Skoči na vsebino

Hišni robotski sesalci/pomivalci: Irobot Roomba in drugi; Vse o...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
542 odgovorov v temi
lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 463
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Jst do zdej tega robota nism enkrat uklopla, tko da itak že cel cajt pospravlam namest njega :laugh

pomojem ne več :laugh

Dobi si enga robota na dve noge, pri nas se mu reče moški. Posesa, pospravi pa še ponoči ga ponucaš.....:ok2 :laugh :laugh :laugh
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 330
  • Avtomobil: e90 325, e36 325

Dobi si enga robota na dve noge, pri nas se mu reče moški. Posesa, pospravi pa še ponoči ga ponucaš.....:ok2 :laugh :laugh :laugh

To obstaja???? :eek

Drugač pa resno, če koga zanima ta smotan robot, nej ponud eno normalno ceno (recmo da mora bit 3-mestna številka :laugh) pa ga še na kufe pelem :ok2
Flat out 'till you see God, then brake.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

A se lohk začne z 00? :laugh
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 685
  • Avtomobil: BMW

Evo slikce:

http://img405.images...10722121455.jpg
http://img405.images...10722121546.jpg
http://img814.images...10722121930.jpg
http://img801.images...10722121958.jpg

Kok pa ponujaš :laugh

Nov je bil mislm da okol 300eur, pa garancija mislm da je še :ok

Temu težko rečeš Robot... in mi je vse jasno zakaj ga tako kritiziraš ! :ok To ni primerljivo z nobeno celo 8 let staro Roombo ne, pa hitro prodaj, ker ko kaj odleti delov za to NI !!! :ok Če bo pa kdo za kako Roombo zagrizel, naj me pa na PM vpraša imam precej te robe .
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz tudi mislim, da NE, oziroma toliko šans, da naletiš nanj, kot da sedmico na LOTU zadaneš !

Sicer pa obratni tipi, tega je pa več na razpolago , evo en model :

Fata delux Vse "spuca", pa še čistiti je ni treba, le "nafilat" jo moraš dnevno ! :ok2

Objavljena slika

Urejal Mat xxl, 22.07.2011, 23:02.

Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Drugač pa resno, če koga zanima ta smotan robot, nej ponud eno normalno ceno (recmo da mora bit 3-mestna številka :laugh) pa ga še na kufe pelem :ok2

Itak da obstajamo:ok2 :laugh :laugh. Je pa res da je redkost:ok2 :-D :-D
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 476
  • Avtomobil: BMW x

Itak da obstajamo ...

... in smo že zasedeni ... :laugh :laugh

Sicer pa pri tem ni razlike v spolu ... ko imam na obisku kakšen par, ki si ogleda avtomatiko v moji hiši (avtomatske luči, vrata, rolete ... in celo splakovanje vode v WCju) na koncu še oba istočasno vprašata kje so na daljincu ukazi ženi ... :-D

Pri tem se pa vdam - mi še ni uspelo - mission impossible :ok2

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 154
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

... in smo že zasedeni ... :laugh :laugh

Sicer pa pri tem ni razlike v spolu ... ko imam na obisku kakšen par, ki si ogleda avtomatiko v moji hiši (avtomatske luči, vrata, rolete ... in celo splakovanje vode v WCju) na koncu še oba istočasno vprašata kje so na daljincu ukazi ženi ... :-D

Pri tem se pa vdam - mi še ni uspelo - mission impossible :ok2

Ne ni, eni imajo že delujoče prototipe..............

Objavljena slika
:ok
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne ni, eni imajo že delujoče prototipe..............

Objavljena slika
:ok

Vrhunski daljinc, kje se ga kupi:ok2 :laugh. Jst bi kar dva....:-D
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 330
  • Avtomobil: e90 325, e36 325

Če bo kdo izumu daljinca za moške, bo gor samo en gumb: OFF :laugh

[quote name='Mat xxl'] Jaz tudi mislim, da NE, oziroma toliko šans, da naletiš nanj, kot da sedmico na LOTU zadaneš !

Mislm da je že cajt, da začnem Loto igrat ... več šans za dobitek je :laugh

Rottie: enka nej bo uspredi, pa sva zmenjena :-D

Urejal zivkovicka, 23.07.2011, 10:30.

Flat out 'till you see God, then brake.
Prikaži več možnosti

M
M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 072

Mene pa mika, da bi si eno Roombo nabavil. Kako se obnesejo izvedbe z nižjega konca cenovne lestvice, npr. 531 ali 555? V nemških spletnih trgovinah so cene že zelo normalne, 260 € za 531 in 290 € za 555, pa še kakšnih 30 € poštnine....
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Mene pa mika, da bi si eno Roombo nabavil. Kako se obnesejo izvedbe z nižjega konca cenovne lestvice, npr. 531 ali 555? V nemških spletnih trgovinah so cene že zelo normalne, 260 € za 531 in 290 € za 555, pa še kakšnih 30 € poštnine....

