Skoči na vsebino

Nakup BMW serija 3

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
336 odgovorov v temi
Dejanx7
Dejanx7

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 198

Dejanx7, zate je to vse skupaj mogoče zajebancija, za forumaše pa ni, ker so se zelo potrudili da bi ti pomagali poiskat dober avto. Ti in tvoj oče sta se s svojim odnosom izkazala za zelo neresna. Sram vaju je lahko.

ne to ni zajebancija niti zame, tud jst hocem tist avto, no sej ni vec vazn, ce bo ziga se hotu prodat tist avto mu lahko zdaj rade volje dam 1800€ sam da vikend pride
Prikaži več možnosti

Dejanx7
Dejanx7

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Dejanx7, zate je to vse skupaj mogoče zajebancija, za forumaše pa ni, ker so se zelo potrudili da bi ti pomagali poiskat dober avto. Ti in tvoj oče sta se s svojim odnosom izkazala za zelo neresna. Sram vaju je lahko.

ne to ni zajebancija niti zame, tud jst hocem tist avto, no sej ni vec vazn, ce bo ziga se hotu prodat tist avto mu lahko zdaj dam 1800€ sam da vikend pride:ok2 :ok
Prikaži več možnosti

Dejanx7
Dejanx7

BMW ljubitelj

• Uporabnik

A če vama obljubim da dobita dva tanka benza, prideta mojga iskat za samo 1799€? :crazy

ah puste to sploh ni vazn -.-
Prikaži več možnosti

Dejanx7
Dejanx7

BMW ljubitelj

• Uporabnik

kere bedne, zaradi enega tanka ni nabavil avta:crazy :crazy :crazy :crazy

ne to men rect, mojemu ta starem daj :napaka :napaka
Prikaži več možnosti

Dejanx7
Dejanx7

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Drugac pa hvala za pomoc :beer, ne mi zamerit al pa kaj sm pac nov v tem, in ne norca se nedelam z nicesar , tud meni je mau bedn za tistih par evrov (pozabte tank pa te fore) :beer, kar pa zdej ni panike ker sm jih dobil na razpolago. :ok2

avto sm si pa zbral , bom objavil kar bom kupil.

se enkrat hvala vsem za pomoc , mogoc bom pa jst cez par let ponosno slikce lepu gor od mojga bmw-ja. :ok :ok
Prikaži več možnosti

Dejanx7
Dejanx7

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Saj to ni važno, važno je da imajo poln tank goriva. Škoda da ni že na začetku napisal da išče avto s polnim tankom, bi se ta tema dosti hitreje zaključila.

Zaradi takih pacientov jaz opuščam program starejših vozil, ker so kupci popolnoma neresni. Ne vsi seveda, je pa žal takih večina.

a sm kdaj reku da bom kupil " SAMO" tistega k ima polni tank goriva ?? ne nism slo je za cist nekaj druzga med ocetom pa menoj, kar pa zgleda da sm mogu za sebe zadrzat.:napaka

Urejal Dejanx7, 01.02.2010, 12:43.

Prikaži več možnosti

Martin E30
Martin E30

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 6 302
  • Avtomobil: e39 520i, e36 318tds,316f

dejan ali si ti mogoce prišel z očetom ter se enim mehanikom gledat v začetku decembra mojega rdečega 318is coupeja v celje? ker tudi tedaj ste nekaj mučkal pa mučkal, pa zbijal ceno na koncu pa niste kupili. podobno kot tukaj, tedaj se je tvoj oče vpiknil v pičlih 100eur razike med cenama, tako kot tudi sedaj pri žigatovem, kateri je svojega denarja vsekakor vreden.
oči R.I.P 1950-2009
e30 316, e30 316iA , e36 320i, e36 320i coupe, e36 318tds, e36 316i, e36 318i, e36 318iS coupe, e39 535i, e39 523i, e39 520i, e38 728i ČLAN KOS
Prikaži več možnosti

Dejanx7
Dejanx7

BMW ljubitelj

• Uporabnik

dejan ali si ti mogoce prišel z očetom ter se enim mehanikom gledat v začetku decembra mojega rdečega 318is coupeja v celje? ker tudi tedaj ste nekaj mučkal pa mučkal, pa zbijal ceno na koncu pa niste kupili. podobno kot tukaj, tedaj se je tvoj oče vpiknil v pičlih 100eur razike med cenama, tako kot tudi sedaj pri žigatovem, kateri je svojega denarja vsekakor vreden.

Ne! Kaj predpostavljas da sm jst biu.... :napaka
ja lej za tistih 100€ pa mi ne pameti solit pac oce je reku da mi bo dau 1700€ ce bo pa kaj vec pa naj jst dodam, in takrat nism meu "pri roki" se 100€, no sej ni vazn zdej mam in tist od zigeta bom pa vrjetn kupil ce ga nebo prodal prej bomo vidl ;)

Urejal Dejanx7, 01.02.2010, 16:27.

Prikaži več možnosti

Martin E30
Martin E30

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 6 302
  • Avtomobil: e39 520i, e36 318tds,316f

ja lej za tistih 100€ pa ne men tu govort očetu pejt, ne nism jst nikjer biu , tist od zigeta bom pa vrjetn kupil ce ga nebo prodal

btw tist ni biu mehanik kakor koli ti je ze negdo reku :napaka

čakaj sedaj malo, ali si bil ti na ogledu mojega coupeja v celju tedaj, ali ne?
oči R.I.P 1950-2009
e30 316, e30 316iA , e36 320i, e36 320i coupe, e36 318tds, e36 316i, e36 318i, e36 318iS coupe, e39 535i, e39 523i, e39 520i, e38 728i ČLAN KOS
Prikaži več možnosti

Dejanx7
Dejanx7

BMW ljubitelj

• Uporabnik

[/B]

čakaj sedaj malo, ali si bil ti na ogledu mojega coupeja v celju tedaj, ali ne?

Ne!:napaka
Prikaži več možnosti

sema318is
sema318is

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 170
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Ce slucajno nebos mogel kupit kaksnega BMWja (jaz upam da bos in da ti bo sluzil),
vedno obstaja kaksna druga znamka, saj nerabi biti glih BMW, moj prvi avto je bila Honda Civic 1991 letnik in sem bil vec kot zadovoljen.
Razen, ce si zelis, da so ti prijatli "fauz" in da jih bos par izgubil (to se je meni zgodilo, ampak si nisem zelel, da bi mi bili "fauz", tako pac je), then go for BMW :ok2.

LP :ok

Urejal sema318is, 01.02.2010, 16:43.

Prikaži več možnosti

Dejanx7
Dejanx7

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ce slucajno nebos mogel kupit kaksnega BMWja (jaz upam da bos in da ti bo sluzil),
vedno obstaja kaksna druga znamka, saj nerabi biti glih BMW, moj prvi avto je bila Honda Civic 1991 letnik in sem bil vec kot zadovoljen.
Razen, ce si zelis, da so ti prijatli "fauz" in da jih bos par izgubil (to se je meni zgodilo, ampak si nisem zelel, da bi mi bili "fauz", tako pac je), then go for BMW :ok2.

LP :ok

hvala za lepe zelje... kr naj bojo "fouz" se bo pac vidl kdo mi je pravi prijatelj hehe , ker ce pa zarad tega zgubim prijatlje je pa se boljs, kajti kaj ti hocejo taksni prijatelji, oz. takseni ti ni nigdar tud prijatelji niso bli ;) :ok
Prikaži več možnosti
    • Galona je všeč

fusbaler
fusbaler

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 619
  • Avtomobil: nissan

hvala za lepe zelje... kr naj bojo "fouz" se bo pac vidl kdo mi je pravi prijatelj hehe , ker ce pa zarad tega zgubim prijatlje je pa se boljs, kajti kaj ti hocejo taksni prijatelji, oz. takseni ti ni nigdar tud prijatelji niso bli ;) :ok

kaj moj ti ni všeč:confusedali je predrag:eek
Prikaži več možnosti

sema318is
sema318is

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 170
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Tocno tako :)
Prikaži več možnosti

Dejanx7
Dejanx7

BMW ljubitelj

• Uporabnik

kaj moj ti ni všeč:confusedali je predrag:eek

avto je super in cena tud je dobra , sam kr je mau izven mojih financnih zmoznosti:jok

Urejal Dejanx7, 01.02.2010, 16:53.

Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 096
  • Avtomobil: 320dA

vidim da ste fanta čist zasuli....

glede na potek zadnjih 3eh strani po mojem je bolje da se tema zaklene, če se Dejan seveda strinja
BMW.....ko razvada,postane navada
Prikaži več možnosti

Dejanx7
Dejanx7

BMW ljubitelj

• Uporabnik

vidim da ste fanta čist zasuli....

glede na potek zadnjih 3eh strani po mojem je bolje da se tema zaklene, če se Dejan seveda strinja

lahko ja :) :beer
Prikaži več možnosti