Skoči na vsebino

Pametni mobilni telefoni

* * * - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1253 odgovorov v temi
Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Če grem po telefon tist prstošlatni, kater operaciski sistem naj bi imel, stem mislim, da se ga da nadgradit, da pridem na internet, imam muziko in navigacijo. Namreč bil sem v big bangu in sem samo oko vrgel na police z telefoni in je tega ko solate, tudi cenovno je kar velik razpon. Sam se gibljem nekje do maksimalno 150 do 200€. pa spljoh nevempo katerem bi posegel.

Za 200 Evrov WP 7 ne boš dobil, pa tudi GPS "še" ne podpira, kot tudi Bluetootha za starejše naprave, ki imajo BT ne. To pride šele s prvim updateom, ki naj bi bil jutri. Poleg tega pa možnosti nadgrajevanja ni razen pri WM OS. V smislu kupovanja in nalaganja aplikacij......to pa ja :-D
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

Artist
Artist

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: BMW E61 525D

Ma nekaj si bom moral kupiti, pa cincam in cincam. HTC mi ne diši najbolj zaradi povezljivosti z avtom; zanima pa me tudi Nokia C7... Pravzaprav niti ne vem kakšna je, prve ocene niti niso slabe. Me pa zanima, ali bo povezljiva z BMW-jem :laugh :laugh

:beer
Edina resnica je, da edine resnice ni!!
Prikaži več možnosti

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

meni se HTC Desire lepo poveže preko BT, tudi imenik prenese bp.
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 416
  • Avtomobil: BMW logicno

Ma nekaj si bom moral kupiti, pa cincam in cincam. HTC mi ne diši najbolj zaradi povezljivosti z avtom; zanima pa me tudi Nokia C7... Pravzaprav niti ne vem kakšna je, prve ocene niti niso slabe. Me pa zanima, ali bo povezljiva z BMW-jem :laugh :laugh

Če ne prvi dan, pa kasneje sigurno, ker je Nokia do sedaj podprla vse dobre telefone za BMW !
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Artist

Na tej strani vpiši tvojo vin številko, pa ti bo vrglo ven, kateri telefoni so združljivi s tvojo petkico: http://www.bmw.si/si..._check_tool.jsp
Prikaži več možnosti

Artist
Artist

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: BMW E61 525D

Artist

Na tej strani vpiši tvojo vin številko, pa ti bo vrglo ven, kateri telefoni so združljivi s tvojo petkico: http://www.bmw.si/si..._check_tool.jsp

Hvala Pero, a ta stran je za modele pred letom 2008 povsem neuporabna. Men naprimer ven vrže štiri štiri stare Nokie ven, ostalih proizvajalcev pa sploh ne. Čeprav je dejstvo, da so se ti modeli najbolje povezovali prav s SonyEricsson model K610i ipdb. In se za silo ali odlično povezujejo tudi z mnogimi drugimi modeli. Vendar o tem niti besedice...

Mnogo bolj uporaben podatek, tudi za starejše avte dobiš, če vtipkaš model X3. Tam so vsaj za silo ažurirani podatki. Nasploh sem že pisal, da tovrstna podpora BMW-ja zelo uboga, pravzaprav nesramno zanemarjena. Če si kupil npr. petico za 60.000 ali sedmico E65 letnik 2007 za 100.000 EUR pa menda ja smeš pričakovati podporo... Iskreno povedano, kot kupec BMW ne sanjaj o tem:crazy

Urejal Artist, 07.02.2011, 10:07.

Edina resnica je, da edine resnice ni!!
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

bi blo zanimivo sprobat moj htc wp7 na tvojo petico.
Prikaži več možnosti

Baggio
Baggio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 099
  • Avtomobil: Españamobil

Ali ima kdo kaj izkušenj z Samsung Galaxy 551?
Objavljena slika

Chuck Norris can slam a revolving door.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Your Keys Aren’t Scratching Your Smartphone; It’s the Sand in Your Pocket

http://lifehacker.co...dium=socialflow
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Odločam se za nakup novega smart founa. Kolebam med:

- HTC one X
- LG Optimus 4X HD
- Alcatel One Touch Idol Ultra

Vsi so tu-tu, HD display, dobre kamere, velikost... ipd. Teste sem že bral, me pa zanima, če ima kdo kakšnega od tu naštetega? Kako se dejansko izkaže na dolgi rok? LG ima baje izdržljivo baterijo?

Kakšni predlogi. Čeprav bolj kolebam med 4-jedrnimi procesorji, se pravi HTC in LG :ok

Edit: pa dodajmo še LG Optimus G

Urejal M Kompakt, 23.07.2013, 21:35.

Prikaži več možnosti

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Odločam se za nakup novega smart founa. Kolebam med:

- HTC one X
- LG Optimus 4X HD
- Alcatel One Touch Idol Ultra

Vsi so tu-tu, HD display, dobre kamere, velikost... ipd. Teste sem že bral, me pa zanima, če ima kdo kakšnega od tu naštetega? Kako se dejansko izkaže na dolgi rok? LG ima baje izdržljivo baterijo?

Kakšni predlogi. Čeprav bolj kolebam med 4-jedrnimi procesorji, se pravi HTC in LG :ok

Edit: pa dodajmo še LG Optimus G

Lg 4x imam jaz, s telefonom sem zadovoljen, ne-updatean na Jelly Bean deluje gladko, brez zatikanj, edina slabost, ki me moti(morda je problem samo v mojem telefonu in ne v vseh, nisem še šel na servis, ker me ne moti tako zelo) je, da občasno ne zapiska, ko dobiš mail, niti ne pokaže obvestila in tako izvem, da imam nov mail šele, ko naključno kliknem ikonico za gmail in potem pokaže, da je nov mail:confused
baterija ni vzdržljiva:blackeye pri meni je povprečno 18 ur preden izdihne(lahko pa tudi dosti prej, če ga bolj pogosto nucaš), je pa 3G vklopljen 24h/dan in sinhronizacija maila, imenika, pa še par aplikacij, ki se povezujejo na net.
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Lg 4x imam jaz, s telefonom sem zadovoljen, ne-updatean na Jelly Bean deluje gladko, brez zatikanj, edina slabost, ki me moti(morda je problem samo v mojem telefonu in ne v vseh, nisem še šel na servis, ker me ne moti tako zelo) je, da občasno ne zapiska, ko dobiš mail, niti ne pokaže obvestila in tako izvem, da imam nov mail šele, ko naključno kliknem ikonico za gmail in potem pokaže, da je nov mail:confused
baterija ni vzdržljiva:blackeye pri meni je povprečno 18 ur preden izdihne(lahko pa tudi dosti prej, če ga bolj pogosto nucaš), je pa 3G vklopljen 24h/dan in sinhronizacija maila, imenika, pa še par aplikacij, ki se povezujejo na net.

Tut jst imam tega LG-ja ... baterija mi zdrži 3-4 dni, data skoz prižgana, 3G izklopljen in ga vklopim le, če grem na net s telefonom, potem pa spet izklopim (3G v Sloveniji zaradi slabe pokritosti nenormalno prazni baterijo, v Nemčiji s tem nikoli nisem imel težav, že pri prejšnjih telefonih). Telefoniram pa mogoče ene 10 minut na dan, redko kaj več, ker nisem eden tistih, ki čvekajo po telefonu in se večino stvari dogovorim v 1 minuti ali dveh ali pa preko SMS-ov... tolk malo za referenco, kolk uporabljam telefon glede na to kolk zdrži baterija.
Tako kot pravi Damjan ... ne ga update-at, pa bo delal dobro ... ker update je katastrofa ... še vsak, ki je to naredil, je imel težave.
Fotič je pa bolj kilav, kljub hudim specifikacijam na papirju ... težave ima z ostrenjem (v realnosti dobiš zelo lepo, gledano za telefon, al pa zelo slabo fotko, odvisno kako je uspel poostrit, bi lohk rekli), video ima težave s stabilizacijo slike, tut bolj kot ne neuporabno. Zaradi zmogljive strojne opreme je pa hiter. Še ena moteča zadeva je, ki včasih nagaja, ko moraš dvignit klic, da ne zazna potega s prstom in je včasih treba to 2x, 3x ponoviti. Nekateri imajo težave s sinhronizacijo z MS exchange-om, aplikacija pade in jo moraš pognati ponovno, drugo pa dela brez težav, kolker sem opazil. Meni se zdi za ta denar (240€ pri Mobitelu) dober telefon, glede na konkurenco in sem zadovoljen z njim ter mi ni žal, da sem ga vzel.

Urejal Rottie, 24.07.2013, 08:53.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

Glede batarije poglejte kaj vam jo dejansko prazni, ali z vgrajenim orodjem ali nekaj iz marketa. Za veliko porabo batarije je velikokrat kriva pomnilniška kartica. Formatiranje le te velikokrat reši problem(sprobano večkrat).
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Kupil LG Optimus G, prvi občutki :eek :metalc :mljask
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Kateri je najhitrejši mobilnik ... Primerjalni test razkriva pravega zmagovalca.

http://www.moskisvet...tegavscina.html
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Beemer
Beemer

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 4 854

Kateri je najhitrejši mobilnik ... Primerjalni test razkriva pravega zmagovalca.

http://www.moskisvet...tegavscina.html

Izkazalo se je, da je Applova taktika novega 64-bitnega procesorja precej učinkovita, saj se lahko njegove zmogljivosti primerjajo z osebnim računalnikom Mac mini, ki ga poganja Intelov Core i5 procesor.

Tukaj sem skor dol padu. Skor nisem imel zamar in pol vidim MoškiSvet... :respect

Urejal Beemer, 11.11.2013, 20:41.

Not only must justice be done; it must also be seen to be done.:ok V Slo -> :thumbsdown
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 891
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Mene pa zanima, zakaj v teh testih nikoli ni sony-ja. Mislim, da je Z1 dovolj dobra konkurenca naštetim, da bi se ga lahko dodalo v test.
Prikaži več možnosti

BB
BB

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 275
  • Avtomobil: 525tds Touring

Sony Xperia Z1 je čisto fajn fotoaparat na kerega lahko telefoniraš ;)

Imam ga par tednov pa se mi kar dopade, predvsem njegova hitrost ter odzivnost ekrana...

Po občutku boljši od HTC X-one :)

LP, BB

od '64 do 92' trenutno 8:1 za BMW proti MB ;) Ok, pa še neke Honde so (mopedi)...

Prikaži več možnosti

Beemer
Beemer

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 4 854

Zadnjič sem malo šlatal HTC One ter Xperio Z1. Oba sta slastna.:mljask Izdelava, materiali in vse. Sam Sony je kljub vsemu mal prevelik. Sta pa res uber telefona. HTC One bi bil kar prvi nakup v Android taboru če bi sedaj kupoval.

Urejal Beemer, 11.11.2013, 21:49.

Not only must justice be done; it must also be seen to be done.:ok V Slo -> :thumbsdown
Prikaži več možnosti

klemen161
klemen161

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 754
  • Avtomobil: e39 touring

kupil lg optimus g, vzel siolov bon in doplačal samo 38€, dober telefon :)
Prikaži več možnosti