Za te osnovne ne vem, une ne čist top model, ampak en nižji (ne vem oznake), so baje odlične .. kolega ima dve in je ful navdušen nad njimi.

Urejal Rottie, 18.09.2011, 19:39.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Ker sem zelo v materiji in imam celo kar nekaj skoraj novih na prodaj, ti pa vseeno lahko namignem, da gre večinoma za USA modele z modificiranimi napajalniki na EU, kjer je baterija veliko slabša , kot za EU modele, pa še marsikaj je drugače .... vprašaj se tudi zakaj so vsi modeli po večini oskubljene verzije EU modelov brez, kar nekaj funkcij recimo Demo moda ................ bi pomagalo, če daš konkretne linke, pa ti potem konkretno komentiram ! :cool
Prikaži več možnosti

M
M

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj TAKŠNEGA, ali pa TOLE, recimo?
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj TAKŠNEGA, ali pa TOLE, recimo?

Kot sem napisal oba sta oskubljene verzije, sicer korektna ponudba a ne pozabi, da delata samo z ročno vklopljivimi senzorji, torej tudi če dokupiš takega, ki se sam prižge oziroma ga robot, ga ta dva ne bosta znala, povdarjajo slim home baze, ne povedo, pa, da gre za optimizacijo, kako narediti za manj denarja slabši docking z manj kontrolami, je pa cenejši ....tudi baterije so v obeh NiCD 2000 mAH ali vsaj v tabelem, morda je v črnem kaj močnejšega ...... ja tako je to podrobnosti so v detajlih, ki jih novi uporabnik ne pozna, da ne omenjam, da ni nič od dodatne opreme ali rezerve zraven, na kocu pa prištej še poštnino, iz prakse ti povem , da je tam od 30 -45 eur ..... pa kupi, če si zakurjen .......
.........potem je pa še kak model krtačnega modula ima vgrajene itd .......

Cene naših uradnih prodajalcev na netu, so kar ugodne in primerljive, kot sem pa omenil imam pa tudi sam marsikaj ! :ok
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 217
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Kaj to velja samo za robota iz te ponudbe iz tujine, ali tudi za te, ki se prodajajo pri nas? Ker vsaj model 555 po specifikacijah uporablja NiMh baterije, ter avtomatske navidezne zidove... :) Cena na linku je konkretno nižja, kot pri nas...
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj to velja samo za robota iz te ponudbe iz tujine, ali tudi za te, ki se prodajajo pri nas? Ker vsaj model 555 po specifikacijah uporablja NiMh baterije, ter avtomatske navidezne zidove... :) Cena na linku je konkretno nižja, kot pri nas...

Te ki so pri nas in kupljene pri nas in z Vicomino garancijom od uvoznika Ralf Gartner (mislim, da je ta), te imajo vse NiMh. Opozarjam pa te, da so zunaj odlični ponaredki IRobotov, zadnjič je nekdo enega takega prinesel, da bi mu nekaj popravil, pa žal originalen del ni pasal noter, ker je bilo vse na približno narejeno. Cene pa itak rasejo ( padajo) ker je zunaj že verzija 7, ki je kozmetično prenovljena 5 ka, od novosti ima edino soft tuch tipke, ta boljši model, senzor polnosti koška, kar je BZ, ker ga sprazniš po vsakem čiščenju in pa Hepa filter, ki je bolj marketinški, kot kak drug napredek, ker so filtri tako mali....
Prikaži več možnosti

M
M

BMW fanatik

• Uporabnik

Bomo malce razmislil... :ok2

555 iz linka ima po zagotovilu prodajalca NiMH aku. ;)
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Bomo malce razmislil... :ok2

555 iz linka ima po zagotovilu prodajalca NiMH aku. ;)

Ti samo nabavi :ok Samo po poštnini si samo še ene 60 eur cenejši, kot pri nas ! Res pa je, da uvoznik ne pusti reklamiranja nižje cene, a če se boš odločil za nakup pri nas novega me kontaktiraj in ti svetujem katerega trgovca kontaktirati, malo rabljenih imam pa sam, kar nekaj, tudi nerabljenih, samo ne novih ! :ok Vsekakor pa če ste le malo tehno fani, vas ta robotika hitro zasvoji ! :cool
Prikaži več možnosti

SLP
SLP

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 764

mat xxl, kaj pa pravis na novi verziji robotov, eden kosi travnik in pa sveze videni robot za ciscenje sip? se bo prijelo to? vceraj sem gledal kako pomiva okna zadeva in je vec kot impresivna zadeva. pozdrav iz azije
Praevenire melius est quam praeveniri.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.