Skoči na vsebino

Pleh pi***

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
884 odgovorov v temi
Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Skoraj vsaka zenska bo pogledala kaj tip ima, kako je oblecen, kaj dela in kaj vozi...Tudi jaz bi, ce bi bil zenska...

Dobro, da te nisem spoznal :laugh

Imel par takih žensk, khm, "imel", ker ko se začne o tem govorit je zame over.

Moja ve, da mi je všeč BMW in mi priželi meni sanjskega BMWja..... Da bi pa pršu domov in reku, da sem vzel kredit za 20 let po 600€ na mesec, me pa pusti, da bi užival do konca lajfa z njim :laugh
Prikaži več možnosti

omg
omg

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 130
  • Avtomobil: 118d

ampak vseen...pleharce gor al pa dol. vsi, k se tipi prpelejo kam z dobrim avtom majo zravn ponavad tudi dobro bejbo (beri ponavadi)....so pa to ponavad ženske k nimajo zato nč ostalga, kot so naprimer možgani.

Urejal omg, 05.06.2009, 16:52.

novinec v BMW svetu
Prikaži več možnosti

M3_Freak
M3_Freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 262
  • Avtomobil: BMW E46 M3

Se popolnoma strinjam z vsemi posti,ki ste jih napisali za mano.Sassho,Backo,Rottie,911.

meni osebno je najpomembneje,da kar vozim kupim z svojim privarčevanim denarjem.Vsako noč grem mirno spat,ker nikomur nisem nič dolžan in nimam "mutnih"poslov.in avto cenim za njega skrbim in ga redno tudi perem prav tako kot Sassho z zobno ščetko.

Na "pičke",ki ga gledajo na keš in z čim se kdo vozi pa pri meni obvoz!!!!

p.s. Ne vozim slabega avta in na avto bi marsikatera padla samo ni mi to point v mojem življenju.
Prikaži več možnosti

dejca
dejca

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 201
  • Avtomobil: P807...

Take babe ki bo gledala kaj mam pa kolk mam,ne maram vidit na 10 kilometrov pa naj bo še taka "prasica".Če lahko jest garam za vse kar mam,ma da tud ona dela,ne pa da pride k teb pa tud kuhat ne zna,pa skoz gleda da si ne bo kakšen noht zlomila,take je sam za nagont pa u Pakistan poslat!:ok2
Prikaži več možnosti

525iX
525iX

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 634
  • Avtomobil: Alltrack , VFR

Imam dve take kokoške v službi, za povrh vsega pa še tekmujeti med seboj , katera bo imela dražji avto , pa take in onake "fece" na sebi obešene. Na faci pa špric kita za najmanj tri avte.

Baba je ko avto, lepši je , dražje je vzdrževanje. Sedaj pa zavisi od vsakega posameznika kaj mu paše. Ironija je pa ponavadi taka, da te deklice brusijo vsi po vrsti , samo mož ne, ki neumorno deli peneze za tako putko.:laugh :ok2
Ko gledam našega šefa, ne morem verjeti, da je nastal iz najhitrejšega spermija. :confused
Prikaži več možnosti
    • Roberto88 je všeč

Bmwjka
Bmwjka

Tagobčna

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 451
  • Avtomobil: 316i compact

ne samo ženske...tudi moški pogledate-pogledajo kaj ima ženska na sebi....s čim se je pripeljala....pa kako zgleda.....vsi smo krvavi pod kožo.....
je pa tako...nočem moškega ki ima zlato,je lep,ima najboljši avto...zakaj? ker takega mi takoj lahko vsaka prevzame....toliko o tem...je pa res rada pogledam dober avto,dobrega tipa...ampak zarad tega ga še ne bi imela....
Žan ostajaš v naših srcih...se vidimo zgoraj:respect

BMW - Brezhibno Motorno Wozilo
Prikaži več možnosti

Backo320ci
Backo320ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 447

ne samo ženske...tudi moški pogledate-pogledajo kaj ima ženska na sebi....s čim se je pripeljala....pa kako zgleda.....vsi smo krvavi pod kožo.....
je pa tako...nočem moškega ki ima zlato,je lep,ima najboljši avto...zakaj? ker takega mi takoj lahko vsaka prevzame....toliko o tem...je pa res rada pogledam dober avto,dobrega tipa...ampak zarad tega ga še ne bi imela....

Se strinjam z napisanim...
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Tole narobe razmišljaš :nono ... moraš zase poskrbet, da si taka, da ti ne bo ušel k drugi, četudi se trudijo da ti ga speljejo, ne pa da gledaš, da si najdeš takšnega k ga nobena noče, da nima kam uit. :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 948
  • Avtomobil: E36 + E39d + E39M + E60

Lepo rečeno tak tip k se hoče pokazat z dobrim avtom oz. k cila na to karto tut lepo rečeno vedenjsko nebo nobeni normalni osebi ušeč.. Ne rečem da so vsi taki, nekateri so tudi bolj premožni pa so normalni se ne napihujejo in ne poveličujejo tega! Nekateri se pa vedejo kot da so boga za jajca prijeli zaradi tistega denarja.. Jaz še nisem videl povprečnega dekleta ki bi bila kolikor toliko normalna z nekim bogatim tipom.. Zakaj? Ker jo moti odnos do drugih.. Namreč po mojih izkušnjah taki ljudje nimajo prav blestečega odnosa do drugih ki imajo "manj" od njih...
Prikaži več možnosti

Bmwjka
Bmwjka

Tagobčna

• Uporabnik

Tole narobe razmišljaš :nono ... moraš zase poskrbet, da si taka, da ti ne bo ušel k drugi, četudi se trudijo da ti ga speljejo, ne pa da gledaš, da si najdeš takšnega k ga nobena noče, da nima kam uit. :ok2

lej če ti nimaš ne vem kaj....torej ne moreš z vsem ustrežt moškemu-ženski.....torej...vsak hlepi po najboljšem....ampak ponavadi se vidi le zunanja plat...kasneje je takim zelo žal da so vzeli tistega-tisto ki je imel-a na zunaj vse....
pa ne reči da ti ne hlepiš po najboljšem....je pa tako če nimaš kje vzet....kako boš dal njej-njemu tisto ?? ne moreš....in zato ti uide....samo s seksom težko obdržiš žensko-moškega....
aja pa nisem rekla da vzamem kr enga ki ga nobena noče...treba je da ima pravo mero vsega....ne pa da ima vsega preveč!!
je pa res to le moje mišljenje:ok

Urejal Bmwjka, 05.06.2009, 18:04.

Prikaži več možnosti
    • Roberto88 je všeč

Bmwjka
Bmwjka

Tagobčna

• Uporabnik

Lepo rečeno tak tip k se hoče pokazat z dobrim avtom oz. k cila na to karto tut lepo rečeno vedenjsko nebo nobeni normalni osebi ušeč.. Ne rečem da so vsi taki, nekateri so tudi bolj premožni pa so normalni se ne napihujejo in ne poveličujejo tega! Nekateri se pa vedejo kot da so boga za jajca prijeli zaradi tistega denarja.. Jaz še nisem videl povprečnega dekleta ki bi bila kolikor toliko normalna z nekim bogatim tipom.. Zakaj? Ker jo moti odnos do drugih.. Namreč po mojih izkušnjah taki ljudje nimajo prav blestečega odnosa do drugih ki imajo "manj" od njih...

:respect :ok2

Prikaži več možnosti

markbmw
markbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 930
  • Avtomobil: bmw 318is

Imam dve take kokoške v službi, za povrh vsega pa še tekmujeti med seboj , katera bo imela dražji avto , pa take in onake "fece" na sebi obešene. Na faci pa špric kita za najmanj tri avte.

Baba je ko avto, lepši je , dražje je vzdrževanje. Sedaj pa zavisi od vsakega posameznika kaj mu paše. Ironija je pa ponavadi taka, da te deklice brusijo vsi po vrsti , samo mož ne, ki neumorno deli peneze za tako putko.:laugh :ok2

to je pa čist res.svaka čast za post
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 099
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kaj je pa narobe s pleh piškami? Meni so všeč.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 094
  • Avtomobil: MB

Saj imaš prav. Za kakšno hitro akcijo so čist cool :laugh Tako kot kondom, za enkratno uporabo:ok2 Opcijsko mogoče še kakšno srečanje... :-D Jerry s kakšnim avtom pa greš v akcijo?:laugh
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 099
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Saj imaš prav. Za kakšno hitro akcijo so čist cool :laugh Tako kot kondom, za enkratno uporabo:ok2 Opcijsko mogoče še kakšno srečanje... :-D Jerry s kakšnim avtom pa greš v akcijo?:laugh

Mah, pleharce sem prerasel. Zdaj treniram nove strategije... capljat na mestu ni nikoli dobro.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik

haha Jerry the faca. Pazi, da te še v tej temi ne napadejo:ok2
Prikaži več možnosti

Bmwjka
Bmwjka

Tagobčna

• Uporabnik

haha Jerry the faca. Pazi, da te še v tej temi ne napadejo:ok2

se pa bojiš zanj....bi se moral zase:laugh :laugh :ok

Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik

ahh jaz sem se že pomiril in ne klatim več neumnosti, Jerry-a pa raje pomirim, da ga ne boste spet kamenjali reveža :rofl
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 140
  • Avtomobil: 335i,GSXR1000,

Za mano še kšna stara pogleda:ok2

Še dobr da imam cabrio:laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Bmwjka
Bmwjka

Tagobčna

• Uporabnik

ahh jaz sem se že pomiril in ne klatim več neumnosti, Jerry-a pa raje pomirim, da ga ne boste spet kamenjali reveža :rofl

ma nismo me take da bi ga...sam povemo svoje mnenje...ki se ponavadi z njegovim ne sklada:laugh :ok2

Prikaži več možnosti