Skoči na vsebino

2004 E46 320dT M-tech

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
147 odgovorov v temi
fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 993
  • Avtomobil: 330d F31

No, končno sem avto tudi malo poslikal v notranjosti. Moram reči, da mi dobro sede na rit in v roke :)

Je pa avto dobil v soboto tudi nove copatke za zimo v obliki 16 colskih originalnih radial styling 32 platišč :mljask.

Pripete slike za predogled

• P1010001m.jpg
  • P1010002m.jpg
  • P1010003m.jpg
  • P1010004m.jpg
  • P1010005m.jpg
Prikaži več možnosti

Rage
Rage

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 072
  • Avtomobil: duo ///M technik

:mljask
lahko bi pa naredu še kako dodatno sliko zunanjosti (sploh zdaj ko maš tudi plastiko okoli desne meglenke :P) :laugh

Še enkrat čestitke za nakup zimskega kompleta :ok

1997 E36 328i coupe ///M technik, 2004 E46 320d touring ///M technik

sigpic76105.gif

Prikaži več možnosti

mihado
mihado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 913
  • Avtomobil: VW Passat 2.0TDI L.2009

Zelo lep tale stroj, ga skoraj vsak dan občudujem:mljask Notranjost je pa itak zakon, sploh sedeži in M volan, zdaj vem ker mam tudi sam M notranjost:ok Naj ti služi še dolgo:)
Prikaži več možnosti

KrNeki
KrNeki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 438
  • Avtomobil: ///M

Prideš? :)

http://forum.bmwslo....ead.php?t=66293
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 747
  • Avtomobil: new age e39

uf kako se mi kolca po Batmobilu!!

sem zelo vesel da je šel v tvoje roke, praktično si še bolj skrben lastnik, pa že jaz nisem bil slab. Za plastiko meglenke se ne sekiraj, ti je ni sunil kak "sosed", ampak je ni bilo že prej. Človek pozabi na take malenkosti.

Ja stroškov je kar nekaj z e46, je treba tu in tam kaj obnovit, zamenjat. Ampak zadeva služi kot se šika. Škoda za 16 col zimske, meni je bil vsako jutro prava radost videt te copatke in sem potrpel tistih par klancev pozimi. Ampak če imaš kake resne vožnje je treba potrpet kje drugje.

Lepa predstavitev in še lepši voz. Ne morem pa verjet da folk pogreša sanke - svašta :eek

pogrešam te sedeže, M volan in ročko sem si pa naknadno vgradil, ker ni bilo pardona - to mora BMW met. Freude pa to...

Urejal damirkos1, 08.04.2010, 15:02.

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik

@damirkos1, kdaj boš pa ti predstavil naslednika od tegale? :)

Ja, želel sem imeti dvojna platišča, ker mi gre na živce tista premontaža gum 2x letno, malo pa tudi, da se menjajo platišča in malo spermeni izgled avtomobila. OK, za zimo sem šel eno colo nižje, ampak nič za to. Styling 32 so pravi cuker in bo prav osvežilo avto pozimi.

Hm, kar se tiče sank, meni je še vedno lepši brez, sedeži ja, to je pa poezija, sploh napihljivi ledveni del :)
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

ma, se more malo poklopit čistost avtomobila, sposoja fotiča in pravo vreme ter lokacija. Predstavitev zaradi predstavitve mi ni ravno pri srcu. Sicer pa ni kaj dosti predstavljat, je precej regular zadeva. Ne bom več obljubljal. Nekaj sicer sanjam o 335d, karavanu, ampak so to bolj ko ne še zmeraj samo sanje.

Imam pa tudi jaz ledveno oporo, kar je supeeer!
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik

No, na poti do wakeparka v Planksee se je števec obrnil:

• 23072010031m.jpg
  • 23072010032m.jpg
Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik

No, včeraj je avto doživel nov servis, ko je stanje kilometrov pokazalo 225.596.

Opravljeno je bilo sledeče:
-- menjava olja (Shell Helix 5W-40)
-- menjava zavornega olja
-- menjava olja v diferencialu
-- menjava oljnega,naftnega, zračnega ter filtra kabine
-- menjava vseh grelnih svečk
-- menjava senzorja pritiska polnjenja turbine
-- razstavljen in očiščen je bil zavorni cilinder spredaj desno
-- dezinfekcija klime
-- nastavitev ročne zavore
-- vsesplošna kontrola

Na žalost je desni zavorni cilinder pregreval in tudi pregrel zavorni disk ter ploščice, zato bo v kratkem sledila menjava obeh prednjih diskov s ploščicami ter menjava zavornih batkov s tesnili.
Poskusila sva tudi z odklopom EGR ventila, avto je deloval super in veliko manj kadil, a se je vžgala lučka za motorno elektroniko in ventil je priklopljen nazaj.

V glavnem, tester ni pokazal nobenih napak, Mihold je tudi zadovoljen nad stanjem avtomobila (jaz še bolj), je pa še par stvari za poštimat, potem bo pa avto bomba.

Slikce pa pridejo, ko bo na zimskem kompletu (style 32)
Prikaži več možnosti

Salieri
Salieri

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 312
  • Avtomobil: BMW 318i e46 2002

No, včeraj je avto doživel nov servis, ko je stanje kilometrov pokazalo 225.596.

