Skoči na vsebino

Pametni mobilni telefoni

* * * - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1269 odgovorov v temi
powerslide
powerslide

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 212
  • Avtomobil: Megane, Mondeo, Scarabeo

Pri mojem a70 sem ugotovil, da nima senzorja, da se ugasne zaslon med telefonskim pogovorom, kot ima to vecina aparatov. In posledicno potem z obrazom lahko izklopim mikrofon in zvocnik, zato ga sedaj med klicem vedno zaklenem z power tipko. Mogoce je to tudi pri tvojem primeru tezava.

Zanimivo. Ampak moj je v tako ali tako v trdem ovitku - preklopni knjigi ter se vedno pogovarjam z zaprto prednjo stranico. Tako tudi nisem poštudiral to kar si ti ugotovil. Se pa čez par sekund pri meni ekran sam izklopi med pogovorom. Hvala za namig.

Objavljena slika

Drifting and burning rubber is all that matters...
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 510
  • Avtomobil: Rdeča raketa

OK, to bi pa resno dvomil, to funkcijo imajo touch telefoni že odkar obstajajo praktično. Še posebej A70, ki ni neka entry-level zadeva.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

gusti4u
gusti4u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 914
  • Avtomobil: FR-V + RT

Kateri app uporabljate za streaming glasbe?

:woohooKNJIGOVEZ:woohoo
Prikaži več možnosti

Octan
Octan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 86
  • Avtomobil: e39

Deezer. Sem probal tudi Spotify, ki bi mi bil zaradi podcastov bolj všeč, samo je pri nas zakljenjen. In kljub temu, da sem račun naredil prek VPN-ja, ti po dveh tednih blokira uporabo, če imaš brezplačno verzijo.

Z Deezerjem sem zaenkrat zadovoljen, za Android se najde tudi, khem, "odklenjena" verzija .apk-ja, in se znebiš oglasov, lahko preskakuješ komade, delaš playliste ipd... Pa mislim, da še nisem iskal skupine ali komada, ki ga nebi našel - je pa to seveda verjetno zelo odvisno od tega, kaj poslušaš.

Prikaži več možnosti

neicharger
neicharger

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 63

Se moram popravit, ima ta senzor ampak...

Sem malo pobrskal, na samsungovem forumu je nekdo objavil

Dear Samsung Team,

I bought a new Samsung Galaxy A70. It is a good phone but I have some problems with it. During calls the proximity sensor turns off the display to prevent keypad presses, but after sometime the display turns on again and keypad is pressed which makes calls very uncomfortable. The proximity sensor sometimes does not turn off the display even. I tried lots of things with your @samsungSupport team on the Twitter and unfotunately we were unable to solve the problem. They suggested me to share my problem here also.

I am testing my proximity sensor with the code *#77692# and it works perfect. Thats why I think that the problem is not a hardware problem. The problem is probably related to a bug in the calling software.

One of my friends has also bought the same phone and he has faced the same problem. I recorded a video with my phone and his phone. During calling both phones display is not truning off, but during testing mode they work perfect.

Probably we need and update to solve this problem. Otherwise this phone is a disaster, because you cannot use the phone for the basic function which is calling.

I hope you will solve our problems. If needed I can send the video which I recorded with the two brand new Galaxy A70's. The video clearly shows the problem during calls, and it cleraly shows the proximity sensor does its work during testing.

Urejal neicharger, 01.12.2019, 01:55.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 154
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Ekola, danes sem spet bil na Telekomu z namenom da si še danes kupim nov telefon. Odločitev je padla da grem po njega čez 14 dni. Vsi ste mi svetovali Mate 10 pro, no pa da vidimo če je res tako dober... Sedaj sem pa v dilemi kakšne barve ga vzeti, zlat se mi ne zdi slab... vendar je po moje preveč kičast? 

2.12.2017 je bil nabavljen moj prvi Kitajc Mate 10 pro. Trenutno še vedno v vsakodnevni uporabi, deluje že več kot dve leti BP, servisa-popravila pa še ni videl. 

Je pa baterija tako-tako, tam 50% zmogljivosti manj kot je bilo pred dvemi leti. Torej bo čas za menjavo, vzel se bo spet popolnoma frišen model, grem pa po nazaj na Samsung. Kdaj pride novi Galaxy S11 (al S20?) PLUS v SLO? Nisem iskreno nič spremljal zadnje dve leti? 

Mogoče vas zanima zakaj grem nazaj na Samsung, čeprav z njimi nisem bil 50% zadovoljen kot sem bil z Huawei. Preprosto, firma kot sama se mi je zasrala z postavljanjam teh kamer..ne podpiram tega. Pa še z samimo androidom je pri njih tako-tako, še vedno vse v zraku. 

Prikaži več možnosti

urban
urban

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 091
  • Avtomobil: Rog

Vidim, da veliko debatirate o Huawei. Sam nisem neki poznavalec, a kakšno leto nazaj sem zaradi fotoaparata kupil Huawei P20. Za mobitel dam največ 300 €, toliko sem pripravljen zgubiti, če ga razbijem, več ne dam. Se pa za ta denar dobi že kar nekaj pametnega kosa plastike. 

Glede na to, da sem zadovoljen s prej omenjenim Huawei P20 me zanima, kakšen je kaj Huawei P30 Lite v primerjavi z njim? Ga mislim kupiti za ženo. Cenovno je okrog 250 €, kar mi ustreza. 

Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 270
  • Avtomobil: Polo GTI; e61 525DT

Na koncu ti bo žal ker nisi dal par € več za P30. Vsaj meni je bilo ko sem 3leta (mogoče celo 4  :confused ) nazaj vzel Mate10lite, čeprav mi sedaj še dobro služi čeprav se mu poznajo leta .... počasen ratuje, pa baterija slabi. Gledam pa za P30 pro, če me že ravno prime da bi menjal

Moja je z P20pro super zadovoljna

Urejal tratnika, 09.02.2020, 17:04.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 154
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Evo, naročen navaden Galaxy S20. Pa da vidimo... :ok

Prikaži več možnosti

tomaz
tomaz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 961
  • Avtomobil: Audi A4 1.8 avant

Evo, naročen navaden Galaxy S20. Pa da vidimo... :ok

Sporoči kako se bo obnesel :D jaz bom vzel s20+ samo šele maja ko mi vezava poteče, sedaj imam S9+ pa sem zelo zadovoljen z njim, do sedaj niti enkrat mi ni kar koli zatajilo ali da bi mi kaj nagajal, pred tem sem imel pa S7 pa sem isto bil zelo zadovoljen z njim... 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.