Skoči na vsebino

Integra Maribor se seli

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
22 odgovorov v temi
Skuna
Skuna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 903
  • Avtomobil: BMW e39 523i & e60 520i

Sem bil prejšnji teden na Integri, da so mi zamenjali stransko ogledalo in izvedel naslednjo novico :

Integra se seli v novo stavbo ob Ptujski cesti - stavbo, kjer je bila včasih Krisma (trgovina z kopalniškim materialom). Baje so obratovalni stroški previsoki.

Nasproti pa naj bi stal Selmar.

Če je to že kje napisano se lahko tema izbriše :beer
Freude am fahren :)
Prikaži več možnosti

saymon
saymon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 693

joj joj....torej trije BMW servisi in saloni v medsebojni razdalji 50m :) hahaha:-D

Urejal saymon, 04.10.2009, 21:16.

Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator
  • Sporočil: 13 827
  • Avtomobil: BMW

joj joj....torej trije BMW servisi in saloni v medsebojni razdalji 50m :) hahaha:-D

kako trije? samo dva, če se integra seli.

sicer pa ne zaupam ne enim, ne drugim in mojega vozila tam ne vidijo več, kvečemu na nadomestnih delih lahko služijo, pa še to grem raje preko meje (se izplača).:ok

Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 161
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

@Falco. nov Selmarjev salon, Integra in AA, torej trije
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Razlog ne tiči v previsokih stroških, ampak v lastništvu stavbe, ki je od enega od leasingov.
Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator

@Falco. nov Selmarjev salon, Integra in AA, torej trije

aha, jaz sem mislil, da bo Selmar zamenjal AA.:blackeye

Prikaži več možnosti

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 498
  • Avtomobil: E39 523iA

kako trije? samo dva, če se integra seli.

sicer pa ne zaupam ne enim, ne drugim in mojega vozila tam ne vidijo več, kvečemu na nadomestnih delih lahko služijo, pa še to grem raje preko meje (se izplača).:ok

Se popolnoma strinjam! Nadomestne dele jaz sicer kupujem izključno na Integri, na AAu me niso videli od lanske pomladi in me tudi v bodoče ne bodo. Tako butastega, kretenskega in ob enem otroškega obnašanja pri nakupu določenih dodatnih/rezervnih delov ne doživiš nikjer na planetu! To je preveč požrešna firma, da bi kdaj koli več imel opravka z njimi. Se tudi vidi, da so v prvih letih vsi pametni odšli drugam! Če kdo od forumašev dela tam naj mi ne zameri. Jasno, da to ni odvisno od zaposlenih/prodajalcev:ok

Bomo videli kako bo s Selmarjem. Postaja zelo močan, tudi njegova vozila se reklamirajo v trgovskih centrih v naših krajih:ok

Urejal _skyline_, 05.10.2009, 10:59.

Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator

jaz sem se na AA Maribor prerekal dobrih 30 minut, ko sem želel kupit oranžne žarnice za bočne smernike. Ko so me tam imeli vsi za bedaka in mi zatrjevali, da to ne obstaja in da ima beli bočni smernik noter oranžno blendo.:crazy

da ne govorim kako so mi poservisirali avtomobil. bil je redni servis, sramota. vse kar je bilo menjano je bila izpolnjena servisna knjiga in resetiran servisni interval. hvala lepa, mojega vozila tam več ne vidijo.:fight

Prikaži več možnosti

sergej
sergej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 283
  • Avtomobil: 323i E46

Se popolnoma strinjam! Nadomestne dele jaz sicer kupujem izključno na Integri, na AAu me niso videli od lanske pomladi in me tudi v bodoče ne bodo. Tako butastega, kretenskega in ob enem otroškega obnašanja pri nakupu določenih dodatnih/rezervnih delov ne doživiš nikjer na planetu! To je preveč požrešna firma, da bi kdaj koli več imel opravka z njimi. Se tudi vidi, da so v prvih letih vsi pametni odšli drugam! Če kdo od forumašev dela tam naj mi ne zameri. Jasno, da to ni odvisno od zaposlenih/prodajalcev:ok

Bomo videli kako bo s Selmarjem. Postaja zelo močan, tudi njegova vozila se reklamirajo v trgovskih centrih v naših krajih:ok

Z AA je bilo meni enako sami frajerji z nula znajna......:napaka
Jaz sem kupoval olje za diff. z špero in on meni, da mu naj dam prometno in bolj jaz njemu, da bom menjal diff, bolj on meni št iz prometne rabim.

Urejal sergej, 05.10.2009, 12:24.

Življenje je prekratko, da bi se vozil z traktorjem:-D
Prikaži več možnosti

Artist
Artist

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: BMW E61 525D

Z AA je bilo meni enako sami frajerji z nula znajna......:napaka
Jaz sem kupoval olje za diff. z špero in on meni, da mu naj dam prometno in bolj jaz njemu, da bom menjal diff, bolj on meni št iz prometne rabim.

To, da je zahteval prometno je normalni postopek. Danes je vse na avtu povezano s serijsko številko in edino na ta način se lahko izogneš napačni dobavi. In vpiše v BMW evidenco.

