Skoči na vsebino

Parkirni imbecili

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
2945 odgovorov v temi
user_x
user_x

BMW fanatik

• Moderator
  • Sporočil: 6 689
  • Avtomobil: e93 325i

Ker sem v sosednji temi videl odobravanje o odprtju takšne teme in ker sem ravno imel eno frišno sliko pri roki, sem se odločil, da jo odprem.
Tema je namenjena lepljenju slik parkirnih imbecilov.
Vsak naj se odloči ali bo tablico skril ali ne, pod sliko pa se lahko še napiše kdaj in kje je bila posneta.
Raznorazni komentarji in OT-ji so nezaželjeni ;)

Objavljena slika

Garažna hiša Piran, 28.6.09 ob 16:13.

Urejal user_x, 09.07.2009, 22:48.

Prikaži več možnosti
    • driv3r_86, tratnika in Gardener uporabnikom je všeč to sporočilo

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

To bi mogli dat delat take velike okrogle rumene nalepke z napisom Parkiral si kot idiot in jih lepit po takih avtih. Pa da bi bile take močne da bi jih bilo zajebano dat stran.
Prikaži več možnosti

V_power
V_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 026
  • Avtomobil: P991

kaj pa veš kdo je parkiral ta avto?
kaj pa če komaj ven spleza in se boji da ne bi udaril z vrati po drugem avtomobilu oz. po steni?

a sedaj bomo pa vsak avto slikali ki je napačno parkiran?
se mi zdi da so za to delo plačani mestni redarji. kako pa parkira v raznih parkirnih hišah pa me ne zanima, ker mi ni problem parkirat drugje.
Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 948
  • Avtomobil: E36 + E39d + E39M + E60

Taki si zasluzijo svojo sekcijo s svojim posebnim znakom za invalida.. Sovrazim take ker ze tko ne najdem zvecer parkinga doma pa se potem ko vidim 4-5 imbecilov ki so spilotirali svoja vozila na parking na katerem bi boeing 747 lahko parkiral oni pa "ne morejo" bi jim kar...

Urejal Sassho, 10.07.2009, 00:03.

Prikaži več možnosti

Skuna
Skuna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 895
  • Avtomobil: BMW 523i Limousine

Za parkiranje v parkirni hiši mi je vseeno...ampak ko iščem parkplac pa vidim da v centru mesta stojita parkirana dva avta čez 3 mesta pa bi jim najraje res nalepil nalepko 'ti ne znaš parkirat'' :fight
Freude am fahren :)
Prikaži več možnosti

davorz
davorz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 311
  • Avtomobil: 2009 Ford Fiesta 1.4

Tole bi mogl limat onim k parkirajo na mesta pridvedena za invalide (pa da vidiš da gre voznik brez problemov iz avta, in je avto brez nalepke) :ok2

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 497
  • Avtomobil: BMW logicno

To bi mogli dat delat take velike okrogle rumene nalepke z napisom Parkiral si kot idiot in jih lepit po takih avtih. Pa da bi bile take močne da bi jih bilo zajebano dat stran.

Ja to se naredi pa simpl tako: Samolepilne papirne A4, potem pa še navaden papir A4 pa kupiš sprey z limom za lepljenje pene innašpricaš šipo in list gor !

Škode nobene, se pa zafrkava kar precej, da v celoti spravi nalepke dol ! :ok
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 497
  • Avtomobil: BMW logicno

Taki si zasluzijo svojo sekcijo s svojim posebnim znakom za invalida.. Sovrazim take ker ze tko ne najdem zvecer parkinga doma pa se potem ko vidim 4-5 imbecilov ki so spilotirali svoja vozila na parking na katerem bi boeing 747 lahko parkiral oni pa "ne morejo" bi jim kar...

Še večji so "invalidi", ki parkirajo na prostoru za invalide, no pa saj so roko na srce res možganski invalidi :ok
Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: Trabant sport deluxe

Ja, ja. Najlažje je druge kritizirati in jim delati škodo in lepit kaj po avtih.
Prikaži več možnosti

anzhe
anzhe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 177
  • Avtomobil: E-64 FejsLep

Ja, ja. Najlažje je druge kritizirati in jim delati škodo in lepit kaj po avtih.

Je to tvoj avto, v parkhiši, ko si tako dobrovoljen postal? :-D
Prikaži več možnosti

Shebo
Shebo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 332

Škoda se smatra takrat, ko je bila realno narejena škoda na avtomobilu. Če nekaj nalepiš in gre potem tudi brez kakršnih posledic (razen časa) dol, to potem ni delanje škode.
I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 082
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Dragi user_x jaz tudi parkiravam kdaj tako po obali, namreč jaz sem videl da je to nekaj povsem normalnega. Je pa treba tudi povedat, da so na obali zelo nesposobni vozniki( vozi vsak ku mu paše, ni nobenega gledanja na druge, kot, da so vsi ta glavni) in neznajo vozit niti skozi krožna!!!! Hallloooo dobili brošure kako je pravilno in še vedno noben ne zna. :crazy

Na parkingih pa se mi tako parkiranje zdi še normalno po novem, saj, ko jaz parkiram čim bolj pravilno , recimo na tržnici, se potem poleg mene parkirajo prav do črte, da skoraj ne uspem niti vrat odpret :blackeye

