Skoči na vsebino

Ročno orodje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
69 odgovorov v temi
luka87
luka87

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 408

Zanima me katero rocno orodje fantje uporabljate v svojih delavnicah. Nekako sem se odločil da bi kupil nekaj novega orodja zkupaj z zaprtim vozičkom. Pa se nekako ne morem odložiti med ponudniki, ker vsi hudičevo hvalijo kvaliteto svojega orodja. Zelo se nagibam k wurthi, ki ima večno garancijo ; beti, katera je preizkušena in dobra kvaliteta in našim uniorjem. Pa me zanima ce uporablja kdo ta orodja in kako je zadovolen z njimi. Zanima me tudi če kdo porablja orodja ki vsaj zame niso neki hudo znana in ponujajo komplete orodja pa zelo ugodnih cenah.

Zanima me tudi ce lahko kdo zrihta kakšen dodaten rabat pri nabavi orodja.
Prikaži več možnosti

PiLLLe
PiLLLe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 200
  • Avtomobil: 535i e39

Unior ni vec to kar je bil in je dandanes samo se znamka ki jo preplacas.
Jaz se vse vec in vec nagibam k Beta-i ker je res kvaliteta. Vsaj po mojih opazanjih.
Ta forum je ratu se en avtomobilizem.com... U pickumatrnu ni vec normalnga folka nikjer...
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

Sam povečini uporabljam Unior orodje (večina je sicer staro (bolj pogosto pa je v uporabni od tedaj ko sem jaz odkril "planet" E30) cca. 15 let) in moram reči da do sedaj z njim še nisem imel težav (sicer ni v poklicni uprobi, šraufamo pa za lastne potrebe skoraj vsak vikend, tudi po cele dneve:)). Če pa bi se že moral (ponovno) odločiti za nek spodoben kovček, pa bi se najverjetneje za Beto, ker imajo sedaj v akciji ličen komplet (1/2" in 1/4" z veliko nastavki in priborom) za ugodnih 129 €. Pri nas (Nm) imamo Tehimpex trgovino ki je z orodjem omenjene znamke res dobro založena.
Za orodja katera pa ne rabim tako pogosto in so bolj specialne narave, pa se sam odločam za RP-tools, ki ima dobro izbiro (tudi specialnega) orodja za avto-mehaniko po zelo zmernih cenah...
Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 803
  • Avtomobil: Assless beemer

Omega Mehanix orodje uporabljam že od samega začetka moje šraufarije, pa se izredno dobro obnese, sem kar nasilen do njega, pa ne popušča, račne so izjemno močne, odtegujem vse živo z njimi (tudi z meter cevjo na njej), gedore tudi ne kažejo znakov utrujenosti, edino torx nastavki znajo včasih odleteti ob prerjavelih vijakih:-D
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

GROŠ
GROŠ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 478

Pri nas imamo vse 3 naštete znamke. Z uniorjem ni nobenih problemov, pri beti nam je po 3 letih preskoču moment ključ, pri Würthu pa je počila gedora ampak so jo brez težav zamenjali z novo, tako da se splača dati malo več pa nimaš problemov ker njihova garancija res nekaj velja.
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Unior ni vec to kar je bil in je dandanes samo se znamka ki jo preplacas.

Standardni ključi, klešče, kladiva so super, medtem ko je pri merilnem in ostalem (posebnem) orodju res priporočljivo pogledati kam drugam, kjer se za denar dobi več.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

berni
berni

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 393
  • Avtomobil: BMW 325i E92 M

hazet je tud izbira ,ki ima vse od osnovnega do specializiranega , a ni poceni...
Prikaži več možnosti

gajo_g
gajo_g

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 720
  • Avtomobil: TOYOTA LANDCRUISER 4.2TDI

Js pa uporabljam proxxon industrial cena je več kot ugodna kvaliteta res dobra 10 let garancije če kaj zlomiš dobiš kr novo. SET velikih in malih gedor košta okrog 80€ v metro-ju v avstriji.
Objavljena slika

Urejal gajo_g, 02.05.2010, 08:55.

IF YOU DONT SEE WHO IS WEARING THE CROWN YOU MUST BEE BLIND !! BMW
Toyota LANDCRUISER HDJ100 4.2 TDI
Prikaži več možnosti

gajo_g
gajo_g

BMW fanatik

• Uporabnik

Očitno imajo prepovedano linkanje produktov novi link

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

M_power
M_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 019

Mam voziček od Wurtha z vsem orodjem + še komplet Bete. Ne menjam za nič na svetu. :ok Res da plačaš je pa kvaliteta dobra.:metalc

Urejal M_power, 02.05.2010, 09:37.

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.
Prikaži več možnosti

anzhe
anzhe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 177
  • Avtomobil: E-64 FejsLep

Stahl Meyer.
Prikaži več možnosti

luka87
luka87

BMW fanatik

• Uporabnik

Js pa uporabljam proxxon industrial cena je več kot ugodna kvaliteta res dobra 10 let garancije če kaj zlomiš dobiš kr novo. SET velikih in malih gedor košta okrog 80€ v metro-ju v avstriji.
Objavljena slika

Si prepričan glede cene. Ker pri uniorju pridejo tamale gedore 100€. Mogoče veš se da proxxon dobiti tudi kje v slo. Ker kvaliteeto poznam in sem več ko presenečen.

Mam voziček od Wurtha z vsem orodjem + še komplet Bete. Ne menjam za nič na svetu. :ok Res da plačaš je pa kvaliteta dobra.:metalc

SEj v tem je poanta nebi rad kupoval nekega orodja ki je totlno neuporabno. Sej to se kupouje mogoče vsakih 20 let in ne vsako leto.

