Skoči na vsebino

Avtopralnice po SLO - Dobre, slabe, solidne, zanič ...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
385 odgovorov v temi
Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 645
  • Avtomobil: F11&M3

En problem:damn

Grem prejla v avtopralnico v Mengeš,prvič z tem avto,in slučajno preberem ,da avto reklamirate takoj,če se pojavi kšn problem.In res,med pranjem mi je oba ogledala zasukalo navznoter in za brisalci se je zataknila vileda.In ko grem to zrihtati,vidim da je avto ves neki u praskah,in grem nazaj in se pritožim,on pa da to ni mogoče,ker se ni še nihče pritoževal:fight

Avto poznam u piko,in vem da se je to naredilo tam!!!

Kaj naj naredim.:confused

lp

Kot podjetje imajo svojo dejavnost zavarovano. To pomeni, da ti dajo kuponček in njihova zavarovallnica ti krije nastalo škodo. To so ti dolžni dati, sicer pa jim lahko malo zagroziš z davčno upravo (če ti niso izdali računa), ali pa da jih boš prijavil.
Vsakemu podjetniku se bolj splača kuponček, kot pa skrb DURSA..
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 140
  • Avtomobil: 335i,GSXR1000,

Kot podjetje imajo svojo dejavnost zavarovano. To pomeni, da ti dajo kuponček in njihova zavarovallnica ti krije nastalo škodo. To so ti dolžni dati, sicer pa jim lahko malo zagroziš z davčno upravo (če ti niso izdali računa), ali pa da jih boš prijavil.
Vsakemu podjetniku se bolj splača kuponček, kot pa skrb DURSA..

Ja,sej sem klical lastnika,in trdi da je to nemogoče,da bi se pri njih zgodilo:damn
Pravi,naj jutri pridem naokoli,samo sem cele dneve v Novem mestu,tko,da sploh ne vem,kva naj:confused
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Jaz priporočam ročno avtopralnico Zankoč, pod šmarno goro :ok fant se res potrudi in dela z veseljem.

www.zankoc.si

Pa še na forumu oglašuje, tako da si zasluži podporo. :ok http://forum.bmwslo....ead.php?t=65477

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

Gajsa
Gajsa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 820
  • Avtomobil: F31 316d

Jaz na krtače avta praktično ne vozim, oz. res če je nuja. Vedno v ročno avtopralnico, v toplejših mesecih pa vedno perem sam.

Avtopralnica Zorč na Zlatem Polju v Kranju, cena za osebni avto 8€, za SUV 10€. Dobro in natančno opran, "fuge" spihane s kompresorjem, avto lepo zbrisan in stekla od zunaj očiščena še s čistilom :eek (to še nisem doživel pri zunanjem pranju).

Avtopralnica Avtoas na Polici pred Naklom. Tudi v redu, cena za osebno vozilo 7€, avto lepo opran in tudi zbrisan.

Klinika za nego vozil Karat v Bitnjah: 100€ zunanje in notranje čiščenje + poliranje. Odlično narejeno, priporočam ob nakupu rabljenega vozila ali pa recimo 1x letno.

My ex BMW's:
E36 320i cabrio, E39 530dAT ///, E46 318i, 323i, 323Ci (2x), 320iT, 325Ci :love , 320d, E81 118d, E90 318d, 325i, E92 320i ///, E91 318d (3x), 320d, E83 2.0dA, F20 118d

Prikaži več možnosti

V_power
V_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 026
  • Avtomobil: P991

Jaz na krtače avta praktično ne vozim, oz. res če je nuja. Vedno v ročno avtopralnico, v toplejših mesecih pa vedno perem sam.

Avtopralnica Zorč na Zlatem Polju v Kranju, cena za osebni avto 8€, za SUV 10€. Dobro in natančno opran, "fuge" spihane s kompresorjem, avto lepo zbrisan in stekla od zunaj očiščena še s čistilom :eek (to še nisem doživel pri zunanjem pranju).

Avtopralnica Avtoas na Polici pred Naklom. Tudi v redu, cena za osebno vozilo 7€, avto lepo opran in tudi zbrisan.

Klinika za nego vozil Karat v Bitnjah: 100€ zunanje in notranje čiščenje + poliranje. Odlično narejeno, priporočam ob nakupu rabljenega vozila ali pa recimo 1x letno.

pa je dobro spolirano za 100€?
koliko časa pa ti polirajo?
pa je dobro spolirano ali je "spolirano" (avto se sveti, ampak na soncu se vidijo nepravilnosti- swirls)?
Prikaži več možnosti
    • Gardener je všeč

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja,sej sem klical lastnika,in trdi da je to nemogoče,da bi se pri njih zgodilo:damn
Pravi,naj jutri pridem naokoli,samo sem cele dneve v Novem mestu,tko,da sploh ne vem,kva naj:confused

Sej pravim, da mu povej.. Ampak diplomatsko mu zagrozi, ker če boš "lajal" nanj, se verjetno ne bo dal :ok2
Prikaži več možnosti
    • V_power je všeč

Gajsa
Gajsa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 820
  • Avtomobil: F31 316d

pa je dobro spolirano za 100€?
koliko časa pa ti polirajo?
pa je dobro spolirano ali je "spolirano" (avto se sveti, ampak na soncu se vidijo nepravilnosti- swirls)?

