Skoči na vsebino

Ročno orodje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
69 odgovorov v temi
Kusar
Kusar

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 886
  • Avtomobil: Karjola

Lahko ti povem za Sonic je ok edino izvijači mi niso všeč in zelo kmalu se začne "trgat" guma na ročajih. Za Beto pa nimam pripomb. Drugače pa za moje pojme kupiš voziček z nekaj osnovnega orodja in si potem sam zložiš kakor hočeš in po potrebi lahko tudi s specialnim orodjem. Čeprav osnovno orodje predvidevam, da že imaš če šraufaš.
Prikaži več možnosti
    • PocesnkII je všeč

silver haze
silver haze

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 334
  • Avtomobil: bmw 318dt

Kaj pa kakšen rabljen set top znamke, ponavadi so zelo ugodni pa vseeno kvaliteta drži še vrsto let.
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 554
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

jaz bi vzel hazet > forch > wurth > beta

Urejal voith, 17.06.2014, 21:38.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

mirko_77
mirko_77

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 57
  • Avtomobil: 520i

Jaz sem za domačo uporabo kupil kar tale voziček za orodje - http://www.metalmiku...rodja-193-kosov s kompletom orodja.

Imajo pa tudi orodje Unior z možnostjo posameznega nakupa - http://www.metalmiku...si/orodje-unior, če koga zanima.

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 125
  • Avtomobil: bmw m3

če rabi kdo proxon prodajajo to v stari gorici, tiste številke na so pa res problem, kar hitro se nič ne vidi

drgač pa mam jaz zase beto, unior in signet, mislim pa da beta ni glih tko kvalitetna, imam že kar nekaj počenih in obrabljenih gedorov, pa moment mi je razpadu, pa pištola za šravfanje mi je zdržala ene dve leti in to ne z usakdanjo uporabo, noter je nek kos počil, pa pištola stane 250€ in nazadnje se mi je še bijax pokvaril ki je tud ene 75€ , ni dolgo zdržal  je pa drgač lepo orodje za videt

primerjal sem tud s temi pomoje kitjskimi kolčki sonik, nekateri ključi so popolnoma isti kot pri beti sam napis je drugi, tako da mislim ta je to itak vse pomešano, ena firma dela viličaste, druga gedore, tretja izvijače, potem ti ključi gredo na razne firme. Jaz bi predlgal da si kupiš tisto ki ti je vizuelno lepše in da ni kitjsko

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 422
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Vem da je tema o orodju, ampak nisem hotel odpirat nove teme. V kleti imam eno mizo, ki mi že sedaj služi za orodje, rad pa bi na njej tudi kaj delal, predvsem pa vgradil npr. primež ipd. Razmišljam, da bi kupil v Bauhausu eno leseno ploščo in jo dal čez ter z lesnimi vijaki privil v mizo spodaj (delovna površina je slabša, tako da se par vijakov ne bo poznalo). Ne vem pa kakšna naj bo ta plošča. Masiven les, kak lepljen ali kaj tretjega?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 560
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Ne boš falil, če vzameš bukov kuhinjski pult širine 60cm in debeline 4 cm.

Imam pa čez položeno še 22 mm bosanko ali nekaj podobnega, ki jo po potrebi menjam. In primež je montiran skozi obe plošči.

Lahko je tudi kakšen drugačen pult, naj pa ne bo iverka.

bi pa lahko bila nova tema: delavniška miza - pult

Urejal Warden, 10.08.2018, 11:36.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 257
  • Avtomobil: E39 530dTA sleeper

Kaj menite o teh dveh setih, v ceni je kar razlika, gre pa za hobi uporabo :)

Tale 100 let se mi zdi res ugoden, če že samo vozičke prodajajo za okoli 450 EUR.

http://www.metalmiku...m-940ev4-100let

http://www.metalmiku...rodja-193-kosov

Prikaži več možnosti

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 501

Jaz bi raje vzel tistega dražjega....jaz.

Urejal Martini Racing, 07.09.2020, 07:59.

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 874
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Kaj menite o teh dveh setih, v ceni je kar razlika, gre pa za hobi uporabo :)

Tale 100 let se mi zdi res ugoden, če že samo vozičke prodajajo za okoli 450 EUR.

http://www.metalmiku...m-940ev4-100let

http://www.metalmiku...rodja-193-kosov

Ne enega ne drugega. Kupiš v Hoferju voziček za 200€ kateri je večji od vseh teh kar jih vidiš in so po 500+€. Orodje pa napolniš sam. Prišel boš ceneje ali pa z isto ceno z tem da boš imel več orodja.

Urejal blackberet, 07.09.2020, 08:41.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 501

Ja, bravo....Kitajski voziček z kitajskim orodjem. Kvaliteta da se sliši!

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, bravo....Kitajski voziček z kitajskim orodjem. Kvaliteta da se sliši!

