Skoči na vsebino

BMW modelčki, makete

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1847 odgovorov v temi
BMW 4 EVER
BMW 4 EVER

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 86
  • Avtomobil: YeLLoW SeNioR

Malo poglej na hekorsa.de, pa tudi modelissimo.de ima dobre akcije. To stran, ki si jo dal spremljam že nekaj časa, pa imajo bolj ali manj visoke cene v primerjavi z drugimi trgovinami.

am..teli z modelissimo.de so by BMW..tko da te so orng..sam nimajo pa nc starih..
EdiNa LjUBeZen,Ki ObsTaJa Je LjuBeZeN Do BMW-ja!!! ZaLjubLjeN v BMW E30 !!NeRaBM PunCe MaM BMW-ja!!!:mznak
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 903
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Modelčke v BMW prodajalnah izdeluje Kyosho, samo da so BMW izdaja. Tako, da ne glede ne to, kje kupiš BMW modelček izdelovalca Kyosho je visoke kvalitete. Sam imam kar nekaj Kyoshovih izdelkov (BMW M6, BMW M3 CSL, AUDI A8 W12) kupljene v speletnih trgovinah in vsi so odlične kakovosti in izdelave.

Starejše modele BMW pa večinoma izdeluje AUTO ART.
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Modelissimo ima tudi kar nekaj starih, skoraj ni avta ki ga ne bi imeli, pod pogojem da je še vedno v proizvodnji, pa kljub temu imajo na zalogi nekaj avtomobilov, ki se ne izdelujejo več.

Slike so nekatere res bolj kitajske, ampak če je Kyosho se ve za kaj se gre. Tole by BMW ne pomeni da so original ali neki, vsi so original, ker imajo vse firme licenco. Kyosho, Autoart in Minichamps pa izdelujejo tudi dealer edition avtomobile, ki jih BMW prodaja v salonih. Tudi Welly-ev BMW je original, ampak čemu bi BMW prodajal v svojem salonu igrače, če pa lahko prave oreng modele.

Dealer Edition se skesi po ličnih sivih BMW škatlah in pa registrskih tablicah.
Prikaži več možnosti

smn
smn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 642

Bmw modelček imam samo en:

bmw R75/5 l.1971 (1/15)

Da ne odpiram nove teme bom kar sem napisal še ostale, če je pa kaj narobe s tem pa prosim prestavite.
imam pa še:

MV agusta 750gt l.1974 (1/?)
Suzuki gt750 l.1971 (1/15)
Moto guzzi special nekje l.1972-1974 (1/15)
Harley Davidson fl 1200cc l.1965 (1/15)
Norton 750 commando l.1970 (1/15)
Honda cb750k l.1969 (1/15)

še 2 cestaka, malo polomljena, ju bom popravil, ne vem točnih imen sta iz časa okoli 1970, verjetno so takrat dirkali z njimi:
Suzuki ?
Japauto 950ss http://farm4.static...._19f6f6a1a0.jpg

2 avtočka:
Rolls Royce 1907
Porsche 917 (1/43)

Modelčke sem dobil danes, kupljeni so bili takrat, ko so bili aktualni modeli, precej stari. So iz kovine in plastike. Bili so na podstrešju, precej so zaprašeni, s čim naj jih očistim? Kar z vodo in milom?
Se jih da kje kupiti takšne, da bi malo povečal število še z drugimi modeli?
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Jaz sem zadnjič zasledil v starem delu Trsta v neki trgovini BMW 6 1:18, serijo 1 v beli, črni in rdeči barvi 1:18, serijo 3 limo e90 enake velikosti, večkrat vidim kakšnega Z8,Z4, razni Audiji , Miniji... pa X5 prejšni kot novi model, potem serijo 6 v velikosti 1:8 daljinca pa tako.. Mi ni problem kadar sem dol vam kaj vzet če bi kdo kaj želel. Ne bom računal zase nič, dam zraven račun če bi kdo kaj hotel. Če mi daste kakšen euro za bencin zraven (kar naj bi se spodobilo, saj se na svoje stroške ne bom vozil po vaše želje), Vam lahko te razno razne bmw igrače ali pa tudi kaj drugega prinesem iz dol, ker grem pač vsak teden dvakrat iz Posavja do Obale:ok,

Urejal Pepsi, 03.09.2009, 18:28.

Prikaži več možnosti
    • smn je všeč

BMW 4 EVER
BMW 4 EVER

Novinec

• Uporabnik

ja fajn...a si mogoce zaslediu stare modele e28 e30 e32 e36???seveda bi ti dau ksn evro za bencin..
EdiNa LjUBeZen,Ki ObsTaJa Je LjuBeZeN Do BMW-ja!!! ZaLjubLjeN v BMW E30 !!NeRaBM PunCe MaM BMW-ja!!!:mznak
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 982
  • Avtomobil: e24 635csi

lahko poveš naslov trgovine prosim :) ?
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik

lahko poveš naslov trgovine prosim :) ?

Naslov ne vem. Tudi predela ne. Je pa tako. Greš čez glavni trg. Na koncu trga je lekarna in še nekaj trgovin z oblačili (Ambasador II - Armani pa take fore). No če si obrnjen proti trgovinam in lekarni, greš levo. Potem na koncu teh stavb desno. Nato greš po ulici gor in na drugem križišču levo, čez 20m spet desno. Veliko trgovin je tudi od kitajcev. No ko najdeš v tej okolici (2 ulice levo desno) po križnem sistemu raziskovanja hodiš paralelno in ko najdeš trgovino z orodjem zaviješ noter. Potem je prvo nek kitajc , ki prodaja "tehnično" robo (ki sam bog ve, če dela sploh že na policah) nato pa je ta trgovina. Lastnik govori tudi hrvaško (sicer švoh, ampak zna) avtke hodi pa iskat nevem kam v južno italijo parkrat letno.

