Skoči na vsebino

F10 525d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
80 odgovorov v temi
Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 524
  • Avtomobil: Passat CC

Da obudim teme o F10 in se malo pohvalim,...sem vozil novega 525dA od kolega. Po mojem mnenju avto bolj konzervativnega a hkrati bolj elegantnega izgleda na zunaj od E60, ta model bo verjetno dalj časa aktualen kot E60,....Notri pa skoraj enak, razen tega da ima na konzoli spet polno knofov in stikal, ki jih prejsnji model ni imel, ostalo se mi je zdelo vse enako. Pa sredinski greben je res gromozanski, kot v hummerju :) . Motor 525d z več kot 200KM res potegne, menjalnik pa prestavlja pri zelo nizkih obratih, če kupujete novega je obvezen športni menjalnik z lopaticami za volanom, je samo 150E doplačila,...no mojemu kolegu niso ponudili te moznosti ob nakupu in ker ni nek tehno frik je vzel navaden avto menjalnik,....Poraba po računalniku 7.1 .
Avto je res bomba, med vožnjo se mi je kar smejalo :) , pa na cestah ni še nobenega tako da vsak pogleda :)
Pa še cena, hehe, ker je v Evropski službi ima take ugodnosti da je dobil avto za...raje ne povem ker mi itaq ne bi verjeli.

Se slike.

bmw1.JPG

bmw2.JPG

Urejal Zmago1, 02.06.2010, 07:51.

Prikaži več možnosti

zamzak
zamzak

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 79
  • Avtomobil: 320 xd, CLS 250, Hilux

No super, da se ti dopade, mene pa absolutno ni prepričal.
Tudi pojava na cesti, sedaj ko sem jih ene par videl je kar nekaj, ko ena nabulena krava.

Sicer me sama oblika niti ne moti, huje je z občutkom za volanom... avto se kar nekaj gunca, če daš na športno nastavitev podvozja je (vsaj zame) guncanje enako, samo podvozje nekaj bolj ropota.

Jaz sem ga vozil cca 3 ure, v tem času se ni niti eden, tudi na črpalki, obrnil za njim, za mojim E270 (k ma 7 let) pa še zmeraj marsikdo pogleda.
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Zakaj je pa zaslon tako majhen?

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 5 598
  • Avtomobil: 2x 12l/100km

Slovenski paket opreme.press :hihi
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 503
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Tudi pojava na cesti, sedaj ko sem jih ene par videl je kar nekaj, ko ena nabulena krava.

Sicer me sama oblika niti ne moti, huje je z občutkom za volanom... avto se kar nekaj gunca, če daš na športno nastavitev podvozja je (vsaj zame) guncanje enako, samo podvozje nekaj bolj ropota.

Jaz sem ga vozil cca 3 ure, v tem času se ni niti eden, tudi na črpalki, obrnil za njim, za mojim E270 (k ma 7 let) pa še zmeraj marsikdo pogleda.

:napaka
Pol najboljše da kupiš mustanga...poceni ameriška jajca, ki zbujajo pozornost:ok
Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: Trabant sport deluxe

:) Jaz sem ga opazil včeraj na zaloški v ljubljani in sem ga seveda pogledal. Zbuja pozornost, sicer ne toliko kot e60, ko je prišla na cesto. Je pa F10 oblikovno prava eleganca.
Morš vedet kje so meje, da te Newton ne zjebe :-D.
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

:) Jaz sem ga opazil včeraj na zaloški v ljubljani in sem ga seveda pogledal. Zbuja pozornost, sicer ne toliko kot e60, ko je prišla na cesto. Je pa F10 oblikovno prava eleganca.

Tukaj se potem pojavi vprašanje ali zbuja pozornost samo poznavalcem BMW-jem oz. avtopoznavalcem. Ali pritegne avto marsikatero oko?

LP :ok
"Smo več kot ekipa, smo več kot ljubitelji, smo velika družina, ki nas povezuje ljubezen do znamke BMW"
Prikaži več možnosti

echt-bmw
echt-bmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 893
  • Avtomobil: MINI COOPER F56

full dobro ! ko folk kupi avto samo za to da je opažen...kompleksi d.o.o

Prikaži več možnosti

Ch4ng3
Ch4ng3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 383
  • Avtomobil: -

Če ti gre zato, da si opaženi si avto pobarvaj v pink in ti zagotavljam, da bo vsak pogledal za tabo ...:crazy

Glede F10 na cesti pa samo :eek vsaj pri meni:ok2
The best of all things is to learn. Money can be lost or stolen, health or strength may fail, but what you have committed to your mind is yours forever.
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

da je notranjost enaka kot pri E60, da ni nekaj posebnega in, da ni opažen na cesti :eek :eek :eek :eek :napaka :napaka ... katastrofa

pa kake vi to govorite folk - dejte si mal prebrat poste preden jih napišete :blackeye

Urejal plazo, 02.06.2010, 19:20.

"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Občutek imam, da so ljubitelji E60 in F10 v dosti stvareh zelo različni. E60 je imel "in your face" design, medtem ko je F10 veliko bolj elegantna in uglajena. Glede na to, da naročila močno presegajo načrte, korak v pravo smer.

Zanimivo, da celo večni nergač Jeremy Clarkson za serijo 5 ni našel slabe besede. Njegova ocena nove petke: "It’s the absolute best of absolutely everything we know."

