Skoči na vsebino

Hišni robotski sesalci/pomivalci: Irobot Roomba in drugi; Vse o...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
542 odgovorov v temi
Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 859
  • Avtomobil: e39 530dTA

Ta EVO je pomojem isti drek kot H2O za ribat... mokro povsod, tko da ko se pr nas riba s H2o, ponavad še brišemo, ker ne morš čakat da se ta voda posuši...pol pa vse flekast ostane, tko mislim da je tut pri EVO :) sam reklamirajo pa drugače hehe
Prikaži več možnosti

Vinci
Vinci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 362

Saj zato dodaš k vodi čistila ... da se hitreje posuši in da ni flekov.
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 824
  • Avtomobil: BMW

Scooba to vzorno naredi .........pa flekov ni .......... seveda je pa ne moreš na blatno makadam pot postaviti in upati, da bo zdrgnila do asfalta ... :laugh
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 651
  • Avtomobil: Karjola

in evo...koncno smo vceraj kupili hisnega "robotka"...skupaj z zeno sva se napotila do Trsta kjer naj bi imeli Roombe v akciji...in na koncu smo kupili cisto nekaj drugega (po priporocilu prodajalca)... gre sicer za Samsung Navibot...baje da so tile modeli dosti bolj natancni od roombe, saj imajo vgrajeno kamerco za slikanje sobe, dual core processor in "pametno" ciscenje sobe....a ja, delujejo z WINDOWS MOBILE OS (najdu nalepkico pod napravo)....v glavnem, danes sem ga prvic "spustil" po stanovanju in moram rect da sem zelo zadovoljen z rezultatom....model najprej s kamero "skenira" sobo, pol pa gre v akcijo, in res se vozi do neki vnaprej doloceni poti...in nikoli se ne vraca 2x na isto mesto....in soba je cista kakor treba...

evo slikco modela
Objavljena slika

pa se video

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Samsung se navigira povsem drugače, kot Roomba , pač različni pristopi, je resna konkurenca Roombi, kar za kake Galaxije, Bralkote in ostala sr... žal ne moremo reči.

Boš poročal čez čas, kako si zadovoljen. :cool
Prikaži več možnosti

M
M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 074

@istrijan: prišepneš ceno? Na testih je bol tale Samsung zelo dober...
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik

@istrijan: prišepneš ceno? Na testih je bol tale Samsung zelo dober...

zdej je v akciji za 399€ , kar je zelo mamljiva cena za uno kar robot nudi :cool

pa se link do trgovine:
http://www.unieuro.i...ureEvar3=browse
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Brez zamere ampak vidim, da makaronarji z svojimi dragimi trgovinami res ne bodo propadli, ko Slovenci tako radi brezglavo tam drago kupujemo, samo, da piše SCOONTO dovolj na veliko, da ne omenim, da ni slovenskih navodil , garancije ...........

Bi bilo bolje podpreti slovensko trgovino in ceneje kupiti tu in to celo L izvedbo :ok

http://www.mimovrste...avibot-vcr8855l
Prikaži več možnosti

M
M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 074

No, ravno tega sem gledal... Žal trenutni ni prostih virov. :blackeye
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik

Brez zamere ampak vidim, da makaronarji z svojimi dragimi trgovinami res ne bodo propadli, ko Slovenci tako radi brezglavo tam drago kupujemo, samo, da piše SCOONTO dovolj na veliko, da ne omenim, da ni slovenskih navodil , garancije ...........

Bi bilo bolje podpreti slovensko trgovino in ceneje kupiti tu in to celo L izvedbo :ok

http://www.mimovrste...avibot-vcr8855l

hehehe...ne skrbi, sem vidu uni oglas na mimovrste...ampak vseeno se mi je splacalo it v ITA po nakupe....saj sem tam preko zene uveljavil dober stari tax free (ima HRV drzavljanstvo)....tako da ce se le da, vedno zahtevam povratek DDV in nekaj prisparam:laugh

in ce se vracamo samsung-u....danes sem se malo igral z njim in ga testiral, in res sem zadovoljen...cisti res vse in ne pusti nic za sabo...skratka: priporocam nakup!
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

hehehe...ne skrbi, sem vidu uni oglas na mimovrste...ampak vseeno se mi je splacalo it v ITA po nakupe....saj sem tam preko zene uveljavil dober stari tax free (ima HRV drzavljanstvo)....tako da ce se le da, vedno zahtevam povratek DDV in nekaj prisparam:laugh

in ce se vracamo samsung-u....danes sem se malo igral z njim in ga testiral, in res sem zadovoljen...cisti res vse in ne pusti nic za sabo...skratka: priporocam nakup!

Ker Samsunga osebno še nisem testiral...... ko se malo naveličaš ...lahko zamenjava za en teden, da stestiraš še Roombo, jaz pa Samsunga, seveda, če boš za. :ok
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 477
  • Avtomobil: avto

Ste me čist zmedl s temle korejčkom. Sem imel namen kupit roombo, sedaj pa ne vem kaj bi...
Čakam na vzporedni test samsung vs roomba heheh...
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

BMW - Bob Marley & the Wailers

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Med pravimi robotkarji na Robotic forumu ...ni dileme :ok
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik

evo en posnetek za lazjo predstavo kako "hiter" je samsung...navigiranje s pomocjo kamere pa res zgleda da pomaga, medtem ko roomba zgleda da gre kr na blef, dokler ima se baterije....

vceraj mi je samsung rabil cca.30 min za cistit 3 sobe v skupni povrsini cca 50m2, in rezultat je res zadovoljiv (ni 100%, ob robovih pa se vedno nekaj malega spusti)

P.S. naslednji teden pa dobim na test Roombo 770, bomo vidli kako se bo pa ta obnasal...ce bo boljsi ali ne :ok
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 980
  • Avtomobil: Rdeča raketa

... in to celo L izvedbo :ok

V čem je pa razlika med navadno in L?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 598
  • Avtomobil: F10

Tukaj je nekaj dobrih testov:
http://www.youtube.c...laylist-comment
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik

spet se jaz javljam... v glavnem, vceraj dobil na testiranje roombo 770, tako da sem naredil "primerjalni" test oba robota....

....pa zacnimo:

- oba cistita zelo solidno, ne pa 100% (se vedno lahko ostaja kaksna mala smet)
- roomba ima boljso ohisje (saj meni tako zgleda, saj je samsung "svetlec" in se hitro umaze in opraska)
- roomba rabi 4 do 5x vec casa za ocistit isto sobo od navibot-a
- samsung gre samo 1x po doloceni poti (in jo seveda tudi ocisti), medtem ko gre roomba lahko do 5x po isti tocki in spet zacne cistit tam ki je ze prej
- samsung gre po tocno v naprej doloceni poti (izracuna jo s pomocjo integrirane kamere), medtem ko gre roomba cisto na bleh levo in desno, dokler ni baterija cisto na koncu
- samsung se hitreje vraca na bazno postajo (roomba se je 2x zgubil po poti in tam se ustavil in zacel "bipat")
- roomba ima vecjo posodo za umazanijo
- samsung ima 2 bocni krtaci
- baterije obeh zgleda da trajajo isto (polnijo se oba cc.a 2 uri do full)
- macke imajo rajsi samsunga :laugh (nasa se kar pelje na samsunga po stanovanju, medtem ko se roombe kar boji :laugh ) malo heca pac....

v glavnem....ce povlecem crto, po testiranju obeh gre moj glas vsekakor navibotu, se posebej zaradi kamere za navigiranje in "pametno" ciscenje, pa tudi cenejsi je.... :)
Roomba ni slab, samo se pomanjkljivost kamere kar pozna.... in 500€ za tako napravo ni mala investicija....
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 330
  • Avtomobil: e90 325, e36 325

A ma mogoče kdo sesalc Batagel in kako je zadovoljen z njim?

http://images.ceneje...11_1024x768.jpg
Flat out 'till you see God, then brake.
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 470
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

A ma mogoče kdo sesalc Batagel in kako je zadovoljen z njim?

http://images.ceneje...11_1024x768.jpg

A kaj bi ti z njim počela:confused :laugh
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 330
  • Avtomobil: e90 325, e36 325

A kaj bi ti z njim počela:confused :laugh

baje je tud za globinsko čiščenje ? :confused
Flat out 'till you see God, then brake.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.