Skoči na vsebino

Parkirni imbecili

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3111 odgovorov v temi
Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Če bi garažna hiša jamčila da se nebo nič zgodilo avtu, potem bi bil mir :laugh
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 751
  • Avtomobil: skunk :)

Ah, kaj naj sploh rečem:laugh

Tudi jaz sem velikokrat parkiral čez dva parkinga očetove avtomobile, sploh s coupeji je problem na ozkih parkiriščih:blackeye

Mi gredo pa zelo na živce ljudje, ki parkirajo na črto z gumo:damn Za take imam pa super taktiko - zložim svoje sopotnikovo ogledalo in parkiram čisto do njega - seveda sem še v svojem boxu. Ko pridem ven naredim fotko z mobitelom - kje je črta, kako je parkiral in njegovo tablico in če bo kaj narobe na mojem avtomobilu bom skoraj siguren kdo je bil.

Žal imam vse slike izbrisane, sem pa našel en biser. Parkirišče pri europarku, MB - eni parkirajo kar na uvozu na parkirišče:napaka

Objavljena slika
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

Benady
Benady

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 608
  • Avtomobil: E83 X3 xDrive18d

Meni je še vedno ta najljubša :-D

Pripete slike za predogled

• Invalid.jpg
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 094
  • Avtomobil: MB

Meni je še vedno ta najljubša :-D

Saj je samo "invalidni" - udarjen del avta, parkiral na parking za invalide :rofl :damn
Prikaži več možnosti

tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 134

user_x: če te tok moti kliči redarstvo. položnica na šipi ali lisice na kolesu, pa je dovolj enga avta na prvi etaži je dovolj da se bo po vseh etažah pravilno parkiralo. garaža gor ali dol, je še vedno cesta na kateri veljajo pravila.
če je uporabnik z abonmajem kaj mu ne moreze blokirat kartice za do konc meseca - sigurno je kje navedeno kaj v pogodbi

Urejal tomos, 10.07.2009, 15:56.

Prikaži več možnosti

V_power
V_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 026
  • Avtomobil: P991

od kdaj pa ima redar pristojnosti na zasebnem zemljišču - garažna hiša?
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 969
  • Avtomobil: e24 635csi

user_x: če te tok moti kliči redarstvo. položnica na šipi ali lisice na kolesu, pa je dovolj enga avta na prvi etaži je dovolj da se bo po vseh etažah pravilno parkiralo. garaža gor ali dol, je še vedno cesta na kateri veljajo pravila.
če je uporabnik z abonmajem kaj mu ne moreze blokirat kartice za do konc meseca - sigurno je kje navedeno kaj v pogodbi

LOOOL

Daj.. Preden oni pridejo se lastnik že 5x odpelje...
Prikaži več možnosti

user_x
user_x

BMW fanatik

• Moderator
  • Sporočil: 6 690
  • Avtomobil: f30 318d

od kdaj pa ima redar pristojnosti na zasebnem zemljišču - garažna hiša?

Lahko, ker je občinsko ;) So že bili v garaži, ko se je nekaj pametnih odločilo, da je 7. etaža predaleč in so avto pustili na prehodu :napaka, žal ker pajek ne pride notri, so dobili samo kazni.
Glede prekinitve delovanja, mislim, da dokler redno plačuje oz. je ne posodi komu drugemu, mu ne moremo razveljaviti kartice. Bi pa moral vprašati.
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 094
  • Avtomobil: MB

Utrinki.... :crazy :laugh

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Slike so slabše kvalitete, ker je slikano z mobitelom. :-D

Urejal Panda, 11.07.2009, 10:28.

Prikaži več možnosti
    • user_x je všeč

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Pri nas pred blokom so 4-je parkirni prostori za invalide. Venomer so prazni. Tudi enkrat nisem videl gor stati avta. Od časa do časa potem sam parkiram tam, ker nimam kje drugje parkirati.
Aja.....ne ni mi žal. Tudi jaz moram iz avta zložit voziček ven, ene 4 vreče iz trgovine, otroke ven, ženo in to skoraj na dnevni bazi. Nisem pa deležen nobenih popustov in ne vem česa. Če bom dobil kazen jo bom pač dobil.
Da pa nekdo reče, da ni lepo parkirat na mestu za invalide mi je pa res čisto vseeno in mi gladko dol visi. Deležni so popustov, povsod se jih spušča naprej, povsod ampak čisto povsod imajo prednosti. Ne me napak razumet, vendar pa jaz na invalide gledam kot meni enake in ne na nekakšna manjša bitja. Ne pustim pa si naprtiti krivdo za invalidnost nekoga, niti si ne pustim manipulacijo sočutja in občutkom krivde ali pa, da nisem nekaj storil prav.
Še enkrat....vsi tisti, ki imate doma invalide, ali pa imate invalide prijatelje in ne vem vse koga. Ne razumeti to kot nek napad, vendar se mi zdi, da družba zadevo z invalidi še bolj izkrivlja, nekdo, ki nima nog, še ne pomeni da nima možganov in je ta izkrivljenost in manipulacija z solzami samo njegova prednost.
Bolj se mi zdi recimo neumno, ko je pred Kranjsko občino parkirno mesto za invalide, ampak uvoza za voziček v stavbo.....neeeeeeeeeeee to pa nimajo.
Oz imajo sedaj ja ....tak provizorij. Prideš v stavbo je pa spet vse lepo prirejeno za invalide. Samo v stavbo moraš nekako voziček z človekom notri dobit.
How stupid is that?
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik

Fajn tema :)
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

:)
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Sej če bi na invalidnem stal kak starejši klijo bi slika bila verjetno precej drugačnejša.
Tako pa gor stoji porh in v glavah plebsa naredi klik in potem .....ja ti prasec ti, pa ...ja sej je invalid...nima možganov.

Ne vem lih. Se prav se da do porša pridet samo če nimaš možganov?
Slovenija bi morala biti polna 911-k :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Urejal Pero, 11.07.2009, 10:13.

Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem slikal tudi dosti starih klijotov na inavlidih.
Priznam, da si inavlidi veliko več upajo.. In da pravila za njih ne veljajo..
Čisto tako mimo.. nekaj dni nazaj je en ivalid vozil po narobni strani na naši ulici.. Ulica enosmerna,... On itak iz druge smeri pride.
No. In ga lepo opozorimo, da vozi narobe... In tip kar napade.. Da to njeg nič ne briga, da to za njega ne velja in da naj vozimo svojo pot naprej.

Sicer pa pero.. V Ljubljani je poleti več 911 - k kot kliotov :)
Prikaži več možnosti

Vinci
Vinci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 362

Največji hec je, da ko je RS6 slikal tistega porscheja, se je tip v kafiču, ki je takoj zraven, najbrž fajn zdelo, da slika njegov avto. :P

EDIT: No, največji hec pa je, da bo glede na tamkajšnje razmere invalid ful težko tja not sploh stlačil avto, ker včasih vidiš koga, kako 2 minuti izvaja Austin Powersa, da pride ven, pa ni invalid.

Urejal Vinci, 11.07.2009, 11:00.

Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Sem slikal tudi dosti starih klijotov na inavlidih.
Priznam, da si inavlidi veliko več upajo.. In da pravila za njih ne veljajo..
Čisto tako mimo.. nekaj dni nazaj je en ivalid vozil po narobni strani na naši ulici.. Ulica enosmerna,... On itak iz druge smeri pride.
No. In ga lepo opozorimo, da vozi narobe... In tip kar napade.. Da to njeg nič ne briga, da to za njega ne velja in da naj vozimo svojo pot naprej.

Sicer pa pero.. V Ljubljani je poleti več 911 - k kot kliotov :)

Ti ne bi vedel.:) Me že ni bilo v Ljubljani že kar lep čas (let) :-D :-D :-D
Je pa tko.............vedno rad vidim lepo 911-ko ker sem pravi fan tega modela in je to vsaj zame ultimativni športni avto.
Je pa tudi tako, da invalidi res izrabljajo vse protekcije se pravi tiste, ki so jim dane in tiste, ki jim niso dane. Samo naglas tega ne upa nihče povedat. Če pa naglas poveš kaj, te pa družba takoj oklofta.
Samo to ni prav. Ampak ok.....ozaveščanje je naporen job :-D :-D :-D :-D

Urejal Pero, 11.07.2009, 11:07.

