Skoči na vsebino

Porsche 997 Carrera S

* * - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
244 odgovorov v temi
arlis
arlis

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8
  • Avtomobil: Bmw 320d, M3 e92

Pozdravljeni,
Glede na to, da sem se že malo naveličal iskati M3 e 92 sem začel malo gledati za 997 carrero S.
Zanima me primerjava ter vaše mnenje
Prikaži več možnosti

bankimun
bankimun

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 258
  • Avtomobil: 320d

parkrat sem se peljal z 997 in lahko rečem samo eno....poezija:ok2
avto je fantastičen..... res ga je užitek voziti....sploh bel in z turbo platišči:metalc
Prikaži več možnosti

SIMI
SIMI

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 959
  • Avtomobil: :0) :0) :0)

Arlis, imaš PM:ok
Čas je denar!Imaš čas?:)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

DoubleG
DoubleG

The Iceman

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 466
  • Avtomobil: Darth Vader's ride

Pozdravljeni,
Glede na to, da sem se že malo naveličal iskati M3 e 92 sem začel malo gledati za 997 carrero S.
Zanima me primerjava ter vaše mnenje

Sigurno 997 carrera S rajši, po možnosti z 385km ,zadnji model :ok.

Prikaži več možnosti

135m
135m

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 914

moj glas za 997 S ;)
(se mi zdi, da boš manj zgubil na avtomobilu, je pa mogoče malo dražje vzdrževanje)

m3 malenkost bolj udoben in prostoren... vse ostalo ima porsche ;)
malo preglej ponudbo 997, če ne boš na koncu ugotovil isto kot si pri m3 :) -upam da boš našel kaj za kupit, od Gašperja prijatelj je prodajal 997 samo mislim da navednega, ti bo on znal več povedat..
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 716
  • Avtomobil: Nemški

Smo meli 991/997 4S cabrio 07' in moram rečt da je to to. Poezija od zvoka, veter v laseh, prestiž, in oblika, pri kateri se lahko še bmw skrije. tako da glas za ta avto tudi z moje strani. Je pa tako, če boš imel za tak avto potem ti ne rabim govorit o stroških zavarovanja, in porabi, ker to pri takem avtu nebi smel biti problem se razume. LP
Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 948
  • Avtomobil: E36 + E39d + E39M + E60

Vozil to kak mesec nazaj.. Sem ga imel cel dan zase.. Sicer sem vozil Carrero 4S ampak mislim da je to ista zadeva ne? Avto se dobro pelje (tale 4S nima neke moči sicer kot Turbo vendar pošrek ga nese pri 4x4 ali pri izklopljenem...) sama vožnja je uredu.. Zici trdi, leder, ... Avto kot se spodobi za porsche.. V prvih dveh urah vožnje sem zelo užival ga tudi zgonil kot je treba.. Potem je vredno omeniti da je počasi začel boleti križ, ledvice, ... Izpušne cevi ki so speljane pod avtom naredijo kabino še bolj vročo in ko sem odprl vsa okna in šibedah lahko omenim da sem nakoncu tudi bil zabuhel kot slon.. Poraba 14-20l odvisno od vožnje in 4x4 on/off.. Sama notranjost je za moje mnenje izkoriščena zelo dobro namreč predalčki na vsakem vogalu skriti očem... Vidljivost iz avtomobila dobra... Rikverca ne moremo pričakovati nevem kakega... Za moje pojme je ta športnik za nedeljsko vožnjo 100-200km in gotovo.. Za isti denar bi raje kupil M5 pa se vozil kot človek ali še boljše.. Alpino :)
Prikaži več možnosti

135m
135m

BMW fanatik

• Uporabnik

Objavljena slika

ne razumem kar si napisal o gretju, saj ima carerra izpuh čisto zadaj?? to bi bilo možno le pri kakšnem s sredinskim motorjem pa še tam bi bolj grel motor...
se motim?
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 038
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

... Izpušne cevi ki so speljane pod avtom naredijo kabino še bolj vročo in ko sem odprl vsa okna in šibedah lahko omenim da sem nakoncu tudi bil zabuhel kot slon..

Si ziher, da se ti ni ventil gretja zaskočil? :laugh

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 540
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

notr mu manjka "sense of occasion", volan je prevelik in pretenak, sedeži so slabši kot starejši poršejevi zici, sam to s hrbtom ne verjamem da te boli ker so vsen odlični.

Sassho: od kdaj ma pa auspuh pod kabino speljana 911? :) pa tut to o temperaturi je bollocks, temperatura v avtomobilu se pri porsih avtomatsko elektronsko regulira že nekje od leta 1980, tko da posvečajo veliko skrb klimatskim razmeram v avtu.

to si tko opisal avto k da si vozu nek prototip poln hib in otroških bolezni :) no 997 je cisto nasprotje temu in je sofisticiran avto za vsak dan, tko da js mislm da ti mal bucke kotalis tkole ;)
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

Sharkman
Sharkman

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 248
  • Avtomobil: Audi Q5 TDI