:beer

Urejal Artist, 06.10.2009, 07:47.

Edina resnica je, da edine resnice ni!!
Prikaži več možnosti

Dare47b
Dare47b

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 037
  • Avtomobil: BMW Exx

To, da je zahteval prometno je normalni postopek. Danes je vse na avtu povezano s serijsko številko in edino na ta način se lahko izogneš napačni dobavi. In vpiše v BMW evidenco.

LP

Imaš delno prav in tudi ne.

Zakaj???

Pa poglejmo sledeči primer:

Prideš na servis, recimo, da svoj avto poznaš do potankosti, kaj potrebuješ, pa čeprav si ni težko zapomniti tistih 7 znakov in streliti kot iz topa, pa začneš drugače, imam model npr. E46, L00, Saloon varianto, in ko to nekdo za pultom vse stipka in sklika, se itak izgubi, ker potrebujejo v veliki večini zraven lovskega psa za iskanje znakov in mesto za klik, pa kje nadaljuj,.., kaj šele da je EU varianta, leva ali desna smer vožnje,........
Ob serijski pa je na razpolago samo eno okno in klik naprej, pa je na enaki lokaciji kot prej našteto, le prej je treba malo obvladati osnove in orientacijo,...:ok2
Tudi, če je bila menjava ali facelift, te kljub vpisani serijski vprašajo; kljub serijski je paleta etk enaka, le pravilno je potrebno izbrati, potem pa je še frka, ko je na list etk 1 komad, dejansko pa je potrebno 2x in to nikjer ne piše, le ponazarja, kaj je pod Poz. XY.:laugh
Skratka malo znanja na tem mestu pa nekdo le more imeti.:ok

LP

D.

Urejal Dare47b, 06.10.2009, 13:27.

Rajši san lačen, kak pa brez BMW-ja!!!:ok2
Prikaži več možnosti

sergej
sergej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 283
  • Avtomobil: 323i E46

Ja ampak po tem sistemu, bi mi dal glih napačno olje, saj avto ni imel špere in sem jo naknadno vgradil.
Pa še nekaj vse e36 so imele enako olje. Razlika je le špera ali brez.

Urejal sergej, 06.10.2009, 15:54.

Življenje je prekratko, da bi se vozil z traktorjem:-D
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

Hja, jasno je, da je zahtevati VIN za olje neumnost, ne samo zato, ker si zamenjal diff.

Je pa treba tudi pojasniti zakaj: v ETK *ni* zapisano, kaj imaš ti vgrajeno v točno tvoj avto (npr. a imaš m-tehnik odbijač ali pa dif s špero), ampak ti ETK izpiše, katere dele je *mogoče* vgraditi v tvoj letnik E36! Torej mu bo seveda za tvoj VIN ETK pokazal tako navadno olje za dif kot tudi Castrol SAF-XJ... Razumeš? :ok

Urejal kosec, 06.10.2009, 20:15.

CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

Če smo že pri AA v MB naj povem da sem tudi tam bil sam razočaran z ljudmi ki delajo na nadomestnimi delih. Poden od podna.

LP :ok

Urejal FLAT_eric, 06.10.2009, 20:15.

Prikaži več možnosti

Need 4 ultra speed
Need 4 ultra speed

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 299
  • Avtomobil: E46, E83, E71

hmm...kaj ni naslov Integra se seli?...
▶ AUDI: Another Ugly Deutch Invention.▶ FIAT: Failure in Italian Automotive Technology.▶ PORSCHE: Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything.
Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator

seveda je tak naslov, ampak razočarane stranke kaj hitro napademo kak pooblaščen servis v kolikor se omeni. vsaj jaz ne morem mimo tega. morda pa s temi besedami koga prepričam, da raje avto odpelje drugam.:ok

Prikaži več možnosti

Skuna
Skuna

BMW fanatik

• Uporabnik

No, Integra se še vedno ni preselila, čeprav mi je bilo rečeno da se bo do konca leta 2009 :napaka

Glede AA lahko samo potrdim da se zajebavajo ker sem naročil vijake za tepihe in so me en mesec ''fopali'' da so jih že naročli pa da naj pridem drugi teden, pa drugi teden, pa drugi teden,... Ko je minil en mesec sem šel vprašat na Integro in so jih meli na zalogi :napaka

Vglavnem stran vržen čas in trud pri AA.

Temo pa sem potegnil iz naftalina ker me zanima če ima kdo e-mail naslov od njih ? Google pa mi med prvimi najdbami pokaže to stran :ok2
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 344
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Včasih je bilo: info@integra-mb.si

Ampak, če je stran/strežnik ukinjen, potem je delovanje emaila prav tako vprašljivo.

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

Skuna
Skuna

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem probal, bomo vidli kaj bo.

Na netu sem našel sicer kot njihov mail fin@integra-net.si, ampak ni pravi.
Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 505
  • Avtomobil: M4,M3

Nebi blo najbol simpl, če se odpelješ okoli ali pa pokličeš, dvomim, da kdo odpisuje mejle.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.