Skoči na vsebino

Pridobivanje kondicije in mišične mase

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1082 odgovorov v temi
Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 727
  • Avtomobil: Bmw

Jaz jih imam in sem jih tudi probal, ampak razen tega, da ti žile začasno vrže ven, dosti dobička ni. Uporabljam pa nekaj drugega. Naredil sem si usnjene zapestne železne kljuke, s katerimi si pomagam pri lat dvigovanju. Full pomaga, da mi zapesje oz. podlahtnica predčasno ne popusti

Teorija zveni super, potem pa v praksi srednja

Do sedaj sem telovadila doma s “fitness blender” videi - imam uteži, mešanico vaj (upper body, lower body, whole body,abs, cardio, yoga, pilates) in mi zelo ustreza njun način vadbe. Ni mi toliko pomemben bulk and gains, sem raje fit and firm :) Menim, da je čas za malo spremembe in so ta BBS zelo pohvalili.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

gigika
gigika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 961
  • Avtomobil: কঠোর

Ma ti kar bildi, neč bat, ne boš se preveč razširla. Maš premalo testosterona hihi. Ko boš pa pripravljena za kategorijo "classic bikini", prilepi kakšno slikco pod rubriko bejbe pa to

Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 727
  • Avtomobil: Bmw

Ma ti kar bildi, neč bat, ne boš se preveč razširla. Maš premalo testosterona hihi. Ko boš pa pripravljena za kategorijo "classic bikini", prilepi kakšno slikco pod rubriko bejbe pa to

hehe, deal :) res je, ne bojim se tega, ker kot si rekel, ženska sem ;) samo želela sem razložiti, da ne buildam oz sem raje v fasted workout.  Bom videla kaj bo telo pogruntalo, če bom moralal kaj spremeniti kar se tiče obrok (ov) okoli telovadbe...

Prikaži več možnosti
    • gigika je všeč