Skoči na vsebino

Najboljši privatni zobozdravnik

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
166 odgovorov v temi
Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Jest hodim k enemu na Brdu pri Kranju, kar ti je verjetno malo daleč oz. izven poti.
Če se ne motim dečko poučuje na fakulteti poleg ima pa še to ordinacijo. Sem bil tudi sam zelooo občutljiv glede zobarjev, ko sem šel k njemu mi je kot da grem v trgovino po pivo. Je pa za moje pojme dokaj ugoden glede na to da je samoplačniško.
Če rabiš podatke mi piši na ZS.

L.p.

Niti mi ni izven poti. Posavje, Obala in Gorenjska mi odgovarjajo. :ok
Ne morem ti poslati ZS zdaj, tako da prosim če mi pošlješ podatke, pa bom potem na drugi zadevi (mogoče sem našel prvi bug linuxov ali pa imam preobremenjeno linijo - mi sploh ne odpre opcij za ZS) pogledal ZS.

Urejal Pepsi, 14.08.2013, 21:04.

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

JoJbL
JoJbL

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 249
  • Avtomobil: Focus

Ti na FB pošljem
Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 805

Ta je tudi vredu
http://www.gorjanc.si/
Mi o volku, volk iz gozda. :)
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 982
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

pepsi se zadnjic....ne sprasuj in pojdi tja kamor sem ti napisal.....poklici povej kaj je narobe in se najavi pri Roku.....drugace ti bo stah ostal se naprej

Lp

Joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Mattie
Mattie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 438

Sem malo premislil, in po začetnem šoku sem si premislil, bom poprosil za izdatno dozo sedativa našpricanega po ustih. :).

Kaj naj rečem, bojim se zobarjev kot hudič križa zaradi dveh spominov iz otroštva,

Najbrž bi lažje in raje sprejel povabilo na eno rundo v ring z Zavcem kot sedeti na stolu pri kakšnem mesarju.

Fak ej, mam isti problem :blackeye

EDIT: Najbrz si kozorog, tko kott js

Urejal Mattie, 15.08.2013, 02:31.
presenetil me je vidoviti milan

"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe."
Nikola Tesla
Prikaži več možnosti

Mark89
Mark89

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 628
  • Avtomobil: E39 '01 530iT, MG ZR 115

Kaj naj rečem, bojim se zobarjev kot hudič križa zaradi dveh spominov iz otroštva, enega v osnovni šoli pri šolski zobarci

Glede na to da izviraš iz dolenjskih koncev, je bila to zobarca na OŠ Center v Nm? :fight :jok
Anyway, splošne anestezije ne rabiš ker, ker v današnji časih se zobozdravniki, vsaj maljši recimo temu obnašajo tržno in ne špilajo več "mesarjev" kot včasih :ok2 Tako da pogumno k tistemu, za katerega si upa dat čim več oseb čim boljše reference oz. si upajo rečt da nič ne čutiš kako ti vrta po zobeh.
Prikaži več možnosti

stone
stone

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 791
  • Avtomobil: Bmw

Jest hodim k enemu na Brdu pri Kranju, kar ti je verjetno malo daleč oz. izven poti.
Če se ne motim dečko poučuje na fakulteti poleg ima pa še to ordinacijo. Sem bil tudi sam zelooo občutljiv glede zobarjev, ko sem šel k njemu mi je kot da grem v trgovino po pivo. Je pa za moje pojme dokaj ugoden glede na to da je samoplačniško.
Če rabiš podatke mi piši na ZS.

L.p.

Misliš dr. Grilca na Brdu pri Kranju? On je meni operiral oba spodnja modrostna zoba in je naredil res dobro brez bolečine. Sedaj pa hodim k njemu, na redne kontrole in čiščenje oblog, pa ga lahko samo pohvalim, delal res dobro. Skratka jaz ga priporočam.
lp.
Prikaži več možnosti

JoJbL
JoJbL

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 249
  • Avtomobil: Focus

Točno ta ja.

L.p.
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Pejdi v rovinj sej si blizu.
Prikaži več možnosti

tine78
tine78

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5
  • Avtomobil: BMW5

V Samoboru je ordinacija 32zrava. Zobar te poštima tak kot mora pa še cene ma dost nižje kot pa so v Sloveniji.
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 448

Bom kar tole temo izkoristil. Imam dve plombi, prvo sem dobil pred okoli 15 leti in mi je lani začela spuščat. Nič me ni bolelo, ampak mi je zobar svetoval, da se zamenja. Sem rekel ok, menjajmo. 25. avgusta letos sem torej dobil novo plombo na spodnji šestici + plombo na drugi šestici spodaj. Zobar je povedal, da me lahko kakšen dan boli, ko bom jedel. No, po dveh tednih je mene na tej plombi, ki je bila menjana, še vedno bolelo, na novi, ki je bila na drugi strani, pa ne. Pokličem zobarja, hočem reklamirat, pravi da v nekaterih primerih boli dlje, lahko tudi en mesec.

Po enem mesecu mene med žvečenjem še vedno boli, doma pojamram, da mi gre zadeva na živce in mi povejo, da jih je tudi po 3 mesece bolelo, potem je bilo pa ok. Čakam še 2 meseca, nič, še zmeraj boli. Danes smo 11.12.2014 in prejle, ko sem jedel francosko štručko, me je spet zaskelelo. Bolečina sicer ni močna, intenzivnost je 30% bolečine, ko ti vrta v zob. Boli me, ko jem trše stvari, npr. skorjo kruha, čokolado, svinjski zrezek in podobno. Ko je malo prežvečeno, me neha.

Punca mi je rekla, da če bom reklamiral, mi bodo naredili še večjo plombo, ker vsakič, ko se menja, je večja luknja. Je to res?

Kaj pa črne plombe, bral sem, da so boljše. Sicer zgleda grdo, ampak mogoče me pa na šestici ne bo motilo. Seveda bi raje belo, takšno, kot jo imam zdaj, ampak če me bo še vedno bolelo, je spet drek.

Kaj mi svetujete, naj reklamiram in mi naredijo še enkrat? Če ja, je bolje probat spet z belo, ali bo zanič in je boljša izbira črna?

Urejal iloveboobs, 11.12.2014, 18:58.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Če ti bo dal amalgamsko plombo, ti bo rabil narediti še večjo luknjo kot za belo, da prime kot mora (zakaj ne vem, tako je meni zobar razložil). Drugače pa te črne plombe niti zdrave niso, ker vsebuje materjal 50% živega srebra. V Nemčiji jih sploh ne smejo več uporabljati. Jst imam vse bele že dolgo ... nekatere res dolgo skelijo ob pritisku, ampak nikoli pa ni to trajalo več kot teden ali 2. Pojdi nazaj k zobarju, če je to že 2 meseca od tega, kar je popravljal in naj pogleda kaj je.

Urejal Rottie, 11.12.2014, 19:10.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Kriza! To nima kaj bolet, če je vse vredu narejeno, a si plačal? Če nisi pojdi h enemu privat, naj ti poslika in potem uredi, boš plačal ampak boš vsaj imel za prav narejeno.

Nima kaj bolet.
Prikaži več možnosti

lublancan22
lublancan22

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 316

Po člankih sodeč amalgamske plombe niti niso tako problematične ko se jih ima notri v faci.
Ampak po tem ko se jih vzame ven lahko pride do zastrupitve...
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 448

Kriza! To nima kaj bolet, če je vse vredu narejeno, a si plačal? Če nisi pojdi h enemu privat, naj ti poslika in potem uredi, boš plačal ampak boš vsaj imel za prav narejeno.

Nima kaj bolet.

Ta zobarica me je vzela koncesijsko, ampak sem plačal 15eur po plombi, ker zdravstveno zavarovanje krije samo črne.
Prikaži več možnosti

iznogut
iznogut

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 157

Jst imam vse bele že dolgo ... nekatere res dolgo skelijo ob pritisku, ampak nikoli pa ni to trajalo več kot teden ali 2. Pojdi nazaj k zobarju, če je to že 2 meseca od tega, kar je popravljal in naj pogleda kaj je.

To pa je zanimiv podatek, da vas po plombiranju skelijo zobje ob pritisku še kar lep čas. Sam imam kar nekaj plomb ( belih ) , vendar me ni po plombiranju skelelo niti sekunde. To bi bilo zanimivo slišati obrazložitev kakšnega zobozdravnika zakaj je v določenih primerih ob plombiranju zoba prisotno skelenje daljše obdobje.
Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 010
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

a mislite ,če boste plačali boste pa imeli bolje narejeno ali kaj... jaz imam zobarco na metelkovi in nardi kot je treba in ni treba hodit do nobenega privat in plačevat....če je zobar dober bo naredil kot je treba :ok :ok
Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 826
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

To pa je zanimiv podatek, da vas po plombiranju skelijo zobje ob pritisku še kar lep čas. Sam imam kar nekaj plomb ( belih ) , vendar me ni po plombiranju skelelo niti sekunde. To bi bilo zanimivo slišati obrazložitev kakšnega zobozdravnika zakaj je v določenih primerih ob plombiranju zoba prisotno skelenje daljše obdobje.

X2, pa imam belih plomb res dosti...
Prikaži več možnosti

Bendzo1
Bendzo1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 542
  • Avtomobil: Rinold

Plomba ne sme boleti, če je pravilno vgrajena. No vsaj mene ni, pa jih imam preveč. :/
Prikaži več možnosti

iznogut
iznogut

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 157

Plomba ne sme boleti, če je pravilno vgrajena. No vsaj mene ni, pa jih imam preveč. :/

Sej plomba ne boli. Boli pa tisto, kaj je pod njo in stavim vse dlake, da zobozdravnik ni dobro naredl svojega dela.

Enako je pri optikih. Dobiš očala in ti rečejo, da se morejo oči navadit. Bullshit. A , ko kupiš čevlje in te žulijo se mora tudi noga navadit?

To so izgovori.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.