Skoči na vsebino

Porsche 997 Carrera S

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
215 odgovorov v temi
Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 139
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Pa kaj se ti utikaš v moje mnenje ! A je prepovedano komentirat oglas? Nisi normalen!
Me zanima če tako pametetuješ tudi v živo? Aja sej res zato maš dva psa da se za njima skriješ teslo neotesano!

Vtikam se, ker je to forum in, ker si napisal glupost. Ce bi komentiral in ne zalil nekoga, ki ga sploh ne poznas se ne bi vtaknil. Ampak zaljenje ti gre dobro od rok, ker se kar nadaljujes s tem nacinom. Ko macki stopis na rep zacvili kajne :) tebi pa zivcki delajo.

Sem ti v eni drugi temi danes ze napisal, da slabo beres ali pa slabo dojemas napisano, nekaj od tega te jebe. Si ze tam pisal nebuloze in zalil enega drugega forumasa. To obvladas ocitno.Si pa ravnokar dokazal, da imam prav, ker pises da imam psa, da se za njima skrijem. Ce bi razumel, kar si prebral bi vedel, da sta psa prave igracke in, da sta cisto nenevarna.

Sicer pa koncujem debato s tabo, verjamem, da si dojel ;)
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 668

Po moje je na dolgi rok samo 911 turbo kej vreden. Ne bi vzel nobenega drugega modela od 911ke...
Prikaži več možnosti

symch
symch

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 114
  • Avtomobil: E46 330i

Po moje je na dolgi rok samo 911 turbo kej vreden. Ne bi vzel nobenega drugega modela od 911ke...

GT3 RS in GT2 RS pa še bolj...

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 283
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Vse kar je 911 je in bo vredno. 911 je le 911 nekdo kateri si ne more privoščiti Turbota si bo pa kupil navadnega.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

GT3 RS in GT2 RS pa še bolj...

Ok RS je itak svoja klasa, to je vedno vredno.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Navadna 911ka pa nisem ziher. Prevec so jih nastancali, to ni nobema ekskluziva ce naredis 100.000 avtov letno. Konkurenti pa 6.000
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 212
  • Avtomobil: BMW

Vtikam se, ker je to forum in, ker si napisal glupost. Ce bi komentiral in ne zalil nekoga, ki ga sploh ne poznas se ne bi vtaknil. Ampak zaljenje ti gre dobro od rok, ker se kar nadaljujes s tem nacinom. Ko macki stopis na rep zacvili kajne :) tebi pa zivcki delajo.

Sem ti v eni drugi temi danes ze napisal, da slabo beres ali pa slabo dojemas napisano, nekaj od tega te jebe. Si ze tam pisal nebuloze in zalil enega drugega forumasa. To obvladas ocitno.Si pa ravnokar dokazal, da imam prav, ker pises da imam psa, da se za njima skrijem. Ce bi razumel, kar si prebral bi vedel, da sta psa prave igracke in, da sta cisto nenevarna.

Sicer pa koncujem debato s tabo, verjamem, da si dojel ;)

Ma piš ti kar hočeš, to da se moraš v vsako besedo od vsakega vtaktnit ti je očitno nov hobi! Samo normalno pa to ni! Prej te ni bilo nikjer sedaj pa dva meseca v vsaki temi nekaj vsem kontriraš in pametuješ!

Oglas je zmazek z neresnični podatki in dretjem z velikimi črkami! Ampak kot je klasika preko trojan je v oglasih to normalno!

Ker si neutruden ti pustim da boš imel zadnjo besedo in zaradi mene lahko karkoli napišeš čez moje mnenje ampak mene prav malo briga za tvoje mnenje in ti ne mislim sploh več pisat! :nono :flipa :nana 

Če boš pa v kakšni drugi temi se še naprej spotikal ob moja mnenja dobiš od mene edino tole :flipa

Prikaži več možnosti

tom78
tom78

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 869

Navadna 911ka pa nisem ziher. Prevec so jih nastancali, to ni nobema ekskluziva ce naredis 100.000 avtov letno. Konkurenti pa 6.000

35.000 modelov 911 je bilo prodanih v letu 2018

:bmw   I :mznak FAN                                                              

BMW :mznak  - WHERE TOO MUCH IS JUST RIGHT

Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 280
  • Avtomobil: BMW department

Maš še GT serije, sicer pa kakor spremljam trg zadnja leta, sem bolj in bolj prepričan da avto ni več naložba. Ne proda se nič oz. Bore malo.
Mlada generacija še nima denarja, če pa že, jih pa zanimajo gadgeti v avtih ala Tesla. Stara generacija misli na vnuke. Kdo bo kupil 2007 GT3ja z 60k km in ceno 80k EUR v Nemčiji, če dobiš za 60k 991S, ki se bolje pelje, je hitrejši, ima novejše in bolj učinkovito podvozje, itd... In tudi s ceno prav dosti več v minus ne bo šlo. Ker so se 997 ustavili na 50k plus, torej tudi izguba bo minimalna. Saj je super razmišljati o avtu kot naložbi, ampak potem predvsem ga prodati in uporabljati brez zadržkov popolnoma drug svet. Predvsem prodaja.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti
    • Rally fan je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 319
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Tale je tudi en sanjač:

https://www.avto.net...asp?id=14264384

Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 396
  • Avtomobil: F15

tukaj nas je malo, ki si lahko privoščimo zbirateljske modele. 

no mene pa je navdušil 991.2 gts in cayman gt4.

Pri tej znamki se ne morem načuditi, kako jim uspe samo v eni generaciji modela narediti takšen preskok v občutkih med vožnjo, ko naredijo face lift.

Kaj pa menite o novem GT4?  

Prikaži več možnosti

Underdog
Underdog
  • Uporabnik
  • Sporočil: 168
  • Avtomobil: Race Car

Pri tej znamki se ne morem načuditi, kako jim uspe samo v eni generaciji modela narediti takšen preskok v občutkih med vožnjo, ko naredijo face lift.

Pa saj je relativno logicno. Modeli rastejo, so vecji, daljsi in sirsi vse to doprinase. Razvoj je sel naprej na vseh podrocjih, gume igrajo veliko vlogo. Sedaj so mu motor postavili na zadnjo premo pridobili na medosni razdalji in boljsa razporeditev teze.

Pac 911 postaja GT avto, Cayman pa bolj driver friendly, GT4 top!!! Ampak res TOP "igracka"

"Racing is life. Anything before or after is just waiting."
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 548
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Ko ste se vsi vtaknili v ta pospesek 0-100...noben pa ni opazil zadnjih luci in oznake Turbo S? :)
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 303
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Mene zanima 964 in 993. Samo ne navadni.

Si bil ti včeraj s črnim (preizkušnje) na relaciji iz Litije proti LJ?

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 280
  • Avtomobil: BMW department

Si bil ti včeraj s črnim (preizkušnje) na relaciji iz Litije proti LJ?

Nope.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 499
  • Avtomobil: M4,M3

O novem gt4 mislim, da bi ga takoj imel, samo za nemško ceno, pri nas je “samo” 35000€ dražji, popusta ni. Pomoje do držal ceno , avto pa je itak pojem, čeprav bi raje pdk.

Malo za intermeco, črni turbak se je prodal za 75000 gotovine, pred nakupom se je preveri
in je bil bojda tehnično ok, ohranjenost 0 posebnega , pa tudi poln fascikel z porše računi ni bil zraven....očitno se tudi pri nas še dogajajo čudeži.
Kupim csl platišča za M3 ---> ps me!
Prikaži več možnosti