Skoči na vsebino

Kolesarski podvigi forumašev

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1273 odgovorov v temi
Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Globalni moderator
  • Sporočil: 3 341

Sicer obstaja že tema z naslovom Franja, ki pa se vseeno zdi nekoliko ozko usmerjena, namenjena dogovarjanjem in usklajevanjem med bodočimi udeleženci Franje.
Na forumu pa so prav gotovo tudi kolesarji, ki to počno zaradi navdušenja, za svojo dušo in sprostitev.

Ta pridni ste sezono 2010 pričeli že prejšnji teden. :ok

Mene je prepričalo šele današnje lepo vreme, visoke temperature :ironija, baje (po zagotovilu gorskega kolesarja) prevozna cesta ... grip je bil idealen. :crazy

Objavljena slika Objavljena slika

Več kot očitno je, da imajo gorski kolesarji nižje zahteve, kar se tiče prevoznosti cest. :hihi
Led sem torej prebil, lahko rečem skoraj "dobesedno". :-D

Tema je namenjena kolesarstvu na tak in drugačen način; na čem kolesarite, kam in koliko kolesarite, ideje in predlogi za priljubljene destinacije, vprašanja, ...
Slikovna podpora podvigov več kot zaželjena - da vam bomo verjeli. :laugh

Vkolikor bo interes, lahko sledijo tudi kaki dogovori za "Bike meeting", npr. "BMWslo gre na Mangrt", kjer posnamemo kaj takega (hvala Austinu za fotko). ;)

Objavljena slika

Skratka, vsi na kolo, za zdravo telo. :)

Objavljena slika

There is no adrenaline without gasoline. 

Prikaži več možnosti
    • Austin Powers in davorz uporabnikom je všeč to sporočilo

davorz
davorz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 311
  • Avtomobil: 2009 Ford Fiesta 1.4

Odlična tema! :ok2

Sam še kolo (MTB) kupim v naslednjem mesecu (tokrat zares, pa si že 2 leti govorim:laugh), pa sodelujem v debati.

BTW: Upam da si na zadnji fotki imel "zaklenjeno" zadnje vzmetenje:ok
Član KOS
Prikaži več možnosti

Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Globalni moderator

Na zadnji fotki je drug forumaš. ;) Bo že povedal.

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 967
  • Avtomobil: 535 PS

Sam še kolo (MTB) kupim v naslednjem mesecu (tokrat zares, pa si že 2 leti govorim:laugh), pa sodelujem v debati.

Dobra tema, se strinjam. :ok Včasih sem ogromno prekolesaril (večinoma v hribe) , sedaj bi pa moral, a žal vse manj. :ok2

Kakšne extremne variante se ne grem več, odkar je moja glava do(pre)živela bližnje srečanje z makadamom. :skrbast :blackeye

btw. fotka je simbolna ;)

EDIT: je že Panda razložil glede kolesarja. :ok

Urejal zigi, 07.03.2010, 22:36.

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 705
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Saj si ga sam izdal? :-D
Čeprav kolo ne štima, Austin ima "BMW"- ja, kolikor vem. :-D

Hm, osebe z urbanimi hardtail izvedbami za zlorabo ulic in skateparkov lahko pridemo zraven? :-D
Drugače si bom pa sposodil kaj bolj običajnega, montiral cestake pa gremo gasa. :ok2
Namreč se moram nekam uštulit ker se sam resno nisem spravil na bicikel od poletja, ker stalno visim pod/nad BMW jajci. :ok2

BTW: Avtor teme, zadnja slika je zanimiva, torej se v prostem času materi naravi probaš odkupit za svoje grehe v garaži? :evillaugh

Urejal Octopus, 07.03.2010, 22:38.
toporišič pa take fore.....

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

:rofl
Ja jasno da. :laugh
LP
Austin

Saj si ga sam izdal? :-D
Čeprav kolo ne štima, Austin ima "BMW"- ja, kolikor vem. :-D

Hm, osebe z urbanimi hardtail izvedbami za zlorabo ulic in skateparkov lahko pridemo zraven? :-D
Drugače si bom pa sposodil kaj bolj običajnega, montiral cestake pa gremo gasa. :ok2
Namreč se moram nekam uštulit ker se sam resno nisem spravil na bicikel od poletja, ker stalno visim pod/nad BMW jajci. :ok2

BTW: Avtor teme, zadnja slika je zanimiva, torej se v prostem času materi naravi probaš odkupit za svoje grehe v garaži? :evillaugh

Ne zajebavaj. :nana Na zadnji fotki sem jaz. :laugh
Je tud tale bajk kar ta prav, jih imam več. ;) 4. :)
Itaq da pridi zraven, če pa ne bo šlo, ti bom pa še bajk rental pa je. ;)
LP
Austin

EDIT: bistvo - že kako leto ali dve raste ideja, da bi se tam, sredi avgusta dobili forumaši in namesto običajnih panoramskih, VT, VTA, lokalnih vikend in ostalih tur, odpeljali en Mangrt. S KOLESI in ne z avti!!! :nana Dobili bi se ali pri novem mostu (lokacija bivšega pontonskega) ali na IT strani spodaj ali pa na naši strani spodaj v vasi.
Sploh zadnja opcija je že kar konkretna. Na vrhu bi nekaj pomalicali, popili, potem pa v dolino na kosilo. Mnenja? Rečemo 15 avgust?

Urejal Austin Powers, 07.03.2010, 23:17.

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Globalni moderator

Hmm, pomoje je Octopus mislil tisto, res zadnjo fotko. :)

No, če je temu tako, lahko povem, da se greh dogaja zgolj takrat, ko je objekt izven garaže. :P

Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik

Ne, ne, leti na Pando, ki je prilepil link od slike z prečrtanim Co2, v garaži pa ima pravo ozon luknja maker vojsko. :laugh
Za to, da si na sliki ti vem, saj sem napisal da te je Panda izdal- zmedlo me je le kolo. :-D

Rentaš mi bicikel? Prijazno od tebe ( :bow) ampak bo pomoje malo muke z mojimi jetri kul, če ne pa si doma sposodim kakšno drugo reč. :-D

EDIT: Ti bom dal objekt, tudi tvoja panda je zavidanja vredna, da o pandažena vozilu ne izgubljam besed. Ja, težko boš danes spal. :evillaugh

Urejal Octopus, 07.03.2010, 22:47.

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

My bad. Sem mislil da je znak grafika. :-D
Se pardoniram. :ok
Octopus: en zelo redek in še ročno narejen fully Cannondale rabi sprehod sem in tja. ;) Da mi ne zameri, ker se nanj lepi prah. :laugh

Kar se predlogov tiče - kolegi, znanci in prijatelji ne morejo prehvaliti Garde in okoliščih hribov z milijon potmi za kolesarje. Bo treba še iz prve roke preverit. :)

LP
Austin

Urejal Austin Powers, 07.03.2010, 22:55.

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 967
  • Avtomobil: 535 PS

My bad. Sem mislil da je znak grafika. :-D
Se pardoniram. :ok
Octopus: en zelo redek in še ročno narejen fully Cannondale rabi sprehod sem in tja. ;) Da mi ne zameri, ker se nanj lepi prah. :laugh
LP
Austin

Tega pa ne vem če si bo upal izposoditi ... ;)

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik

Res? Fino. :-D
Pa sem mislil da so vsi ročno narejeni, tudi na mojem piše, da je. :nana Je pa res da doživljenska garancija v drobnem tisku ne velja za Geminija in Chase-a, ampak to verjetno ne ponujaš, tako da ni problema. :lmao
Kul, še kapco si zmontiram na glavo pa sem tu. :ok2
Prikaži več možnosti

DejanS
DejanS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 366
  • Avtomobil: F11 530dA

Ko je ravno odprta tema...trenutno kupujem treking kolo in sicer gledam Trek 7500. Mnenja o tem kolesu oz predlogi za kater drug kolo....pa da je do nekje 600€.
Trenutno so popusti še oz ga dubim v trgovini za Trek kolesa, tako da bi me prišel dobrih 500€.
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Sicer obstaja že tema z naslovom Franja, ki pa se vseeno zdi nekoliko ozko usmerjena, namenjena dogovarjanjem in usklajevanjem med bodočimi udeleženci Franje.
Na forumu pa so prav gotovo tudi kolesarji, ki to počno zaradi navdušenja, za svojo dušo in sprostitev.

Ta pridni ste sezono 2010 pričeli že prejšnji teden. :ok

Mene je prepričalo šele današnje lepo vreme, visoke temperature :ironija, baje (po zagotovilu gorskega kolesarja) prevozna cesta ... grip je bil idealen. :crazy

Več kot očitno je, da imajo gorski kolesarji nižje zahteve, kar se tiče prevoznosti cest. :hihi
Led sem torej prebil, lahko rečem skoraj "dobesedno". :-D

Tema je namenjena kolesarstvu na tak in drugačen način; na čem kolesarite, kam in koliko kolesarite, ideje in predlogi za priljubljene destinacije, vprašanja, ...
Slikovna podpora podvigov več kot zaželjena - da vam bomo verjeli. :laugh

V kolikor bo interes, lahko sledijo tudi kaki dogovori za "Bike meeting", npr. "BMWslo gre na Mangrt", kjer posnamemo kaj takega (hvala Austinu za fotko). ;)

Skratka, vsi na kolo, za zdravo telo. :)

