Skoči na vsebino

Z4 nakup

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
113 odgovorov v temi
Artist
Artist

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: BMW E61 525D

Ne bo ravno držalo - Z4 sem imel dve sezoni, dokler je vreme špica in je streha dol je to cukr od avta, ko si utrujen ali pa je vreme slabo bi ga pa zamenjal za mojo udobno e39 čisto kadarkoli. In to po celodnevnih izmenah sploh ni bila tako redka želja...

Mirno nedeljo, Sašo

Hehe, imaš prav. Ampak Z4 se bo, če se bo, kupil kot drugi avto. Torej avto za užitek. Dovolj je en družinski avto, ni treba da sta dva! Če je že drugi avto strošek, da se ve zakaj si privoščiš ta strošek.

Larisa pa bo namesto Fabie pač vozila 525d. In kdaj v prihodnjosti tudi Z4, za sprostitev, ne za potovanje v Beograd ipdb.:ok2

:beer
Edina resnica je, da edine resnice ni!!
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 963
  • Avtomobil: Nemški

Hehe, sem malo pogledala in vidim, da bi me trenutno zadovoljil Z4 35is:-D Je pravi ženski avto, skromen v primerjavi s prihajajočim z4/m:metalc In jaz sem skromna oseba:mljask :ok2

Lp,
Larisa

No tukaj te moram popravit. Z4 M E89 ne bo, je 3.5is zadnja oz. najmočnejša verzija. Kar se tiče pa le tega avta pa mislim, da deževni dnevi odpadejo, če hočeš tudi malo uživat med vožnjo. Namreč imel sem ga možnost vozit in sem se čudil, zakaj je bmw ta avto poimenoval 3.5is in ne M-roadster.
Prikaži več možnosti

Bavarian Murder Weapon
Bavarian Murder Weapon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 023

jaz ne štekam zakaj tolk komplicirate z vožnjo po dežju pri nekaterih avtih.. jaz tega še nisem doživel:)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

frcac
frcac

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 438
  • Avtomobil: Stara dobra e39 :)

jaz ne štekam zakaj tolk komplicirate z vožnjo po dežju pri nekaterih avtih.. jaz tega še nisem doživel:)

Saj ni ti komplikacija. Natančen volan, trdo podvozje in avto ki na RFTjkah zelo rad vleče po slabi cesti in zvoženih kolotekih ni zabavna kombinacija. No, pri meni dodaj še 2m in občasne konkretne težave s hrbtom. e39 je tu popolnoma drug svet :ok

Lep pozdrav, Sašo
Freude kann so einfach sein... ;)
Prikaži več možnosti
    • Bavarian Murder Weapon je všeč

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik

Če je letelo name, 340 konj, lahek avto, dežne razmere... Ravno kurt ga ne moreš. Seveda pa mi ni problem vozit v nobenih razmerah pa je to, dež, sneh, megla itd...
Prikaži več možnosti

Bavarian Murder Weapon
Bavarian Murder Weapon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 023

Seveda pa mi ni problem vozit v nobenih razmerah pa je to, dež, sneh, megla itd...

potem se strinjava, sem mislil da pretiravaš kot nekateri:ok brez zamere:beer
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik

potem se strinjava, sem mislil da pretiravaš kot nekateri:ok brez zamere:beer

:beer ni panike
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 898
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Ne bo ravno držalo - Z4 sem imel dve sezoni, dokler je vreme špica in je streha dol je to cukr od avta, ko si utrujen ali pa je vreme slabo bi ga pa zamenjal za mojo udobno e39 čisto kadarkoli. In to po celodnevnih izmenah sploh ni bila tako redka želja...

Mirno nedeljo, Sašo

Nekaj podobnega je enkrat rekel tudi lastnik "dirkališča" v Logatcu, ki naj bi ga imel, mislim, da ne samo enega, jaz pa sem takrat razmišljal med z4 in e46 cabrio. Da avto dostikrat "preseneča" in da pač za vsakodnevno vožnjo, ko misliš še na 100 drugih stvari in še kake izredne razmere na cesti ni najbolj primeren.

lp,M
Prikaži več možnosti

krokar
krokar

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 592
  • Avtomobil: BMW 335CI, Jeep, Clio

