Skoči na vsebino

Porsche 997 Carrera S

* * - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
244 odgovorov v temi
leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 766

Pa sej so tehnicni podatki znani za ta model.
Ziher ga ne bo kupil kdo ki bo padel na 2.8 do 100. Vsak polpismen zna najdet podatke o pospesku za ta model....
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 345
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Ja pride do odstopanja v +
On je pa v oglasu pač malo olepšal podatke v -

Najbolj važno je pa to da Ferrarije dol poči :ok2

Zakaj pa v +?? Ocitno je tisti, ki je meril cas, v kolikor je res prislo do napake, uro ustavil prehitro. Torej je odstopanje v minus.
Ker si tako suveren predvidevam, da imas izkusnje s taksnimi avtomobili in ne pises nekaj kar tako na pamet. Ali?

https://m.youtube.co...h?v=xSHL5_yIvII

https://m.youtube.co...h?v=xkKdCLqsMIg
Prikaži več možnosti

Underdog
Underdog
  • Uporabnik
  • Sporočil: 247
  • Avtomobil: Race Car

Zakaj pa v +?? Ocitno je tisti, ki je meril cas, v kolikor je res prislo do napake, uro ustavil prehitro. Torej je odstopanje v minus.
Ker si tako suveren predvidevam, da imas izkusnje s taksnimi avtomobili in ne pises nekaj kar tako na pamet. Ali?

https://m.youtube.co...h?v=xSHL5_yIvII

https://m.youtube.co...h?v=xkKdCLqsMIg

Ti verjetno ne ves kje je razlika in zakaj.

Spotaknili so se v cas zato ker ni pravi model za navedene stevilke. 997.1 z triptronicom ni najbljsa kombinacija, menjalnik je zelo slab, pa samo pet prestav ima, pa dalec od hitega je. 997.2 PDK je popolnoma druga zgodba, spoh v kombinaciji z Turbo S in z PDK tudi LC. 997.1 tega ni imel. 991.1/2 pa je tako ali tako zopet v drugi ligi.

Tako da tvoji filmcki nimaj prav veliko smisla. Za drag race z Ferrarijem pa itak rabis samo nekaj poskusov, ker feri 6-ic tako ali tako ne starta vec. ;), je lahko tudi rocni na koncu.

Urejal Underdog Motorsport, 26.08.2019, 17:50.

Prikaži več možnosti
    • SILVEKK je všeč

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Vse jasno, brez skrbi, vse kar me je zanimalo je zakaj bi morali podatki odstopat nujno v plus? Tudi v minus zlahka pride do odstopanja ali ne? Potem je sarkasticno napisal, da najbolj vazno je, da ferrarije dol poci. In ja model 485 je premagal. Tud lastnik je v oglasu napisal, da je njegov avto v pospeskih boljsi od marsikaterega drugega v konkurenci.

Kakorkoli avto je brutalen, poznam osebno lastnika, tud peljal sem se ze z avtom in verjemi, da ne obcutis razlike med 3.0s do 100kmh ali pa 3.5s do 100kmh, ker se pelje kot zmesan. Niti nimas casa razmisljat o tej pol sekunde. Se pri 200kmh, ko pohodis gas avto zateguje. Sele proti 300kmh tezje diha. In ja, razpizdi me, ko nekdo pise nekaj na pamet, kot @perkov v tem primeru. Svojih trditev ni utemeljil, ce ne druga bi vsaj kak link s podatki pripopal, ne pa nekaj rekla kazala.
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 503
  • Avtomobil: BMW department

Zanima kaj, nakup? 

Tukaj so stevilke kar precej neprijazne ko se dotaknes RS ali se kaksne crke vec v oznaki. Pa se vse je narobe kar se voznje tice, majhen, trd, ropotajoc, neudoben, ne prav lepa notranjost itd!

Za starat v garazi pa delat dediscino bi znala bit pa taprava odlocitev, lahko bi sel pa se po letnici navzdol na 1973 ali pa na prvo generacijo R-a, SC-ja, 1973 s le Mans Kitom na 3.0, Turbo cabrio, itd!

Recimo 964 Carrera 4 Lightweight bi bil prava nalozba, samo 22 narejenih!

Ali pa kaksen Speedster bi bilo hudo, sploh ce bi z leti nabral celo paleto Speedsterjev od vsakega modela enega! ;)

Sicer ze prodan, ampak?!

https://www.roadandt...1-rsr-for-sale/

Da, zanima me kot nakup, drugega smisla ne vidim.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik

Vse jasno, brez skrbi, vse kar me je zanimalo je zakaj bi morali podatki odstopat nujno v plus? Tudi v minus zlahka pride do odstopanja ali ne? Potem je sarkasticno napisal, da najbolj vazno je, da ferrarije dol poci. In ja model 485 je premagal. Tud lastnik je v oglasu napisal, da je njegov avto v pospeskih boljsi od marsikaterega drugega v konkurenci.
Kakorkoli avto je brutalen, poznam osebno lastnika, tud peljal sem se ze z avtom in verjemi, da ne obcutis razlike med 3.0s do 100kmh ali pa 3.5s do 100kmh, ker se pelje kot zmesan. Niti nimas casa razmisljat o tej pol sekunde. Se pri 200kmh, ko pohodis gas avto zateguje. Sele proti 300kmh tezje diha. In ja, razpizdi me, ko nekdo pise nekaj na pamet, kot @perkov v tem primeru. Svojih trditev ni utemeljil, ce ne druga bi vsaj kak link s podatki pripopal, ne pa nekaj rekla kazala.

Sicer sem jaz krivec za debato, a naj pojasnim. Je tudi za 997.1 turbo avtomat možen tak čas, ampak z močno povečano konjenice oz dodelavo, pa se to ne vem če bi avtomat sprocesiral. Recimo 997 GT2 ima 3.6 do 100 pa je druga liga, teža, motor.. .
Vsekakor se strinjam da se ne opazi razlika med 3 in 3.5, se pa pozna 8 ali 10 do 200 in predvsem pospeški med 100 in 200. Vsaj jaz jih občutim. Sem pa lih v teh filmih in mi je to pač v oglasu padlo v oči. Nič slabega. Zaradi mene lahko napiše 1.7 do 100, pač kupci takih vozil verjetno vedo za uradne meritve pa še kaj več. Za ostale pa ni pomembno. In tudi se strinjam da je 3.5 fantazija in extra hitro.
Sem tudi podoben avto vozil ampak me ni prav hudo fasciniral. Sem od 997 turbo porsa morda imel prevelika pričakovanja, dočim 991 turbo S, se mi je zdel stopničko višje. Tudi od 997 GT2, ki sem ga probal.
Je pa vsak doživljaj seveda subjektiven in se povezuje tudi s tem kar voziš in s čim imaš izkušnje.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 447
  • Avtomobil: BMW

Če imaš ti švoh živce in te vsaka stvar razpizdi si boš moral kakšen drug hobi najdt kot pa sodelovanje na tem forumu!

In ja pisanja takih otroških primerjav v oglasu, kot koga kateri avto dol poči dosti pove o tem tvojem prijatelju!

Aja če pa ti ne opaziš razlike med pospeški je pa to pač tvoja slabost da sploh ne omenjam da verjetno niti ne ločiš Porsche-je med sabo in ti je vse isto!

"Turbo je turbo in pelje se kot zmešan"

Vidm da imaš rad filmčke pa si poglej kakšna je razlika med PDK in tiptronic + da je ta dodatno navit od tvojega frenda je pa stock

Urejal prekov, 26.08.2019, 19:57.

Prikaži več možnosti

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 917
  • Avtomobil: F82 ACS

Jaz mislim, da ve boljse kot ti, kako in koliko se pelje NJEGOV avto, konec koncev ga on vozi ne ti. Pa napisal je 2.8 do 3.2s do 100kmh. In tudi, ce je pravilen cas 3.6s temu nemoremo rect, da je lagal. Ker ko meris cas pri tako brutalnih pospeskih in, ko se cas meri v desetinkah, hitro pride do nenamernega odstopanja.

Imel in vozil je več hitrih avtov in motorjev kot vsi skupaj v tej temi. Se spomnim cca. 20 let nazaj, ko so stale carrere in amg-ji na dvorišču, motorji okrog bajte. Avto je pa stroj, sem ga videl v živo.
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

@perkov razpizdijo me komentarji rekla kazala, kot sem napisal ze zgoraj. Kar nekaj brez utemeljitve. Ce locim ali ne porscheje med sabo sploh ni point, ker nisem pametoval jaz ampak ti. Pac toliko, da si zraven predvidevam. In ne, razlike v pospesku med avtom ki ima do 100kmh 3.0s in avtom, ki ima 3.5s ne obcutim. Tisti, ki jo, kapo dol res. Meni je vse isto imas prav, ker porsh iz oglasa je v vsakem pogledu brutalen, pa ce se ti na glavo postavis. Filmcki me ne zanimajo, dozivel sem ga v zivo in se enkrat avto se pelje noro. Ali kot ti pravis, pelje se kot zmesan ;) Tista dva filmcka sta pa bila za tebe, kot replika na tvoj sarkazem, kdo koga poci. Da te malo zascemi v trebuscku ;)

@Debitel nisi krivec, ti si argumentiral svoje trditve in tako je prav. Imel sem moznost vozit tega porscheja, obcutek je bil noro dober, res sem uzival v voznji tisti dan. Nisem pa kompetenten, da bi sodil o razlikah v 0.5 sekunde. Tud od 100-200kmh je za moje pojme bil noro hiter. Se z mojim bmw F10, ki je cipiran na cca 300ps se mi se po vsem tem casu uporabe prikaze nasmeh na obrazu, ko ga opalim po gasu pa se avta v nobenem pogledu ne moreta primerjat.
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Imel in vozil je več hitrih avtov in motorjev kot vsi skupaj v tej temi. Se spomnim cca. 20 let nazaj, ko so stale carrere in amg-ji na dvorišču, motorji okrog bajte. Avto je pa stroj, sem ga videl v živo.

Res je in vrednost vseh teh avtov katerih lastnik je bil v vseh teh letih, krepko presega 2 miliona €. Pa sem se premalo rekel ampak nocem “pretiravat”. Jaz se spomnim se cca 25 let nazaj, ko sem bil 2 razred osnovne sole, ko sma sla z fotrom k njemu, pa je imel lambota na dvoriscu. Samo eden izmed mnogih. Vedno je imel samo hitre in mocne avte. Tud na motorju je bil car, res dober voznik. Pa zanimivo, da je vedno bil uvideven do drugih v prometu. Potem se pa najde en @prekov, ki cloveka sploh ne pozna in pise o njem bedarije. Kot sem ze zgoraj napisal, rekla kazala pac toliko, da si zraven.

Urejal Popo30, 26.08.2019, 20:40.

Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik

Prvič podcenjujes forumase in drugič, če je to vse res, pa gospoda ne poznam in ne obsojam, je le ta očitno kar izkušen in bi moral malo bolje poznat stvari, ki jih piše. Verjamem pa da si želi avto prodati in je morda malo prikrojil resnico.
Pa predlagam ti, če ga poznaš in ker sem opazil da si kupil M4 cp, čestitam, pojdi tja in avto preizkusi. Pa boš s prve roke lahko napisal mnenje. Če mene vprašaš sta kar blizu. DTC VS AVTOMAT in 450 vs 480. Old vs New.
PAAA nikjer ne pišem da je 3.5 počasi.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik

Res je in vrednost vseh teh avtov katerih lastnik je bil v vseh teh letih, krepko presega 2 miliona €. Pa sem se premalo rekel ampak nocem “pretiravat”. Jaz se spomnim se cca 25 let nazaj, ko sem bil 2 razred osnovne sole, ko sma sla z fotrom k njemu, pa je imel lambota na dvoriscu. Samo eden izmed mnogih. Vedno je imel samo hitre in mocne avte. Tud na motorju je bil car, res dober voznik. Pa zanimivo, da je vedno bil uvideven do drugih v prometu. Potem se pa najde en @perkov, ki cloveka sploh ne pozna in pise o njem bedarije. Kot sem ze zgoraj napisal, rekla kazala pac toliko, da si zraven.

Lej to tvoje nakladanje je brez predmetno vidim pa da se v vsaki temi rad nekaj hvalisaš in duvaš!

Jaz sem komentiral oglas ti pa na polno užaljen!

Dejstav so pa dejstva in tle nič ne moreš spremeniti! Vem da je 997 turbo dober stroj samo to kar je pa napisal v oglasu pač ne drži !

še dobro da te je ta @perkov razpizdil in jaz ki sem @prekov nisem nič kriv :ok2

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 766

Kok tipkanja, kupil ne bo pa noben. Dobr se vam da....
Prikaži več možnosti
    • blackberet in tipmisle uporabnikom je všeč to sporočilo

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 917
  • Avtomobil: F82 ACS

Debitel ne podcenjujem nikogar, niti nisem tak, da bi mi bile pomembne stotinke sekunde in nisem vozil toliko hitrih avtov kot nekateri, me pa jezi, ker se nekateri forumaši obnašajo kot, da imajo samo oni prav, nobeden ne more biti boljši in hitrejši, se obregnejo ob vsako malenkost in na koncu vse popljuvajo. Možakar je že v letih, to fazo v kateri smo sedaj mi, je on dal že skozi in s tem hočem povedat, da ni kar nek nabijač. Okej, je pač napisal par desetink manj, zaradi tega ne bo konec sveta.
LeonT, točno tako.

Urejal coffa06, 26.08.2019, 20:55.