Druga trgovina nad katero sem bil res impresioniran, pa je zopet mimo lekarne ampak potem kar levo in glavno čez glavno cesto, pa desno mimo lekarne in kozmetike potem pa pri neki lepi veliki stavbi, kjer trafika stoji skoraj na cesti zaviješ levo. Prideš v nek mini park in tam na levi strani stoji trgovina z modelčki vseh avtov vseh letnikov. Seveda so to rabljene igrače tudi iz leta 60, modelček v merilu 1:43 kakšne redkosti ala originalna Lancia Fulvia ali pa ne vem BMW ultra stara trojka pa je lahko tudi čez 100eur...

Sicer vem, da so navodila en krš ampak jaz se nikoli ne izgubim v Trstu. Če te bo volja, ker vem da si res en velik zbiratelj teh igrač in še nimaš avta oziroma izpita lahko prideš z vlakom do Obale pa te peljem v shopping po teh trgovinah...:ok

Urejal Pepsi, 03.09.2009, 23:00.

Prikaži več možnosti
    • Rottie je všeč

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik

ja fajn...a si mogoce zaslediu stare modele e28 e30 e32 e36???seveda bi ti dau ksn evro za bencin..

Ja glede na to, da ne bi rad imel povsem zapolnjen predal za zasebna sporočila. Lahko naredite en skupen seznam kaj bi kdo želel (ali si odprete novo temo ali kakorkoli) pa vam pogledam kaj se da dobit.. e36, e30 sem že videl, staro 7ko tudi, e28 pa niti ne vem točno kaj je...:ok2
Prikaži več možnosti

BMW 4 EVER
BMW 4 EVER

Novinec

• Uporabnik

Ja glede na to, da ne bi rad imel povsem zapolnjen predal za zasebna sporočila. Lahko naredite en skupen seznam kaj bi kdo želel (ali si odprete novo temo ali kakorkoli) pa vam pogledam kaj se da dobit.. e36, e30 sem že videl, staro 7ko tudi, e28 pa niti ne vem točno kaj je...:ok2

am okvirne cene ce bi mi povedu za E30,E36 stara 7 je e28...
Prikaži več možnosti

Brouky
Brouky

Actually

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 383
  • Avtomobil: Fiesta 88

ej pepsi dej mi povej, če si videl tuudi kaj merila 1:24?
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen

Pepsi če vidiš kje E36 M3 UT models jo prosim vzami zame. Model je redek, vendar slaba detajliranost po moje ne opravičuje cene, ampak imam nekaj izkušenj s katerimi bi naredil detaljno dostojen model. V trgovini bi morale biti cene za tak avto iz zelo zelo stare zaloge normalne in daleč od tistih na ebayu, sem pa pripravljen zanj odštet 50eur - če avto stane manj je ostalo tvoje, izjemoma bi dal 60. Tako da če bo kaj ti bom hvaležen :beer
Prikaži več možnosti

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

BMW osmice verjetno ni a ne?
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 660
  • Avtomobil: /

Z3?

LP,
PIC
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik

Z3?

LP,
PIC

To kanto pa kupim takoj ko jo vidim... :). Sicer sem našel eno, ampak bi jo bilo treba sestaviti iz nule, ker je tista za modelarje.. Lahko pogledam če jo še imajo..:ok

@vsi

modelčki so vseh dimenzij, meril ...:ok
Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 800
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

Z3?

LP,
PIC

Z3 mislim, da ni noben problem dobit, oz. ni bilo problem dobit nekaj let nazaj, ko sem se še zanimal za BMW makete. Kar vem je bil na voljo Z3M roadster v merilu 1:24 (ga imam tudi sam :)) in 1:18, obstajal pa je tudi Z3 coupe v merilu 1:18 (ki ga tudi imam:ok2). So pa to bolj kot ne low buget modelčki tako (ta dragih jaz raje nisem gledal :blackeye), da neke visoke kvalitete ni pričakovati. :) Verjetno se da dobiti še druge varjante, ampak so drage. :-D
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Z3?

LP,
PIC

Z3 v merilu 1:18 sem videl v Mullerju ali v Interšparu v BTCju še ne dolgo nazaj... preveri tam :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 135

@pepsi: E36 cabrio (plav ali zelen metalic) z funkcionalno streho, čim večje merilo (1:18, 1:24..). Kok €?

oziroma rajš na zemljevidu nariši piko kje sta štacuni v trstu in grem sam enkrat mimo.

Urejal tomos, 07.09.2009, 18:37.

Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 064
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Objavljena slika
Tole je moj zborček vetrnic. Vsi so 1:18 merilo.
e36 325i cabrio je bil prvi modelček, ki sem si ga kupil cca 15 let nazaj :metalc
Z3 2.8i sem kupil ženi ob obisku v Dingolfingu
Z8 in 850i pa sta bila kupljena za gušt.

Je pa res hudič, ko se ne odločiš za eno znamko, ampak kupuješ kar ti je všeč. Sam imam poleg teh še Lamborghini Gallardo, Dodge Viper GTS, Aston Martin Vanquish, Ferrari 550 Maranelo in Ferrari F50.
F50, 550 Maranelo in Dodge Viper GTS sem še sam sestavil - mislim da so od buraga modelčki za sestavit.
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen

Uf 850i je lepa bi jo imel.

Jaz imam trenutno 4 modele. Na sliki M5, M6 in 545i, imam pa še M6 AC Schnitzer ki je trenutno v delu. Vsi 4 so 1:18.

Objavljena slika

E: Pepsi kaj veš glede E36 M3 1:18?

Urejal defasturias, 13.09.2009, 00:17.

Prikaži več možnosti