Celoten članek: http://www.timesonli...icle7125818.ece

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 110
  • Avtomobil: BMW Xdrive

Tomzl!
Ali bi šli mi to v Dingolfing pogledat,pa bomo potem kaj več ...:-D
(Dva sedeža za šoferjem rezerviram v naprej):ok

Malo offtopic-se opravičujem :ok2

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: Trabant sport deluxe

da je notranjost enaka kot pri E60, da ni nekaj posebnega in, da ni opažen na cesti :eek :eek :eek :eek :napaka :napaka ... katastrofa

pa kake vi to govorite folk - dejte si mal prebrat poste preden jih napišete :blackeye

Notrajost je v F10 prečudovita. V e60 pa za zjokat. Sama žalost. Sicer pa tako, kot je €@tomzl napisal deluje F10 res čudovito in uglajeno, bmw oblikovalci pa so res presegli samega sebe.

Sicer pa ni poanta tega, da moraš vbujati pozornost. BMW serije 5 je potreboval pridih in eleganco, ki so jo izborili modeli e28, največ e34, nadaljeval pa e39, nato pa po moje dosti zafučkal Bangl z famozno e60. F10 se vrača tam, kjer so bili z e39. Zadetek v sredino.
Morš vedet kje so meje, da te Newton ne zjebe :-D.
Prikaži več možnosti

BMWBewk
BMWBewk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 320
  • Avtomobil: E39

Notrajost je v F10 prečudovita. V e60 pa za zjokat. Sama žalost. Sicer pa tako, kot je €@tomzl napisal deluje F10 res čudovito in uglajeno, bmw oblikovalci pa so res presegli samega sebe.

Sicer pa ni poanta tega, da moraš vbujati pozornost. BMW serije 5 je potreboval pridih in eleganco, ki so jo izborili modeli e28, največ e34, nadaljeval pa e39, nato pa po moje dosti zafučkal Bangl z famozno e60. F10 se vrača tam, kjer so bili z e39. Zadetek v sredino.

Točno to:ok

E30 316f/2, E36 318is coupe, E46 323ci, E39 528iA, E36 320Ci...E39 525dT

Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Če prdneš v javnosti te tudi veliko ljudi pogleda, pa to še ne pomeni, da si dober.

Ontopic - avto je meni čudovit, sicer je E60 bolj po mojem okusu kar se tiče zunanjega izgleda, glede vožnje ne morem reči, ker F10 še nisem vozil. Sta pa oba dobra izbira če kupuješ limuzino tega ranga. Precej bolj športno oblikovan avto od mercedesa in audija, pa veliko bolj agresiven izgled, čeprav je avto še zmeraj eleganten.

Komentar na avto v uvodnem postu je pa, da ga tele majhne feltne zelo poslabšajo, prav čuden izgleda.
Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 524
  • Avtomobil: Passat CC

Avto iz prvega posta ima osnovno opremo in nekaj bonbončkov, kot so steptronic, športni volan, usnje, ogrevanje, skratka kar rabiš za udoben in varen prevoz, brez odvečne navlake. Feltne so original 17" , zgledajo super na avtu, ni potrebe po večjih.
Notranjost izgleda precej bolje zato, ker ima spet armaturko obrnjeno proti vozniku in je ta polna gumbov za radio in klimo, kar tak avto imet, prejšnji model z enim knofom za radio hmmm je res zgledal precej borno, tukaj je res opazen napredek od E60, pa senčenje zaslona ni več v tisti grozni izboklini,....
Greben izgleda res gromozanski ampak paše v avto, mogoče bo kdo celo ugotovil da ima voznik za desno nogo manj prostora, no,...meni se ni zdelo.
Zunanjost na slikah izgleda manjše kot E60, na cesti pa v bistvu deluje bolj mogočno in večje, če sprednji del ni lih revolucija, pa je to zadek, ki je fenomenalen. Primerjati zunanjost zunanjost z E6o, ki smo ga gledali 7 let in smo se ga navadili se ne da. F10 je enostavno drugačen, manj agresiven in bolj uglajen. Verjetno bo M paket ki v E60 ni bil toliko izrazit, tukaj bolj prišel do izraza. Ker E60 je bil že osnoven zelo agresiven in športen.

Še slika od zadaj:

bmw3.JPG
Prikaži več možnosti

DejanS
DejanS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 366
  • Avtomobil: F11 530dA

Če gledam avto od zadan in stransko linijo, se mi zdi dosti bolj športen kot E60. Notr je zelo velik napredek in je notranjost enostavno lepa. Meni se tudi sicer spredaj dopade in mi je kot celota avto odličen. Na žalost ga še nisem vozil, tako da o tem ne morm nič napisat.
In tudi opazen je....sploh tisti beli LED angel eyes...prav izstopajo na avtu.

Jaz bi se vsekakor odloču za nakup....oz mogoče se bom, ko bojo cene primerne tudi za nas, navadne smrtnike :)
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Samo ta ladja, je na cesti več kot opazna. :ok
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 579
  • Avtomobil: Blue Unicorn

Sem jo imel čast stestirat na innovation days in sem po pričakovanjih pozitivno presenečen. E60 mi je na zunaj lepa, ampak mi od znotraj ni sedla sploh, medtem ko pa F10 poskrbi za zunanjo lepoto in notranjo odlično počutje, tako da čez kakšnih 5 let, ko bo facelift zunaj, jo bom kar naročil:-D

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti

mich
mich

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17

Po mojem skromnem mnenju f10 nima prave konkurence oziroma caplja par korakov zadaj.
Avto je na cesti famozen.Zunanja oblika kot tudi prestižna notranjost :mljask.
Nekaterim pač avto ne potegne na prvi pogled sem pa prepričan,da bodo spremenili mnenje čez kakšno leto ali dve.
Prikaži več možnosti
    • sema318is je všeč