Skoči na vsebino

Recesijski kaosi po svetu - stavke, upori, škandali ...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
354 odgovorov v temi
Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Torej ker imam občutek, da bo tole še aktualna tema jo začnem z linkom iz Grčije:

http://24ur.com/novi...rotestniki.html

Grki so znova na ulicah, stavki pa naj bi se kmalu pridružili tudi policisti. Protestniki se sprašujejo, kam je šel denar in zakaj bogati ne bodo čutili varčevalnih ukrepov. Protestniki z molotovkami nad banke in parlament!

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 645
  • Avtomobil: F11&M3

Tudi Slovenci bi morali pred parlament in obmetavat nesposobneže.. Kdaj določimo datum?? :ok2
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 780
  • Avtomobil: e39 530dTA

Tudi Slovenci bi morali pred parlament in obmetavat nesposobneže.. Kdaj določimo datum?? :ok2

Če boš objavil kdaj bi šli kam pit v katero od ogromnih gostiln, verjemi da bi bilo več odziva :laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, sj vem.. Mi se sam prtožujemo.. Pol k bi pa lah kj nardil, pa rep med noge :ok2
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, sj vem.. Mi se sam prtožujemo.. Pol k bi pa lah kj nardil, pa rep med noge :ok2

Ma ubistvu ni tako samo v Sloveniji....to je tko povsod :blackeye
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 066
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Mah mi sploh ne vemo kolk je grčija v ku***. Jaz nimam pojma kako je lahko ta država sploh v EU. Srbi in bosanci od nas kupujejo avtomobile, tovornjake in avtobuse ki so stari po 20 let in niso za nikamor več. Oni to kupijo, malo porihtajo, vozijo 5 let IN PRODAJA NAPREJ V GRČIJO :eek :eek :crazy :crazy

Smo imel enga Srba pri nas ko je prišel en bus gledat pa je to povedal. Da je nedolgo nazaj prodaj dva avtobusa v Grčijo. K nam je prišel gledat pa 25 let starega neoplana. Pomoje to dost nazorno pove kakšen je bil šele avtobus ki ga je prodal :napaka :napaka

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 456
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Sam da se Grki vozijo z F16, ljudstvo pa naj strada. Ni zastonj, Južno - tužno.

Le zakaj Kresalova kupuje vodni top. Očitno se počasi obeta tudi pri nas taka norija. Kot kaže naša politika, smo na dobri poti do tja.:napaka

Urejal veloce, 11.03.2010, 20:00.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

tommy28
tommy28

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 000
  • Avtomobil: zacasni avto...

Sam da se Grki vozijo z F16, ljudstvo pa naj strada. Ni zastonj, Južno - tužno.

Le zakaj Kresalova kupuje vodni top. Očitno se počasi obeta tudi pri nas taka norija. Kot kaže naša politika, smo na dobri poti do tja.:napaka

Pozabil si tudi novoustanovljeni takoimenovani slovenski FBI :laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

tommy28
tommy28

BMW fanatik

• Uporabnik

Aja pa še to....potem bojo pa po ozvočenju govorili: Vas nitko nesme da bije osim naše i vaše milicije....:laugh
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik

Aja pa še to....potem bojo pa po ozvočenju govorili: Vas nitko nesme da bije osim naše i vaše milicije....:laugh

Malo morgen :lmao
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

Mah mi sploh ne vemo kolk je grčija v ku***. Jaz nimam pojma kako je lahko ta država sploh v EU. Srbi in bosanci od nas kupujejo avtomobile, tovornjake in avtobuse ki so stari po 20 let in niso za nikamor več. Oni to kupijo, malo porihtajo, vozijo 5 let IN PRODAJA NAPREJ V GRČIJO :eek :eek :crazy :crazy

Smo imel enga Srba pri nas ko je prišel en bus gledat pa je to povedal. Da je nedolgo nazaj prodaj dva avtobusa v Grčijo. K nam je prišel gledat pa 25 let starega neoplana. Pomoje to dost nazorno pove kakšen je bil šele avtobus ki ga je prodal :napaka :napaka

Drugač ma Grčija več denarja in vpliva kot Slovenija :napaka

Pa tud v Kur**u ni tolk kt slo.. Že s tolpejšim podnebjem imajo mnogo daljšo turistično sezono, ki je btw ena najmočnejših svetonih nasploh. Cel svet pozna grčijo. Pa standard tam je višji kot pri nas. Glede avtov?? ^^ Seveda, tam so dražji avtomobili, ampak poleg revnih četrti, je tam bogatije toliko, kot si lahko v Slo samo predstavljaš..

Tko da žali se, ampak mi smo na slabšem. Recesija po recesiji? Ja, v Sloveniji. Bilo je objavljeno, da smo top ogroženin, obsojeni na bankrot
Prikaži več možnosti

Gajsa
Gajsa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 822
  • Avtomobil: F31 316d

V Sloveniji je 100 ali 1000 takih ljudi, ki bi jih moral s pištolo v roki samo vprašati po imenu:

- A si ta pa ta?
- Ja
- Puuuuffff

Brez sodišč, dolgotrajnih postopkov, (ne)dokazovanj, zastaranj,....
Predvsem imam v mislih razne managerje in njihove prevzeme (na to sem zelo alergičen), podjetja, ki svojim delavcem ne izplačujejo plač, kljub temu, da imajo denar s katerim se ponavadi kurči vodstvo, podkupljive poslance, ipd....

Kako lahko nekdo prejme podkupnine 323k € !!! Pa a se ta človek zaveda, da veliko ljudi v 40 letnem delovnem obdobju toliko ne zasluži. Meni se zdi kuverta z 10k € debela za podkupnino, nekateri se pa očitno za tak denar niti zmenijo ne.:crazy

My ex BMW's:
E36 320i cabrio, E39 530dAT ///, E46 318i, 323i, 323Ci (2x), 320iT, 325Ci :love , 320d, E81 118d, E90 318d, 325i, E92 320i ///, E91 318d (3x), 320d, E83 2.0dA, F20 118d

Prikaži več možnosti

tommy28
tommy28

BMW fanatik

• Uporabnik

V Sloveniji je 100 ali 1000 takih ljudi, ki bi jih moral s pištolo v roki samo vprašati po imenu:

- A si ta pa ta?
- Ja
- Puuuuffff

Predvsem imam v mislih razne managerje in njihove prevzeme (na to sem zelo alergičen), podjetja, ki svojim delavcem ne izplačujejo plač, kljub temu, da imajo denar s katerim se ponavadi kurči vodstvo, podkupljive poslance, ipd....

Kako lahko nekdo prejme podkupnine 323k € !!! Pa a se ta človek zaveda, da veliko ljudi v 40 letnem delovnem obdobju toliko ne zasluži. Meni se zdi kuverta z 10k € debela za podkupnino, nekateri se pa očitno za tak denar niti zmenijo ne.:crazy

Pa ne bodo oni reskirali za 10k€ !!!!.
Mora biti pošteno, da veš zakaj pride do pizdarije in da imaš nekaj od tega.

Mi je bilo pa danes všeč, ko sem prvič videl na TV-ju...izračun njegovih plač in koliko čassa bi moral delati da zasluži tak znesek...če nič ne porabi, bi moral od danes delati še 17 let.... haloooooo.
Pa kje je zdej tisti slo FBI, da razguzijo bando....
Vsakega posebej prečekirat, kaj ima, kaj je komu prepisal ( kolegu, familiji ...itd) in ugotoviti: ODAKLE PRIJATELJU???????
Pa po ledvičkah mal "pobožat", da PROPJEVA ptičica...
Pol pa zapret bando pokvarjeno lopovsko....
Jelinčič v friz pove novinarju, da je to pač normalno....cigo....
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

- A si ta pa ta?
- Ja
- Puuuuffff

:ok točn tko
Prikaži več možnosti

wrc
wrc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 255
  • Avtomobil: X-a

Nihce ne bo sam sebe kontroliral.
Dr.DREJAR
Prikaži več možnosti

Beemer
Beemer

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 4 854

Vsakega posebej prečekirat, kaj ima, kaj je komu prepisal ( kolegu, familiji ...itd) in ugotoviti: ODAKLE PRIJATELJU???????

Potem lahko pa Zokija kar zaprejo za 30 let:blackeye
Saj je splošno znano da je precej biznisa zrihtal sinovom.
Ampak seveda, ker je levi ima ta privilegij, da se ga Kos niti pogledati ne upa.:blackeye

Zelo zanimivo je tudi pri nas to, da Semolič ne organizira nobene resne stavke. Stanje je iz dneva v dan slabše. Ljudje nimajo za burek. Zelo me zanima zakaj so sindikati tako mirni. Aha, na oblasti je opcija prave barve za njih:ok Če bi bila na oblasti desnica, bi jih raztrgali. Po eni strani je ta mirnost sindikata dobra. Od sedaj naprej jih noben ne bo imel več zamar. Še najmanj pa delavci

Urejal Beemer, 11.03.2010, 22:07.

Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

Kos je farsa. Plačan šlapek :ok2
Prikaži več možnosti

tommy28
tommy28

BMW fanatik

• Uporabnik

Zakaj ni poziva za štrajk s strani sindikatov????
Zato ker je sindikad dobil svoje - dvig netto plače na 560€...
Mislim, da je Pahor rekel, da nebi slučajno kaj še iskal dodatno.....ker ga bo drugače ugasnil:laugh :laugh :laugh

Je pa država nategnila vse delodajalce..in je zaradi tega še v +...ko sešteješ davek na plače, dohodnina....baje 30€ po glavi .... v glavnem svetoven nateg....
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja.. In jaz, kot delodajalec to občutim :napaka

x_Pahor je res en.. zmene :)
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Objavljena slika
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti
    • necko_26 je všeč