Skoči na vsebino

Legendarna E28

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
52 odgovorov v temi
gorenc
gorenc

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 882

nikjer nisem zasledil...pa me zanima, ce si kdo lasti kaksen primerek te petice. Na nasih cestah je res ze redek pojav. Nekdo (legenda), nocem omeniti, da mi je ne sunejo :ok , mi ponuja res lep primerek (520, sestvaljnik)

me malce zanima vase mnenje in kaksen komentar

Objavljena slika
Objavljena slika

:-D :-D :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Tinkara
Tinkara

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 499
  • Avtomobil: BMW serije 3 coupe

Meni osebno je tale model zelo zelo lep (precej lepši od E34), na nek način prav posebej privlačen, čisto prava klasika 80. let. Samo škoda je, da se ga zelo težko dobi v top kondiciji. Če imaš možnost dobit lepega, ne oklevaj. :ok
Dedicated to BMWs.
Prikaži več možnosti

Chef
Chef

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 529

Moje mnenje je kupi in porihtaj v nulo. Sem jih ze videl par pri nas na cesti, samo so vsi delovali bolj zjahani. Lahko poves kater letnik se ti ponuja in koliko bi te stal?
Reviewe si kaj bral: Evo enega http://www.carsurvey...eview_5773.html
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34 480
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

K našim sosedom je svoje čase zahajal en lep črn 535i M iz Švice. Ful lep avto. Vsakič sem stokal in jokal, ko je bil parkiran pri sosedovih.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

elson2k
elson2k

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 399
  • Avtomobil: E320

gorenc tistega o katerem ti govoris sem si pa ze tudi jaz ogledoval. avto je res :love :love :love

ce bi imel garazo, bi ga brez pomisleka kupil, ker je avto ze porihtan do zadnje pikice.

huh, ce bos tisto vzel, dude :eek :eek
Prikaži več možnosti

gorenc
gorenc

Banned

• Izključen

ja, sem bral nekaj "review-ev". Pravzaprav mi je avto vsec, ker imam tako lepe spomine nanj. moj stric (BMW avtomehanik..) je imel petindvajsetico (z 220KM) in ker je avto danes, celo neohranjen, res redek me muci...
Kontaktiral sem nekoga, ki je lansko leto prevozil 500.000-o miljo (tj. +800kkm!), brez generalne seveda :crazy

Letnik je `85, o ceni niti ne bi govoril. Tezko je tukaj govoriti o ceni, ker je zelo relativna. Gre za prvega lastnika in prevozenih nekaj cez 200kkm. Manj kot pol mio sit ze bo.

Hec je v tem, da ne izhajam ravno iz hudo premozne druzine kot, ocitno, veliko ljudi tukaj gor :-D so mi pa taksni avtomobili nadvse pri srcu. Upam, da ga bom, kot drugo vozilo, zmogel vzdrzevati kot se spodobi

@elson2k, morda pa res istega misliva. nekaj stvari je za porithat (ne me razumeti narobe, avto je res lepo ohranjen) ampak scasoma..sem ga danes vozil. :mljask
Prikaži več možnosti

alfaromeo
alfaromeo

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 297

:metalc Ta rdeči bombnik je res lepa zadeva, na sploh so pa E28 lepe zadeve! Skor tko kokr alfice :laugh ! MAl heca ne me zdej :damn :damn !

