Skoči na vsebino

Pleh pi***

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
884 odgovorov v temi
Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

V AutoBildu sem danes med zanimivostmi prebral, da so tudi z anketo, ki jo je izvedla ena izmed ženitvenih posredovalnic, potrdili tezo, da so moški v dragih avtomobilih bolj privlačni za ženske kot tisti v cenejših. :ok2

Iz ankete se je tudi pokazalo, da tisti v BMW kabrioletih puščajo še poseben pečat na nežnejšem spolu, saj je skoraj vsaka druga dama le te najbolj opazila. :laugh Najslabše se je odrezal pri tem Mini, saj so se le 12% žensk zdeli ti vozniki privlačni. Žal ni seznama vozil,ki so jih uporabili v anketi, bi pa rekel, da se unih v kakšnih drugih jaj*** sploh spomnile niso, da je bil Mini na zadnjem mestu. :blackeye

Neko podobno raziskavo so delali tudi na univerzi v Walesu.
http://www.motherpro...with-nice-cars/

Objavljena slika
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • Zvezdica je všeč

mitja155
mitja155

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 766
  • Avtomobil: Citroen c5

Seveda da ni CC cabrioletov (p206/307/megane, ipd...)... kakšen dec pa morša biti da kupiš tak avto... kolikor sem malce povprašal punce o kabrioletih jih je večina rekla da tipom ne pašejo in so bolj pisani na kožo deklicam in ostalim nežnim bitjem... :) ... se pa stinjam da je kakšna 6 cabrio ta prav avto za dece... my 50 cents
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 540
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

js ponavad avto rajš skrijem kam če grem s kakšno novo na pijačo al pa karkol. mi gre na živce če si kdo prvi vtis dela glede na avto.

(zadnje čase ko se vozim s p206 pa sploh) :laugh
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Seveda da ni CC cabrioletov (p206/307/megane, ipd...)... kakšen dec pa morša biti da kupiš tak avto... kolikor sem malce povprašal punce o kabrioletih jih je večina rekla da tipom ne pašejo in so bolj pisani na kožo deklicam in ostalim nežnim bitjem... :) ... se pa stinjam da je kakšna 6 cabrio ta prav avto za dece... my 50 cents

Sj niso izbirale samo med kabrioleti, le moški v BMW kabrioletih so jim najbolj potegnili poglede.

Urejal Rottie, 05.06.2009, 15:46.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 648
  • Avtomobil: /

Link?

LP,
PIC
Prikaži več možnosti

omg
omg

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 130
  • Avtomobil: 118d

mogoče bo mal mim od tele teme...tko d pardon pardon, ampk se mi je zdel zanimiu povedat:)
učer smo bli pred areno, in tko prideta dve res dobre mačke...okej gresta notr, ampak ni minil 10 minut gresta že vn (se je že na dalč vidl da sta keš pi***), kr svetle sta se od usega zlata (k da je nou let:)) , vidmo da greta proti parkingu in kakšn avto mata (ns je fuuuuul zanimal).... in ugotovimo da mata fiat punto star pomojm 10let. se peleta mim ns, neki gledata mi pa v smeh:D sta jo kr hitr pobrisale z puntotom:) sta ugotovile d pr ns ne bo nč:) sta pa zelo očitno gledale naše avtomobile....BMW, BMW, Audi...itd
novinec v BMW svetu
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Link?

LP,
PIC

Link do Autobildovega članka ne morem dati, ker sem to prebral v reviji (SLO verzija) ... uno raziskavo v Walesu pa je link zraven.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 948
  • Avtomobil: E36 + E39d + E39M + E60

Jaz teh težav nimam, nekako sem bolj pristaš starejše tehnologije (E30, E36, E38, E39, E46) ostalo mi žal ni všeč.. Te nove oblike vozil kot so E60, .. mi niso všeč (preveč okrogle oblike.. avto za zensko.. Tip mora vozit avto trdih linij ne pa neko zaobljeno kantico.. Avto mora bit škatla dobesedno da je meni všeč) tako da tudi tista ki me bo ocenjevala po mojem 5k€ vrednem BMWju bo žal razočarana :D Važen je tisti Vee8 pod pokrovom :)
Tista ki bo pa spoštovala mojo strast do avtomobilov in mene samega ter me rada imela tudi brez avtomobila za 80k€ jo bom pa z veseljem imel...

p.s 6ka cabrio bi mi tudi pasala ja :) Zanimiv članek.. vendar .. ni povedal nič novega :P te zadeve smo že nekako vedeli =P
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 094
  • Avtomobil: MB

Jaz teh težav nimam, nekako sem bolj pristaš starejše tehnologije (E30, E36, E38, E39, E46) ostalo mi žal ni všeč.. Te nove oblike vozil kot so E60, .. mi niso všeč (preveč okrogle oblike.. avto za zensko.. Tip mora vozit avto trdih linij ne pa neko zaobljeno kantico.. Avto mora bit škatla dobesedno da je meni všeč) tako da tudi tista ki me bo ocenjevala po mojem 5k€ vrednem BMWju bo žal razočarana :D Važen je tisti Vee8 pod pokrovom :)
Tista ki bo pa spoštovala mojo strast do avtomobilov in mene samega ter me rada imela tudi brez avtomobila za 80k€ jo bom pa z veseljem imel...

p.s 6ka cabrio bi mi tudi pasala ja :) Zanimiv članek.. vendar .. ni povedal nič novega :P te zadeve smo že nekako vedeli =P

Kaj 6ka pa ima dovolj trdne linije?:-D

EDIT: Pa še glede pleharc... Večina punc je vrženih na pleh, samo ne priznajo. Dokaz je že samo to, da se večina ne spozna na znamke avtomobilov, a Audija, BMW, Mercedesa in še kakšnega opazijo na kakšen kilometer ali celo več. :rofl

Urejal driv3r_86, 05.06.2009, 16:09.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj 6ka pa ima dovolj trdne linije?:-D

:laugh Naredi šestka drugje "trde linije", k opazuje kako ga vse bejbe gledajo k posladek po kosilu :rofl

Urejal Rottie, 05.06.2009, 16:09.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik

haha :rofl Good one, fora za zelenca, samo še ne morem ocenit, ker sem te pred kratkim:laugh
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik

Tako pa se začne:

Objavljena slika
:laugh
Prikaži več možnosti
    • Zvezdica je všeč

M3_Freak
M3_Freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 262
  • Avtomobil: BMW E46 M3

90% teh fantičev,ki se kažejo z takšnimi in drugačnimi avtomobili ponavadi nimajo niti za pijačo v lokalu.Osebno poznam nekaj takih:blackeye "Pička",ki pa išče tipa z avtomobilom višjega cenovnega razreda za neko zvezo pričakuje pa od njega nekaj več in ne samo vožnjo z npr.6tico.Ona pričakuje,da bosta hodla ven jest,da nebo rabila kuhat .....Ne da jo bo po 2 srečanju prosil če mu lahko posodi 20€,da bo tankal avto:crazy in,da ji bo vrnil 15. ko bo plača:fight

Meni gredo taki tipčki na"kurac" pa oprostite izrazu.
Roza majčke pa :cool pa gremo malo ven se kazat:stupid2
Prikaži več možnosti
    • compadre in Skuna uporabnikom je všeč to sporočilo

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

In v čem se vozi tale uporabnica electra_ na obala.net zdaj? :ok2

Urejal Rottie, 05.06.2009, 16:25.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik

In v čem se vozi tale uporabnica elektra_ na obala.net zdaj? :ok2

Slika vzeta z googla:laugh Pobrskaj malo, mogoče pa kaj najdeš:ok2 :laugh
Prikaži več možnosti

Vinci
Vinci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 362

90% teh fantičev,ki se kažejo z takšnimi in drugačnimi avtomobili ponavadi nimajo niti za pijačo v lokalu.Osebno poznam nekaj takih:blackeye "Pička",ki pa išče tipa z avtomobilom višjega cenovnega razreda za neko zvezo pričakuje pa od njega nekaj več in ne samo vožnjo z npr.6tico.Ona pričakuje,da bosta hodla ven jest,da nebo rabila kuhat .....

Ja, saj to so že pogruntale in se navadno ne zmenijo za mozoljaste pubertetnike in metroseksualce, ki živijo pri mami in vozijo avte na leasing, ampak raje pogledajo za kakšnim malo starejšimi, ki ima po možnosti že tudi kak sivi las (beri 35 - 40 letniki). :)

Urejal Vinci, 05.06.2009, 16:26.

Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 948
  • Avtomobil: E36 + E39d + E39M + E60

M#_Freak maš prav ja, sploh pa je tako da ... Skos bom vedel da za svoj denar tankam in da sem z lastnim denarjem kupil svoj avto čeprav sem mlad.. Lahko se je kazati z atijevo 7ico in bahati okoli z avtom za nevem kak dnar.. Sploh pa je splošno znano da se danes leasing dobi preprosto že z osebno izkaznico! Tak človek ki ne zna ceniti avta p anaj bo to Audi BMW Mercedes ali karkoli. si ga tudi ne zasluži! Jaz sem se s svojo 325 ki sem jo imel zvečer na parkingu dobesedno pogovarjal in v pralnici z zobno ščetkico ribal feltne da so se svetile.. Vem da se sliši noro ampak mi nihče ne more reči da sem mamin sinko... Taka ženska ki pa pada na avto.. Je pa za nataknt na eno stvar pa odjebat =) lepo rečeno :P Pa naj se sliš kokr hoče .. brez zamere uporabnicam foruma..
Prikaži več možnosti

Backo320ci
Backo320ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 447

Skoraj vsaka zenska bo pogledala kaj tip ima, kako je oblecen, kaj dela in kaj vozi...Tudi jaz bi, ce bi bil zenska...
Prikaži več možnosti
    • Damjann je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Jst mislim, da je fora samo v tem, da pleharce avto dejansko niti ne zanima ... to ji je samo "kažipot" k tipu, ki ima denar, da bo lahko lagodno živela na tuj račun oz. plačevala s tem, kar ji je dala mati narava ... potem pa a zaide al najde pot do cilja, je pa vprašanje dobre intuicije in opazovanja :ok2 K vsak dober avto pač ne pelje k denarju.

Urejal Rottie, 05.06.2009, 16:47.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

911
911

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 713

Skoraj vsaka zenska bo pogledala kaj tip ima, kako je oblecen, kaj dela in kaj vozi...Tudi jaz bi, ce bi bil zenska...

A mi smo pa kej drugačni, sam čisto odkrito priznam, da ko sem si izbiral partnerko, sem tudi pogledal, kje živi, ker sem nekako želel, da sva nekje na enaki premoženjski ravni.
Sem bil enkrat z neko damico, ko me je domov pripeljala v največjo "lukno" sem se kar obrnil, no ne takoj, čez en teden pa že.

Glede "pleharic" je pa moje mnenje, da ne obstajajo, mogoče procent do dva žensk je tako naravnanih, vse ostale, pa menim, da bolj gledajo,kaj dejansko moški ima, ne pa kak avto vozi (je pa res, da po svetu velja v večini, kjer je dober avto je tudi precej denarja, za Slovenijo pa, ja sej vemo kako je in to so tudi že damice precej dobro pogruntale)
Prikaži več možnosti