Skoči na vsebino

Hišni robotski sesalci/pomivalci: Irobot Roomba in drugi; Vse o...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
542 odgovorov v temi
cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 384
  • Avtomobil: E46 M3, E70 X5

Kaj pa te robotske kosilnice ? :)
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 456
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Kaj pa te robotske kosilnice ? :)

Glih v soboto sem jo gledal na nekem kmečkem sejmu tu pri nas v NM, nisem si zapomnil znamko ampak me niti malo ni prepričala. Imeli so je na tepihu oz. umetni travi pa še tam se ja zatikala na ravnem, nekakšna poceni plastika cena pa okrog 2000 ojrof:crazy
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 602
  • Avtomobil: BMW

Dolgo nismo nič o Roombah rekli, mene so povsem zasvojile, so mi že pravi hobby, trenutno pa se precej ubadam tudi z Scoobami zanimivi pomivalci, presenečen sem, kako to pomije !
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Dolgo nismo nič o Roombah rekli, mene so povsem zasvojile, so mi že pravi hobby, trenutno pa se precej ubadam tudi z Scoobami zanimivi pomivalci, presenečen sem, kako to pomije !

Dober si da ti se ob tej uri take reči motajo po glavi:confused :laugh :laugh :laugh
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 554
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Kakšni pomivalci?

Za kok časa lahko plačaš čistilko, da pride za dve urci 2x na teden s 500€? Mislm, da ima živa čistilka določene prednosti :)

Urejal voith, 18.07.2011, 01:14.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Kakšni pomivalci?

Za kok časa lahko plačaš čistilko, da pride za dve urci 2x na teden s 500€? Mislm, da ima živa čistilka določene prednosti :)

:laugh Vsi ne uporabljajo čistilk v :sex namene, tko da jim te dodatne "funkcije" niso zanimive :ok2

Urejal Rottie, 18.07.2011, 08:12.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

boriZ
boriZ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 809

Verjetno iRobot Scooba® 385 - Robotski pomivalec tal :ok2

Urejal boriZ, 18.07.2011, 10:18.

Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 554
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Ščorba. Posrečeno ime. :)
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 429
  • Avtomobil: F10

Zanimiv hobi si si najdu :) Maš kak kos irobot 581, ki si se ga naveličal? js nujno rabim enga roboteka, da bo ponoč pucal parket in bo vsak dan lepo...
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

bmwjas
bmwjas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 225
  • Avtomobil: Ni pomemben podatek

Pa se da te sesalce nauciti tako da posesajo npr. 3 sobe in hodnik ali je to že preveč zahtevno opravilo?

Torej da ko grem jz v sluzbo, se on sam vklopi, prevozi celo stanovanje in se vrne nazaj na polnjenje?
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Pa se da te sesalce nauciti tako da posesajo npr. 3 sobe in hodnik ali je to že preveč zahtevno opravilo?

Torej da ko grem jz v sluzbo, se on sam vklopi, prevozi celo stanovanje in se vrne nazaj na polnjenje?

Kolker so meni poznani, znajo it po celem stanovanju, samo moraš kupit unga dražjega, ki ga krmiliš preko SW na računalniku in mu določiš kdaj in kje naj sesa in seveda ne sme bit vmes ovire, ki je ne more prečkat (torej odprta vrata in nič stopnic).

Urejal Rottie, 18.07.2011, 21:46.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 261
  • Avtomobil: e24 635csi

Pa saj dol po stopnicah zna pridt :) ?
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa saj dol po stopnicah zna pridt :) ?

A ja, kaj še:laugh.
Lahko ga programiraš da sesa dokler si ti v službi itak rabi skoraj tolk časa da posesa eno srednje veliko stanovanje, pa še ropota ti ni treba poslušat:jok :-D :-D :-D
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Da vse to gre ! Bistvo teh naprav je, da so dejansko pometači, z dvema nasproti vrtečima krtačama, pobere vsako smet, las, sesalec je pa bolj zato, da posesa, kar je sam dvignil in lepo polira parket vsak dan.

Zanimiv je poizkus, ko ti sam posesaš in pomiješ stanovanje, potem pa npr. spustiš Roombo za pol uro in boš samo :eek debelo gledal, ko vidiš, kaj vse je nabrala ! :cool
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 477
  • Avtomobil: avto

Se pravi, da je tale rumba kr ql. Sem gledal cene v De, tam dobiš 581 za 390 eur!
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

BMW - Bob Marley & the Wailers

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 917
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Tudi midva imava tole hišno pomočnico - nevem katere firme je, vem da jo prodaja ena firma iz šentvida in imajo tiste predstavitve v mercatorju skos. No ker imam zraven službe Mercator kamor hodimo v restavracijo na malico, me je njihova hostesa peglala vsak dan, dokler mi ni dopizdila in sem jo nabavil. Doma sem ji dal gor nalepko HIŠNA POMOČNICA (malo za smeh), zjutraj ko greva od doma ob 7,30 jo spustiva na pašo in ob 16,00 ko pridem domov je vse posesano. Jaz sem super zadovoljen, pride povsod (ni stopnic), normalno prevozi vsi tiste letvice po tleh in odlično počisti.

LP

Urejal Dejan-V, 19.07.2011, 21:03.

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Se pravi, da je tale rumba kr ql. Sem gledal cene v De, tam dobiš 581 za 390 eur!

Se da pri meni dobiti kaj zelo ugodnega tudi z garancijo, več pa na PM, kot sem napisal mi je to ratal hobi malo za sprostitev in jih obvladam v nulo, kar se hobi popravil tiče ali modifikacij ! :ok

Je pa zadeva silno tehnično zanimiva, robotrki od IRobota so krepko pred vsemi otalimi kitajskimi ala Bralko in podobnimi sr. zadevami, kak Samsung in še kdo tudi dela tehnično zanimive zadeve ........ so pa zadeve daleč od kakih enostavnih in neumnih robotov, npr vsak motor, ima senzorje sile, npr. bočna krtačka se zatakne ob tepih, robot ne bo navijal motorja, dokler se ne skuri, ampak ga ustavi in čez par sekund spet požene, če mu ponudiš vrv, katera se zaplete v krtačko požene motor nazaj, da se reši..................... skratka sam sem bil zelo šokiran, ko sem spoznal koliko tehnike je v teh zadevah....... :ok
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 261
  • Avtomobil: e24 635csi

Pa se teli roboti še kdaj zaletijo v pohištvo?
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa se teli roboti še kdaj zaletijo v pohištvo?

Seveda a prej zmanjšajo hitrost, seveda pohištvo ni iz papirja in se na njemu nič ne bo poznalo ! :ok2 :ok
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Mat xxl
...so krepko pred vsemi otalimi kitajskimi ala Bralko in podobnimi sr. zadevami

Ne mi podcenjevat bivšega šefa:laugh :laugh :laugh
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.