Ta rdeči pa je pomojem narejen za ameriški trg, saj ima daljši odbijač in v njem rumene luči, kar ga naredi še lepšega! veloce ?!?

lp
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Par let nazaj sem imel priložnost kupit 528i l 1983, črne barve, ki se je prodajala v avtohiši, ki je na Tbilisijski ulici malo naprej od AA, za 150K SIT
v kar solidnem stanju, enkrat sem jo videl poštimano na bencinski v Dolskem, bog ve kje je sedaj. Kako mi je žal, da je nisem takrat vzel. :jok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Mitja
Mitja

BMW strokovnjak

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 543
  • Avtomobil: E36

Jaz vem za dva dobra, videl sem jih več. O enem bi vedel več povedati Friderik, ///M (ko pohodiš gas na mestu se zniža desna sran avta za 3cm :eek ). Drugi je pa (bil v originalu)bel 520. Avto je v Črnučah in je v top formi, samo originalen ni (kar je po mojem mnenju dobro :laugh )
/_/_/III*III\_\_\ ...............objects in mirror are losing
Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 444
  • Avtomobil: M4,M3

V Mb ima en gospod na Taboru modro/zelenega kot iz škatlice in z ful opreme....ima tudi 323i E31
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 15 963
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

V Mb ima en gospod na Taboru modro/zelenega kot iz škatlice in z ful opreme....ima tudi 323i E31

A? E21 morda? :-D
Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 444
  • Avtomobil: M4,M3

Ja pardon :)
Prikaži več možnosti

525iX
525iX

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 590
  • Avtomobil: Alltrack , VFR

Enga srebrnga je imel Kokalj Andrej v LJ....
Prikaži več možnosti

kompa
kompa

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 339

Hja v nedeljo sm bil na Trojanah pa je bla tm ena takale petica. Mela je LJ registracijo zeleno/rjave barve sicer pa v slabem stanju. Me je kr stisnl k sm vidu tako legendo propadat. :jok

To je folk k ga boli k.... za izgled avta. Sam da se pele k pa crkne pa druzga nabav :damn
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34 480
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Na Ajševici pred Novo Gorico jo ma eden parkirano pred bajto in pokrito s pregrinjalom že nekaj časa. Kot se spomnim je bela in 520i al nekaj podobnega, ne bom trdil. Je pa tam že neki časa in po moje tip ne misli nič resnega, glede na to, da mu je že kar nekaj starih avtomobilov zgnilo na dvorišču. Mogoče bi jo prodal.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Puhek
Puhek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 021
  • Avtomobil: Topless

@gorenc, ti lepo kar vzami "legendinega", ker tista 5ka je praktično skorajda kot nova.

Jzast bi si upal dat garancijo na tist avto...
Prikaži več možnosti

Damac
Damac

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 229
  • Avtomobil: bmw

@gorenc, ti lepo kar vzami "legendinega", ker tista 5ka je praktično skorajda kot nova.

Jzast bi si upal dat garancijo na tist avto...

Se podpišem pod to

Sem se peljal z njim ga gledal od spodaj skratka z moje strani vse ok razen kar sem ti napisal na ps, samo vzemi in ne sprašuj drugače boš ogrel katerega drugega in bo še danes šel.

lp
Prikaži več možnosti

bogo
bogo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 543
  • Avtomobil: 530i e39 316i e36 compact

to je bila moja.... :jok :jok Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

zal je bila v taksnem slabem stanju da se ni splacalo vec jo popvravljat )c:

525i M30

sedaj se sigurne se nekje po severni afriki okoli vozi.....
Prikaži več možnosti

Puhek
Puhek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 021
  • Avtomobil: Topless

@Bogo, sam če bi jo pa nafilu z vsemi bombončki iz zdejšnje 5ke, bi pa bil "back to the future" stroj :)
Prikaži več možnosti

gorenc
gorenc

Banned

• Izključen

o ne, sploh ne gre za to, da osebi ne bi zaupal, nasprotno :ok le finance me trenutno malce basejo; menjava sluzbe, cez teden, dva moram opraviti en veliki servis in ponovno zavarovati se en avto. sem pa, groza, se vedno, brez bonifikacije.

v starih dobrih casih, ko se je zavarovanje prenasalo, se mi je vedno izplacalo nepodaljsati registracije starih jajc in kupiti nova, zdaj pa imam :-D

premisljujem kako bi se vozil naokoli kot Jerry pa nimam jajc :-D
Prikaži več možnosti