Skoči na vsebino

Športni sedeži

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
27 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 431
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

zdej pa ni treba pretiravat. Najdejo se tudi ceneje (rečmo te ki imaš ti v avtu), za ta dnar ki imaš napisano morajo bit skoraj na novo preoblečeni. V zadnjem letu je kr nekaj kompletov prišlo v SLO in so bili dosti pod napisano ceno (npr. od DKja z Italije).

...za te,ki jih ima v avtu je potrebno min 150€ in vsaj 12 ur dela,če bi želel,da bodo lepi:blabla :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 809
  • Avtomobil: black

Čaki samo to je drugačna zgodba. Ker je bil prodajalec iz Švice in postavil oglas na ebay.de ni bilo interesa (razen mene), ker je zahteval prevzem v Švici. Kar sem pa spremljal da je prodajalec lociran v DE pa grejo kompleti tudi do 500€.

Recimo za 170€ so se prodali komplet sivi usnjeni sedeži za touringa, s tem da je bil prodajalec v A in da je bil voznikov sedež ornk strgan.
I could never swallow your false ideals
Prikaži več možnosti

rejzor
rejzor

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 96
  • Avtomobil: e36,e30

Čaki samo to je drugačna zgodba. Ker je bil prodajalec iz Švice in postavil oglas na ebay.de ni bilo interesa (razen mene), ker je zahteval prevzem v Švici. Kar sem pa spremljal da je prodajalec lociran v DE pa grejo kompleti tudi do 500€.

Recimo za 170€ so se prodali komplet sivi usnjeni sedeži za touringa, s tem da je bil prodajalec v A in da je bil voznikov sedež ornk strgan.

Zakaj pa ni bilo potem nobenega interesa od Švicarskih uporabnikov? Sej če greš na ebay.ch ti vrže tudi oglase ven ki so ogjavljeni na ebay.de
Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 809
  • Avtomobil: black

Zakaj pa ni bilo potem nobenega interesa od Švicarskih uporabnikov? Sej če greš na ebay.ch ti vrže tudi oglase ven ki so ogjavljeni na ebay.de

Pojma nimam. Cena je bila 100€, toliko sem tudi plačal za njih, 50€ sem dal pa za dostavo. Sedeži so pa kar dobro ohranjeni, nič strgani, nimao luftov. :)
I could never swallow your false ideals
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 368

Da kar tole temo izkoristim... kakšne so kaj cene zadnje klopi v blagu za e30 m3?

Ker gledam eno za 250€, pa kolikor se spomnim ene teme, ki jo žal ne najdem, to niti ni tako huda cifra... ali pač?
Prikaži več možnosti

Uhaa
Uhaa

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22
  • Avtomobil: E30

Bi si temo mal sposodu, pa bi vprasal kaksne so danes kaj realne cene teh sedezev in ce jih morda kdo prodaja .
Lp ugaa
Prikaži več možnosti

Cyberio
Cyberio

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 44
  • Avtomobil: BMW E30, E46

A mojih pa nebi noben? So sicer malenkost dražji, samo dejmo najprej videt slike teh za 45 eur, pa bomo potem naprej razglabljali o morebitnih popustih,...

Zdravo, kakšne sedeže imaš?
Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 422
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

V dobrih 8mih letih, oziroma slabem desetletju jih je verjetno prodal.

Prikaži več možnosti