Skoči na vsebino

Debata: Ali me je sram, da živim v Sloveniji?

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
10544 odgovorov v temi
andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 286
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Kaj mislite, da se bo zgodilo po koncu krize? Globoka država glede na medijsko vojno, pripravlja zopet nasilne proteste, s katerim bodo vrgli vlado. Nato se bo zgodba ponovila, Slovenija bo medtem nezadržno propadala. Če fašemo Čeferina, bo težka, open borders scena in podobno. 

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 346

Kaj mislite, da se bo zgodilo po koncu krize? Globoka država glede na medijsko vojno, pripravlja zopet nasilne proteste, s katerim bodo vrgli vlado. Nato se bo zgodba ponovila, Slovenija bo medtem nezadržno propadala. Če fašemo Čeferina, bo težka, open borders scena in podobno. 

Zadnji čas, da gre JJ s prestola, povsod drugod se menjajo, samo JJ je večni (no ja, ostajajo na prestolih seveda samo še v večjih diktaturah, ala Belorusija, Rusija, Turčija)

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38 214
  • Avtomobil: 159 TI

Čeferina?

Po koroni bo udarilo v gospodarstvo. Brezposelnost bo ogromna. Socialni transferji bodo trpeli. Vse bo v bogem stanju. Korajžni bodo tisti, ki se bodo hoteli gužvat po hotelih in toplicah.

Fabrke bodo zalaufale, ampak s polno silo zelo težko, dokler se tudi tujina ne obrne. Do takrat pa ne bodo potrebovale toliko delovne sile in zato sklepam, da bo brezposelnost kar velika težava. To pomeni, da denar ne bo krožil in to vemo kam pelje. 2008-2009-2010 scena. Sej pol če ga ne bo Koronca preveč srala se bo počasi, počasi vse pobiralo. Ampak to lahko pomeni leta in leta.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 041

Prišlo bo do anarhije, kdor nebo imel nič bo pobiral tistim kateri imajo več, policija ne bo mogla nič. Apokalipsa se bliža, panika, panika, recesija, recesija.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Zadnji čas, da gre JJ s prestola, povsod drugod se menjajo, samo JJ je večni (no ja, ostajajo na prestolih seveda samo še v večjih diktaturah, ala Belorusija, Rusija, Turčija)

Hm, leva stran je bila na prestolu 20 let, o kakšni diktaturi je torej govora? Sicer pa imamo v Sloveniji zelo bogate izkušnje z "novimi, svežimi obrazi", ki jih lansnira globoka država, če me spomin ne vara, so vsi tile novi in sveži obrazi, še dodatno potopili Slovenijo, aja, tudi sami so vedno odstopili in povzročili razpad vlade. Res nenavadno ne?

veloce, Čeferin se ne javlja kar brez razloga, ti povem, da bo tole "novi obraz leve scene", počakaj drugo polovico leta....in ponovila se bo identična zgodba kot s Cerarjem in Šarcem, Čerefin bo medijsko malikovan, predstavljen kot mesija za Slovenijo, slovenska ovčereja, ga bo seveda sprejela z aplavdiranjem, in ga posledično tudi dokaj množično volila. Cerar je tako dobil veliko večino na prvih volitvah, tukaj bo zelo podobno glede vsega....

Paviš, da bodo trpeli socialni transferji, si prestavljaš to pod levo vlado, ki bi zraven uvozila še na 10.000 če novih "tujcev" in jih direktno priklopila na socialne transferje, ja recept za katastrofo. 

Urejal andy, 08.04.2020, 10:32.

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 041

Čeferin pa dvomim da je tako neumen, da bi se spustil iz zdajšnjega položaja v našo komedijo v parlamentu.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Jerry, Larisa, jocker in 2 ostalim je všeč

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Čeferin pa dvomim da je tako neumen, da bi se spustil iz zdajšnjega položaja v našo komedijo v parlamentu.

Počakaj....in boš videl. In zakaj imam tako mnenje? Leva stran izgublja privilegije, nobena leva stranka nima več ugleda in večje podpore. To v praksi pomeni, da bodo naredili čisto vse, da bodo imeli ponovno možnost priklopa na državne bankomate. Čeferin je medijsko izjemno prepoznaven, ima mednarodne izkušnje, je levo usmerjen, torej je idealna oseba za globoko državo. Seveda bodo mediji zamolčali o nekaterih podrobnostih iz njegovega življenja, kot npr. zasebno druženje s kriminalnimi sferami (praznovanja, fuzbal...itd..), to je bilo dokaj pogosto v času njegovega odvetniškega delovanja. Ampak ker gre za Čeferina, se to seveda ni zgodilo. 

In kako gre postopek, najprej se začne medijsko tipanje terena, Čeferin se sedaj redno oglaša v medijih, globoka država spremlja odzive ovčereje in, če bo odziv tak kot ga želijo, ga bodo lansirali kot novega vodjo. Vodili ga bodo pa enaki ljudje, kot vodijo vse leve vlade ne glede na to, kdo je "nov obraz". 

