Skoči na vsebino

Debata: Ali me je sram, da živim v Sloveniji?

* * * * - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
8228 odgovorov v temi
sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 191
  • Avtomobil: UFO

Ja zafurali so vse kar se je dalo, prodajali firme, banke.. Zaradi davkov ni nekih investicij, firme selijo v tujino eno pa po eno.. Kmalu se bojo v parlamentu kregali koliko bi kure pa medvede obdavčili ker drugega tako ne bo ostalo pri nas.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 592
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Edina rešitev je ta, da se vse sesuje v nič, da ljudje ostanejo dobesedno brez vsega, da pade zdravstvo, sociala, skratka vse, potem se bodo morda ljudje zbudili in pričeli treznejše voliti oz. hoditi na volitve. Morda se pojavi celo kaka nova stranka, kateri ne bo edini interes kraja. Fajonova je odličen primer notorične lažnivke (seveda ni edina, zadnje čase pa zelo izstopa), ni mi jasno zakaj jo ljudje volijo. Očitno ne pogledajo kaj počne, vsekakor ničesar kar je dobro za Slovenijo. Njena dejanja so za Slovenijo katastrofa, seveda tudi za prebivalce. Zavzema se samo za migrante in Albance, celo posneli so jo, kako Albancem obljublja ukinitev vizumom, če jo volijo, potem je izjavila, dva mandata v EU parlamentu sta vrh glave, seveda je požrla besedo in je tretjič. Potem je zaposlila hčerko od Hana, ko je podobno naredil Janša so jo bila polna usta korupcije itd., sama naredi isto... Vse to lahko počne ker je slovensko volilno telo enostavno povedano, izjemno lahkoverno in ne vidijo dlje od svojega prsta. Kot rečeno, če bi si samo en vzel čas in preveril kaj dejansko počne ta gospa, je ne bi volil nihče, ki živi v Slo.

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti
    • sash in Milan P uporabnikom je všeč to sporočilo

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 895
  • Avtomobil: Bmw

Meni se pa zdi, da so tudi volitve pri nas nastavljene in vedno znova ponarejene.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 592
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Tudi možno, konec koncev, mi kot navadni državljani, nimamo nobene možnosti vpogleda v realno stanje, torej je povsem možno.

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 691
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Točno tako! Sedaj, ko je junkerja na čelu EU komisije zamenjala Ursula von der Leyen, ki je tadruga merkelca močno naklonjena migracijam, pa bodo rabili še več denarja za ilegalce ...

Baba na čelu EU je najslabši možen scenarij, s tem je naša usoda zapečatena.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • sash in Milan P uporabnikom je všeč to sporočilo

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 748
  • Avtomobil: star Bmw

Baba na čelu EU je najslabši možen scenarij, s tem je naša usoda zapečatena.

Saj ni iz Azije.
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 448
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Faragu se ne dopade...
Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 699

Faragu se ne dopade...

Kdo sploh gleda tega klovna?
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 691
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Saj ni iz Azije.

Itak da ni, tam se ženske ne vmešavajo v politiko, zato pa sistem še funkcionira. Ti ne štekaš kakšna napaka je to ko se babe enkrat začnejo mešat v resne stvari kot je politika in vodenje države, točno to nas vodi v pogubo in bo slej ko prej ugonobilo EU. Merklova in ta pička sta obe babi, babe so tudi kapitanke ladij ki pod sorošovim pokroviteljstvom švercajo migrante, a ti to nič ne pove? Jaz bi si samo želel da kriminalci ki vstopajo v EU brez papirjev posilijo in pohabijo te kurbe ki jih spuščajo noter, ne nič krivih državljank in državljanov. Kurbe se ne zavedajo, kaj delajo! Šele če bi to občutile na lastni pički in/ali vratu, bi obrnile ploščo. No saj enkrat bojo, ampak takrat bo že zdavnaj prepozno. Ko se golazen enkrat razširi notri, ni več drugega izhoda kot vojna in točno to se bo zgodilo v prihodnosti. Ali pa bo dežela uničena kot je zdaj USA, tretje možnosti ni. Demokracija nas bo pogubila.

Kdo sploh gleda tega klovna?

Kakšen kloven neki, kloven si kvečjemu ti. Farage je eden od redkih normalnih Angležev, on je bil pobudnik brexita, ni pa on kriv da se je izjalovil. Ideja o brexitu je v osnovi OK ker se v prvi vrsti s tem poskušajo zaščitit pred nadaljnjo kolonizacijo, čeprav je žal za to zdaj že malo prepozno. Anglija je že zdavnaj postala shithole. Če bi se Angleži uspeli zmenit z EU za sporazumen brexit bi bili oni na boljšem, problem je samo v tem, ker so mečkači in se ne znajo. Nemci so pičkice, Angleži so mečkači, Francozi tudi niso več tisto kar so bili, skratka EU je fucked up!

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč