Skoči na vsebino

Pridobivanje kondicije in mišične mase

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1346 odgovorov v temi
bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 300
  • Avtomobil: LPP Urbana

meni je prav interesantno kako nekateri naredijo celo znanost iz enega treninga :comp

kje je tista spontanost "greš narediš trening, se izvšvicaš na polno in greš domov"

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • Donki kong je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 302

meni je prav interesantno kako nekateri naredijo celo znanost iz enega treninga :comp

kje je tista spontanost "greš narediš trening, se izvšvicaš na polno in greš domov"

Hehe, se strinjam. Jaz grem, se presvicam, k vec nemorem zakljucim s treningom... je pa res da zadne 10-14dni sem zacel posvecat prehrani zelo... #poletje se bliza :-D
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 300
  • Avtomobil: LPP Urbana

nekje v začetku februarja ( nekaj takšnega) sem nehal hodit na fitnes, češ zaradi korone ipd...sedaj ko sem na pavzi cca 2 mesca jem vse i svašta, pa še obseg ( napihnjenost) trebuha se mi je zmanjšala, nucam v tem času hepafar+vlaknine ter detox. toliko, da se spucam.

ko bo korone mimo, se bo lepo poletje pričelo kar išče po motorju..tako, da bo mene fitnes morda videl nekje oktobra :rofl no morda pa bom hodil vmes med poletje a bomo videli kako se odločim.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 302

Eh, ce si iz Lj. Se poleti hodi na Smarno goro, pa potem v Tacen na street workout :-D
Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 805
  • Avtomobil: Bmw

Kaj pa je prednost metode BFR, kaj hitrejsi rezultati, bolj zadanes zeljeno misico al kako :)

Bolj pri učinkovitosti vaje oz zmanjšanju stresa in/ali možnosti poškodbe - z mnogo manjšo utežjo lahko dosežeš rezultate, ki bi jih dosegel z večjo utežjo.  Kot pri BBS, vendar z drugačno metodo, ciljno uporabiš in utrudiš vse tipe mišičnih vlaken (pri BFR zaradi nižjega dotoka O2 v mišico in kopičenja metabolitov, zarad manjšega odtoka venske krvi, ki naj bi izvali tudi centralni odziv, ne samo lokalni (vnetni proces v mišici)). Čas okluzije rok je max.10 min, nog pa max.20 min.

En dan delam noge, drugi dan roke...naredim en FitnessBlender video telovadb za warm-up (cca 45 min), potem si dam gor trakove in naredim rundo BFR vaj za finish - "zašvico full," tudi pulz kar konkretno naraste.  Trenutno mi zelo ustreza tak način, sproti pa spremljam in popravljam, berem, pogledam kaj novega...

Urejal Meerkat, 07.04.2020, 09:19.

Prikaži več možnosti
    • Donki kong je všeč

lublancan22
lublancan22

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 316

Dam knjigo

Practical muscle training, Elmar Trunz Carlisi

A4 format
Dobro ohranjena
Prevzem šiška
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 441
  • Avtomobil: Becikl

https://www.youtube....h?v=8mng5v3OEzA

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.