Skoči na vsebino

Debata: Ali me je sram, da živim v Sloveniji?

* * * * - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
8855 odgovorov v temi
rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 056
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Sem samo jaz čuden ali dejansko osnove bontona komunikacije nihče eč ne pozna oz. sploh ne ve zan oz. mu dol visi za to? Dal sem par fotografskih zadev na bolho in dobivam sporočila brez pozdrava, takoj tikanje, nobenega podpisa, nič. Iz takih sporočil izhajam, da gre za max 90 letnik osebe, čeprav se lahko motim.

Ne vem no, jaz tudi komuniciram preko sporočil za male oglase, doma in v tujini in vedno ohranjam nek spoštljiv nivo komunikacije. Pozdrav, lepo formulirano vprašanje, zaželim lep dan in se podpišem.

Takega bi dal kvečjemu v kanalizacijo delat, da ima lahko debate samo s podganami, ker za normalne ljudi to ni primerno.

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., Jerry, branevrankar in 3 ostalim je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 745
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... ne sekiraj se, mu kulturno od pišeš nazaj in je.. Jaz vedno pozdravim, vprašam o zadevi in lpm...

Vekikokrat dobim samo odgovor ja....ne.... je še... prodano :)

.... in potem moraš še enkrat napisati vse znova, kje, kdaj lahko, kakšen kontaktni telefon itd....

... pa saj na forumu tudi opažam pri nekaterih isti vzorec, kaj ga potem nebi bilo na bolhi :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 024
  • Avtomobil: Rdeča raketa

FB generacija pač. :crazy
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 968
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

Sem samo jaz čuden ali dejansko osnove bontona komunikacije nihče eč ne pozna oz. sploh ne ve zan oz. mu dol visi za to? Dal sem par fotografskih zadev na bolho in dobivam sporočila brez pozdrava, takoj tikanje, nobenega podpisa, nič. Iz takih sporočil izhajam, da gre za max 90 letnik osebe, čeprav se lahko motim.

Ne vem no, jaz tudi komuniciram preko sporočil za male oglase, doma in v tujini in vedno ohranjam nek spoštljiv nivo komunikacije. Pozdrav, lepo formulirano vprašanje, zaželim lep dan in se podpišem.

Takega bi dal kvečjemu v kanalizacijo delat, da ima lahko debate samo s podganami, ker za normalne ljudi to ni primerno.

Točno tako, v Avstriji folk nič boljši... recimo ceno imam v SLO in AT oglasnikih  na 13500€, dobim sporočila niti mu, be samo ej jutri pridem iskat avto za 8000€, takoj brez pregleda, gotovina . Isto tako za platišča, ali pa ko mi napiše več nimam kot 9000€, zato nemorem več ponudit...mislm wtf ljudje...

Urejal jocker, 23.10.2019, 06:53.

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 600
  • Avtomobil: BMW logicno

Jaz pa takim odpišem...  v stilu,  boš moral pa za tak denar, kaj bolj sklumpanega najti .....

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 518
  • Avtomobil: UFO

Andrej777 tale članek si preberi, da ne boš pisal neumnosti kot na strani 420 v tej temi..

https://www.zurnal24...loveniji-337744
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • jocker je všeč

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 388
  • Avtomobil: bmw m3

Točno tako, v Avstriji folk nič boljši... recimo ceno imam v SLO in AT oglasnikih  na 13500€, dobim sporočila niti mu, be samo ej jutri pridem iskat avto za 8000€, takoj brez pregleda, gotovina . Isto tako za platišča, ali pa ko mi napiše več nimam kot 9000€, zato nemorem več ponudit...mislm wtf ljudje...

sam da tebe po vešini s takimi izjavami kličejo turki in ne avstrici

Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik

sam da tebe po vešini s takimi izjavami kličejo turki in ne avstrici

sorry sam Avstrijci so po mojih izkušnjah še večji stiskači kot turčini... :ok2 :ok2  spuščajo niti 5% na ceno, ko pa kupujejo pa ti ponujajo 50% tvoje cene...

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 388
  • Avtomobil: bmw m3

sorry sam Avstrijci so po mojih izkušnjah še večji stiskači kot turčini... :ok2 :ok2  spuščajo niti 5% na ceno, ko pa kupujejo pa ti ponujajo 50% tvoje cene...

ja ti veš, s tismi k se jasz družim, nimam občutka da bi že potelefoni tako brez podlage zbijali, neolikano, od turčin pa slišim vse sort zgodbe

možno možno, tudi, ko pridejo kaj kupit avstrici kaj v slovenijo tudi kar zbijajo ja to je res

Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik

ja ti veš, s tismi k se jasz družim, nimam občutka da bi že potelefoni tako brez podlage zbijali, neolikano, od turčin pa slišim vse sort zgodbe

možno možno, tudi, ko pridejo kaj kupit avstrici kaj v slovenijo tudi kar zbijajo ja to je res

bom tudi tako rekel, da so avstrijci veliko bolj arogantni kot turčini, saj kar se tiče v avto prodajni panogi, res je pa da sem do sedaj imel samo 1x dela z turkom, večinoma so naši slovenci, ali pa od dol, ali pa domačini :ok2 :ok2  ko mu pa rečem, da si naj z svojo ponudbo poisče tak avto, ki je približek recimo mojemu je pa samo tiho, sve to treba letvom :laugh :laugh :-D :-D

Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 863
  • Avtomobil: E61 525D

Tudi,če jim kavo plačaš boš v najboljšem primeru dobil ''Danke'' :) pozabi na kaj več  :laugh 

Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 828
  • Avtomobil: Mesanec

Kako ste lahko taki, kaj ne veste da so Avstrijci pa Nemci najboljsi ljudje iz najboljsih drzav in nasploh so oh pa sploh brez napak..vpraste povprecnega Slovencka ce ne verjamete
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in Boris-84 uporabnikom je všeč to sporočilo

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 158
  • Avtomobil: B8

To se samo hlapcevska miselnost lahko tolazi s tem. Za Svicarje smo vsi cigani, vkljucno z Nemci ter Avstrijci :-D

Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 064
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Andrej777 tale članek si preberi, da ne boš pisal neumnosti kot na strani 420 v tej temi..
https://www.zurnal24...loveniji-337744

Sam sem pisal da mora imeti blizu polovica ljudi 1.600€. V članku je 1.500€. Brez da bi pogledal kakšenkoli vir sem zgrešil za 100€ bruto. In teh 100€ je očitno ravno okolje v katerem živim. Smo kasneje ugotovili, da je očitno okolje iz katerega izgajam malo nadpovprečna regija.

Dejansko sem zelo realno podal podatke. Pa tudi v članku priznavajo, da niso upoštevali olajšav družinskih članov.

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 281
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

To se samo hlapcevska miselnost lahko tolazi s tem. Za Svicarje smo vsi cigani, vkljucno z Nemci ter Avstrijci :-D

A se ful sekiraš? Jaz se popolnoma nič. Dol mi visi če me recimo folk zajebava, ker imam na avtu 13 let stare gume. Komot bi se lahko recimo skeširal in si privoščil 12 let stare, pa si jih ne, zanalašč. 

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 433
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

:rofl

ARHITEKT
Prikaži več možnosti