Jasno je, da bi številni med nami hoteli biti podobni Loebu, nekateri pa si morda še mislijo, da so tu nekje!
Sam sem prevozil že ogromno kilometrov z najrazličnejšimi avti, pa mi ni nerodno reči, da v slabših voznih razmerah Z4 ni ravno brezproblematičen!In tudi na slabšem cestišču je pozornost na mestu, saj avto rabi volanske korekture, da se prav drži smeri.Posebej ta pripomba velja, če je človeku kaj do lastne varnosti in varnosti drugih!
Se pa najdejo tudi takšni, ki dajejo mnenja o vozilu brez da bi z njim sploh imeli praktične izkušnje.Sicer s tem ne mislim nobenega konkretno, ki se je tule oglasil, le pravim, da ni tako malo takih!
Skratka:Z4 ni za vožnjo povsem enostaven avto, posebej ne s "tapravim" motorjem!
Prikaži več možnosti

Artist
Artist

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: BMW E61 525D

Jasno je, da bi številni med nami hoteli biti podobni Loebu, nekateri pa si morda še mislijo, da so tu nekje!
Sam sem prevozil že ogromno kilometrov z najrazličnejšimi avti, pa mi ni nerodno reči, da v slabših voznih razmerah Z4 ni ravno brezproblematičen!In tudi na slabšem cestišču je pozornost na mestu, saj avto rabi volanske korekture, da se prav drži smeri.Posebej ta pripomba velja, če je človeku kaj do lastne varnosti in varnosti drugih!
Se pa najdejo tudi takšni, ki dajejo mnenja o vozilu brez da bi z njim sploh imeli praktične izkušnje.Sicer s tem ne mislim nobenega konkretno, ki se je tule oglasil, le pravim, da ni tako malo takih!
Skratka:Z4 ni za vožnjo povsem enostaven avto, posebej ne s "tapravim" motorjem!

Kdo pa pravi, da Z4 kupuje za razmere, ki so neprimerne za uživanje. Tudi ne vidim, da ga kupujejo za dirkanje. Večina ima drugačne namene s tem avtom.

Sicer pa so razmere, kjer ni noben avto enostaven avto, celo 4 x 4 odpove: http://www.genspot.c...nspotnewsletter

In verjetno 95% lastnikov Z modela slednjega ne kupuje za takšne ali podobne razmere. Obvlada ga pa vsak, če le malo vozi z glavo:metalc

:beer

Urejal Artist, 29.11.2010, 23:55.

Edina resnica je, da edine resnice ni!!
Prikaži več možnosti

krokar
krokar

BMW fanatik

• Uporabnik

Reagiral sem samo na nekatere poste, ki so bili tule objavljeni!
Kar pa se obvladovanja tiče, pa je res s pametjo v rokah možno(če bi to veljalo generalno, nesreč nebi bilo).Je pa bolje preprečiti in tak avto v slabih voznih razmerah pustiti doma.Ta avto ima smisla kot drugi avto za športne užitke na dobrem cestišču v lepih vremenskih razmerah.Za kaj drugega ga je med drugim tudi škoda.
Seveda ga marsikdo ima tudi zaradi vožnje po promenadi, kar je sicer meni nekoliko tuje.Sigurno pa potem avto ne rabi kaj več od osnovne motorizacije.
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Tole z vremenom rahlo pretiravate...

No v snegu res ni uživaško, ampak tudi v mokrem se da uživati...

tukaj je slika iz časov, ko smo na forumu imeli cabrio ture (2006), iz katere se lepo vidi, da nam na zadnji turi sezone vreme ni bilo naklonjeno ampak smo se vseeno, kljub temperaturam malo nad 0 stopinj in mokri cesti zabavali celo turo, nekateri tudi, kot nam je v navadi z DSC na off
Objavljena slika

Kot se vidi na sliki nas je bilo kar nekaj ki nas vreme ni motilo:)

Kje so tisti časi...

Drugače pa Z4 ni noben bav bav sploh ne s civilnimi motorizacijami.

Imamo pa celo mlado forumašico , ki prav lepo dinamično po mokri cesti brez težav pelje Z3 M Coupeja, ki nima ne DSC-ja ne ASC-ja... se pravi nič pomoči elektronike... pa premore 100 konjev več kot Z4 3.0:-D
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

krokar
krokar

BMW fanatik

• Uporabnik

No, sam tudi poznam kar nekaj žensk, ki vozijo bolje od 90% moških!Ko bi le ne bilo parkiranja!A to je že druga pesem, ki z Z4 res nima nobene veze!Njega je problem parkirat le čelno!
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 853
  • Avtomobil: e39 530i;e30 325ic;GS1.2k

Matr mi delate lušte s temi zji, odkar sem ugodovil da je 4ka celo lažja od 3jke, bi se zelo prilegel kakšen 3.0i za drugo sezono :-D
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.