Skoči na vsebino

Hišni robotski sesalci/pomivalci: Irobot Roomba in drugi; Vse o...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
489 odgovorov v temi
Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 837
  • Avtomobil: BMW logicno

Ne mi podcenjevat bivšega šefa:laugh :laugh :laugh

Ne mi o Bralko robotu se samo :ok2, ko ga omeniš, je en kolega kupil in ga je tako hvalil, da sem ga moral malo zabiti in sva delala test - mejnih zmogljivosti, pa da se vidi, kako bo kateri odreagiral, ugotovljeno je bilo, da se Roomba spravi še čez 1,9 cm prag, Bralko to seveda ne more, potem sva pa testirala, kako se kateri obnaša, ko zajaha nogo od "štenderja" za sušenje perila, tu se sicer tudi Roomba zaplete in rabi kako minuto, da se reši, se pa uspe rešiti, Bralko malo pomrda in se uda, potem je bil test ko mu namestiš eno recimo kuhinsko krpo, da jo zagrabi in se zaplete, v več poizkusih se je Roomba 2 od 4 rešila in uspela "izpljunit" krpo, bralko se nikoli ni rešil, pa tudi izklopil se ni... čle bi ga pustil, samo bog ve kaj bi bilo, ko prideš domov, Roomba se je oba krat, ko se ni rešila pač sama izklopila in jamrala " Help me" kar dela še nekajkrat potem pa se povsem izklopi... zanimiv je tudi test, ko mora bočno zapeljati na preprogo, ki je recimo par mm v luftu, da bočno krtačo porine pod njo, Roomba s tem nima pretiranih težav, saj krtačo sama ugasne da pride gor, ko vidi, da ni več upora jo pa ponovno zažene, Bralko pa, ko vidi, da ne gre, takoj obrne smer vrtenja krtač "da bi se rešil" pa se spet zaplete ........

Skratka Bralkota z Roombo primerjati je smešno, ne trdim, da ni drugih solidnih robotov, npr Neato, Samsung....., samo Bralkota pa sigurno ni med njimi ! :ok
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 310
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Ne mi o Bralko robotu se samo :ok2, ko ga omeniš, je en kolega kupil in ga je tako hvalil, da sem ga moral malo zabiti in sva delala test - mejnih zmogljivosti, pa da se vidi, kako bo kateri odreagiral, ugotovljeno je bilo, da se Roomba spravi še čez 1,9 cm prag, Bralko to seveda ne more, potem sva pa testirala, kako se kateri obnaša, ko zajaha nogo od "štenderja" za sušenje perila, tu se sicer tudi Roomba zaplete in rabi kako minuto, da se reši, se pa uspe rešiti, Bralko malo pomrda in se uda, potem je bil test ko mu namestiš eno recimo kuhinsko krpo, da jo zagrabi in se zaplete, v več poizkusih se je Roomba 2 od 4 rešila in uspela "izpljunit" krpo, bralko se nikoli ni rešil, pa tudi izklopil se ni... čle bi ga pustil, samo bog ve kaj bi bilo, ko prideš domov, Roomba se je oba krat, ko se ni rešila pač sama izklopila in jamrala " Help me" kar dela še nekajkrat potem pa se povsem izklopi... zanimiv je tudi test, ko mora bočno zapeljati na preprogo, ki je recimo par mm v luftu, da bočno krtačo porine pod njo, Roomba s tem nima pretiranih težav, saj krtačo sama ugasne da pride gor, ko vidi, da ni več upora jo pa ponovno zažene, Bralko pa, ko vidi, da ne gre, takoj obrne smer vrtenja krtač "da bi se rešil" pa se spet zaplete ........

Skratka Bralkota z Roombo primerjati je smešno, ne trdim, da ni drugih solidnih robotov, npr Neato, Samsung....., samo Bralkota pa sigurno ni med njimi ! :ok

Skratka, Bralko se zapleta ob vsako oviro:laugh, tako kot njegov gazda:blabla :-D :-D
No vidim da si dodobra naštudiral te robotke, mi smo svoje čase prodajali pri njem še staro klasiko vodni filter, hepa filter in še :blabla :blabla :blabla :blabla. Edina reč ki me je navduševala pri njem takrat je pometalni stroj HAAGA, če ga pogledaš tako na prvo, rečeš kup plastike, ampak je šampion za pometanje dvorišč in podobnih površin, daleč brez konkurence. Kar nekaj denarja smo zaslužil na njem:ok2 :ok2.
In kaj sem odnesel iz te čistilne branže, doma sem si (ženi) naredil centralni sesalni sistem, zakon!!:ok :ok :ok
Sorry za mal OT!

