Skoči na vsebino

Avtopralnice po SLO - Dobre, slabe, solidne, zanič ...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
385 odgovorov v temi
Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Sicer tema ni namenjena reklamiranju ampak za med forumaše, da se malo poinformiramo kje se splača in kje ne.

Sam avto perem zelo pogosto, bodisi v avtomatskih pralnicah, v ročnih ali sam doma naokoli po SLO oziroma ponavadi kar bilokjer sem če se tam zadržim več kot cel dan, ker ne maram imeti umazanega avta in mi bo takšna tema vsekakor pomagala. :ok

Idejo za temo sem dobil, ker sem danes doživel prvič določen pristop v avtopralnici :).

Število simbolov ---> :ok pomeni oceno od 1 do 5.

No bom šel kar po vrsti:

Avtomatska pralnica na Petrolu (Rondo) Brežice:

Dobro opere, včasih kakšna lisa zmanjka kar me malce moti (imam črn avto) in se takoj vidi, in slabo posuši. Ga moram še 5 minut brisat potem. :ok :ok :ok

OMW Krško avtomatska pralnica:

Zelo lepo sperejo avto, v avtomatu imajo vedno močan koncentrat saj je avto povsem bel pod milnico, krtače so dobre, sušenje solidno. Ti ga pa njihov delavec še malo pobriše ponavadi, kar je tudi pohvalno.:ok :ok :ok :ok

Agip Trbovlje:

Solidno pranje, čeprav sem imel pri pragovih še kar ostanke prahu oziroma svinjarije, največji minus in razlog zaradi katerega tam ne bom več nikoli pral je sušenje. Avto suši 3 minute in pride ven moker po vseh karoserijskih delih.

Ročna pralnica TIP TOP Koper za Cimosom:

No tukaj je bila pa zgodba povsem drugačna. 3 gospodje so avto v pol ure sčistili tako, da ga znotraj skoraj ne bi prepoznal če pokarikiram malce.. Vsaka reža na avtu posebej očiščena, avto opran, posušen, pobrisan in namazan. Ko so končali z notranjostjo še enkrat z vlažno krpo čez cel avto po zunanjosti. Ostanki vode po režah, v stranskem ogledalu med letvicami izsesani iz avta, tako da kapljice po pranju niso imele od kje napasti. Po notranjosti velik plus zanje da dajo veliko na detajle in najmanjše kote. Sicer so mi razštelali komplet notranjost (sedež, ogledala...) ampak nimam kaj jamrat. Po pranju so ga pošpricali z voskom, tako da se avto tako sveti da med vožnjo opazujem v stranskih ogledalih odseve iz neba po svojih vratih. Mislim, da so danes pridobili eno stalno stranko :ok :ok :ok :ok :ok

Pa vi kje spirate avte?

Urejal Nixxon, 02.03.2010, 10:17.

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 291
  • Avtomobil: e61, r55

Odlična avtopralnica je Peri d.o.o. na Vrhovcih. Cena z voskanjem za osebni avto je 5,5eur. Se pa ta, ki dela tam, vedno potrudi v nulo. Z vsemi živimi sredstvi našprica feltne, da gre ja vsa umazanija dol. Res ima odnos do svojega dela. Tudi na koncu vse še lepo zbriše, namaže gume.

V piko res. Ker nimam ravno najboljšega laka, ne rabim ročne avtopralnice, za avtomatsko pa ta raztura. Kolikor vem, tja vozijo še vsaj trije forumaši.

Tudi cena je res odlična, sploh če primerjam s ceno na Petrolu na Celovški, kjer je mislim da pranje z voskanjem 8,5eur:blackeye

če koga zanima, kje to je
http://zemljevid.naj...10&foxsbar=page

Urejal Nixxon, 02.03.2010, 10:18.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • kakav je všeč

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 265
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Evo jst bom prvi, no drugi:

Do Novega leta sem pral avto vglavnem pri Turbinci pri Novoteksu v NM. Aleš je bil res stručko za pranje kar je bilo razvidno tudi iz kataloga strank:metalc. Avto se je lesketal od zunaj in od znotraj:ok. Detajli očiščeni in posušeni. Skratka bil je odličen ampak imel je tudi eno pomanjkljivost, za pranje si se mogu včasih tudi teden dni prej naročit, hujš kot okulist:napaka :confused :laugh :laugh.

No zdej tam imamo Miho, forumaš Miholl. On mi je do zdej ene parkrat opral avte in je bilo zelo dobro oprano :ok, za mal več ocenjevanja bomo počakali še nekaj časa da vidimo kako se bo fant obneso. Videt je zelo pedantan:ok kar hiter in ustrežen. :beer Upajmo da bo mel dosti posla da se mu bo obneslo :metalc :ok

Urejal Nixxon, 02.03.2010, 10:19.

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • Miholl je všeč

skis
skis

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 462
  • Avtomobil: F26 X4 M40i

Jaz in moj pleh smo zelo zadovoljni z lokalno, Peugeotovo avtopralnico (Modri Lev), na Zaloški takoj iz obvoznice (Ljubljana).

Zlasti mi je všeč sušenje (2x vertikalni + 1x horizontalni fen + tekoči trak krpic).
:ok :ok :ok :ok :ok

Urejal Nixxon, 02.03.2010, 10:19.

The Ultimate Driving Machine
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 534
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

OMW Krško avtomatska pralnica:

Zelo lepo sperejo avto, v avtomatu imajo vedno močan koncentrat saj je avto povsem bel pod milnico, krtače so dobre, sušenje solidno. Ti ga pa njihov delavec še malo pobriše ponavadi, kar je tudi pohvalno.:ok :ok :ok :ok

Tudi zadovoljen s to pralnico, kjer so mi ga za 6,5€ oprali in pobrisali, medtem ko sem šel na kofe!
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Brouky
Brouky

Actually

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 383
  • Avtomobil: Fiesta 88

Tudi zadovoljen s to pralnico, kjer so mi ga za 6,5€ oprali in pobrisali, medtem ko sem šel na kofe!

Na tem OMWju sem jaz pral avtomobile, in lahko rečem, da je pralnica kar kvalitetna, je pa res v v navadi tudi, da se avto potem pobriše po pragih pa okoli vrat...jaz sem pobrisal tudi zadnji del prtljažnika, kjer ponavadi ni najboljše posušilo...

Vendar kar se pa tiče notranjega čiščenja ga pa za tistih 6€ raje sam posesam, ker še sam kot delavec nisem bil zadovoljen z delom, ki sem ga naredil, vendar kaj naj, če pa šefica preganja da more bit čim hitreje..

tako da:

Zunanje pranje::ok :ok :ok :ok
Notranje čiščenje: :ok :ok

Za druge avto pralnice pa ne vem, ker sem pristaš osebnega pranja avtomobila...:)
Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 756
  • Avtomobil: Karjola

Tudi moj glas Peri-ju.
Res se potrudi, jaz ga niti ne voskam (ker če ga nič ven ne vidim, k mam šajbo čist spikano :crazy).
Za 5 € se res potrudi. Tudi style 42 je opral v nulo.

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti

KINGKONG
KINGKONG

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 485
  • Avtomobil: en kup skretov :)

...ljudi moji...:napaka,pejte kamorkoli razen na Agipovo avtomatsko pralnico na letališki v Lj.:napakatja peljite prat samo,če ste fejst jezni na avto...:-D

sem zadnjič(se je fejst mudilo)peljal tja na pranje babawagn(mini cooper)...najprej je k.... zaštekala pri vnosu načina pranja,potem je avtek,reveža, ne prala,ampak bičala s tistimi plastičnimi krtačami in ga čudovito spraskala-še dobro da ni črne barve,potem je odbilo gps anteno (nepoškodovano):wtf :damn :damn.opran je bil tako, da so bile bolj čiste najbrž tudi kristusove gate po 33letih(zadnji konec in feltne sem ročno opral doma drugi dan..),posušen pa v istem stilu:damn :damn

mirne duše lahko omenjeno pralnico razglasim za :barf :barfŠINTARPRALNICO !!!!dragi forumaši, NE HODIT TJA!!!

zunanje pranje::barf :barf :barf :barf :barf=boljše,da se greste vozit po lužah..

Urejal KINGKONG, 01.03.2010, 17:20.

Prikaži več možnosti
    • V_power je všeč

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 714
  • Avtomobil: skunk :)

Tudi jaz moram izredno pohvaliti Peri-ja. Gašper je pravi mojster in se za stranko res potrudi - se vidi, da je pralnica njegova in ni le en zdolgočasen uslužbenec.

Za 5€ (brez voskanja) ti avto pošteno našamponira in splakne predno gre na krtače. Kar me je pa izredno presenetilo je pa kako detajlno opere platišča in koloteke:eek Da ne omenim, da ga na koncu še nahitro obriše kjer ostane voda in obriše pragove.

Krtače pa nič (ampak res nič!) ne praskajo. Če bi bila še tiste dve proge desno (ročna) njegovi, sigurno nebi več doma prav avtomobila:-D

Urejal Nixxon, 02.03.2010, 10:20.

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 847
  • Avtomobil: 535 PS

Jaz ga pa na krtače ne vozim več ... edino ročno :ok

Pri Kaiserju v Trbovljah očistijo dokaj v redu, so se pa v zanjih letih malo pokvarili, tko da je ocena zato malo nižja (:ok :ok :ok), namreč voda iz zunanjih vzvratnih ogledal praviloma vedno priteče, prav tako pri prtljažniku :blackeye ...
Nekaj podobnega je pri Pangitu (s tem da je še cenejši - za komplet računa 12eur, Kaiser pa mislim da 14) ... Se je pa potrebno naročiti tako pri enem kot pri drugem ... :ok2

O avtomatskih pralnicah pa skoraj da ne gre izgubljati besed :crazy, čeprav sem opazil da so se tudi tukaj malo popravili (npr. pri Plevčku sem videl, da so po končanem pranju avto obrisali še s krpo :ok, ker ga očitno sistem ne osuši tako kot bi ga moral :napaka) ...

Najboljše si ga vseeno operem sam in upam, da se sezona kmalu začne ... :-D

Urejal Nixxon, 02.03.2010, 10:21.

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Bishop
Bishop

bivši nick B.I.S.H.O.P.

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 429
  • Avtomobil: Ford KA+ 1.2 Trend TI-VCT

Jaz pa svoj avto vedno perem sam:ok :ok :ok :ok, ročno:metalc, nikoli še ni bil v avtopralnici(odkar ga imam jaz:-D). Tako vsaj vem kako bo narejeno, s tem, da zraven še cel avto pregledam, ko ga brišem:ok Sem na tekočem s samimi risi, rjo....:metalc
Objavljena slikaI DIDN'T DO IT! LAWYER FUCKED ME!
Glory Glory Man. United!!!
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 486
  • Avtomobil: BMW logicno

Odlična avtopralnica je Peri d.o.o. na Vrhovcih. Cena z voskanjem za osebni avto je 5,5eur. Se pa ta, ki dela tam, vedno potrudi v nulo. Z vsemi živimi sredstvi našprica feltne, da gre ja vsa umazanija dol. Res ima odnos do svojega dela. Tudi na koncu vse še lepo zbriše, namaže gume.

V piko res. Ker nimam ravno najboljšega laka, ne rabim ročne avtopralnice, za avtomatsko pa ta raztura. Kolikor vem, tja vozijo še vsaj trije forumaši.

Tudi cena je res odlična, sploh če primerjam s ceno na Petrolu na Celovški, kjer je mislim da pranje z voskanjem 8,5eur:blackeye

če koga zanima, kje to je
http://zemljevid.naj...10&foxsbar=page

Ali je to avtomatska ali ročnain če je avtomatska :mljaskima krtače ali vilede, ker sam moram prati svojega črnuha v Avtocomercu, kjer so vileda plastične oz gumaste ker če grem na klasične krtače kot na "Kompasu" v Šiški zgleda ko bi ga z šmerglom pobrusil, čeprav so to sledi krtač in ni lak spraskan samo zgleda pa grdo.

Če kdo še ve za kako avtomatsko pralnico, ki ima krtače kot na Avtocomercu se priporočam, da poveste kje je, pa po možnosti, da se ne čaka, kot pri Ludolfovih :ok2
Prikaži več možnosti

Markejster
Markejster

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 154
  • Avtomobil: e46, e90 320d

Malo tuje reklame naredim: (Uniwash)
Dobra avtopralnica v Radkersburgu (na roke):-D
Prikaži več možnosti

krofl
krofl

Junior

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 350
  • Avtomobil: E90, E30 335i

Peri JE CAR!

Mat, le pelji petico tja, boš pozitivno presenečen. Krtače ima sicer bolj podobne tistim na Kompasu, vendar niso takšne in sledov ne puščajo, ker uporablja zelo kvaliteten šampon:ok

Jaz avto vozim samo tja, ker se mi zdi moj čas več vreden, kot pa tole. Seveda za gušt operem doma v Zasavju avto na roke, ampak ko skačem po Lj, pa Peri vedno pomaga, da se RED DEVIL sija :cool

Urejal Nixxon, 02.03.2010, 10:23.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 486
  • Avtomobil: BMW logicno

Peri JE CAR!

