Skoči na vsebino

Lancia Delta - 2008

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
66 odgovorov v temi
wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 903
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Novi model Lancie delte mi je izredno všeč. Je model, ki ti je všeč ali pa ti ni. No meni je zelo všeč. Kako pa so Lancie kaj po zanesljivosti, kakovosti izdelave, kako je s servisi (cena in kakovost). Kako je kaj s karoserijo in rjavenjem. Sam bi se odločil za 1.6 16v (120 KM) dizelski agregat, pogojno za 2.0 16v (165 KM). Na cesti jih ni veliko, tudi na avtonetu se ne prodaja veliko modelov, čeprav je že leto dni na prodajnih mestih. Predvsem pa so modeli dobro opremljeni tudi vstopni modeli, še posebno pa se mi všeč sedeži, oziroma materiali in dizajn sedežev. Je pa celotna oblika notranjosti in zunanjosti "incredibile". V glavnem bi si jo omislil, mogoče čez kakšno leto ali tri tudi dejansko bom.

pa še ena slikica moje sanjske delte.

Objavljena slika
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 892
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Ja ni kaj, avto je res lep. Narejen je na osnovi Bravota, to verjetno veš. Motorji dizelski so Fiatovi, ki slovijo po kakovosti, bencinarji pa znajo bit malenkost žejni, čeprav ti mestne vožnje nimaš, tako da ne bi smel biti problem. Bi pa potegnil tudi vzporednico z mojo Lancio Kappo 2.0 20V 155 KM, ki sem jo imel 2 leti. Namreč Kappa je od nove delte težja 15kg, tako da kar se zmogljivosti tiče se lahko naredi neka primerjava. V moji je bil kot rečeno 155KM motor, ki pa se mi je zdel prešvohcen in je precej pil, tudi pri izven mestni vožnji. Vsekakor pa se je poznalo da je vseeno avto malo pretežak za te konje, zato bi se jaz osebno bencinarja ognil ne morem verjet da to govorim). Drugače pa upam, da so vse elektronske napake, ki so jih imele novodobne Lancie odpravili, ker tisto zna bit sila zoprno. Kar se tiče servisov pa edino kar je, je to da pooblaščenci računajo delovno uro nekaj eur višje kot za Fiat. To je to, deli so po večini isti.

Ni kaj avto je res lep, jaz sem zadnjič v ITA videl bi-colore verzijo črno - vijola. Njami!
Prikaži več možnosti

bmwmp
bmwmp

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 454

Po Kranju se vozi ena bela, ki ima pri strani črn napis Delta, in je lepa da se večina obrne za njo! :cool Na slikah mogoče ne izgleda, ampak v živo pa vsekakor odstopa od povprečnega pleha.:)
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 573
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Sej zato pa imajo bencinarji turbinco, da se ne mučijo kot atmosferci z nizko prostornino :ok
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 890
  • Avtomobil: DxxViii i CS

Lancia Delta je imela tudi nekaj svojih predstavitvenih trenutkov v novem filmu Angeli in demoni. Na uč všečno:ok.
Moteče mi je edino to, da sedaj že vsako tretje novo vozilo uporablja v lučeh Audi look ledice :napaka.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 35 887
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Spredaj je lepa, zadaj pa spet preveč samosvoja, kar me odbija.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 903
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Meni so pa odbijajoči avtomobili zelo všeč, si tako bolj ekskluziven na cesti :-D. Mora pa ta Lancia imeti bi-color karoserijo.
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 316
  • Avtomobil: E39-525i & F11-525xd

Za Thesisa večina pravi, da je nagravžen. Ampak meni se zelo dopade.

Oblika Delte pa mi je katastrofalna...in se ne čudim da izstopa iz množice. :napaka
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 892
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Ja sej novodobne Lancie so itak avtomobili za individualiste, poglejmo samo Thesis. Večina bo rekla, da je to najgrši avto na svetu, nas je pa par odpuljencev, katerim je oblika svetovna.

P.S. Wacko globoko ti odsvetujem alkantaro na zicih, ker je zelo občutljiva, oz. se ful hitro zmucka, to je večni problem pri Lancii, od Kappe, do Thesis in pri Delti pomoje ni nič drugače.
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Za Thesisa večina pravi, da je nagravžen. Ampak meni se zelo dopade.

Oblika Delte pa mi je katastrofalna...in se ne čudim da izstopa iz množice. :napaka

Same here. :-D
Mene delta tako na hitro spominja na Daewoo Tacuma.
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

hejhoj
hejhoj

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 388

Meni Lancia ni vsec. Kot prvo, podvozje je obupno, niti udobno, niti sportno (se zena je rekla, da ima Honda Civic Sport boljse, manj trese in sploh bolje pobira luknje) Sedezi so zanic in so navadni iz Bravota, ko bi bila vsaj opcija dobiti sportne iz tega modela. Armatura, ce ne vzames cisto crne notranjosti zelo grda v 5 odtenkih in spominja na Hyundaje iz konca `90. Nasplosno prevec Fiat Bravo in premalo Lancia. Brezveze. Sploh pa se mi pod crto zdi, da so naredili en pozenscen avto.

Namesto Delte 1.6 mjtd s 120KM bi vzel plebejskega Bravo sport, 2.0 mjtd s 165KM (oz. 1.8 turbo jeta, ko pride) s preostankom denarja bi se pa en mesec preganjal po dolomitih in ga dobro ulaufal. :ok2
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Delta, Thesis, Laguna Coupe, P406Coupe,407Coupe.. Vsi tako drugačni vsi tako hudi:ok Je že res da večina kriči, da ni za nikamor in da se samo kvarijo.. Še bolj zanimivo je da se ta večina zmeraj obrne ko se kaj takega pripelje mimo. Delta je zelo redka in dejansko sem videl kako se je lep kos gostilniške terase obrnil proti parkingu ker pač niso vedeli kaj je to zaena stvar:ok Vsekakor poseben avto, ki izstopa:mljask.

Če ti je huda si jo nabavi, nevem zakaj bi moral tak avto potem le gledati ker si kupil nekaj kar je na vsakem vogalu parkirano za isto denarja. Sploh če si malo individual tip človeka in roko na srce če ti paše malo pozornosti na cesti.(ni to nič slabega, jaz priznam meni paše, z 10 let staro alfozenfy so me vsi opazovali na cesti ko sem prišel mimo, ko so me prehiteli.. tu in tam se je našel kdo ki me je kar med vožnjo slikal):ok
Prikaži več možnosti

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 316
  • Avtomobil: E39-525i & F11-525xd

Sem pozabil dodati da mi deluje precej nesorazmerno; prednji konec čisto na "tleh", zadek pa na nivoju terenca (in bočna linija to samo še poudari). Podobno kot Fiat Stilo.
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 540
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

avto je kr lep sam mi je stara škatlasta delta na zunaj bolj všeč.. sploh z napihnjenimi blatniki :)
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 930

Avto ki definitivno izstopa iz povprečja (kar je dobro).
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 277
  • Avtomobil: BMW logicno

Avto ki definitivno izstopa iz povprečja (kar je dobro).

Se strinjam, V NEGATIVI, spredaj je pravi papagaj z kljunom v obliki maske ...............

saj veste papiga - ponavljanka .....

zadaj pa "ponavljanka" Nissanovega Muranota !

Delta - NE HVALA ! :ok

Urejal Mat xxl, 23.06.2009, 13:09.

Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

avto je kr lep sam mi je stara škatlasta delta na zunaj bolj všeč.. sploh z napihnjenimi blatniki :)

Hehehehe old scool rula :-D :-D :-D
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

JW
JW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 658
  • Avtomobil: vse kar imajo veliki

Ali ni cena nekam huda?
Prikaži več možnosti

bassko
bassko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 885

Jaz sem se jo mogel sprva navadti, potem mi je pa postala zelo lepa. Tudi mene pa zanima če je kvaliteta kaj boljša kot v fiatu, glede na to da je avto dražji.
Kakšen avto pa si, če nimaš pogona zadaj? :ok2
Prikaži več možnosti

911
911

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 713

Izjemno lep avto in poleg Volva C30 edini "mali" avto, ki izstopa in za katerem se obrnem oz. katerega bi imel. Lepo Lancia :eek :eek

Urejal 911, 23.06.2009, 19:26.

Prikaži več možnosti
    • Vinci je všeč