Osebno dvomim, da se bo priključil kakšni obstoječi stranki, ustanovil bo novo (tako kot Miroslav in Marjan), mogoče ČLP (Čeferinova lista pravice) ali kaj podobnega. 

Urejal andy, 08.04.2020, 10:42.

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 346

Hm, leva stran je bila na prestolu 20 let, o kakšni diktaturi je torej govora? Sicer pa imamo v Sloveniji zelo bogate izkušnje z "novimi, svežimi obrazi", ki jih lansnira globoka država, če me spomin ne vara, so vsi tile novi in sveži obrazi, še dodatno potopili Slovenijo, aja, tudi sami so vedno odstopili in povzročili razpad vlade. Res nenavadno ne?

veloce, Čeferin se ne javlja kar brez razloga, ti povem, da bo tole "novi obraz leve scene", počakaj drugo polovico leta....in ponovila se bo identična zgodba kot s Cerarjem in Šarcem, Čerefin bo medijsko malikovan, predstavljen kot mesija za Slovenijo, slovenska ovčereja, ga bo seveda sprejela z aplavdiranjem, in ga posledično tudi dokaj množično volila. Cerar je tako dobil veliko večino na prvih volitvah, tukaj bo zelo podobno glede vsega....

Paviš, da bodo trpeli socialni transferji, si prestavljaš to pod levo vlado, ki bi zraven uvozila še na 10.000 če novih "tujcev" in jih direktno priklopila na socialne transferje, ja recept za katastrofo. 

JJ ni odstopil? Zgleda se nove konkurence že bojimo, ker je potencialna nevarnost, da zmaga na volitvah?  :laugh

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 029
  • Avtomobil: BMW x

https://www.mladina....a-kriminalista?

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti
    • Johannes je všeč

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 354
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Čeferina?

Po koroni bo udarilo v gospodarstvo. Brezposelnost bo ogromna. Socialni transferji bodo trpeli. Vse bo v bogem stanju. Korajžni bodo tisti, ki se bodo hoteli gužvat po hotelih in toplicah.

Fabrke bodo zalaufale, ampak s polno silo zelo težko, dokler se tudi tujina ne obrne. Do takrat pa ne bodo potrebovale toliko delovne sile in zato sklepam, da bo brezposelnost kar velika težava. To pomeni, da denar ne bo krožil in to vemo kam pelje. 2008-2009-2010 scena. Sej pol če ga ne bo Koronca preveč srala se bo počasi, počasi vse pobiralo. Ampak to lahko pomeni leta in leta.

Avstrija v torek odpira trgovine do 400m2 in trgovine tipa Bauhaus, vse pa se pripravlja na to, da se 2.5. odprejo tudi vse ostale trgovine. kolikor sem zasledil, je tudi JJ že napovedal možnost odprave določenih ukrepov po Veliki noči in odprtje določenih trgovin. Zna biti, da bomo šli po AT poti. Me ne bi čudilo.

Nemčija se isto počasi že pripravlja na oživitev trgovine, ni pa še določenih datumov. Vse to je iz prve roke, ker sem dnevno v kontaktu s sodelavci iz obeh držav, kjer se pripravljajo scenariji za ponovni zagon trgovin.

JJ ni odstopil? Zgleda se nove konkurence že bojimo, ker je potencialna nevarnost, da zmaga na volitvah?  :laugh

Jaz bi temu, glede na pretekle volitve (Bratušek, Cmera in Pavliha) ,rekel prej dejstvo, kot pa nevarnost.

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Je tudi odstopil po pogromih, da se razumemo, JJ je "vreden svojega denarja", samo mene zadnje tri leve vlade res niso prepričale v nič, no razen v to, da so postale povsem dekadentne, vodijo ideološko vojno, malikujejo tujce, forsirajo LGTB in bi najraje videli, da vsi naši otroci izberejo TRANS opcijo...., državljane pa rinejo v blato. Res me zanima kaj bo JJ naredil po času krize, mislim da je pametno, da se sodi kasneje in ne vsak dan, na podlagi populizma, ki ga širi leva medijska mašinerija. 

Seveda je sedanji čas zelo naklonjen korupciji, tukaj JJ ni nobena izjema, potreben je učinkovit in predvsem neodvisen nadzor nad delom vlade. Sodi naj se na podlagi dokazov in ne na podlagi kaj je izustila npr. Šeherezada Fajon, Polmesec, CHE Kordiš in podobna sodrga, aja na prašičerejca sem pozabil.

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

Johannes
Johannes
  • Uporabnik
  • Sporočil: 111
  • Avtomobil: Star Bmw

Lol Andy, kot da bi bral Novo24 :D Kakšne neumnosti.

