Skoči na vsebino

kaj imamo

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2 odgovorov v temi
uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 473
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Živjo! :blabla
Kaj imamo od članarine
vsako leto jo bomo plačal
Ali naj vsako leto menjam gume ,dobim majico
Moj avto vidi servis samo ko začne štrajkat to pa je bilo v petih letih samo enkrat.
Sprašujem se kaj bom počel z plačano članarino? :confused
Pa še to kje se da prebrati kašna pravila ,ustava, zakonodaja kluba v elektronski obliki?
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 674

Ko bo vse v zvezi s klubom urejeno, bo narejena internetna stran, kjer bodo pisale vse podrobnosti in se bo tudi dalo včlaniti preko interneta. Stran bo predvidoma začela delovati v začetku julija.

Člani bodo imeli določene ugodnosti. Nekatere so bile že objavljene, za druge se še dogovarjamo in bodo objavljene naknadno. Ko bo stran za klub online, si boš lahko pogledal, kaj dobiš za svoj denar in se sam odločil ali se ti splača ali ne. Članstvo je prostovoljno. :)

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 451
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Točno tako, kot je povedal Tomzl. Kdor bo hotel, bo oz. je pristopil k klubu. Žal je za pristop k klubu treba plačati tudi določeno dogovorjeno vsoto, ki je za letos taka kot je. Nevem koliko poznate zadevo, ampak že sama registracija ni poceni. Klub bo deloval z minimalnim možnim premoženjem, ostalo gre pa nazaj članu v obliki daril. Od vsakega člana klub zadrži ravno toliko da se bodo pokrili vsi stroški ki nastanejo pri poslovanju društva! Je pa članstvo prostovoljno, nihče ni prisiljen biti član, kadar koli lahko izstopi iz društva, celo ta interneta stran bo ostala brez kode, tako da lahko tudi nečlani berejo kar je na njej.
Komur se zdi ta znesek prevelik naj pa pogleda en moj prejšnji post, ko sem pisal o vsoti 7000 sit (samo še enkrat za razmislek: koliko denarja porabite ko greste s kolegom na pivo :-D)

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti