Skoči na vsebino

Avto Jurij iz Šentjurja pri Celju

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
178 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 378
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Nekateri so,nekateri pa še bodo zapirali.V zadnjem času jih je kar nekaj.
Velja pa za trgovce z novimi vozili,prav tako pa tudi za tiste,ki prodajajo samo rabljena vozila.
Dejstvo je da je mreža enih in drugih močno predimenzionirana.Trg je nasičen,novih strank čedalje manj,ljudje so čedalje bolj osveščeni-tukaj pridejo v poštev tisit ki radi nategujejo,obvezna garancija,najbolj pa je problem ker je nastal velik upad RVC-ja pri novih in rabljenih.

:ok :blackeye
Prikaži več možnosti

lux
lux

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: BMW 325 D

Zato pa je treba podpirati trgovce,ker od njih tudi naša država živi,ker če bo vsaka panoga za K bo tud nam navadnim smrtnikom propad življenja.Zato mislim,da registrirane trgovce je treba podpreti-poštene mislim,da pa one črnce po sejmih in oglasih takšnih in drugačnih pa je treba odstranit iz trga.Ker vsako delo na črno je škoda za državo in posledično za nas.
Prikaži več možnosti

aleksa
aleksa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 410
  • Avtomobil: e92 330cd alpina white

Ti mi s svojo pateticnostjo vedno polepsas dan, please continue
Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

bimmer 5
bimmer 5

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 809
  • Avtomobil: Bmw 528ia,VW Passat BMT

Kdo je kriv, da imamo tako vlado kot jo imamo in da je Slovenija na robu bankrota? Krivi so politiki, ODGOVORNI za to so pa ljudje, ki so jih izvolili - volilci, torej narod. Primerjava med Slovenijo in Albanijo se meni sploh ne zdi tako zgrešena, po kriminalu, korupciji in še čem smo približno na istem, ne se slepit da nismo. Evropa je pri nas le na papirju, od nje smo pobrali najslabše, recimo nore omejitve, zakone in davke, ki podpirajo in omogočajo sivo ekonomijo in korupcijo, delaven človek pa ne more delat ker nima osnovnih pogojev za to. Pri trgovcih z avtomobili je enako.

Oprostite, ampak tipičen slovenski kupec BMW-ja je totalen _____ (ne bom napisal kaj, da mi ne bo kdo rekel da žalim - si lahko mislite svoje). Rekel sem POVPREČEN ker ne mislim da so to vsi, je pa takih velika VEČINA. Njihove značajske lastnosti so aroganca, napuh, brezbrižnost. BMW je že dolgo avto ki ga vozijo največji nastopači, taki ki v resnici nimajo za kruh, zapufani so do grla da lahko navidez živijo na veliki nogi. Taki ljudje kupujejo pri goljufivih trgovcih - in takih je najmanj polovica. Njim je za realno stanje avtomobila načeloma vseeno, pomemben jim je le izgled in cena. Zaradi takih dilerji vrtijo kilometre, pri tem pa najebe še kak normalen človek, ki pomotoma zaide tja. Ampak firme kot so naštete v tej temi po svojih prevarah smrdijo že do neba, tako da ne morem rečt da za to da nasankajo, ti ljudje niso sami krivi. Policaji ne rečejo zastonj da je kupec ukradenega predmeta kriv ker je MORAL vedeti da tu nekaj smrdi, saj je bila cena prenizka. Pri avtomobilih je enako - če je avto videti preveč lep in ima prenizke kilometre za svojo ceno, kupec MORA vedeti da je nekaj narobe. Seveda ne zagovarjam goljufivih prodajalcev, ampak tako kot je @tristan01 pred mano napisal, krivda ni izključno na njihovi strani. Povod za takšne nakupe je POHLEP na obeh straneh, tudi na kupčevi, saj naivno misli da bo prelisičil trgovca in nekaj kupil po ceni, ki je manjša od realne. Realne cene za BMW-je s 100-150.000 km si lahko prav vsak pogleda na www.mobile.de ali na www.autoscout24.it, k temu prištejte še dajatve in boste prišli do realnih cifer - pa ne gledat vozil z dna ponudbe, ker so tudi tam števci prevrteni - gleda se ponudba na sredini! Na 100 kupcev rabljenih BMW-jev jih je pri nas mogoče 5 ki so pripravljeni toliko odštet za avto, drugi molijo in upajo v čudež. Preostalih 95% jih je torej soodgovornih za situacijo, ki jo imamo! Kot rečeno, kriv je njihov POHLEP (tako prodajalcev, kot kupcev)!

P.S.: Pri nas so (smo) tudi trgovci ki ne vrtijo kilometrov, ampak ti so ogrožena vrsta. Njihov trg je kot že rečeno 5% kupcev, pa še država jih stiska z davki, tako da so na robu izumrtja. Sicer so pa prevare s kilometri le vrh ledene gore slovenske avtomobilske mafije, ostale stvari niso za na forum. O določenih zadevah je boljše sploh ne govorit in ne pisat.

:jerry :jerry :umruodsmeha

Bimmer 5:cool
Stairway to heaven!
Prikaži več možnosti

lux
lux

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: BMW 325 D

Ja sej duševnim bolnikom je treba polepšati dan,ker imajo le tako svetlejši pogled na svet.Upam,da si razumel:)
Prikaži več možnosti

aleksa
aleksa

BMW fanatik

• Uporabnik

:stupid
Hvala ti na temu, prosim osvetli nas še malo kje in zakaj naj kupujemo vozila.
Prikaži več možnosti

TINCA 525D
TINCA 525D

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7
  • Avtomobil: BMW 525D

Hoy!

Prebiram forum in vidim,da gre za podjetje AVTO JURIJ d.o.o. iz Šentjurja pri Celju.Ker imam z njimi zelo dobro izkušnjo saj sem namreč prejšni teden tam kupila CITROEN PICASSO letnik 2009 sem bila zelo presenečena nad korektnostjo do mene.Prvič v življenju sem doživela tako pozitiven občutek od trgovca,ki mi je še pomagal pri zavarovanju vozila in vse pri registraciji njega.Hvala še enkrat AVTO JURIJ-u.
Mislim,da izkušnje z fanti povedo vse.

Tinca
Prikaži več možnosti

sasiti
sasiti

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 274

Pa kaj je že cela familija iz Avto Jurija tle na forumu? Sami pocukrani hvalospevi...
Prikaži več možnosti

TINCA 525D
TINCA 525D

Banned

• Izključen

Pa kaj je že cela familija iz Avto Jurija tle na forumu? Sami pocukrani hvalospevi...

Tole pa ni nič v zvezi z njihovo družino in ne vem zakaj bi bilo.Je pa le samo moja osebna izkušnja.D:
Prikaži več možnosti

aleksa
aleksa

BMW fanatik

• Uporabnik

:funnypost
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Tole pa ni nič v zvezi z njihovo družino in ne vem zakaj bi bilo.Je pa le samo moja osebna izkušnja.D:

Prijavljena par dni nazaj in vseh 5 postov v tej temi... ne vem zakaj se mi zdi, da sem ravnokar videl tečt mimo svizca s čokolado :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 928
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

loch ness monster....:ok2
Prikaži več možnosti

TINCA 525D
TINCA 525D

Banned

• Izključen

uuuu,tukj pa škoda bit prijavljen.Fantje ,če imate kj v hlačah potem......
Prikaži več možnosti

Adis-PGA
Adis-PGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 618
  • Avtomobil: #

uuuu,tukj pa škoda bit prijavljen.Fantje ,če imate kj v hlačah potem......

Za v hlače ni problem, se lahko prepričaš. Problem je, a imaš ti kaj v glavi? :laugh
Prikaži več možnosti
    • Dark Funeral je všeč

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 923
  • Avtomobil: modra rja

Hoy!

Prebiram forum in vidim,da gre za podjetje AVTO JURIJ d.o.o. iz Šentjurja pri Celju.Ker imam z njimi zelo dobro izkušnjo saj sem namreč prejšni teden tam kupila CITROEN PICASSO letnik 2009 sem bila zelo presenečena nad korektnostjo do mene.Prvič v življenju sem doživela tako pozitiven občutek od trgovca,ki mi je še pomagal pri zavarovanju vozila in vse pri registraciji njega.Hvala še enkrat AVTO JURIJ-u.
Mislim,da izkušnje z fanti povedo vse.

Tinca

Lizal so tudi?
Prikaži več možnosti
    • lozinka in perobmw uporabnikom je všeč to sporočilo

TINCA 525D
TINCA 525D

Banned

• Izključen

Lizal so tudi?

CEPEC NEUMNI!
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 965
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

CEPEC NEUMNI!

Draga Tinca,

Reakcija na pretirano hvaljenje povprečnega (da ne napišem še kaj slabšega) dilerja v prvih postih ti pač ne more dati kredibilnosti na forumu. Reakcije nekaterih forumašev so morda res prekomerne - še posebej do ženske. Ampak tako je pač na vsakem forumu. Preden bodo tvoje izjave sprejete resno si boš morala zgraditi tudi malce kredibilnosti. Hvaliti nekoga ki si je sloves zgradil na kupu slabih vozil k temu ne bo pripomoglo.

Glede tvoje izkušnje z nakupom: Žal so vsi prodajalci sladki in uslužni ko je potrebno kupcu iz žepa potegniti nekaj tisočakov (včasih tudi nekaj 10.000). Poklicati stranki še agenta, ki avtomobil ustrezno zavaruje (ob tem pa si agent in trgovec proviziji razdelita) ni nič posebnega danes - dobri trgovci so za svoje stranke takšno uslugo nudili tudi pred 15 leti. Ali je bil tvoj nakup dober ali ne bo pokazal čas - lepo zloščena pločevina in pločevinka maxibrilla na armaturki še ne naredita dobrega vozila.

LP Tristan01
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 965
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Ko boš ti TRISTAN 01 prodajal svoj avto nas tu na forumu obvesti,ker ti moraš imeti pa TOP ŠKATLO.
Ne razumem zakaj taka jeza oziroma zavistnost od nekatirih do nekatirih?

Dragi lux. Ne vem kaj te je razjezilo v mojem postu, še manj mi je jasno kje vidiš v mojem postu zavist. Zato ker sem napisal da so vsi dilerčki sladki ko vlečejo denar iz kupčevega žepa? Ali morda zato ker sem napisal, da je Tinca padla na enega starejših trikov prodaje - "usluga kupcu?"

Kar se mojih avtomobilov tiče... Nimajo kaj dosti veze s tole temo. Če te že zanima nakup pa se boš še načakal - raje kot da sem ga prodal pod ceno je ostal v družini in dokler bo služil kot mora ne gre nikamor.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 596
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Lux/Tinca ti ne bom mogel odgovorit, ker je šel na terapevtski oddih v Terme.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti