Skoči na vsebino

Tajska

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
277 odgovorov v temi
Skuna
Skuna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 903
  • Avtomobil: BMW e39 523i & e60 520i

No, ker imamo Pag in ČG, me zanima, če je kdo že bil na Tajskem, kako je potoval, kje je stanoval, kakšni so stroški,...

Koliko sem gledal se dobijo povratne letalske karte za en mesec za 660 € in glede na to da se mi zdi da je letalska karta največji strošek bi doli ostal čim dlje, ker je pač najdražje prit tja.
Freude am fahren :)
Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: Trabant sport deluxe

In kaj boš počel na Tajskem ? :gayfight :sex Prvo kar se mi utrne na misel glede Tajske.
Prikaži več možnosti

V.I.A
V.I.A

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 516
  • Avtomobil: Fxx

A si greš po prašičjo gripo?! Aja pa ne pozabi se cepit proti vsem njihovim boleznim (za kar boš pa še tudi odštel kr nekaj EUR)

Jaz os tja nebi šel - poznam ljudi ki so tam bili !
Prikaži več možnosti

Free_Style
Free_Style

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 840
  • Avtomobil: BMW f11 LCI & RS Trophy

Poleg NY, mi je to druga destinacija ki mi ful interesira. Drugače pa, če koga zelo zanima, naj se včlani v honda forum in tam poišče temo Thailand od uporabnika cagr, je notri cel kup slik, in še napisani stroški za hotele, hrano, ekskurcije, izposojo avtov ipd,... Evo še ena slika znamenitega zaliva :P No on, ki je pisal na honda forumu je tam bil mislim da že 10x, cepil se ni za ne vem kakšne bolezni samo za ene par. V.i.a. zakaj ne bi šel tja?
Objavljena slika

Urejal Free_Style, 18.07.2009, 08:33.

Prikaži več možnosti

zzigon
zzigon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 512

tudi jaz nisem nič videl na Tajski, dokler nisem videl slik od kolegov, ki so tam bili :ok2

HUDO LEPA JE!!!

in precej imaš za videti...še posebej če so ti všeč lepe plače in naravne scene...

bi šel, bom šel, hehe, ko bo dinar :D

pa nobeden ni imel nobenih problemov, življenje doli pa je praktično zastonj :ok

lp
ž
Prikaži več možnosti

kristina
kristina

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 215
  • Avtomobil: bel

Lani bila na Tajskem 3 tedne, par dni Bangkok, potem na sever, na koncu še jug. Mene ni ne vem kako očarala, je preveč vse "nakrancljano" za moj okus. Drugače pa to dežela prijaznih ljudi. Notranji leti so poceni, razen letov in pa prvih par nočitev v Bangkoku smo vse rezervirali tam na licu mesta.
Kar se tiče pa rdeče četrti... no ja pogledat smo seveda šli, kako da ne, ma so bile malo hard variante (ala britvice.....) :napaka :napaka

Če te zanima kaj bolj podrobno piši na ps
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Skuna
Skuna

BMW fanatik

• Uporabnik

In kaj boš počel na Tajskem ? :gayfight :sex Prvo kar se mi utrne na misel glede Tajske.

Haha, ja saj to moreš pazit tam, da ne naletiš na transe :-D

A si greš po prašičjo gripo?! Aja pa ne pozabi se cepit proti vsem njihovim boleznim (za kar boš pa še tudi odštel kr nekaj EUR)

Hmmm, kvečjemu ptičjo, prašičja je iz Mehike :ok So pa pred kratkim prišli srednješolci iz maturantskega izleta iz Grčije z prašičjo gripo, prav tako je bila sošolka od kolegice z pevskim zborom v londonu in je ena dobila to gripo in so zaradi tega morali biti nekaj dni vsi v karanteni...

tudi jaz nisem nič videl na Tajski, dokler nisem videl slik od kolegov, ki so tam bili :ok2

Ja saj to je mene tudi navdušilo, predvsem tiste rajske plaže :slin

Lani bila na Tajskem 3 tedne, par dni Bangkok, potem na sever, na koncu še jug. Mene ni ne vem kako očarala, je preveč vse "nakrancljano" za moj okus. Drugače pa to dežela prijaznih ljudi. Notranji leti so poceni, razen letov in pa prvih par nočitev v Bangkoku smo vse rezervirali tam na licu mesta.
Kar se tiče pa rdeče četrti... no ja pogledat smo seveda šli, kako da ne, ma so bile malo hard variante (ala britvice.....) :napaka :napaka

Če te zanima kaj bolj podrobno piši na ps

Imaš PS :ok

Šel bi drugo leto, ker zdaj še ni €, pa tudi kolega še gre na misijo verjetno, tako da drugo leto bi se znalo zgodit da gremo dol.