Vozil to kak mesec nazaj.. Sem ga imel cel dan zase.. Sicer sem vozil Carrero 4S ampak mislim da je to ista zadeva ne? Avto se dobro pelje (tale 4S nima neke moči sicer kot Turbo vendar pošrek ga nese pri 4x4 ali pri izklopljenem...) sama vožnja je uredu.. Zici trdi, leder, ... Avto kot se spodobi za porsche.. V prvih dveh urah vožnje sem zelo užival ga tudi zgonil kot je treba.. Potem je vredno omeniti da je počasi začel boleti križ, ledvice, ... Izpušne cevi ki so speljane pod avtom naredijo kabino še bolj vročo in ko sem odprl vsa okna in šibedah lahko omenim da sem nakoncu tudi bil zabuhel kot slon.. Poraba 14-20l odvisno od vožnje in 4x4 on/off.. Sama notranjost je za moje mnenje izkoriščena zelo dobro namreč predalčki na vsakem vogalu skriti očem... Vidljivost iz avtomobila dobra... Rikverca ne moremo pričakovati nevem kakega... Za moje pojme je ta športnik za nedeljsko vožnjo 100-200km in gotovo.. Za isti denar bi raje kupil M5 pa se vozil kot človek ali še boljše.. Alpino :)

Kako se da na porscheju izklopiti 4x4 ? PSM ja , ne pa 4x4 ! :crazy
kupit ću ga pa se provozat kroz Portorož
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Za 1 stopnjo vzdigneš stikalo za ročno zavoro in se izklopi prvi kolesni par, ročna pa se ne aktivira. Ampak samo če ima avto PDK. No, to sem zasledil v nekem testu na spletu :)

Urejal mjemec, 13.06.2009, 14:07.

Prikaži več možnosti

135m
135m

BMW fanatik

• Uporabnik

sicer ne verjamem.. ampak vseeno se ti zmeša, ko opozarja na ročno zavoro (zvočno in slikovno)!!!!
Prikaži več možnosti

B.M.W
B.M.W

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 436
  • Avtomobil: E36 320i coupe

Jaz dajem glas za M3,ker je meni osebno zvok tega V8 M3-ja,fenomenalen,pa še veliko bolj zabaven mi deluje(za kakšn drift,seveda)
Če pa že,Porsche 911 turbo
Zakaj bi imel novega Audija, če imam lahko starega BMWja?!

Žan,R.I.P!!!!
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik

sicer ne verjamem.. ampak vseeno se ti zmeša, ko opozarja na ročno zavoro (zvočno in slikovno)!!!!

http://www.autoblog....e-in-carrera-4/
Prikaži več možnosti

135m
135m

BMW fanatik

• Uporabnik

piše že tko ja ;) hvala za link... upam, da so naredili tako da ne opozarja na ročno pri prvem dvigu za en nivo... če je to res, bi lahko naredili neko stikalo za to, ne pa ročno.. to je verjetno nek varnostni ukrep in ga lahko tako izkoristiš..

video

Urejal 135m, 13.06.2009, 14:48.

Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, pomoje je tudi nekaj takega... Ker drugače nebi imelo smisla, da bi bilo to na enakem stikalu kot ročna zavora :)
Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik

Hum ne me narobe razumet.. JSt sm predvidevu da je neki tazga torej izpuhi pod kabino ker je notri blo nenormalno vroče.. Lahko tut sam fotke prlimam ker sm ga dodobra pofotku.. Mam pa tut filmck posnet kako dosega avto hitrost iz izvoza LJ-Bizovik do LJ-Letališka čez 210km/h...

Estetsko je avto nadvse lep.. Sam zici so pa kriza.. Vsaj mene in kolega (ki je bil lastnik avtomobila) je hrbet bolel (s tem da so mene še ledvice) ventil za gretje mislim da se mi ni zataknil ker ma podobno BMWju za štimanje temperature digitalno.. (kot pri E39) pač piše ti kaka temperatura piha ven .. Verjetno bi opazil če bi pisalo 27°C namesto 18...

p.s
http://freeweb.t-2.n...31052008221.jpg
http://freeweb.t-2.n...31052008223.jpg
http://freeweb.t-2.n...30052008191.jpg
http://freeweb.t-2.n...31052008206.jpg
http://freeweb.t-2.n...31052008208.jpg
http://freeweb.t-2.n...31052008220.jpg
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 540
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

za sedeže ti js neverjamem. sm naredu s poršem več kot 80kkm in me hrbet nikol ni bolel pa so sedeži letnik 85.
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik

Jah glej mene je bolel ... Zdj mogoče si ti kej drgačn k jst alpa sm jst občutliv na to.. Eni pravjo da je zarad sil k ga skos prtiskaš pa zna mal bolet ani pravjo da so zici v kurcu.. Kaj je jst nevem pač vem da me je sam hrbet boleu... Sej za moje pojme se avto lepo pele.. Sam z 195cm sm bl pristaš udobnih večjih stvari.. Ala M5 ali Alpina.. Nekak mi porš nikol ni biu in niti jih nism gledu.. Tut nevem pol ku*** o njih... So mi pač ušeč avtomobili me pa ne vleče kej preveč da bi ga kadarkoli meu.. Ne mislit da žalim porsche kakorkoli.. Delajo vredu avtomobile, samo niso za moj okus.. Imel sem priložnost katero dosti ljudi nima in to ne samo enkrat da sem vozil malo bolj exoticne avtomobile.. In lahko recem da mi M5 dosti bolj potegne kot Porsche (ne mislim pospeški itd)

Urejal Sassho, 13.06.2009, 21:36.

Prikaži več možnosti