Kaj se kolesa lepše vrtijo in predali lepše odpirajo. Sem napisal kje, da ga napolniš z kitajskim orodjem... Ja bravo...

Prikaži več možnosti

rx88
rx88
  • Uporabnik
  • Sporočil: 55

Jaz zadnje leto precej kupujem od BGS. Kvaliteta na nivoju, cene spodobne..

Prikaži več možnosti

srcnik
srcnik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 335

BGS? Kje pa to prodajajo?

Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 587
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

BGS je precej čankibanki, ni pa ravno pofl. Da bi pa rekel temu kvaliteta na nivoju pa vsaj jaz nebi. Ni katastrofa orodje, ok cena.

Dobiš ga pri Žabjeku, euroton, razne spletne trgovine ala "svetorodja.si" ipd. BGS technic that is.
Imam 3 vozičke od Bete, en predalni zaboj in kovček od bete, pa tudi od njih vse orodje ni ravno vredno svojega denarja, da ne bo, da šimfam le poceni orodje, saj sem že pisal v tej temi. Hkrati imam precej gedore orodja in njihov predalni zaboj, uniorja, nekaj malega wurth zebra. In zadeve več ali manj varirajo, nasplošno je unior ok, kar sem imel stahlwille ali hazeta je solidno. Gedore zadnje čase odkar mešajo še gedore red so tudi določleni artikli bolj žalost. Snap-on imam za vzorec nekaj kosov, ampak glede na nedostopnost in ceno ni za debatirat na našem tržišču. Večinoma uporabljam za hobi šravfanje, ki pa občasno prerašča hobi uporabo.

Prikaži več možnosti

rx88
rx88
  • Uporabnik
  • Sporočil: 55

Jz šraufam vsak dan pa bgs deluje. Mišljeno je bilo kvaliteta na nivoju glede P/P.

Po izgledu in otipu ne izgleda ravno "čankibanki"

Prikaži več možnosti

srcnik
srcnik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 335

Ok sem pogledal malo, pa izgleda, da je ta BGS samo preimenovan kitajc za duplo cene od npr. Yato iz autodoca. Je pa res, da imam osebno čist ok izkušnje z YATO orodjem. Tako, da razumem, da ste zadovoljni, samo lahko dobite (kot kaže) isto za pol cene ;)

bgs.png

yato.png

Urejal srcnik, 07.09.2020, 12:20.

Prikaži več možnosti
    • žorž4x4 je všeč

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 926
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Mogoče malce nevmestno vprašanje, ampak vseeno: 

S Kakšnimi hobiji se nekateri ukvarjate, da potrebujete vozičke za orodje, heawy duty orodje in ne vem kaj še vse? V moji mladosti je bil oče prevoznik in je doma stal kamion, ki ga je bilo potrebno zaradi obremenitev in starosti redno vzdrževati (menjava olja, popravila od elektrike do mehanskih napak...). Oče je kdaj še na fuš ličarsko uredil kakšen avtomobil, pa pri hiši nikdar ni bilo orodja več kot za en voziček in set osnovnega orodja v kamionu za nujna popravila na poti. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

S Kakšnimi hobiji se nekateri ukvarjate, da potrebujete vozičke za orodje, heawy duty orodje in ne vem kaj še vse? V moji mladosti je bil oče prevoznik in je doma stal kamion, ki ga je bilo potrebno zaradi obremenitev in starosti redno vzdrževati (menjava olja, popravila od elektrike do mehanskih napak...). Oče je kdaj še na fuš ličarsko uredil kakšen avtomobil, pa pri hiši nikdar ni bilo orodja več kot za en voziček in set osnovnega orodja v kamionu za nujna popravila na poti. 

LP Tristan01

Problem je ker je kvaliteta orodja padla tudi pri priznanih proizvajalcih, in potem prebiraš orodje katero je dobro in ne. Nekaj imaš potem od BETA nekaj od UNIOR-ja nekaj no name, nekaj HAZET,WURTH itd.itd.

Vedeti moraš da včasih si rabil bolj kot ne osnovno orodje in si prešraufal vse, danes temu ni tako,rabiš take in drugačne ključe,podaljše,nastavke..... Drugo kot drugo kvaliteta UNIORja kot se ga spomnimo v tistih rumenih škatlah tudi ni več kar je bil.  Tisti rumeni UNIOR je še dandanes živ.

Urejal blackberet, 07.09.2020, 12:49.

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 125
  • Avtomobil: bmw m3

LP Tristan01

orodje je za si olajšat delo in manj mučit, jebiga u yugi pač niso meli veliko, drgač pa v afriki še vedno rešijo vs s macolo in sekačem, bi pa tud oni meli raj orodje pomoje

drgač če se gremo profesionalno, bi reku da vse kar se tle menimo vse skp bolj hobi, dat 1000-2000€ za orodje je lih da je nekaj, V ameriki niso še vidli tako minjaturnih vozičkov kot jih imamo mi

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.