Poznam par ljudi, ki so bili tam, eden gre vsaj enkrat na leto tja ker se je zaljubil v njihove plaže. Saj ko vidiš te plaže in morje, ti je jasno zakaj. Mislim da so na Tajskem snemali tudi Obalo (The beach).
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 984
  • Avtomobil: 535 PS

Točno tako.:laugh Zaliv, kjer so snemali The Beach je baje nenormalno lep, kot seveda tudi ostale plaže.:mljask Moj kolega je bil letos tam in pravi, da je fenomenalno. Edini večji strošek je letalska karta. Najem hišic pa je od nekje 10 do cca. 30 eur dnevno, kjer je tista za deset eurov recimo v rangu cca. tri do štiri zvezdice s klimo, tista za 30 pa luksuzna s 24 urnim room servisom ... :ok2

Drugače je pa lajf dol baje poceni ...

Definitivno destinacija, kamor bom nekoč šel ... :-D :ok

Sex turizem je res močno razvit... :laugh :laugh :laugh

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive, F10 LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Moris
Moris

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11

Sam sem odšel na tajsko z namenom trenirati tajski boks, in sem ga. Tajska je lepa v vseh pogledih. Sam sem odšel na sever Ubon ratachani, za moje pojme edino mesto ki se ni toliko skomercializirano in ni toliko belcev in turistov.

Skratka če vsaj malo zgledaš se navadi da te bodo ženske poskušale dobiti na vsakem koraku denar je pač denar, normalno saj tajska živi od prostitucije, ženske pa le redkokdaj to delajo iz užitkov.

Če se da pojdi čimdlje od turistov, manj ko jih je bolj čisti so "ljudje" sam sem opazil da sem na severu kjer je bila diskota večkrat dobil za rundo, bodisi od ženske bodisi od tipov kot v Sloveniji.

Kar se tiče cen, sever je cenjši, jug je dražji in več "kurbarije" je pa tajska najdražja med vsemi azijskimi državami.

In ko boš potovoval imej v glavi da ti bodo na vsakem koraku poskušali kaj prodati in nategniti.
Ne imej v glavi dežela nasmejanih obrazov, ti nasmejani obrazi vedno nekaj hočejo.

Sam grem tja še enkrat verjetno naslednje leto.

Urejal Moris, 18.07.2009, 22:31.

Prikaži več možnosti

DamoE30
DamoE30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 766
  • Avtomobil: Volvo V70-D5, `10

Cagrov prispevel iz Tajske (copy/paste iz Honda foruma):

Evo, mal za popestritev zimske idile.
Pa da ne boste samo avtov tle gor lepli... :D

Enjoy! :wink:

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

http://www.moj-album..._xr27VEqp.v.jpg

http://www.moj-album...MXa19P054.v.jpg

http://www.moj-album...KOmHZMJnt.v.jpg

http://www.moj-album...n98zfDOHcn2.jpg

http://www.moj-album...mqxMzAHDb.v.jpg

E30 325i---race car :3gears
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 984
  • Avtomobil: 535 PS

:ok Lepo, lepo...

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive, F10 LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 665
  • Avtomobil: E30325i,///M3 E36,ST,RS

Skuna, Tajska je idealna za ljudi, ki gredo prvič nekam dlje backpacking varianta, karte se dobi tudi že za manj kot si napisaal, ne pozabi, da je najbolje jeseni ali spomladi, ker poleti je deževna doba,...

Skratka sigurno ti ne bo žal, se pa splača čimprej, ker že tako ali tako je ratala preveč polna turistov in vsako leto je huje :beer

lp m
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

Skuna
Skuna

BMW fanatik

• Uporabnik

Točno tako.:laugh Zaliv, kjer so snemali The Beach je baje nenormalno lep, kot seveda tudi ostale plaže.:mljask Moj kolega je bil letos tam in pravi, da je fenomenalno. Edini večji strošek je letalska karta. Najem hišic pa je od nekje 10 do cca. 30 eur dnevno, kjer je tista za deset eurov recimo v rangu cca. tri do štiri zvezdice s klimo, tista za 30 pa luksuzna s 24 urnim room servisom ... :ok2

Kje je pa bil ? Koliko je dal za letalsko karto ? Je bil prek agencije ali na lastno pest ?

Sam grem tja še enkrat verjetno naslednje leto.

