Skoči na vsebino

K: Dormeo ali slovenska-postelja 140x200 ali 160x200

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
16 odgovorov v temi
pubi
pubi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 478
  • Avtomobil: E61, 520d, 2008

Kupim Dormeo Memory oz. še raje slovensko posteljo.

Me zanima tudi, če ima kdo kakšna poznanstva ali veze, da bi lahko zrihtal kaj popusta pri nakupu jogija?
:confused :-D

Urejal pubi, 18.03.2010, 21:17.

E30 316 '86, E36 318i '94, E46 318i '98, E39 525dTA '01, E61 520d '08 and continue...

Once bemmer - always bemmer

Prikaži več možnosti

mistral1
mistral1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 467
  • Avtomobil: Fxx

Poglej še tukaj, imajo dobro kvaliteto in mislim da tudi ugodne cene.

http://www.spalnistudio.si/
Prikaži več možnosti

mito
mito

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 210
  • Avtomobil: E39 523iA LPG

Če bi lahko Dormeo prevedel v avtomobilsko znamko, bi komaj dosegel nivo Zastave.

Meblo Jogi je zakon = BMW
Od motorja z veliko kubiki je boljši samo motor s še več kubiki.

Član KOS
Prikaži več možnosti

marinero
marinero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 888
  • Avtomobil: 300CDI

js mam 2 rabljena, ce te zanimata :)
Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: Trabant sport deluxe

Če bi lahko Dormeo prevedel v avtomobilsko znamko, bi komaj dosegel nivo Zastave.

Meblo Jogi je zakon = BMW

Optima vzmetnica je pa nad Meblo Jogijem, samo ne vem v katero avto znamko bi jo dal...

Dormeo je pa jajc nad jajci. Še vsakdo, ki je govoril, da ima dormeo je rekel, da ga je prvih nekaj dni vse bolelo potem se je pa navadil. :crazy

Ko je govora o dobrih vzmetnicah se začne cena pri 500 + €. vodne postelje so izzvzete ven.
Morš vedet kje so meje, da te Newton ne zjebe :-D.
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 484
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Dormeo so cheap vzmetnice z dobrim marketingom :ok
Prikaži več možnosti

anze12
anze12

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 720
  • Avtomobil: Mercedes Benz

Mersen dela zelo kvalitetne, pa še slovensko poreklo.
W220 soon
Prikaži več možnosti

Hujan
Hujan

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 174
  • Avtomobil: 2003 E39 525d M touring

Mersen dela zelo kvalitetne, pa še slovensko poreklo.

Mersen je zakon ležim na jogiju 3 mesece in je noro. Pojdi tja razlaga kakovostna glede memorija pa ????? gledam dolgoročno, aja pa garancija 10 LET :ok :ok
Prikaži več možnosti

Hujan
Hujan

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Za spanje se splača malo več cvenka dat pa mirno spiš. Zadnji jogi sva kupla 5 let nazaj za 300 eu. Po 5 letih se mi je sesedel:damn
Prikaži več možnosti

Hujan
Hujan

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Memori se z leti sesede, glede jogija pa 200x180 je zakon v celoti, ugaja obema:ok :ok
Prikaži več možnosti

Suln
Suln

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 245
  • Avtomobil: E30, Z750

Imam Slovensko posteljo že dobri dve leti in sem zelo zadovoljen. Model sem že pozabil, je pa lateks varianta. priporočam, da karkoli že vzameš paziš na to, da ima snemljivo in pralno podlogo, ker zna včasih pridet prav.

škoda ker nisi kupil v času sejma Dom, ker so imeli 25% popust.
Koliko ur ima ena minuta spoznaš, ko si z osebo ki je ne preneseš!

Član KOS
Prikaži več možnosti

Ninok
Ninok

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 200
  • Avtomobil: E60

Ali po 10. letih še vedno priporočate slovensko posteljo? Sva bila danes s punco malo po trgovinah pa je izbire tolko da dejansko ne veš kaj vzeti, tistih par min ko v trgovini ležiš na postelji pa tudi ne moreš vedet....Kaj priporočate? V Harvey normanu prodajalka ni mogla prehvalit njihove vzmetnice (Hilker npr, sicer ima 10 let garancije, kar verjetno tudi nekaj pove), pa  vseeno, nekako dvomim da v trgovinah kjer prodajajo svega i svašta lahko kupiš kvalitetno vzmetnico. Rada bi da je čimbolj iz naravnih materialov, zračnost, ....Povejte kaj :D :)

Edit: aja, v slo. postelji sva dobila predračun za 1500 €, kar se mi zdi precej oz. mora za ta denar biti že neka izbira drugje tudi, zato me zanimajo izkušnje..

Urejal Ninok, 14.05.2020, 19:47.

Prikaži več možnosti

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 335

Imam Hilker iz Harveya, za 3000€. Kupil sem ga spontano, ko sem šel malo firbcat na oddelek z jogiji. Zažel sem se metat po jogijih in ko sem prišel do svojega, sem si rekel, "to je to". Skupaj v kombinaciji s povštrov (100€), sem vse skupaj kupil v 20min.

Po letu in pol, je moja stran že vidno potlačena in svaljki so se naredili po vrhu. Sicer ne uplivajo na nič, je pa debilen občutek ko preoblečeš posteljo za 3000€ pa vidiš na njih svaljke. Mislim da bo počasi čas za reklamacijo.

Kaj ponuja konkurenca v tem rangu nimam pojma, nevem koliko bi bil tak izdelek pri drugih trgovcih, važno mi je da spim. Pred tem sem imel 6 let Meblo (500€) in potem 1 leto Dormeo (mislim da 250€), spal nisem nič.

Mi je pa izredno pomembmo da je postelja trda. In imam najtršo posteljo ki so jo imeli v Harveyju.

p.s.: Imam 110kg.

p.s2: Meblo sem pred leti kupil, ker sem imel ljubico ki ga je imela. Na njem sem spal kot ubit, zato sem dostikrat šel tja samo prespat (ups...). Ko sem želel kupit identični jogi zase, mi je povedala napačen model. :crazy :fight

p.s.3: o Hilkerju dobesedno ne vem nobenega podatka, razen cene.

Urejal nedvedinho, 15.05.2020, 12:40.

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 484
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

:-D :-D :-D

Drugace imava pa midva že par let Ko-si jogi. Dokaj drag in vrhunski (s slabim marketingom :-D), za moje pojme edino nekoliko pretrd tusi v mehko verziji. Priporočam! Edino ne vem zakaj je tako težak, da je ze preoblačenje cel podvig ko moras dvigniti vogal...
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 102
  • Avtomobil: BMW

Poglej iz prve roke + tja sem napotil že vsaj 20 znancev in so vsi happy...  pa ne, da so zadovoljni, večina jih je noro navdušenih.......

Izbij si vse predsodke iz glave in pojdi tukaj : http://www.marsen.si/  in sprobavaj, se pogovori z lastnikom,  samo on v nulo piko obvlada in ti bo sestavil jogi prav za tebe, kot se lego kocke sestavljajo.  Je cenovno ugoden in ve, kaj kdo rabi.....

Sam , kot xxl, nisem nikjer našel TOP vzmetnice, potem sem , k njemu prišel z idejo, da hočem top jogi z žepkastimi vzmetmi..............................

.................  mi je lepo povedal NO WAY,  za močnejše, kot si ti mora biti povezansa šlarafija in še ta ojačana iz debelejše žice potem pa še ostalo ala kart, kot npr kamelja volna ........   no moram reči vzmetnico ima sedaj 15 let je skoraj, ko prvi dan, sem pa ene 6 let nazaj naredil generalni servis, mi je zjutraj odpeljal vzmetnico , delno zamenjal iztrošene materiale, strošek je bil cca 25% nove vzmetnice in spet je bila vzmetnica , ko prvi dan.....

Toplo priporočam, cene so solidne .....

Prikaži več možnosti

simcc
simcc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3
  • Avtomobil: 335

tud sam ti priporočam Marsen, je mala butična firma , ki se prilagodi tvojim željam! Ne bo ti žal! Za to kvaliteto jih ne boš dobil nikjer ceneje...

Prikaži več možnosti

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 375
  • Avtomobil: E46 Compact

http://www.tapetnist...i/postelje.html

Priporočam. Dela modroce pena+fedri.

Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.