Skoči na vsebino

Nogomet

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
6371 odgovorov v temi
Марщал
Марщал

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 774
  • Avtomobil: rižota

Saj je jasno, da se obojim (UEFA in Superliga) gre za denar. Je pa smešno kako naši hočejo, kjer koli lahko, vključiti svoje notranjepolitične zdrahe. 

Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 667
  • Avtomobil: e63, CLK cabrio

Saj je jasno, da se obojim (UEFA in Superliga) gre za denar. Je pa smešno kako naši hočejo, kjer koli lahko, vključiti svoje notranjepolitične zdrahe. 

glej doma smo pa je dolgčas. Zdej bi o počitnicah razmišljali, tko pa...

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 367
  • Avtomobil: LPP Urbana

Imel je jajca in jim uvedel sankcije! Zogobrc je za rajo, delavce kot sem jaz in za ostale, ki radi spremljamo ta sport.

Ne vpletajte politike v nekaj za kar se nekaterim zdi nogomet kot znanstvena fantastika.

Denarja v nogometu je OGROMNO! To, da so klubi zabredli v dolgove je krivda managementa kluba in ne uefe kot taksne.

Uefa nima nic z vodenjem kluba kot tudi o tem kdo bo koliko preplacal igralca ali koliko bo kdo imel place. Eden taksnih pozitivnih primerov so Nemci ( minimalno zadolzeni ali sploh nic), medtem ko se Real, Barca, Juve, Inter, Arsenal utapljajo v dolgovih. Sami so si krivi.

Urejal bancnik, 21.04.2021, 09:57.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • airmike je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 256
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

...in točno to je bilo glavno gonilo ustanovitve SL, poplačilo dolgov. Pa so se usrali.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 367
  • Avtomobil: LPP Urbana

Edina dobra stran vsega tega je, zdruzitev navijacev v en glas. Zdruzeni so se uprli. Bravo! Sploh anglezi kateri imajo tradicijo in zgodovino v nogometu, ki si jo nekateri niti ne predstavljajo.

Kot je bilo v intervjuju povedano je angleski nogomet nastal iz strani delavcev v pomorstvu, gradbenistvu ipd kjer so skupaj igrali za popestritev od tezkega vsakdanjika in iz te ljubezni do nogometa so nastali klubi.

Mislim, da bo kar nekaj klubov na racun tega izgubilo del navijacev. Nekateri so ze sli tako delec, da so klubske clanarine prekinili in s tem posledicno tudi narocnine na dolocene tv operaterje, ki so prenasali nogomet.

Urejal bancnik, 21.04.2021, 10:49.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

m-h
m-h

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 562
  • Avtomobil: bmw

Hehe za fuzbal se dvigne cela Evropa, pr Koroni nas pa že eno leto na suho. Žalostno.

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 042
  • Avtomobil: /

Kruha in iger...:)

Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 370
  • Avtomobil: Bmw 330d, 530d

Noben ne gleda Hrv-Slo ?
Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 780
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Noben ne gleda Hrv-Slo ?

Jaz sem gledal, v lokalu na Korčuli…sem bil tih kot miš…naši niso bili vredni da jih pes pošč#****

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 352
  • Avtomobil: Ford S-Max

Jaz sem gledal, v lokalu na Korčuli…sem bil tih kot miš…naši niso bili vredni da jih pes pošč#****

Kak so pa kaj komentirali Hrvati?

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 926
  • Avtomobil: new age e39

Na Korculi so precej bolj strpni jot v kaksnem Zadru. Komot bi mel nas dres pa se kaksno rundo bi dobil ker so nas premagali.
Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 780
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Na Korculi so precej bolj strpni jot v kaksnem Zadru. Komot bi mel nas dres pa se kaksno rundo bi dobil ker so nas premagali.

Tako je, nobenih težav. Naslednje jutro mi je lastnica lokala še častila  kavo.

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.