No, enaka vprašanja kot zgoraj :ok2

Skuna, Tajska je idealna za ljudi, ki gredo prvič nekam dlje backpacking varianta, karte se dobi tudi že za manj kot si napisaal, ne pozabi, da je najbolje jeseni ali spomladi, ker poleti je deževna doba,...

To sem bral ja da je sezona tam okoli Novembra in to mi najbolj paše, ker se izpizi končajo Septembra, tako da pred Oktobrom sploh nimam časa.
Prikaži več možnosti

Moris
Moris

Začetnik

• Uporabnik

Še moje mnenje glede tegale deževenga obdobja, jah sam sem bil od julija do avgusta dež je padal 1x do 2x na teden, po kaksno urico na dan včasih več včasih manj, lahko ti rečem da je pasalo malo ohladitve ker je svinjsko vroče. Tko da nevem zakaj imajo ljudje probleme s tole deževno sezono. Ravno zaradi deževne dobe, so cene malo nižje, v sezoni pa itak vsi rinejo dol.

Jst sm sam odšel na tajsko sam, za karto sem dal 650€ kar je bistveno predrago.Agencije ti res ne priporočam, če si hočeš ogledati mesto ti svetujem da najdes kako damo, tajko(ne za posteljno uslugo) in se zmeniš da ti razkaže mesto, pa še s taksisti in ljudmi se bo pogovarjala, da te ne bodo "rubili":)

Sploh v bangkoku ti na vsakem koraku najedajo s prodajanjem tega in onega...če pa imaš zraven tajko si varen, in se taki ne obremnjujejo s teboj.

Sem ti pa že povedal da sem bil v ubon ratachani to ti je na severu, mesto je tako kot ljubljan, samo brez turistov.Kot sem rekel ne priporočam ti otokov ker so cene, drage, zelo drage.Mogoče je sedaj kaj ceneje zaradi recesije vendar še vseeno. Pojdi tja kjer je čim manj turistov.

Sicer pa je tudi bangkok zanimiv če se znajdeš .Nevem koliko si star kakšne interese imaš... Če greš na ženske je vsako mesto dobro, samo sever tajske nima teh "pizdarij."

Nevem kaj ti bodo te lepe slikce, ko pa stopiš iz barke ti začnejo prodajati kič, in dekleta, meni greto takšne stvari na ku... itak pa tajci večinoma vidijo belce kot vreče denarja....

Urejal Moris, 19.07.2009, 03:00.

Prikaži več možnosti
    • Skuna in JimmySever uporabnikom je všeč to sporočilo

zzigon
zzigon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 512

hehe, tudi v Tuniziji so se jim njihovi dinarji $-) zasvetli v očeh, ko so videli turiste :ok2

jebi ga, tako pač in je :napaka

lp
ž
Prikaži več možnosti

Skuna
Skuna

BMW fanatik

• Uporabnik

če si hočeš ogledati mesto ti svetujem da najdes kako damo, tajko(ne za posteljno uslugo) in se zmeniš da ti razkaže mesto, pa še s taksisti in ljudmi se bo pogovarjala, da te ne bodo "rubili":)

Sploh v bangkoku ti na vsakem koraku najedajo s prodajanjem tega in onega...če pa imaš zraven tajko si varen, in se taki ne obremnjujejo s teboj.

Kje/kako jo dobiš ?

Kot sem rekel ne priporočam ti otokov ker so cene, drage, zelo drage.Mogoče je sedaj kaj ceneje zaradi recesije vendar še vseeno. Pojdi tja kjer je čim manj turistov.

Sicer pa je tudi bangkok zanimiv če se znajdeš .Nevem koliko si star kakšne interese imaš... Če greš na ženske je vsako mesto dobro, samo sever tajske nima teh "pizdarij."

Nevem kaj ti bodo te lepe slikce, ko pa stopiš iz barke ti začnejo prodajati kič, in dekleta, meni greto takšne stvari na ku... itak pa tajci večinoma vidijo belce kot vreče denarja....

Jaz bi šel dol za kak mesec dni, pa bi vse pogledal.

Koliko sem star piše v profilu (še malo pa bo številka višja :party)

Predvsem so mi všeč te rajske plaže :slin

Da bi pa šel dol na ženske mi je pa :stupid2 ker za kur*o ne rabim prepotovat pol sveta :pimp

Glede na cene notranjih letov bi še mogoče pogledal kakšno drugo državo, ker kot sem rekel, se mi zdi da ko si že enkrat doli je treba čim več videt.
Prikaži več možnosti

Moris
Moris

Začetnik

• Uporabnik

hmm 21 let maš, sam sem imel toliko lani ko sem šel:), lahko mi verjameš da se lahko zaljubiš v sekundi. Dejstvo je da so tajke med najlepšimi če ne med najlepšimi.

