Skoči na vsebino

Nissan 350Z

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
48 odgovorov v temi
puntoshark
puntoshark

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 281

mi lahko kdo kaj več o teh avtih pove...

poraba me ne zanima,... zanima me motor... teh 280 konjev kako jih avto spravlja na cesto itd....
Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: Trabant sport deluxe

poraba me ne zanima,... zanima me motor... teh 280 konjev kako jih avto spravlja na cesto itd....

Renaultov motor....
Morš vedet kje so meje, da te Newton ne zjebe :-D.
Prikaži več možnosti

klobasa
klobasa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 040

Mi smo v klubu imeli enega, ki si je lastil omenjenega Nissan-a. Avto je bil ok, zavore je zamenjal, ker so bile originalne preslabe, zamenjal je tudi podvozje, je pa res, da je imel ta avto kot drugi avto v družini in je znjim večinoma vozil po pisti. Z avtom nobenih problemov, ni pa imel špere. Pravijo pa, da se da dobit Nissan-a z špero in je odvisno za kateri trg je bil avto narejen, nisem pa prepričan, da je vse to res, tako da prosim ostale za potrdilo, oziroma.....:)

Skratka avto je prodan, novi lastnik navdušen, ostale so pa zavore za prodat ( AP Racing ), če kupiš in te bo zanimalo, povej.....:ok

lp
“If you want to lead you must know how to follow.” :ok
Prikaži več možnosti

puntoshark
puntoshark

Banned

• Izključen

Mi smo v klubu imeli enega, ki si je lastil omenjenega Nissan-a. Avto je bil ok, zavore je zamenjal, ker so bile originalne preslabe, zamenjal je tudi podvozje, je pa res, da je imel ta avto kot drugi avto v družini in je znjim večinoma vozil po pisti. Z avtom nobenih problemov, ni pa imel špere. Pravijo pa, da se da dobit Nissan-a z špero in je odvisno za kateri trg je bil avto narejen, nisem pa prepričan, da je vse to res, tako da prosim ostale za potrdilo, oziroma.....:)

Skratka avto je prodan, novi lastnik navdušen, ostale so pa zavore za prodat ( AP Racing ), če kupiš in te bo zanimalo, povej.....:ok

lp

mam neko kombinacijo.... kot tretji avto....

še kdo kaj crkuje kaj
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 853
  • Avtomobil: e39 530i;e30 325ic;GS1.2k

Vse kar lahko napišem je da je zvok tega 6aka fantastičen! :ok
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

puntoshark
puntoshark

Banned

• Izključen

Vse kar lahko napišem je da je zvok tega 6aka fantastičen! :ok

mel bi ga malo za dušo kr je ravno priložnost...
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik

Jst bi si ga privoščil, če že druga ne zaradi zvoka :ok
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

theSTIG
theSTIG

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 167
  • Avtomobil: VW

Men je bil podivjan. Definitivno zelo driftable... Za igračo dobra izbira.
Prikaži več možnosti

KINGKONG
KINGKONG

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 485
  • Avtomobil: en kup skretov :)

bodi pozoren, 315 - konjski so vsi ameriški (mehkejše podvozje ,izpuh ,drugačni hladilniki...)zunanjosti pa so tako že dilerji prilagodili za homologacijo , da ustrezajo eu trgu ...

opozoril bi te na zelo drago vzdrževanje(popravila):napaka v primiru poškodbe (odbijač cca800€ ,hladilniki po 600€,podvozje - roka 550 €):crazyponaredkov ni...

sam sem niskota imel le eno popoldne,špere ni ,(za američana ne vem) , zdel se mi je premehek , esp imaš komot izklopljen pa žgeš kot norc-sem imel občutek podhranjenosti napram 286ks M3...je bila pa sama lega niskota dosti nevtralna,predvidljiva...se mi je bolj kot športnik zdel simpatičen fun car... pa saj najboljš, da jih več preizkusiš pred nakupom...:ok aha,ima zelo lep zvok!:)

želim dober nakup, lp

Urejal KINGKONG, 06.06.2010, 22:02.

