Skoči na vsebino

Hartge BMW 5 GT

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
25 odgovorov v temi
911
911

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 713

Ne bom rekel, da je grd, bom rekel da mi ni všeč, je pa pri tem avtu zanimivo, da na slikah še nekako zgleda, v živo pa, hja brez komentarja :ok2
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 554
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

se mi zdi, da je to poizkus spravt X6 obliko v navadn saloon.. sam nekak ne zažge tok k X6 :)
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

Kassari
Kassari

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 977

no sej x6 je pa tudi "biser"

ROSES ARE GREY
VIOLETS ARE GREY
ROFL IM A DOG

Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 769
  • Avtomobil: Assless beemer

Meni na slikah bolje zgleda kot v živo. Sem si jo ogledoval nekaj časa nazaj ko smo jo dobili na Cosmos, pa sedel notri in poskušal najti kakšno pozitivno lastnost glede oblike- pa je nisem našel, pač mi ni in gotovo:-D
Sem pa vesel da je vsaj komu všeč, tako bomo vsi zadovoljni:ok
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 753

Polomija od avta, škoda da se BMW slili izmišljat nišne modele in si s tem zapravlja ugled proizvajalca skladnih avtomobilov. PRoti novi petici zgleda tale GT kot pehta s povešenim nahrbtnikom, dražja je pa za cca 10 jurjev. PO moje jih bodo prodali cca 6 komadov do izteka proizvodnje...
Prikaži več možnosti

Artist
Artist

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: BMW E61 525D

Polomija od avta, škoda da se BMW slili izmišljat nišne modele in si s tem zapravlja ugled proizvajalca skladnih avtomobilov. PRoti novi petici zgleda tale GT kot pehta s povešenim nahrbtnikom, dražja je pa za cca 10 jurjev. PO moje jih bodo prodali cca 6 komadov do izteka proizvodnje...

Zato, ker gledaš na ta avto z napačnimi očali:) Ko primerjam ta avto s petico in sedmico, mimogrede ugotovim, da ima mnogo več skupnega s sedmico kot petico, ne glede kako jo imenujejo. Tudi po velikosti, udobju in teži. Dejstvo je, da BMW hoče sedmico prodajati v večjem številu, pa čeprav jo imenujejo 5 GT. Vhodni razred sedmice, po mojem mnenju :ok2

Tudi strokovni komentarji ugotavljajo, da je to najbolj dodelana petica oz. bolj enostavno, malo predelana sedmica. Podobno, kot so kompakt iz trojke naredili. Temu primerno treba ceno primerjati s sedmico, le okvirno s petko.

:beer
Edina resnica je, da edine resnice ni!!
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.