Skoči na vsebino

Najboljši privatni zobozdravnik

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
166 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 981
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... vsakemu svoje, čeprav vidim, da nisi ravno razumel, pa ajde ok....

... v bistvu ne vem zakaj se branijo ljudi z napotnica mi, glede na to, dana njih zaslužijo bistveno več kot na samoplačnik ih za enako storitev, pustimo ob strani sedaj kvote...

Aja po napisanem vidim, da si trdoživ kot Rambo in Shhwarzi skupaj, ne pa občutljiv v primerjavi z mojo hčerko...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 965
  • Avtomobil: BMW E60, 530d

Bistvo je kako naredi plombo in s kaksnim materialom. Ce plomba ni pravilno narejena bo kmalu izpadla, potem pa spet vrtanje oz brusenje in spet je dejansko manj zoba. Zal vsi zobarji ne poznajo tehnik mrtvega kota in podobno. Bolecine so stranskega pomena saj se danes uporablja protibolecinska....
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 401
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Hay!

... vsakemu svoje, čeprav vidim, da nisi ravno razumel, pa ajde ok....

... v bistvu ne vem zakaj se branijo ljudi z napotnica mi, glede na to, dana njih zaslužijo bistveno več kot na samoplačnik ih za enako storitev, pustimo ob strani sedaj kvote...

Aja po napisanem vidim, da si trdoživ kot Rambo in Shhwarzi skupaj, ne pa občutljiv v primerjavi z mojo hčerko...

lp

joda

Česa nisem razumel? Trdoživ sem že mogoče ampak ne ko gre za zobe, to mi je največja nočna mora. Je pa res da odkar mi je Dr. Oblak izpulil osmico (v bistvu mi je niti ni izpulil, ker se mu je v kleščah zlomila in je potem dobesedno popraskal ostanke zoba ven iz dlesni), se manj bojim tovrstnih posegov, ker če sem preživel tega, bom tudi vse ostale. Pomagalo mi je tudi to da mi je svetoval naj pred posegom vzamem tableto Dramina, res sem jo vzel in sem bil na stolu tako zadet da se mi je jebalo za vse skupaj, top shit tale droga.

Bolecine so stranskega pomena saj se danes uporablja protibolecinska....

Mene bolečine ne motijo, komot jih prenašam oziroma mi jih ni treba ker mu rečem da mi nabije dve injekcije, moj problem je v tem ker imam blazno močen refleks. Po domače povedano, čim se zobar s konico prsta dotakne moje zobne votline, se mi obrne želodec. S takim pacientom kot sem jaz, je nemogoče delat. To imam že od otroštva dalje in leta nazaj sem se sekiral ker nisem vedel zakaj sem tak pussy v primerjavi z ostalimi, potem sem pa le prebral v strokovni literaturi da se temu reče refleks in da imamo različni ljudje različne. Moj je najhujši.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 797

Ajde mene zanima koliko placate samoplacnicko plobmo privat...
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 401
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ajde mene zanima koliko placate samoplacnicko plobmo privat...

Če mene sprašuješ nimam pojma, je nisem delal že vsaj 10 let. Nazadnje mi je izpulil osmico pa še takrat ne vem koliko sem plačal, mogoče 200 eur za puljenje? Je možno? Plomba je mogoče 80 če se prav spomnim, ne vem od kje mi ta cifra ampak nekako megleno jo imam v spominu... ne me za besedo držat. Bo joda verjetno bolj vedel.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 981
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... joda ve samo zase, glede na to, da imajo telo različne cene in da je tudi odvisno alu je samo plomba, alu je tudi zdravljenje, čiščenje s sondo, kislino itd.
Jaz za plombo plačam od 75-85€, puljenje modrostnega zoba je bilo 70 alui 75€, zadnja plomba, ki sem jo/in jo še bom bo pa malo dražja. Odlomila se mi je med karanteno zadnja stena plkmbiranega zoba, oitem pa čez par dni še plomba, tako, da je ostala samo sprednja stena zoba. Naredil mi je začasno nizko plombo za 75€, pred dopusti ali pa takoj po njih pa bo šla ta plomba ven, noter potem štift iz ne vem več česa in okoli njega se bo potem oblikoval z (plombo) tisti manjkajoči del zoba....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

tii
tii

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 076

Priporočam: http://zobozdravnik-tesovnik.si/

Hint: mikrozobozdravstvo. 

LP tii

Ob nakupu gum dobite še avto!
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.