Skoči na vsebino

Hišni robotski sesalci/pomivalci: Irobot Roomba in drugi; Vse o...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
489 odgovorov v temi
Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 442
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Roombe samo novejše serije, starejše pa imam orodja od Irobota, za to narediti....,

Starejse se niso dale posodobiti kljub temu da so bile priklopljene na wifi? Mogoče veš kdaj so prišli na trg modeli, ki se dajo?
Prikaži več možnosti

Sandi90
Sandi90

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 076
  • Avtomobil: E53 X5 FL

Če koga zanima, bo na prodaj...star malo več kot leto dni, garancija, zelo malo v uporabi. Če koga zanima, naj se mi javi v zs, za vse info

http://robotski-sesalnik.bralko.si/

; 2007 E91 320dA ; 2002 E46 330i SMG ; 2006 E53 X5 FL

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Če koga zanima, bo na prodaj...star malo več kot leto dni, garancija, zelo malo v uporabi. Če koga zanima, naj se mi javi v zs, za vse info

http://robotski-sesalnik.bralko.si/

Oprosti, da ti kvarim oglas, toda tega sem imel na testiranju in res toplo odsvetujem. 10 let stara roomba iz bolhe je bistveno boljsi nakup. S tem se ti samo robotski sesalniki zamerijo :)
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 870
  • Avtomobil: BMW logicno

Ja logično Bralko , Galxij in Vileda, to sploh niso roboti, to so bolj igračke .....

Starejse se niso dale posodobiti kljub temu da so bile priklopljene na wifi? Mogoče veš kdaj so prišli na trg modeli, ki se dajo?

Ni prelomne letnice ali datuma, tudi novejši nimajo prav pogostih updatov razen čisto novih modelov.  Stare serije 500, 600 imajo ročno , enako 700 in 800, ostalo, kot novi refubrished stari modeli z wi fi jem pa načeloma to vsi imajo.

Prikaži več možnosti

Sandi90
Sandi90

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 076
  • Avtomobil: E53 X5 FL

Oprosti, da ti kvarim oglas, toda tega sem imel na testiranju in res toplo odsvetujem. 10 let stara roomba iz bolhe je bistveno boljsi nakup. S tem se ti samo robotski sesalniki zamerijo :)

Jaz pa nimam takšnih izkušenj. meni je služil super, posesa in mokro briše kot je treba. Za takšno ceno, je čisto super sesalec. Je pa res, da je to prvi robot in niti ne vem, kako deluje roomba ;) Prodajam pa zato, ker mi ne pride več v poštev zaradi majhnega otroka in ˝preveč˝ stvari po tleh. Je pa škoda, da je parkiran v kotu, garancija pa teče. 

; 2007 E91 320dA ; 2002 E46 330i SMG ; 2006 E53 X5 FL

Prikaži več možnosti

wildy
wildy

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 74

Pozdravljeni,

Zanimam se za nakup robotskega sesalca. Imam cca 100 m2 povrsin, od katerih je cca. 90 parketa. Prostor je kar razgiban, na eni strani so stopnice navzdol do vhoda. Zivali nimam, precej pa nadrobijo otroci.

Kaj priporocate med 300 in 400 eur. Gledal sem roborock s5, ne vem ce se splaca stegnit do s5 max ali celo s6. Kaksne alternative?

Aja - v prostorih ni wi-fija (ne vem, ce je relevanten podatek).

Lpu
Prikaži več možnosti

elkodu
elkodu

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 912
  • Avtomobil: e36,e46,e83,e84,f34

Poglej trgovina JANA mamibot, sem ga testiral ene 14 dni, prej imeli rumbo....kle kle...samo dost bolj tih je mamibot
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 870
  • Avtomobil: BMW logicno

Wildy,  če kupuješ vzami ali S5 ali pa kako Roombo, igrače pa raje pusti pri miru !

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Wildy,  če kupuješ vzami ali S5 ali pa kako Roombo, igrače pa raje pusti pri miru !

Ali vsaj tanovexa xiaomi viomi, če ti je S5 predrag!

Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 811
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

Te dni se je naš Roborock S55 updateal na nov software in sedaj mapo avtomatsko razdeli po sobah, kar omogoča da ga lahko pošlješ čistit samo določene prostore.
Novost je tudi, da sedaj čisti celo sobo naenkrat, ko je konec, gre v naslednjo. Precej bolj logično in to rezultira tudi v hitrejšem čiščenju. :ok
Prikaži več možnosti