Mat, le pelji petico tja, boš pozitivno presenečen. Krtače ima sicer bolj podobne tistim na Kompasu, vendar niso takšne in sledov ne puščajo, ker uporablja zelo kvaliteten šampon:ok

Jaz avto vozim samo tja, ker se mi zdi moj čas več vreden, kot pa tole. Seveda za gušt operem doma v Zasavju avto na roke, ampak ko skačem po Lj, pa Peri vedno pomaga, da se RED DEVIL sija :cool

Z veseljem probam, ko mi kak lastnik črnuha to priporoči, ker sam sem srebrnega Passata prej zmeram pral na "Kompasu" v Šiški, tudi žena zlatega Megana tam pere pa ni problema, samo črna barva je pa ena taka jeb.... barva, da ni, da se ne pozna :napaka In sem šel 1 x v Kompas, sem imel še 2 meseca štrafe gor, pa dejansko krtače svoj material pustijo na laku, samo na črnem se to noro vidi, potem pa če na rahlo zapoliraš z micro krpo gre dol, torej ni lak opraskan, samo zgleda pa enako, tako, da če mi kdo z črnuhom priporoči bom probal :ok
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 578
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Ali je to avtomatska ali ročnain če je avtomatska :mljaskima krtače ali vilede, ker sam moram prati svojega črnuha v Avtocomercu, kjer so vileda plastične oz gumaste ker če grem na klasične krtače kot na "Kompasu" v Šiški zgleda ko bi ga z šmerglom pobrusil, čeprav so to sledi krtač in ni lak spraskan samo zgleda pa grdo.

Če kdo še ve za kako avtomatsko pralnico, ki ima krtače kot na Avtocomercu se priporočam, da poveste kje je, pa po možnosti, da se ne čaka, kot pri Ludolfovih :ok2

....Kompas nasproti Kuclerja:napaka :napaka :napaka...pa to je znano,kot najslabša pralnica v Lj,še Agip je boljši:-D :-D :-D...

....poleg AC perem avto samo še pri Španu:ok...edini dve pralnici z enakimi krtačami:ok

Peri JE CAR!

...bo treba enkrat sprobat,ker se parkrat na teden vozim mimo....sem pa pral tam avto včasih,ko je imel tam še štrajfiks na žetone....

....ampak bi raje počakal,da Mat xxl tam najprej sproba pa poroča:blabla :ok2...no daj sprobaj Mat...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 714
  • Avtomobil: skunk :)

Z veseljem probam, ko mi kak lastnik črnuha to priporoči, ker sam sem srebrnega Passata prej zmeram pral na "Kompasu" v Šiški, tudi žena zlatega Megana tam pere pa ni problema, samo črna barva je pa ena taka jeb.... barva, da ni, da se ne pozna :napaka In sem šel 1 x v Kompas, sem imel še 2 meseca štrafe gor, pa dejansko krtače svoj material pustijo na laku, samo na črnem se to noro vidi, potem pa če na rahlo zapoliraš z micro krpo gre dol, torej ni lak opraskan, samo zgleda pa enako, tako, da če mi kdo z črnuhom priporoči bom probal :ok

Upam, da se hecaš, ker kompas je čisto v k****. Mušice ostanejo na avtu, ob straneh se poznajo sledi valčkov,...:napaka

Hay!

...bo treba enkrat sprobat,ker se parkrat na teden vozim mimo....sem pa pral tam avto včasih,ko je imel tam še štrajfiks na žetone....

....ampak bi raje počakal,da Mat xxl tam najprej sproba pa poroča:blabla :ok2...no daj sprobaj Mat...

lp

joda

Ne bo ti žal:ok
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

kakav
kakav

Diesel Power Driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 538
  • Avtomobil: BMW 1

Odlična avtopralnica je Peri d.o.o. na Vrhovcih. Cena z voskanjem za osebni avto je 5,5eur. Se pa ta, ki dela tam, vedno potrudi v nulo. Z vsemi živimi sredstvi našprica feltne, da gre ja vsa umazanija dol. Res ima odnos do svojega dela. Tudi na koncu vse še lepo zbriše, namaže gume...

Odlično... bom v kratkem peljal tja, da vidim kako in kaj... se je na moji 1ki zdajle nabralo kar nekaj "zasušene" svinjarije, in če bo to dobro opral, potem... :ok Samo še na tale sneg počakam najprej, ki ga napovedujejo v tem tednu... ;)
:kava

Kakav je surovo seme rastline kakavovca. To je surov kakav, katerega je potrebno še naprej spražiti, zmleti, stiskati in naprej predelati v kakavove izdelke. Seme kakavovca vsebuje specifično snov - alkaloid teobromin, po katerem je rastlina do
bila tudi svoje znanstveno ime...

:mznak
Prikaži več možnosti
    • BBojan in zigi uporabnikom je všeč to sporočilo

daeh
daeh

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2

Gatis v Vrtojbi običajno pere kar v redu. Včasih pa tudi kaj polomijo.
Prikaži več možnosti

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Gatis v Vrtojbi običajno pere kar v redu. Včasih pa tudi kaj polomijo.

Kako zelo kontradiktoren post:-D
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti