Skoči na vsebino

Pametni mobilni telefoni

* * * - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1253 odgovorov v temi
barosa45
barosa45

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 215
  • Avtomobil: Astra gtc

Mi lahko kdo to o bonih razloži ?
Nikje sem slišal nekaj malega, a ne vem o čem se gre :ok2
Prikaži več možnosti

klemen161
klemen161

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 758
  • Avtomobil: e39 touring

Mi lahko kdo to o bonih razloži ?
Nikje sem slišal nekaj malega, a ne vem o čem se gre :ok2

če imaš siol internet paket, nov ali obstoječ uporabnik lahko podaljšaš naročniško razmerje za dve leti, in dobiš bon za 250€ in 2meseca zastonj naročnine, glede drugega nisem čist ziher?

bon pa lahko uveljavljaš pri mobitelu(telekomu), za nakup novega mobilnega aparata iz ponudbe za bon250.

se pa vežeš in pri mobitelu in pri siolu za 2leti ... :-D

akcija je pa do 15.11.2013

mogoče sem kaj napak napisal, se opravičujem :beer
Prikaži več možnosti

manijak66
manijak66

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 427

Imam en problem, dobil sem nov telefon galaxy express, sedaj pa se noče povezati na zaklenjen wifi. Napiše da je prišlo do napake pri overjanju. Na odklenjen wifi se poveže brez problema. Ima kdo kakšno rešitev?
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Imam en problem, dobil sem nov telefon galaxy express, sedaj pa se noče povezati na zaklenjen wifi. Napiše da je prišlo do napake pri overjanju. Na odklenjen wifi se poveže brez problema. Ima kdo kakšno rešitev?

Geslo si vpisal pravilno? :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

manijak66
manijak66

BMW fanatik

• Uporabnik

Se razume :-D
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Se razume :-D

Preveri za vsak slučaj, če tvoj telefon podpira metodo enkripcije, ki jo imaš na ruterju ... sicer bi novi telefoni morali vse podpirat, ampak nikoli ne veš. Drugih idej pa nimam več, ker se na android v tehničnem smislu bolj malo spoznam.

Urejal Rottie, 29.11.2013, 21:29.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 000
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Jaz sem si tudi nekaj časa razbijal glavo, zakaj mi geslo ne prime, nakar mi je kapnilo, da ga moram napisat z velikimi tiskanimi, kot piše na routerju spodaj :-D ker ni bilo mešanih črk, sem avtomatsko pisal kar z malimi.
Prikaži več možnosti

manijak66
manijak66

BMW fanatik

• Uporabnik

Preveri za vsak slučaj, če tvoj telefon podpira metodo enkripcije, ki jo imaš na ruterju ... sicer bi novi telefoni morali vse podpirat, ampak nikoli ne veš. Drugih idej pa nimam več, ker se na android v tehničnem smislu bolj malo spoznam.

Jaz sem si tudi nekaj časa razbijal glavo, zakaj mi geslo ne prime, nakar mi je kapnilo, da ga moram napisat z velikimi tiskanimi, kot piše na routerju spodaj :-D ker ni bilo mešanih črk, sem avtomatsko pisal kar z malimi.

V tem ni problem, ker imam nastavljeno svoje geslo z malimi črkami, prav tako se z vsemi ostalimi mašinami in telefoni povežem normalno. Kaj pa je s temi enkripcijami, kje to lahko spremenim in kako sploh preverim na kaj moram sprementi?
Prikaži več možnosti

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

poglej kako imaš nastavljeno na routerju, WPA ali kaj drugega
Prikaži več možnosti
    • manijak66 je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

V tem ni problem, ker imam nastavljeno svoje geslo z malimi črkami, prav tako se z vsemi ostalimi mašinami in telefoni povežem normalno. Kaj pa je s temi enkripcijami, kje to lahko spremenim in kako sploh preverim na kaj moram sprementi?

Poglej na ruterju tam k wifi nastavljaš, katero enkripcijo si nastavil. Pri telefonu pa ne vem ... poišči na netu ali v navodilih, kaj podpira.

Urejal Rottie, 29.11.2013, 23:24.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • manijak66 je všeč

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 639
  • Avtomobil: BMW x

To se zgodi tudi, če je DHCP na routerju izključen. Potem moraš ročno vpisat vse IPje vključno z DNSi :)

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti
    • manijak66 je všeč

manijak66
manijak66

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala vsem za odgovore, sedaj sem se probal povezati še na druge zaklenjene wifije in je povsod isto. Tudi če bi bil problem v mojem ruterju oz. bi ga bilo potrebno nastavit, mi ne pomaga prav veliko, če tudi povsod drugot ne bo lovilo :(
Prikaži več možnosti

manijak66
manijak66

BMW fanatik

• Uporabnik

Stvar je taka, da sem ga danes nesel nazaj, tam se telefon je povezal na zaklenjen wifi za pultom, na drugi strani pulta pa ni delal. Xperia se je povezala brez problema, signal do konca, so rekli da se more povezati... doma ista zgodba, telefon se ne poveže. Potem sem ga še enkrat nesel nazaj, nakar gospodična kliče da se telefon normalno poveže. Imam kakšno pravico zahtevati nov telefon, ker očitno problem ni v routerjih pač pa v telefonu. To da se njej poveže tam za pultom me ne zanima, če pol metra stran ne dela... :damn
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 639
  • Avtomobil: BMW x

Očitno ima že tovarniško slabo na(se)stavljen WiFi sprejemnik. Nesi ga nazaj in vzemi s seboj še en tak ali vsaj podoben telefon in testirajte. Če odpove tako hitro, da ne nese niti do konca pulta in bo primerjalni telefon delal bolje (kazal večji signal) je to upravičen razlog za reklamacijo.

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

manijak66
manijak66

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala še enkrat Iztok. Sem nesel nazaj, so zamenjali, spet isti problem. Potem sem šel še enkrat nazaj in vzel drug telefon, ta pa dela brez problema.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Kul ponudba :) ... zaenkrat v Amsterdamu ... mogoče se tut v SLO kdo tega spomni v prihodnosti :ok2

Printing your phone cover in the shop

Objavljena slika

Urejal Rottie, 10.12.2013, 20:17.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

DDDD
DDDD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 764
  • Avtomobil: Opel

Kaj uzet?