nova cena", cena na začetku mislim da je bila še malo višja... samo ker stikala res ne rabim, ti samo povej, kolko bi dal... če bo sprejemljivo se bova že zmenila. Najboljše, da mi pišeš na PS.

Nisem mislil cene,:-D ampak kakšno stikalo je to?:ok2
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

Na tej sliki najbolj levo stikalo oz. je tudi edino s tremi tipkami:

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

stone
stone

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 787
  • Avtomobil: Bmw

Mene zanima kako je s kabli za mali BC, ali so že v avtu napeljani ali jih je potrebano, da jih sam napelješ, če jih je potrebno sam napeljat ali imaš slučajno še te kable? Ker drugač sem interesent za mali BC s senzorem tep, se pa zanimam za model e36.
Lp.
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

Na tej sliki najbolj levo stikalo oz. je tudi edino s tremi tipkami:

Hvala za nazorno pojasnilo ! :ok
Objavljena slika
BeMyWings