Opravljeno je bilo sledeče:
-- menjava olja (Shell Helix 5W-40)
-- menjava zavornega olja
-- menjava olja v diferencialu
-- menjava oljnega,naftnega, zračnega ter filtra kabine
-- menjava vseh grelnih svečk
-- menjava senzorja pritiska polnjenja turbine
-- razstavljen in očiščen je bil zavorni cilinder spredaj desno
-- dezinfekcija klime
-- nastavitev ročne zavore
-- vsesplošna kontrola

Na žalost je desni zavorni cilinder pregreval in tudi pregrel zavorni disk ter ploščice, zato bo v kratkem sledila menjava obeh prednjih diskov s ploščicami ter menjava zavornih batkov s tesnili.
Poskusila sva tudi z odklopom EGR ventila, avto je deloval super in veliko manj kadil, a se je vžgala lučka za motorno elektroniko in ventil je priklopljen nazaj.

V glavnem, tester ni pokazal nobenih napak, Mihold je tudi zadovoljen nad stanjem avtomobila (jaz še bolj), je pa še par stvari za poštimat, potem bo pa avto bomba.

Slikce pa pridejo, ko bo na zimskem kompletu (style 32)

s čim pa si dezinfekciral klimo?
Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik

Lp,

nisem bil pozoren na vrsto preparata. Mihold ima napravico, ki prši ven "meglo" :) , notri je pa zlil po moji oceni ene 2,5 dcl tekočine, katere imena nisem ujel. Obrni se na Miholda, pa ti bo razložil.
Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik

Takole, na hitro ena z zimskimi copatki. Meni so zelo všeč, pa zelo lepo ohranjeni. Hvala še enkrat forumašu, ki mi jih je prodal. Gume so pa Dunlop Wintersport 3D.

V soboto pa še "posegec" pri Miholdu potem pa spet kratko poročilo. Enkrat, ko bo čist (pa čez vikend sem ga pral :damn ), pa kakšne lepše slikce.

• zimska1.jpg
Prikaži več možnosti
    • Rage je všeč

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa nadaljujem moj monolog v tejle temi. Danes sem spet obiskal Miholda in avto je prestal sledeči poseg:
-- menjava prednjih diskov, zavornih ploščic ter batkov in protiprašnih tesnil. Menjano je bilo tudi zavorno olje (spet) ter senzor obrabe ploščic spredaj. Vsi zamenjani deli razen batkov (Budweg) so Original BMW nadomestni deli.

Mihold se je spet izkazal in delo opravil strokovno in natančno, kjub mojemu "teženju". :)

Nasploh je bil zadnji mesec kar "aktiven" in denarnica močno olajšana. Avto je dobil:
-- nove xenon luči (Ebay) - 420 EUR
-- nove zimske gume + original platišča style 32 16" - 400 + 330 EUR
-- nove zavore spredaj - 410 EUR

Aja, stanje kilometrov: 228.190

Avto vedno znova navdušuje, upam, da bo še dolgo tako.
Prikaži več možnosti
    • BMW RALLY je všeč

pery
pery

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 389
  • Avtomobil: e91

kaj si pa s starimi xenoni naredu?
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 716
  • Avtomobil: skunk :)

Dobro se gode touringu:ok
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik

kaj si pa s starimi xenoni naredu?

Desno sem razstavil, da sem videl, zakaj je padla dol, leva pa je še takšna, kot je bila na avtu. Bom v kratkem poslikal, kaj je še uporabno, pa ponudil med oglasi, če je kdo interesent, pa lahko pride pogledat al pa kar tako na :beer.

Heh, mi to vrača vsakič, ko se vsedem noter.

Mogoče še beseda okrog porabe (pa nočem nobene debate sprožit, samo za info). BC resetiran pred cca. 25 kkm in kaže 5.8 l/100 km :crazy, ter povprečno hitrost 47,8 km/h. Dejansko pa delam med 800 in 900 km z 59 litri (60 % mestna vožnja, 20 % regionalka 20% AC).
Prikaži več možnosti

Rage
Rage

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 072
  • Avtomobil: duo ///M technik

x2

Avto izgleda fenomenalno, v živo še bolj kot na slikah!
Odlična izbira stylinga za zimski set. Paše 'ko ata na mamo'. :ok2

1997 E36 328i coupe ///M technik, 2004 E46 320d touring ///M technik

sigpic76105.gif

Prikaži več možnosti
    • fp4492 je všeč

Bubrek
Bubrek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 732
  • Avtomobil: very dobar e39dT

1x smo ugotavljali zakaj je tako pri BC in porabi. Na koncu smo ugotovili, da BC pri e46 ne upošteva porabe ko je avto pod "štant gasom". Drugače pa kul avtoček. Sem te že parkrat videl v CE pred logistiko.
Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik

No, počasi se bliža konec 2. leta, ko je avto v moji lasti. Avto ima 231.000 km in je v odlični kondiciji.

Čeprav mu zimski komplet zelo paše, vseeno komaj čakam, da bom lahko spet namontiral letni komplet (če bo vse po sreči obnovljen z rahlim individualnim pridihom). Neverjetno, kakšna je razlika med letnim in zimskim kompletom (17" vs. 16"), avto je dosti bolj suveren na letnem kompletu. :)
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Tisti, ki bo ta avto od tebe kupil bo pravi srečnež. Glede na to koliko si vanj vložil, pa kar ostani lastnik še kar nekaj let.

vse to in še kaj čaka tudi mene, ker sem kupil avto od "pedantnega" lastnika :crazy

Drugače moram rečt da je avto napravm audi A4 B6 Sline neverjetno udoben, o voznosti pa tako ni izgubljat besed. 6 cilindrov je pa kljub dizlu pravi užitek poslušat. Poraba po prvem tanku, preračunano 7,18l.

Drži se in se oglai kaj ko boš v Lj. In obratno seveda. :ok
Boobs is back!
Prikaži več možnosti