Prikaži več možnosti
    • Popo30 je všeč

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik

Kok tipkanja, kupil ne bo pa noben. Dobr se vam da....

Pa moramo tipkat, da te ujamemo v številu objav :blabla samo se mi zdi da 15.000 objav še ne bo kmalu pri meni!

Urejal prekov, 26.08.2019, 20:58.

Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik

Debitel ne podcenjujem nikogar, niti nisem tak, da bi mi bile pomembne stotinke sekunde in nisem vozil toliko hitrih avtov kot nekateri, me pa jezi, ker se nekateri forumaši obnašajo kot, da imajo samo oni prav, nobeden ne more biti boljši in hitrejši, se obregnejo ob vsako malenkost in na koncu vse popljuvajo. Možakar je že v letih, to fazo v kateri smo sedaj mi, je on dal že skozi in s tem hočem povedat, da ni kar nek nabijač. Okej, je pač napisal par desetink manj, zaradi tega ne bo konec sveta.
LeonT, točno tako.

Se popolnoma strinjam, seveda ni konec sveta za par desetink kot ga ni konec če je kdo to opazil. Še več, pohvalno, da se oglasi berejo, kajne?
Dragi Leon, pišemo, jaz osebno na dopustu z čivavo na straži ob morju in imam čas. Pa zato, da tudi ti lahko kaj prebereš in se nasmejiš.
Je pa to vroča tema, ker je-so Porsche mokre sanje prenekaterega forumaša in enih par jih poznam, ki imajo več kot enega. In morda se pa le tukaj skriva kupec, you never know.
Marsikdo je poizkusil in kaj imel, bi lahko veliko prebrali, če bi imeli nivo komunikacije. Potem bi se z veseljem pisalo in diskutiralo.

Urejal Debitel, 26.08.2019, 21:13.

Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Lej to tvoje nakladanje je brez predmetno vidim pa da se v vsaki temi rad nekaj hvalisaš in duvaš!
Jaz sem komentiral oglas ti pa na polno užaljen!
Dejstav so pa dejstva in tle nič ne moreš spremeniti! Vem da je 997 turbo dober stroj samo to kar je pa napisal v oglasu pač ne drži !

še dobro da te je ta @perkov razpizdil in jaz ki sem @prekov nisem nič kriv :ok2

Ti si komentiral kar nekaj, brez repa in brez glave, s takim nacinom tezko koga uzalis. Mogoce sam sebe :)

Hvalisanje? Vse kar sem napisal na tem forumu je na podlagi izkusenj in cisto vse je resnica. Za vsem stojim in vse lahko dokazem. Ni rekla kazala, kot se dogaja tebi.

@perkov ali @prekov isto sranje drugo pakovanje :) vsi vejo za koga gre, to pa je point.
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik

Ti si komentiral kar nekaj, brez repa in brez glave, s takim nacinom tezko koga uzalis. Mogoce sam sebe :)

Hvalisanje? Vse kar sem napisal na tem forumu je na podlagi izkusenj in cisto vse je resnica. Za vsem stojim in vse lahko dokazem. Ni rekla kazala, kot se dogaja tebi.

@perkov ali @prekov isto sranje drugo pakovanje :) vsi vejo za koga gre, to pa je point.

Pa kaj se ti utikaš v moje mnenje ! A je prepovedano komentirat oglas? Nisi normalen!

Me zanima če tako pametetuješ tudi v živo? Aja sej res zato maš dva psa da se za njima skriješ teslo neotesano!

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 495
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

@taucher te zanima samo 997 ali tudi mogoce kaksen widow maker(964)?

hja več oblik mi je vsec 997, 964, 993, samo pri starejših modelih mi noter tiste audijevske cifre in števci nekako niso všeč :(, najprej sem gledal po navadnih, pol S(4S)-e, če se pojavi kak oglas tud turbak (ki verjetno le ti držijo ceno če gledam na dediščino), samo se vse spet bi verjetno vrtelo okoli cene kok bi tisti trenutek bil pripravljen odšteti... imam že Z-ja tako da mi cabrič nekako odpade, želim imeti ročnega, prava barva na zunaj in znotraj (notri črnega nočem),... čim manj km, čim manj lastnikov, kar se da ohranjen-čuvan, da ni podrtija,... ne gori voda, spremljam, gledam, čakam,....

lahko se na ps se oglasiš pa da vidmo kaj imaš v rokavu :ok

Urejal Taucher, 26.08.2019, 21:56.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 839
  • Avtomobil: F30 335i

Mene pa zanima kateri model je ferrari 485? A to je naslednik tributota?
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.