Super ideja, hvala za realizacijo. ;)
Ja, Franja naj kar ostane specifična tema, da se ne bo potem vse zmiksalo. :ok
Jaz sem sezono štartal že v februarju. Je bil res tako lep vikend, da je kolo kar samo zapeljalo ven iz garaže. :laugh
Prevoznost je bila PRED sneženjem idealna, sicer imaš pa poleg kolesarskega CSLa :laugh, tudi kaj primernejšega za zimske razmere. :nana
Saj veš kako je z gumami - strinjat se moraš, da boš v dežju pazil - ti pa kar v sneg z njimi. Norc! :-D Tisto luknjo pod Breznico si, upam, videl?
Skratka ja, vsi na kolo, za zdravo telo!
Če bo kdo pri volji, se za vikende komot zmenimo tudi za lokalne fure (pri nas, ali pa kje drugje).
Kocko nas sem in tja obišče in skupaj skočimo na nam ljubljeni Lubnik (dnevna klasika, ki ti vzame eno uro, cca 20 km, cca 5-6% klanec, cca 400 višincev, vzpon cca 8 km), za MTBjaše imamo pa precej singlc naštudiranih v okolici, tako da - dobrodošli!
Sam najraje jasno bajkam po okoliških hribih, ki so praktično "za hišo". Ožbolt, Andrej, Lubnik, Križna gora, Osolnik, Stari vrh, Blegoš. Kombinirano ali posamično - odvisno od časa in volje. In družbe. :)

Ena od dnevnih idej je recimo Kobariški Stol. Dan ti lahko pokvari edino sestop po mulatjeri - če nanjo nisi pripravljen. Pa Nanos, pa Slavnik...kolesarskih destinacij je v SLO res ogromno.

Evo, pa še ena, čez dva jurja visoka - cilj letošnjega Gira:

Objavljena slika

LP
Austin

Urejal Austin Powers, 08.03.2010, 00:07.

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Res? Fino. :-D
Pa sem mislil da so vsi ročno narejeni, tudi na mojem piše, da je. :nana Je pa res da doživljenska garancija v drobnem tisku ne velja za Geminija in Chase-a, ampak to verjetno ne ponujaš, tako da ni problema. :lmao
Kul, še kapco si zmontiram na glavo pa sem tu. :ok2

Vsi NISO narejeni ročno. ;)
Moj je še iz obdobja, ko so bili VSI narejeni ročno. Potem so pa postali preveč konfekcijski, čeprav je top razred še vedno TOP razred. :)
Super V2000, poliran aluminij. ;)
Katerega pa ti furaš? :)
Kapco? Čelade so obvezne! :damn

Tega pa ne vem če si bo upal izposoditi ... ;)

Zigi, mislim da ne bo težav, saj se mi Octopus ne zdi ravno tip človeka, ki na tujo lastnino ne bi pazil, pa tudi kakšnih hudih dropov verjetno ne bomo izvajali. Pa tudi če bi se kaj zgodilo - okvir ima doživljensko garancijo, sam ga imam pa zgolj še za spomin kot pa za resno uporabo. :) (čeprav je resne uporabe še vedno več kot zmožen :) )

LP
Austin

Urejal Austin Powers, 07.03.2010, 23:28.

Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik

O, tole se pa lepo sliši! :mljask

BTW: Ko smo ravno tu, mi je nek pankrt s SKAVT foruma ukradel mojo staro sliko! :eek :damn

hja, bomo pa združili ugodno s koristnim, tole je še v lepih letih, sedaj ga malo daje prah in morem enkrat pošravfati odtegnjene vijake. :laugh

Objavljena slika

Za kapo se pa hecam, imam eno tako fino, custom Cannondale. :ok2
Jap, čelado na bučo, da kaj ostane od nje, tudi če je prazna.:ok
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

No evo, za animacijo bo tudi na kolesarski turi poskrbljeno - saj lahko računamo nate, da nam boš par trikov pokazal a? :ok
LP
Austin

Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 677

Res super tema, upam da bom to leto kaj bolj produktiven.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

flyer
flyer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 913
  • Avtomobil: Murano

Super tema!

Če se dogovorite za Mangart, se jaz tudi pridružim.

Že dolgo imam željo, ampak kaj ko je ljudje okoli mene nimajo :-D
Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik

Hm, kaj pa vem, bom raje tiho preden kaj rečem- na zadnje sem bil poleti na vožnji, sredi zime sem zmontiral supermoto gumo (seveda spredaj), po suhi garaži sprobal, superfino navdušen, šel ven, gasa in na ledu skoraj odletel v drog od javne razsvetljave in se razsul. :lmao Bedak brez primere. :-D
Hja, od takrat se ukvarjam z starimi BMW jajci, s katerimi lahko uživam v ležerni vožnji in se sekiram z rjo. :ok2
Me je tole rahlo minilo, ali pa me je le pamet srečala. :ok2

Me pa vse bolj matra kakšna poceni specijalka, ali pa cestne gume zmontirat na bolj običajno gorsko kolo, naložit v avto, se odvlečt nekam na primorsko oziroma na prazno cesto in se kolesati cel dan v lepem vremenu. :mljask

Urejal Octopus, 07.03.2010, 23:30.

Prikaži več možnosti

flyer
flyer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 913
  • Avtomobil: Murano

Ena fajn stran za vse, ki obožujete kolesarske vzpone

Slopes of Europe
http://ciclismo.siti...aspx?lingua=eng
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.