Urejal lozinka, 21.07.2011, 15:36.

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 330
  • Avtomobil: e90 325, e36 325

Moja dva sta tud tega robota kupila in moram rečt, da poleg mačka, večje neumnosti še nista domov prinesla ... z veseljem prodam :ok
Flat out 'till you see God, then brake.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Moja dva sta tud tega robota kupila in moram rečt, da poleg mačka, večje neumnosti še nista domov prinesla ... z veseljem prodam :ok

:laugh Zihr se mačku dogaja robot :-D Kolega ima mopse, pa se prav radi vozijo naokoli na njem, ko je na delu. :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik

:laugh Zihr se mačku dogaja robot :-D Kolega ima mopse, pa se prav radi vozijo naokoli na njem, ko je na delu. :ok2

mah kje, še mačku se zdi slaba ideja :)
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Verjetno ti ne sesaš:napaka :laugh :laugh :laugh
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik

[/B]

Verjetno ti ne sesaš:napaka :laugh :laugh :laugh

na žalost sesam okol tega sesalnika :laugh živa bedarija res, uni stari sesalci so zakon :ok
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

na žalost sesam okol tega sesalnika :laugh živa bedarija res, uni stari sesalci so zakon :ok

...itak:metalc, spredaj vleče zadaj spušča nazaj:eek :jok :confused :laugh :laugh :laugh

Urejal lozinka, 21.07.2011, 20:59.

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik

...itak:metalc, spredaj vleče zadaj spušča nazaj:eek :jok :confused :laugh :laugh :laugh

pol pa mal preluftaš bajto pa je :laugh ta robot pa posesa en k.... pol moraš pa še za njim hodt, pa vogale sesat ...
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 843
  • Avtomobil: skunk :)

ta robot pa posesa en k.... pol moraš pa še za njim hodt, pa vogale sesat ...

Ga imaš doma, da lahko to trdiš? Poznam namreč nekoga, ki ga ima in so zelo zadovoljni:ok
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Ga imaš doma, da lahko to trdiš? Poznam namreč nekoga, ki ga ima in so zelo zadovoljni:ok

Ma verjetno je živkovićka picajzlasta, sej veš kake so babe:napaka :laugh :laugh :laugh :laugh
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik

bavaria, sm mal višje napisala da ga mam doma in da ga z veseljem prodam :ok2

Pa nism picajzlasta, ampak j**** tak sesalc, k moraš sesat za njim :damn :laugh
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

bavaria, sm mal višje napisala da ga mam doma in da ga z veseljem prodam :ok2

Pa nism picajzlasta, ampak j**** tak sesalc, k moraš sesat za njim :damn :laugh

Kterga imaš ... kolk hočeš za njega?
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo slikce:

http://img405.images...10722121455.jpg
http://img405.images...10722121546.jpg
http://img814.images...10722121930.jpg
http://img801.images...10722121958.jpg

Kok pa ponujaš :laugh

Nov je bil mislm da okol 300eur, pa garancija mislm da je še :ok
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 243
  • Avtomobil: F10

Evo slikce:

http://img405.images...10722121455.jpg
http://img405.images...10722121546.jpg
http://img814.images...10722121930.jpg
http://img801.images...10722121958.jpg

Kok pa ponujaš :laugh

Nov je bil mislm da okol 300eur, pa garancija mislm da je še :ok

Ta je res šit.. malo pare malo muzike..
lp
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma ne vem, moja dva sta zadovolna z njim, men so pa nasplošno te sesalci živa bedarija ... stara šola :-D
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 504
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Aha, boš pol ti namesto njega pucala? :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 243
  • Avtomobil: F10

Ma ne vem, moja dva sta zadovolna z njim, men so pa nasplošno te sesalci živa bedarija ... stara šola :-D

A take še delajo? :-D
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Ah ... če pravite da je bolj šit, pol tut ne bi mel ... rabim takšnega, ki bo delal namesto mene, ne da ga bom samo reševal iz težav in imel pol s sesalcem več dela k če posesam na klasičen način :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik

Aha, boš pol ti namesto njega pucala? :-D

Jst do zdej tega robota nism enkrat uklopla, tko da itak že cel cajt pospravlam namest njega :laugh

A take še delajo? :-D

pomojem ne več :laugh
Prikaži več možnosti