Skoči na vsebino

Nova trojka 2005?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
10 odgovorov v temi
slide
slide

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21

Sej vem d je š mal zgodaj, sam dons sm bral Auto Bild pa piše da bo baje nova trojka 2005 vn pršla, upam d bo glih tuk fajna kukr je zdejšnja! Pa fotke ud X3-ja so notr...
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 689

Direktno od g. Bangla, ki je v svoji uspešni karieri skreiral tudi Multiplo, prihaja top secret slika serije 3 za leto 2005. :hihi :hihi :rofl

Objavljena slika

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

slide
slide

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21

Ql slika! :-D Upam d bo 3 bistven drugačna! Kr zdej zažiga, pa upam d bo pol tud!
Prikaži več možnosti

matija
matija

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 826
  • Avtomobil: E39 525iA

:laugh :crazy hahaha, cesa vsega si se ne bojo izmislili
E39 BMW 525iA, b.j. 2003, LifeStyle Edition, ...
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 499
  • Avtomobil: E30 325i, ///M3 E36, ST

Bog pomagi! sm se kr ustrasu, upam da se bmw res ne bo spustu v take oblike!!! :confused
Prikaži več možnosti

BMW M
BMW M

.

• Globalni moderator
  • Sporočil: 9 146

Jaz tudi!!! :)
Prikaži več možnosti

matija
matija

BMW fanatik

• Uporabnik

ce bi ga res zaceli tako srati z oblikami, potem jaz prestopim k Alfi Romeo! In to govorim cisto resno!
Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 388
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

ce bi ga res zaceli tako srati z oblikami, potem jaz prestopim k Alfi Romeo! In to govorim cisto resno!

BMW ni BMW zaradi oblike,kar se tice alfe ma pa obliko res zakon,ma pa tudi prednji pogon, :jok ,je nekompaktna in zelo slabo izdelana,serijsko podvozje ni niti blizu serijskemu BMW podvozju.Zelo sem se razocaral pri testni voznji Alfe 156 2.0 TS,prej sem mel boljse mislenje o alfah (pred tem se vozil Alfo Junior 2000 GT '71 :metalc ).Ostal bom pri BMW-ih neglede na Bangle-ov dizajn.
LP,Moebius
Prikaži več možnosti

matija
matija

BMW fanatik

• Uporabnik

Alfe se meni dopadejo.... O JA! Pa brez zemere BMWslo team :ok2

Ampak oblike so mi vsec, enkrat pa sem se peljal v novi Alfi 166 2.5 V6 kot sovoznik in moram reci, da sem bil navdusen posebej nad glasom motorja in glede pocutja v avtomobilu nimam nobenih pripomb.

No, jaz se vedno ostajam pri BMW-ju, ker je to se vedno moj number 1 avto :laugh

Glede tistega, kar je rekel moebius, pa takole: zaradi mene je lahko nek avto odlicnih zmogljivosti in izjemnih voznih lastnosti, ampak ce mi oblika ne bo vsec, potem ga ne kupim.... Primer je npr. Enzo Ferrari: zaradi mene ima avto lahko 3 s 0-100 in koncno hitrost 380 km/h, ampak ker mi oblika sploh ne disi, bi raje posegel po cem drugem, ce bi imel ze toliko denarja... denimo po dveh BMW-jih najvisjega razreda: BMW z8 in M5 hamman je kar pravsnja kombinacija..... Ceprav vem, da sta po zmogljivosti z Enzom neprimerljiva, bi jih vseeno imel raje, kajti zmogljivosti so ze itak nadpovprecne(ceravno z Enzom se vedno neprimerljive), oblika pa je tista pika na i, ki bi me prepricala v nakup. Ker je najbrz muka voziti avto, ki sicer "leti", a ti je navzven odvraten.

Imam prav?
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 499
  • Avtomobil: E30 325i, ///M3 E36, ST

se strinjam da ni filing ce vozs avto, ki ti ni vsec, ampak na ferarija bi se pa vseeno privadu :-D
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

matija
matija

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj naceloma nimam nic proti Ferrarijem, ampak Enzo mi ni vsec. Sta mi pa zelo vsec Maranello in pa 360 Spider! :metalc
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.