Skoči na vsebino

Avto Jurij iz Šentjurja pri Celju

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
178 odgovorov v temi
AlesR1
AlesR1

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9
  • Avtomobil: BMW

Lep pozdrav!

Da ne bo šel kdo na led.

Vidim oglas za BMW serija 3: 320d Touring Advantage NAVI ALU XENON KOT NOV:

http://www.avto.net/...=3484097&show=1

Vozilo pregledam na mestu samem , izmerim debelino barve po celem vozilu in preizkusim motor. Avto izgleda dobro, je nepoškodovan in v dobrem stanju. Kilometre na števcu (116.000 km) mi potrdi prodajalec s servisno knjižico in mi pove, da je vozilo iz Nemčije. Ceno postavi na 14.500 EUR, kar se mi zdi glede na polno opreme in dobro stanje vozila korektno, čeprav so platišča zvožena do konca.

Prodajalcu povem, da ga kupim v kolikor ga pregleda pooblaščen servis in potrdi stanje vozila in kilometražo. V kolikor podatki držijo plačam stroške pregleda 90 EUR sam, v nasprotnem primeru pa on.

Ko se sicer nerad strinja se zapeljemo v Celje na pooblaščen servis . Ko ga priklopijo na računalnik in evropsko servisno mrežo se takoj izkaže, da je bilo vozilo lani junija na servisu pri 160.000 km. Če upoštevam še vožnjo več kot pol leta in povprečje prejšnjih voženj to pomeni da ima vozilo več kot 210.000 km!!!

Seveda prodajalec NI HOTEL poravnati stroškov pregleda servisa in govoril da podatki iz mreže lažejo in da ima on sigurno prav.

Se pravi: avto ima zbite km v računalniku in ključu avtomobila in PONAREJENO SERVISNO KNJIŽICO, kar je po mojem goljufija večje vrednosti!

Plačal sem 90 EUR servisa in šel domov zadovoljen, da nisem kupil dragega vozila z dvojno kilometražo in z dobro šolo. Ni pa prav, da tako imenovani dilerji veselo ''napizdujejo'' ljudi za večje vsote denarja in jim nihče nič ne more, če pa boste v trgovini ukradli bonbonero za 10 EUR pa boste kazenjsko preganjani...

Tako da pamet v roke in se izogibajte takšnih trgovcev...

Aleš iz Maribora

Urejal AlesR1, 09.02.2010, 19:44.

Prikaži več možnosti
    • BMW_rok, Bojan121, e21 in 6 ostalim je všeč

mihado
mihado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 913
  • Avtomobil: VW Passat 2.0TDI L.2009

Prokleta mafija. Takim bi bilo treba vse pobrati:gun
Prikaži več možnosti

Sklepic
Sklepic

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 344
  • Avtomobil: BMW F30, Audi A5

Prokleti prevaranti!!! Jaz ko vidim, da je avto iz celja oz. okolice, ga niti ne povoham več ne! :ok
Prikaži več možnosti

schejk
schejk

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 181
  • Avtomobil: trenutno ne Bmw

iz mojih izkušenj je edini pošten dealer v Šentjurju B&G!
Prikaži več možnosti

Dule5
Dule5

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 586
  • Avtomobil: BMW X3

ALEŠ !

- res dobra informacija iz prve roke !:ok2
vendar še vedno žal vse preveč naivnih slovenskih kupcev naseda takšnim dilerjem .

lp
dusan
Prikaži več možnosti

e21
e21

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 452
  • Avtomobil: E21 318i

Sem imel tudi eno slabo izkušnjo s tem "Jurijem" iz Šentjurja. Prepričeval me je, da se letnik avtomobila gleda po prvi registraciji in ne po letu proizvodnje, ki se preveri z "VIN" številko. To svojo trditev je zagovarjal s takim zanosom, da bi mu kakšen naivnež še verjel. Glede na to, da še vedno posluje, je v SLO, kar veliko naivnežev :ok
BMW - Brot Mit Wurst
Prikaži več možnosti
    • sema318is je všeč

P.B.
P.B.

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 221
  • Avtomobil: BMW E61, E87...

poštenih preprodajalcev ni! :damn

to je logika, da pač na avtu zbijejo kilometre in ga lažje prodajo... če bi jih imel 200.000km, ga noben skor ne bi hotu kupit, ker jih ima nekaj čez 100.000km, pa se bo lažje prodal, sploh v teh časih...

zato je pa dobro pred nakupom dobro avto pregledat, ker dobrih poštenih z malo kilometrov avtov skoraj več ni...
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 499
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

poštenih preprodajalcev ni! :damn

Če jih ti ne poznaš, še ne pomeni da jih ni.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

schejk
schejk

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 181
  • Avtomobil: trenutno ne Bmw

Če jih ti ne poznaš, še ne pomeni da jih ni.

:ok
Prikaži več možnosti

Stalin
Stalin

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 085
  • Avtomobil: rikša

Samo počakajte še malo,na oddaji Preverjeno bo en prispevek o takih dilerjih.Novinarska poizvedovanja potekajo že od lanskega aprila,ko sem šel na POP tv,zaradi podobnega primera:ok
Biče veselo:ok2
Prikaži več možnosti
    • Dule5 in mpusnik uporabnikom je všeč to sporočilo

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 261
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

AlesR1
Ko se sicer nerad strinja se zapeljemo v Celje na pooblaščen servis . Ko ga priklopijo na računalnik in evropsko servisno mrežo se takoj izkaže, da je bilo vozilo lani junija na servisu pri 160.000 km. Če upoštevam še vožnjo več kot pol leta in povprečje prejšnjih voženj to pomeni da ima vozilo več kot 210.000 km!!!