Prikaži več možnosti

rok46
rok46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 647
  • Avtomobil: OOOO

Renaultov motor....

od kje to teb?
podpis
Prikaži več možnosti

puntoshark
puntoshark

Banned

• Izključen

bodi pozoren, 315 - konjski so vsi ameriški (mehkejše podvozje ,izpuh ,drugačni hladilniki...)zunanjosti pa so tako že dilerji prilagodili za homologacijo , da ustrezajo eu trgu ...

opozoril bi te na zelo drago vzdrževanje(popravila):napaka v primiru poškodbe (odbijač cca800€ ,hladilniki po 600€,podvozje - roka 550 €):crazyponaredkov ni...

sam sem niskota imel le eno popoldne,špere ni ,(za američana ne vem) , zdel se mi je premehek , esp imaš komot izklopljen pa žgeš kot norc-sem imel občutek podhranjenosti napram 286ks M3...je bila pa sama lega niskota dosti nevtralna,predvidljiva...se mi je bolj kot športnik zdel simpatičen fun car... pa saj najboljš, da jih več preizkusiš pred nakupom...:ok aha,ima zelo lep zvok!:)

želim dober nakup, lp

rezervni deli me ne zanimajo....

tega ki bi ga mel možnost vzet je 286 ks... mislim da evropski.. ma navadno tablco zadaj....
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik

Kako je pa kej z ostalimi deli za vzdrževanje? Sklopka, ploščice, kakšni končniki, ve kdo?
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

Shebo
Shebo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 481

Naj bi bila sklopka kritična, saj je preslaba in naj bi se kar redno menjavala...

Tak sem slišu:blabla
I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
Prikaži več možnosti

TurboMan
TurboMan

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 076

na grobniku je najhitrejš
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 780
  • Avtomobil: Rdeča raketa

...predelan.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 525
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

To, da je 535d na TG pisti dosegel enak čas, mu ne dela ravno dobre reklame. :hihi

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti
    • Mezek je všeč

Ozi
Ozi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 769
  • Avtomobil: EK4 Ferio

Renaultov motor....

Eee...wrong :laugh V 350Z je kar pristen Nissanov motor, ki so ga razvili nekje v 90ih. Zasnova tega motorja (VQ) je bila takrat v ponudbi vse od 2L do 4L prostornine. Motor v 350Z je VQ35DE - VQ je ime zasnove, 35 pomeni 3.5L prostornine, D - double overhead cams in E - electronic injection. Prenovljen 350Z je potem dobil tudi dodelavo tega motorja z oznako VQ35HR pri katerem pomeni HR - high revolution. Renault tle nima kaj iskat :laugh

On topic - kar se tiče lege in zvoka je bilo tako že večinoma napisano tako da tukaj ne morem kaj dodati. Ko sem za sebe takrat iskal avto je bil vsaj meni velik minus pri tem avtu prostornost oz. da je dvosed in tudi prtljažnika se ne da dobro izkoristiti zaradi plastic-wraped struta, ki je ravno čez sredino prtljažnika. Nekako si takrat tako kot sedaj ne morem predstavljati ta avto kot daily drive razen v zelo redkih primerih. Najboljše je pa avto it pogledat in peljati, ker šele potem dobiš občutek za ta avto in se lažje odločiš.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38 462
  • Avtomobil: 159 TI

Točno tako. Renault je v Vel Satisu imel neko podhranjeno različico tega motorja.:ok

Drugače pa sem tudi jaz parkrat vozil tak strojček in kar me je navdušilo, je bila izjemna lega. Razočaran pa sem bil nad pospeški in zvokom, ki je hudo zadušen. Avto mi "mehansko" deluje premalo agresiven. Kako je z rabljenimi in servisi, pa raje ne pomislim. Verjetno zna bit E46 M3 cenejši za vzdrževanje, pa še bolje gre.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

alanq4
alanq4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 462
  • Avtomobil: 156 V6 in 166 2.4jtd

na grobniku je najhitrejš

...predelan.

Ne glede na to, sej je dosti drugih predelanih avtov dol, pa z večjo konjenico. Blizu mu ne pride noben.

Urejal alanq4, 07.06.2010, 14:52.

Prikaži več možnosti

KINGKONG
KINGKONG

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 485
  • Avtomobil: en kup skretov :)

Točno tako. Renault je v Vel Satisu imel neko podhranjeno različico tega motorja.:ok

Drugače pa sem tudi jaz parkrat vozil tak strojček in kar me je navdušilo, je bila izjemna lega. Razočaran pa sem bil nad pospeški in zvokom, ki je hudo zadušen. Avto mi "mehansko" deluje premalo agresiven. Kako je z rabljenimi in servisi, pa raje ne pomislim. Verjetno zna bit E46 M3 cenejši za vzdrževanje, pa še bolje gre.

jaz sem govoil o e36 , gre bolje in je cenejši za vzdrževat...e46 je stroj razreda "na gor"...

Urejal KINGKONG, 07.06.2010, 15:47.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.