Prikaži več možnosti

V_power
V_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 026
  • Avtomobil: P991

Deležni so popustov, povsod se jih spušča naprej, povsod ampak čisto povsod imajo prednosti.

se pravi bi takoj zamenjal z invalidi in bi se vozil v invalidskem vozičku, samo zato da bi te spuščali naprej in da bi dobil razne popuste:confused

in kje piše da si invalid samo če si v invalidskem vozičku?
kaj pa če oseba samo težje hodi?
ali pa uporablje bergle?
ali pač nima ene noge?

ampak važni so popusti:crazy
Prikaži več možnosti
    • driv3r_86 in Katty uporabnikom je všeč to sporočilo

user_x
user_x

BMW fanatik

• Moderator
  • Sporočil: 6 690
  • Avtomobil: f30 318d

Mislim, da nisi čisto zadel bistva @perotovega posta.
Je že prav, da imajo svoja parkirna mesta, ki so širša, ker potrebuje prostor, da pride iz avta na voziček in dobro naj imajo svoje popuste, nimam nič proti. Imam pa veliko proti njihovemu arogantnemu obnašanju. Niso vsi taki, dosti pa jih je, žal.
Najhujši pa so tisti, ki jim manjka mezinec na levi nogi in so že ne_vem_kolk_%_invalidi in dobijo tisto nalepko, potem pa se obnašajo, kot da je ves svet njihov. Lepo vas prosim, koga tu kdo vleče za nos?
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

se pravi bi takoj zamenjal z invalidi in bi se vozil v invalidskem vozičku, samo zato da bi te spuščali naprej in da bi dobil razne popuste:confused

in kje piše da si invalid samo če si v invalidskem vozičku?
kaj pa če oseba samo težje hodi?
ali pa uporablje bergle?
ali pač nima ene noge?

ampak važni so popusti:crazy

Dej vse si preberi kaj sem napisal in ne dovoli si secirat mojih stvakov oz, da si vzameš ven samo tisto kar tebi paše ok, in pol na to kar ti izrežeš spustiš en horseshit od komentarja.

Težje občasno hodi tudi moj stric a je zato invalid?
Nekdo, ki si zlomi nogo na smučanju in ima nogo v mavcu in uporablja bergle, ali je invalid in ali je njemu potemtakem dovoljeno, da uporablja invalidski parkirni prostor?

Dej res, preberi si vse ali pa ne citiraj ok, ker ne spraviš potem nič pametnega skupaj.
Invalidi so meni enaki, če pa si ti invalid in se ne čutiš meni enakega, pa prinesi potrjeno kartico, da si invalid mi jo pokaži in me ponižno prosi, da te spustim naprej saj si invalid in sem zaradi tega superirorno bitje napram tebi. V tem primeru te spsustim naprej, ker si priznal inferiornost kot invalid.
Če pa tega ne priznaš, in si enak meni........back to the end of the line biatch.
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Mislim, da nisi čisto zadel bistva @perotovega posta.
Je že prav, da imajo svoja parkirna mesta, ki so širša, ker potrebuje prostor, da pride iz avta na voziček in dobro naj imajo svoje popuste, nimam nič proti. Imam pa veliko proti njihovemu arogantnemu obnašanju. Niso vsi taki, dosti pa jih je, žal.
Najhujši pa so tisti, ki jim manjka mezinec na levi nogi in so že ne_vem_kolk_%_invalidi in dobijo tisto nalepko, potem pa se obnašajo, kot da je ves svet njihov. Lepo vas prosim, koga tu kdo vleče za nos?

Ja točno tako. Ne bi menjal z nikomer. Ampak točno taki.......kmetavz pride dam nabit, pa gre drva žagat ves prbit na tračno žago in si odbije 2 prsta.
Seveda.........najprej vsem pove neko fantastično zgodbo, kako ju je izgubil ne vem, ko se je boril z medvedom ali pa divjim prašičem, ki se je klatil po domačiji, ker resnico itak ne sme povedat no in tak si potem zrihta ....the dissabled people plackard.....in uveljavlja enake ali pa še večje pravice od recimo ljudi z mišično distrofijo (imam enega takega v družini in me ima zelo rad, ker mu ne odrekam možganov in se mi ne smili) in te pravice potem uveljavljajo še na tak aroganten način , da včasih pomislim......kaj je prašiček, te življenje očitno ne tepe dosti, pa te bom še jaz mal spotaknil.......in se komaj premagam, da ne naredim kakšen halid invalid prank
Prikaži več možnosti