Potem ni za se čudit, če imaš vsa vrata uničena.
Prikaži več možnosti

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 218

Dragi user_x jaz tudi parkiravam kdaj tako po obali, namreč jaz sem videl da je to nekaj povsem normalnega. Je pa treba tudi povedat, da so na obali zelo nesposobni vozniki( vozi vsak ku mu paše, ni nobenega gledanja na druge, kot, da so vsi ta glavni) in neznajo vozit niti skozi krožna!!!! Hallloooo dobili brošure kako je pravilno in še vedno noben ne zna. :crazy

Na parkingih pa se mi tako parkiranje zdi še normalno po novem, saj, ko jaz parkiram čim bolj pravilno , recimo na tržnici, se potem poleg mene parkirajo prav do črte, da skoraj ne uspem niti vrat odpret :blackeye

Potem ni za se čudit, če imaš vsa vrata uničena.

No iz tega razloga ga ponavadi parkiram čez 2 boxa! Lahko potrdi tudi avtor teme in se ne bom čudil če se bo moj avto znašel v tej temi. :ok2

Druga možnost je pa zadnji box ob robu parkirišča (pa še to je ob robu zunanje črte).
Glej avatar. :ok
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 082
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

No iz tega razloga ga ponavadi parkiram čez 2 boxa! Lahko potrdi tudi avtor teme in se ne bom čudil če se bo moj avto znašel v tej temi. :ok2

Druga možnost je pa zadnji box ob robu parkirišča (pa še to je ob robu zunanje črte).

Mene je malo strah se vozit po kopru. En dan je eden mi skorej zapeljal na krožnem v bok ( audi, notr trije pobriti mladci temnejše polti z zlato ketno), če nebi pospešu do konca bi mi prletel direkt notr, sploh ni jebu 5 posto. Seveda prletel v krožno brez gledat.

Učeri na parkingu sem šel v avto skozi prtljažnik ( ibiza ) :crazy
Prikaži več možnosti
    • anzhe je všeč

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

Haha, a naredim in natisnem brošure, kako se pravilno parkira, pa jih boste malo talali po parkingih? :ok2

Če gre kdo zdajle v ljubljanski btc naj pošpega na parkiripe od hale A, jih je vsaj 10 parkiranih čez 2 boxa :napaka
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 890
  • Avtomobil: DxxViii i CS

V določenih situacjah čisto zastopim osebke, ki parkirajo po diagonali čez dva park placa.:ok Tudi sam parkiram po diagonali čez dva parkinga na mestih, kjer sem včasih zjutraj po 10minut, motal avto po 5cm naprej in nazaj, da sem v službo lahko šel...ko pa debil, ki te zaparkira pride ven, te pa začudeno vpraša: "a ni šlo mimo al kaj:eek :crazy"... Marsikje je upravičeno...v garažni hiši pa daleč od tega :laugh.
Prikaži več možnosti

sidney70
sidney70

Strokovnjak za sadno medicino

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 374
  • Avtomobil: VW

super tema ... meni gre isto na zivce, ko folk parkira za tabo, okoli pa prazna mesta ... sploh pa pred vrtcem, sej bom kao cist takoj nazaj :fight
Prikaži več možnosti

M_power
M_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 019

Mene je malo strah se vozit po kopru. En dan je eden mi skorej zapeljal na krožnem v bok ( audi, notr trije pobriti mladci temnejše polti z zlato ketno), če nebi pospešu do konca bi mi prletel direkt notr, sploh ni jebu 5 posto. Seveda prletel v krožno brez gledat.

Učeri na parkingu sem šel v avto skozi prtljažnik ( ibiza ) :crazy

standart v kopru..... en vikend si bom vzel čas in snemal turbo krožno kako ljudje vozijo... :napaka :napaka
A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.
Prikaži več možnosti

skis
skis

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 456
  • Avtomobil: F26

hoho, kera tema! ODLIČNO! škoda ker nimam fotke na šihtu, defitinivno pa vam prilepim prvaka izpred pol leta - lokacija e.leclerc rudnik.
The Ultimate Driving Machine
Prikaži več možnosti

user_x
user_x

BMW fanatik

• Moderator
  • Sporočil: 6 689
  • Avtomobil: e93 325i

Ne, sej pozabil sem napisat zraven, zakaj sem prilepil tisto sliko. Drugače, če je drugje dovolj prostora sploh ni problem, pač naj parkira čez dva boksa, če se boji, da bi mu ga kdo obtolkel.
Gre se samo zato, da je bila točno takrat garažna hiša POLNA, zunaj pa so čakali domačini, ki niso mogli domov in turisti, ki imeli rezervirana kosila ali prenočišča. Pa nima veze, če je 1 pa 1. Zdaj pa si predstavljajte, da bi v garaži to naredilo 10, 20 ljudi? Veste kakšno škodo tak človek naredi lastniku garaže?
Tam bi drugače lahko parkiral nekdo, ki bi plačal recimo 12€ na dan, pa ne more, zakaj? Zato, ker se nekdo, ki da 8€ na mesec, boji da mu bodo obtolkli vrata?
Prikaži več možnosti