Če te vlečejo plaže pojdi pač na ko samui, verjemi pa da bos porabil veliko denarja, mogoče se zdi malo ceneje, vendar se nabire, tu pijačka, tam...pa še na denar ne gledaš toliko. Tam je druge svet.

Mogoče ti bo smešno, kakorkoli, sam grem naslednjič prvo v soi nana, reči taksistu naj te zapelje do soi nana, to je red light district na tajskem, tam zraven zabrantaj sobo kolikor hočeš imaš jih od 10€ dalje, kar je za tisti kraj tam zelo ugodno.itak ne rabiš več kot klime pa postelje in tuša.
Potem pa greš enostavno v nek bar tam ko plešejo ženske pa se zmeniš, poveš ji da ji daš denar samo ne za usluge, in te vodi povsod po bangkoku.Še bolša ideja je če ne greš sam da greš s kakim kolegom v kako hudo dikosteko pa se tm zmeniš s kako (v santiki je blo noro dokleR ni pogorela vedno so bli v živo koncerti)
Odvisno koliko časa boš v bangkoku.samo je pa zanimiva tista četr, pač morš pogledat ker tajska itak sloni na sex-turizmu. sam sem pozabil bančno kartico, nekako najdel žensko v neki diskoteki ta pa me je vodila do bank, da sem z viso lahko dvignil še denar, drugače se še domov nebi spravil:)
vsi turisti hodijo na kha-san road, al ko san road vse isto, samo meni je tam sranje, neka beznica.
Sam se za naslednič bojim samo da ne ostanem tam. Pazi se tega. Tam se skoz dogaja neki ni to ljubljana ko grejo ob 10 spat, pa še nč zanimega ni, prešernov spomenik pa ljubljanca uuuuuuu........
Pa pojdi z žensko na lumpini stadion da ti zrihta karto za mua thai, tajci majo to cenejš:)karta je pa od 30 do 50€ nekak se zmen, dj kapco gor da ne vidjo da si belc:)

http://www.davethera...m/tag/soi-nana/ no kako zgleda soi nana vidiš tu, pa ženske so lepše kot so tu, in se ti želodec obrača da delajo to kar delajo.
Kot pravim če greš z dekletom ji to nebo všeč.

Pa kaj češ na otokih dvakrat boš zaplaval to je pa to...:)sam ti ravno tega ne priporočam
Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: Trabant sport deluxe

Dvomim, da gredo večina dol si ogledat otoke in plaže. Ponavadi se gre dol zaradi sex-turizma.
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 315
  • Avtomobil: e61 535d

Mi smo bili na Tajskem sicer že pred 10 leti, ampak smo šli pa ravno zaradi turizma (brez sex dodatka z domačinkami).

In seveda, sem imel s sabo takratno punco, pa je bilo fino.
Tajska je kar velika država s pestro zgodovino, predvsem pa popolnoma drugačno kulturo. To je treba upoštevati. Turistični kraji so seveda amerikanizirani, je pa raznih nedotaknjenih vasic, mestecev in džungle, kar je hočeš. Poleg zgodovine (marsikaj tudi na temo recimo II. svetovne vojne), je zanimiva tudi arhitektura, res se lepo vidi recimo razlika v verskih pogledih, pa z malce truda se da pogledati noro lepo naravo.

Žal so slike iz tistega časa še v albumu, skenirati se mi jih pa ne da. Če pa že koga zelo zanima kaj in kako, pa lahko pokažem ali posodim album.

LP
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 551
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Da bi pa šel dol na ženske mi je pa :stupid2 ker za kur*o ne rabim prepotovat pol sveta :pimp

to niso lih kurbe, to so thai bar girls. daš ji neki keša, recimo 10 evrov in je tvoja družba cel dan, pa lahko še naslednjih 5~10 dni, lahko pa z njo po muzejih hodiš al jo pa v bungalovčku žgeš na mrtvo. kokr ti paše pač. izbira je pa baje tako pestra, da je greh it na tajsko s svojo babo :ok

baje ga ni bolj kislega ksihta od tistega ki ga imajo tipi, ki so na tajskem s svojo družico :-D

babe se tle pusti če se gre na tajsk, to je rule No1.

js letos negrem ker mam že druge plane, sam nasledn let bo pa treba it. in ja, treba bo tut kšno tajko nabrisat. :ok2

Urejal voith, 20.07.2009, 08:56.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti
    • OffsummeR in yani uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.