Predlagam, da si tole naročiš:

https://www.amazon.c...s/dp/B07CXZBRW5

Prikaži več možnosti
    • Simon, rokomah in bobo69 uporabnikom je všeč to sporočilo

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Vse je mogoče, če je v ozadju res kar navajajo v Mladini, je to zelo narobe. Mladini osebno ne verjamem praktično nič, ker so skrajno, levo-trobilo. Sicer pa, mar ni vlada Marjana Serpentinška, tudi takoj menjala vse po spisku, nastavila ženske na vse položaje, na čelo vojske neko slabo narejeno kreaturo kao ženske, ki je kazala hude znake osebnih motenj, na policiji podobno, še ko so odstopili, so nastavili precej svojih kadrov. Ko bo Mladina pisala tudi o tem, se bo lahko reklo, da so "objektivni".

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Lol Andy, kot da bi bral Novo24 :D Kakšne neumnosti.

Predlagam, da si tole naročiš:

https://www.amazon.c...s/dp/B07CXZBRW5

In v čem je neumnost kar sem napisal? Ni morda res? Pozivi k nacionalizaciji (proti ustavno dejanje), vojna proti gospodarstvu, poizkusi utišanja nasprotnikov (zakon o sovražnem govoru), forsiranje LGTB vsebin v šole in vrtce, forsiranje z migranti itd... dvojna merila, migrant oproščen, državljan za enako stvar sedi 5+ let. Še kaj naštejem? Npr, izključevanje in pogrom nad vsemi, ki niso za njih, nezmožnost sodelovanja, in seveda tatvine na vsakem koraku. Še tole, član SD obmejnim prebivalcem, ki jih motijo vdori barbarskih mohamedaskih hord, svetuje, da naj se odselijo če jih to moti...

Kakšna država pa je to, kjer lahko vsak dobesedno vdre čez mejo, izsiljuje in potem izreče čarobno besedo azil in ni niti kazensko preganjan, hkrati pa dobi vse ugodnosti o katerih lahko državljani, ki garajo za preživetje, le sanjajo. Torej najhujša oblika rasne diskriminacije....

Veš, jaz izhajam iz družine, kjer je bilo partizanstvo in komunizem zelo malikovano. Tudi sam se do leta 2015 volil leve opcije, še vedno zagovarjam socialno državo kot jo imamo, torej brezplačno šolstvo, javno zdravstvo, delavske pravice itd... Po migrantski invaziji, pa se videl kaj leva stran dejansko pomeni v našem času. To ni niti L od prave levice, je samo neka sprevržena, dekadentna in izrojena oblika v primežu svetovne elite (Soros&Co), ki se bori izključno za uničenje vsega kar smo tekom stoletij dosegli. Vidiš, zato se mi JJ ne zdi več najslabši ampak ga dojemam kot manj slabega zame in za mojo družino, kot leva sprevržena dekadenca. 

Urejal andy, 08.04.2020, 11:05.

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 363
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

To bi pa rad videl, slovence na protestih, lol. Kvečjemu 20 opic ki sebe nazivajo intelektualci se bo spet našlo in bojo napisali globoko ganljivo pismo o tem, kako je zadnji čas da rešimo Slovenijo in da vsaka minuta šteje in jada jada jada. Kar se Čeferina tiče se bo pomojem spustil v politiko šele takrat ko res ne bo imel kaj drugega za delat, trenutno mu sigurno ni v interesu, da bi plačo 10.000 eur (predvidevam da ima nekaj takega, pa verjetno sem se še kakih 5 jurjev v minus zmotil) zamenjal za tisto socialno revščino, kot jo dobivajo naši politiki. Je pa logičen naslednik ker je edini ki je med ljudmi priljubljen, vsi ostali drekači so že pokazali svoj pravi obraz in jih folk ne more več videti. Tako da ja, ne dvomim o tem, da bo nekoč kandidiral in tudi zmagal.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 560
  • Avtomobil: BMW 1, 3, TTNY=?

10000 eur ma plačo ja,
na dan...
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Pri Čeferinu mesečna plača ne igra nobene vloge, denarja ima dovolj za nekaj življenj, oblast je tisto kar zaslepi, oblast je najhujša droga, ni primerjlive.

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti
    • Srebro je všeč

sun30
sun30

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 060
  • Avtomobil: F11

Žal sem kliknil na link... videl sliko in letel na sekret..

Kdo je Vojko Urbas?

Urbas je moral po naših informacijah pred nekaj leti zaradi očitanih mu nepravilnosti zapustiti kriminalistično policijo, kjer je bil zadolžen za posebne metode dela.

Tipičen SDS material..

Urejal sun30, 08.04.2020, 11:54.

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Ali pa SD material, ni bistvene razlike. 

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti
    • BISSON je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 953
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

@andy začni brati mladino in ji verjemi, boš lažje dihal, kt pa da bereš vse lažnive medije in jim verjameš, zato pa si pod takšnim stresom in poln plašnic....#e je upanje zate, mi verjamemo vate, edina ovira pri vsem skupaj si lahko samo sam sebi.... za dihaj in spreglej da nas hoče tvoj vož spremeniti v tako osovraženi nije iz tvoje strani

Lp

joda

Pripete slike za predogled

• FB_IMG_1586344343844.jpg
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.