Seveda prodajalec NI HOTEL poravnati stroškov pregleda servisa in govoril da podatki iz mreže lažejo in da ima on sigurno prav.

Se pravi: avto ima zbite km v računalniku in ključu avtomobila in PONAREJENO SERVISNO KNJIŽICO, kar je po mojem goljufija večje vrednosti!

Če bi to bila pravna država bi na uradnem servisu poklicali kriminaliste, avto zaplenili tega cepca pa v buksu. Pol naj na sodišču dokazuje ali je zbijal km-je ali ne:crazy :crazy
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • mpusnik je všeč

peters71
peters71

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 287
  • Avtomobil: 2015 F34 Xdrive

Samo počakajte še malo,na oddaji Preverjeno bo en prispevek o takih dilerjih.Novinarska poizvedovanja potekajo že od lanskega aprila,ko sem šel na POP tv,zaradi podobnega primera:ok
Biče veselo:ok2

Jih še lahko k meni mal pošlješ. Bi imel kaj zanimivega za povedat:damn :damn :damn

Urejal peters71, 09.02.2010, 21:42.

Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 261
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

In iz mojih, kupil enkrat zelo dober avto, lepo me je služil in je bilo točno tako kot je povedal:metalc :metalc :ok :ok
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Fino je, ker je sedaj baza vozil iz tujine in se lahko vse preveri.:ok2
Prikaži več možnosti

dzony
dzony

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 71
  • Avtomobil: e 60

TU SI PA KR FAJN FALIL....
Prikaži več možnosti

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 519
  • Avtomobil: BMW E46 M-Tech, E39

Prokleti prevaranti!!! Jaz ko vidim, da je avto iz celja oz. okolice, ga niti ne povoham več ne! :ok

x2 :laugh

Lahko bi si vsaj na pol razdelila stroške :crazy če že ni hotel plačati vsega, preden bi jaz peljal na servis bi še obadva nekaj lepega napisala na A4 format list. Zihr je zihr! :damn
========== BMW ==========
///- CHAMPION ALL THE TIME -\\\

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: Trabant sport deluxe

Moj nasvet. Ne kupovat avtomobilov v Šentjurju. Sem počakal , da vidim kakšen bo odziv in na koncu je takole. Naj se gre tudi za pohvaljeni B&G, kjer prodajo dosti šrota. ( vem za dva primera, ko so mašine zaribale do konca ) .....

Avtojurij, potem imamo še G&K avtomobile, avtohišo Mlacar, kjer imajo tudi sam šrot , kar se tiče rabljenih vozil. So pa pooblaščeni prodajalec za Hyundai, samo jaz tam ne bi kupil niti liter olja.

To so šverkoti v pravem pomenu, ki delajo na tem da nategnejo človeka dobesedno. Pa v Celju in okolici ni nič bolje z temi majhnimi dilerčki, ki bi ti prodal vse kar lahko.
Morš vedet kje so meje, da te Newton ne zjebe :-D.
Prikaži več možnosti

Martin E30
Martin E30

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 6 302
  • Avtomobil: e39 520i, e36 318tds,316f

B&G :) že tudi mariskaj slišal, vendar pa sem tudi kupil en avto pri njih in res ni bilo nobenga problema(večjega) z njim
oči R.I.P 1950-2009
e30 316, e30 316iA , e36 320i, e36 320i coupe, e36 318tds, e36 316i, e36 318i, e36 318iS coupe, e39 535i, e39 523i, e39 520i, e38 728i ČLAN KOS
Prikaži več možnosti
    • mpusnik je všeč

Martin E30
Martin E30

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 6 302
  • Avtomobil: e39 520i, e36 318tds,316f

Moj nasvet. Ne kupovat avtomobilov v Šentjurju. Sem počakal , da vidim kakšen bo odziv in na koncu je takole. Naj se gre tudi za pohvaljeni B&G, kjer prodajo dosti šrota. ( vem za dva primera, ko so mašine zaribale do konca ) .....

Avtojurij, potem imamo še G&K avtomobile, avtohišo Mlacar, kjer imajo tudi sam šrot , kar se tiče rabljenih vozil. So pa pooblaščeni prodajalec za Hyundai, samo jaz tam ne bi kupil niti liter olja.

To so šverkoti v pravem pomenu, ki delajo na tem da nategnejo človeka dobesedno. Pa v Celju in okolici ni nič bolje z temi majhnimi dilerčki, ki bi ti prodal vse kar lahko.

hehe pravjo da najhujše je šmarje pa tista smer:ok2 :-D
oči R.I.P 1950-2009
e30 316, e30 316iA , e36 320i, e36 320i coupe, e36 318tds, e36 316i, e36 318i, e36 318iS coupe, e39 535i, e39 523i, e39 520i, e38 728i ČLAN KOS
Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: Trabant sport deluxe

hehe pravjo da najhujše je šmarje pa tista smer:ok2 :-D

Tam so pa sami pošteni ljudje. :)
Morš vedet kje so meje, da te Newton ne zjebe :-D.
Prikaži več možnosti