Lahko zraven poveste kje to orodje nabavlate. Za unior bo vrjetno najceneje v Zrečah, Wurth ima tako samo enega zastopnika za slo, beto ponujajo nekje 3 podjetja.
Prikaži več možnosti

gajo_g
gajo_g

BMW fanatik

• Uporabnik

Si prepričan glede cene. Ker pri uniorju pridejo tamale gedore 100€. Mogoče veš se da proxxon dobiti tudi kje v slo. Ker kvaliteeto poznam in sem več ko presenečen.

SEj v tem je poanta nebi rad kupoval nekega orodja ki je totlno neuporabno. Sej to se kupouje mogoče vsakih 20 let in ne vsako leto.

Lahko zraven poveste kje to orodje nabavlate. Za unior bo vrjetno najceneje v Zrečah, Wurth ima tako samo enega zastopnika za slo, beto ponujajo nekje 3 podjetja.

Milijon procentov sem prepričan ker imam sam 2 kompleta pa tudi sodelavcem sem prinesel.
Od kolega oče jih ima cca 10let pa je profi mehanik in niti enega problema še ni imel z njimi. Imajo pa eno slabost na gedorah številke nisi signirane ampak zgleda kot bi bilo brunirano in če jih kdo res veliko uporablja npr vsak dan cca 8ur se potem zelo slabo vidijo cifre. Če bi osebno imel na izbiro za isto ceno unior ali proxxon bi se odločil za proxxona glede na to, da je proxxon cenejši nimaš kaj za razmišljat.
evo še link od cen http://www.handwerkz...ndex.php?a=5558

Urejal gajo_g, 02.05.2010, 14:38.

Prikaži več možnosti

luka87
luka87

BMW fanatik

• Uporabnik

Milijon procentov sem prepričan ker imam sam 2 kompleta pa tudi sodelavcem sem prinesel.
Od kolega oče jih ima cca 10let pa je profi mehanik in niti enega problema še ni imel z njimi. Imajo pa eno slabost na gedorah številke nisi signirane ampak zgleda kot bi bilo brunirano in če jih kdo res veliko uporablja npr vsak dan cca 8ur se potem zelo slabo vidijo cifre. Če bi osebno imel na izbiro za isto ceno unior ali proxxon bi se odločil za proxxona glede na to, da je proxxon cenejši nimaš kaj za razmišljat.
evo še link od cen http://www.handwerkz...ndex.php?a=5558

Ja to se pri nas tudi dogaja da se številke bol slabo vidijo. Drugače je pa kvalitete res dobra in kolikor gledam so še cenejši od Uniorja. Mi lahko poveš kje se najbol splača zadevo nabavit. Majo kako dobro založeno trgovino ali kar preko neta.
Prikaži več možnosti

gajo_g
gajo_g

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja to se pri nas tudi dogaja da se številke bol slabo vidijo. Drugače je pa kvalitete res dobra in kolikor gledam so še cenejši od Uniorja. Mi lahko poveš kje se najbol splača zadevo nabavit. Majo kako dobro založeno trgovino ali kar preko neta.

Js sem ponavadi kupil ker v metroju v avstriji a ta link ki sem ga prilepil sem pravkar tudi sam prečekiral in je ker nekaj pametne robe gor od proxxona pa tudi cene so dobre.
Prikaži več možnosti

luka87
luka87

BMW fanatik

• Uporabnik

Js sem ponavadi kupil ker v metroju v avstriji a ta link ki sem ga prilepil sem pravkar tudi sam prečekiral in je ker nekaj pametne robe gor od proxxona pa tudi cene so dobre.

Ma cenam skor ne morem verjeti. Nekateri izdelki so za polovico cenejši od uniorja. Mogoče me malenkost moti da nimajo orodja v vložkih in mogoče kakšne klešče jim manjkajo pa bi bili kompletni. Kolikor mi je še ostalo v spominu v metroji ne moreš kupovati če ni račun na podjetje?
Prikaži več možnosti

gajo_g
gajo_g

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma cenam skor ne morem verjeti. Nekateri izdelki so za polovico cenejši od uniorja. Mogoče me malenkost moti da nimajo orodja v vložkih in mogoče kakšne klešče jim manjkajo pa bi bili kompletni. Kolikor mi je še ostalo v spominu v metroji ne moreš kupovati če ni račun na podjetje?

Lahko kupiš a le z davkom drugače pa me kontaktiraj na pm če nimaš kartice ali pa lahko pogledam kolko so gor pa ti jih prinesem brez problema.
Prikaži več možnosti

Škarjeroki Edi
Škarjeroki Edi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4

Jaz uporabljam ročno orodje od Beta, tole pri Produktu http://www.produkt.s...tsko-orodje/61/
Prikaži več možnosti

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 225
  • Avtomobil: MB w463 po domače G

malo me zanima kakšne imate kaj izkušnje z orodjem KS TOOLS? sam sem bolj privrženec orodja stainvile, ker pa trenutno iščem voziček z orodjem, pa ne takim da je samo osovno orodje notr, ampak da se umes najde tudi kaki XZ nastavki,.....
Mal me mika SONIC, pa FORCH, wurtov se mi nedopade, prav tako ne Unior, ker je povečini samo osnova notr,.......

za KS tools sem dobil zelo ugodno ponudbo(cca 1300€), napram ostalim, ala sonic( 2500€), .......Unior (1900€),........ Forch (1300€)
nevem kaj pa vi kaj priporočate:

-sonic
-beta
-forch
-wurth
-hazet
-stainvile
-......
Prikaži več možnosti

čare
čare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 820
  • Avtomobil: Marea JTD

Glede na to da rabiš to za hobi bo KS super dober.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.