Meni je bilo OK, je pa to bolj fino poliranje, da avto dobi zopet lesk in da ni "kosmat". Če imaš kakšno specifično zadevo za ven spravit (praske, ipd) potem se moraš bolj na kako profesionalno poliranje obrnit, ki pa je seveda občutno dražje. Meni se (seveda skupaj s čiščenjem) zdi vredno denarja.

Koliko časa traja nevem, nekaj ur, v enem dnevu imaš sigurno narejeno.

My ex BMW's:
E36 320i cabrio, E39 530dAT ///, E46 318i, 323i, 323Ci (2x), 320iT, 325Ci :love , 320d, E81 118d, E90 318d, 325i, E92 320i ///, E91 318d (3x), 320d, E83 2.0dA, F20 118d

Prikaži več možnosti
    • V_power je všeč

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 265
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Senna
Pravi,naj jutri pridem naokoli,samo sem cele dneve v Novem mestu,tko,da sploh ne vem,kva naj

Če si v NM in boš imel čas poklič 041 408-808 (moja cifra) pa gremo na kak:drink. Mogoče spesnimo kako bi uredil zadevo:confused :blabla :ok2
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Miha (uporabnik Miholl) se je spet izkazal in mojga BMW-ja opal zeeeelo lepo, samo tako naprej. Torej b.p.
Za jutar mu pa pripravljam prvi pravi test, en zelo zanemarjen Clio:napaka
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • V_power je všeč

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 176
  • Avtomobil: 523i

Miha (uporabnik Miholl) se je spet izkazal in mojga BMW-ja opal zeeeelo lepo, samo tako naprej. Torej b.p.
Za jutar mu pa pripravljam prvi pravi test, en zelo zanemarjen Clio:napaka

:ok :ok :ok
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik

No,sedaj sem šel do lastnika avtopralnice,in mi je trdil da se to ne more zgoditi pri njih,in ni hotel nič slišati o kakšni odškodnini oz. zapisniku.Kaj bi vi naredili v mojem primeru.

Saj avta nočem barvati,naj mi plačajo poliranje in bo,čeprav ne verjamem,če se bo dalo spolirati:confused :damn
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

A ti je dal račun za opravljene storitve?
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik

A ti je dal račun za opravljene storitve?

ja
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

dre
dre

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 668
  • Avtomobil: e36 320 cabrio

No,sedaj sem šel do lastnika avtopralnice,in mi je trdil da se to ne more zgoditi pri njih,in ni hotel nič slišati o kakšni odškodnini oz. zapisniku.Kaj bi vi naredili v mojem primeru.

Saj avta nočem barvati,naj mi plačajo poliranje in bo,čeprav ne verjamem,če se bo dalo spolirati:confused :damn

Nekatere pralnice imajo video nadzor(povprašaj o tem).
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, glede na to, da je tvoja beseda proti njegovi, imaš ti prednost :)

Straka ima vedno prav. Zato je dobro, da imaš račun. Kot sem že omenil. Dejavnost mora imeti zavarovano. Zeeeelo malo ga stane, da ti da kuponček in to je to.

Recimo, jaz imam vrtnarsko firmo. Smo urejali vrt in je eden od delavcev butnil s karjolo v fasado, odkrušil delček. Da nebi izgubil stranke, sem mu sam to povedal, mu dal kuponček (zavarovanje odgovornosti), in s tem sem izgubil 5% pri naslednjem zavarovanju.. Zavarovalna premija pa stane itak samo 300€ letno. Tko, da naj ne serje več, madona :)

Urejal Gardener, 09.03.2010, 12:48.

Prikaži več možnosti

Bavarian Murder Weapon
Bavarian Murder Weapon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 023

takšen videonadzor da niti tablice ne razločiš kje šele kaj drugega..

Senna: če boš rabil koga za poliranje pošlji ZS:) ti bom dal kontakt

Urejal Bavarian Murder Weapon, 09.03.2010, 12:48.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

dre
dre

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 668
  • Avtomobil: e36 320 cabrio

takšen videonadzor da niti tablice ne razločiš kje šele kaj drugega..

Senna: če boš rabil koga za poliranje pošlji ZS:) ti bom dal kontakt

Tole ni čisto res , nekatere pralnice imaj kar kvaliteten video nadzor, ker imajo kamere usmerjene tudi na bankomate:ok
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik

Zdej sem klicaril naokoli,in moram na zavarovalnico poslati en obrazec in bodo oni pol orgirali,upam:) :ok

Ma obledn se mi zdi,ker je avto kot nov,pol mi ga pa ene krtače zdrajsajo,lastnik pa se vede k da je bog in batina:damn
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

Zdej sem klicaril naokoli,in moram na zavarovalnico poslati en obrazec in bodo oni pol orgirali,upam:) :ok

Ma obledn se mi zdi,ker je avto kot nov,pol mi ga pa ene krtače zdrajsajo,lastnik pa se vede k da je bog in batina:damn

No, super. Kar zahtevaj na zavarovalnici, naj uštimajo, da se ne bojo hotl kej izognit :)

Taki lastniki prodajo v času recesije in forumov. Samo vprašanje časa

Dobr zrihtej :ok
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Predlagam ti da istočasno povpašaš na urad RS za varstvo potrošnikov. Tukaj dol imaš link in im razloži situacijo. Potem boš več vedel kako in kaj, mene pa tudi zanima kaj narediti v takem primeru.

http://www.uvp.gov.s...je_potrosnikom/
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti