Skoči na vsebino

Pregled in menjava delov podvozja pri Vargalantu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
160 odgovorov v temi
Borccy
Borccy

bivši nick bonpetsystems

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 466
  • Avtomobil: bmw E60,f10

Je mogoče že kdo obnavljal zadnje roke na e-39 in sicer kje in koliko ga je prišlo cenovno ?

Hvala in lp
:bmw 5 series
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 548
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

@Warden, tudi jaz bom sel na diagnostiko k Avto-matu. Zanima me pa, kje potem poservisiras podvozje? Tudi pri Avto-matu?

Pri Avto-mat delajo tehnične preglede in imajo "raztegovalno" in "tresilno" napravo. Usposobljen mojster pregleduje npr. roke in morebitno zračnost elementov med tem, ko avto stoji na kolesih.
Avte ne obnavljajo, oz. ne popravljajo.

Podvozje avta imam servisirano nekaj z originalnimi, nekaj z Vargalantovimi in nekaj z Dolinarjevimi deli.
Kar se tiče zračnosti, ki je nastala na končnikih prvih spodnjih rok, ni nastala na Vargalantovih obnovljenih končnikih, kot sem bil prepričan in sem napačno trdil v svojih prejšnjih sporočilih, ampak jih v času mojega lastništva avta še nisem obnavljal.
Pri Vargalantu je bil pred dobrim lrtom obnovljen zgornji par rok, ki zaenkrat nimajo zračnosti - po ca 15.000 km prevoženih km. Kako bo pa v bodoče, bo pa pokazal čas.
Vargalant daje enoletno garancijo na svoje izdelke in storitve, ne glede na št. prevoženih kilometrov.
Vseeno se jim moram opravičiti za mojo prenagljeno kritiko, pa s tem ne delam reklame zanje, ampak tako je ta čas stanje stvari.
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

Bmw_Tadej
Bmw_Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 840
  • Avtomobil: Astra G Bertone Coupe

kam pa je pametno peljat na Štajerskem koncu ??
:)
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 205
  • Avtomobil: avtomatik

@Warden, tudi jaz bom sel na diagnostiko k Avto-matu. Zanima me pa, kje potem poservisiras podvozje? Tudi pri Avto-matu?

Poročaj, ko zrihtaš ;)
LP A.
:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 935

Poročaj, ko zrihtaš ;)
LP A.

Absolutno.:ok Toda, to se ne bo kmalu.:salut

Odlocitev je padla, da bo to urejal naslednjo pomlad (kot receno, se zracnosti ne cudi) in najverjetneje z originalnimi deli. To je to zaenkrat.:tisina
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 519
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...evo jaz sem bil včeraj:ok2.....avto so mi pregledali na vse možne načine in je trajalo cca 20 minut...luft pa imam tam kjer sem že sam sumil...desni bumerang in gumilager od diferenciala....no in ker je treba menjati desni bumerang bom zamenjal kar vse skupaj v kompletu L+D bumeran,špurštange,ter nosilce stabilizatorja,čeprav je vse skupaj OK in brez vsakega lufta,razen D bumeranga...ampak če že menjaš naj bo vse...

...nad uslugo pa samo pohvale:metalc :metalc :metalc10+

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...evo jaz sem bil včeraj:ok2.....avto so mi pregledali na vse možne načine in je trajalo cca 20 minut...luft pa imam tam kjer sem že sam sumil...desni bumerang in gumilager od diferenciala....no in ker je treba menjati desni bumerang bom zamenjal kar vse skupaj v kompletu L+D bumeran,špurštange,ter nosilce stabilizatorja,čeprav je vse skupaj OK in brez vsakega lufta,razen D bumeranga...ampak če že menjaš naj bo vse...

...nad uslugo pa samo pohvale:metalc :metalc :metalc10+

lp

joda

Lepo je slisat, da so stokovni. :ok

Me pa zanima, koliko si placal za to diagnostiko? Menjal verjetno ne bos pri njih ali kako?
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 519
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Lepo je slisat, da so stokovni. :ok

Me pa zanima, koliko si placal za to diagnostiko? Menjal verjetno ne bos pri njih ali kako?

...so mi sproti zamenjali še en jermen,samo je bil tisti ki naj bi menjal malo preveč pameten,da ne gre gor,tako,da sem mu moral jaz pokazati:crazy.....drugače,pa z tistim z katerim sem se menil:metalc :metalc :metalc,tistega,ki mi ga je določil za kontrolo podvozja:metalc :metalc :metalc.....plačal pa sem :)...dobiš PS.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 626
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

AVTO-MAT doo, Škofljica, tehnični pregledi

Bi se dalo dobit kakšen bolj točen naslov tele firme? Tudi jaz bom moral tja... podvozje hočem imet brez lufta.
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Bi se dalo dobit kakšen bolj točen naslov tele firme? Tudi jaz bom moral tja... podvozje hočem imet brez lufta.

@Jerry: http://www.aczgajnar...nts/kontakt.htm

Ce bos tudi ti sel, porocaj, kako je blo.:ok2

@joda: PS?:-D
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 626
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

@Jerry: http://www.aczgajnar...nts/kontakt.htm

Ce bos tudi ti sel, porocaj, kako je blo.:ok2

Hvala, bom poročal :ok
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Bmw_Tadej
Bmw_Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik

imam vprasanje za sprednje podvozje ce hocem porihtat te roke kaj se dajo samo gumice tiste not menjat al morem vse menjat ? pa koliko finančno znese samo material me zanima ..
hvala.
Prikaži več možnosti

Bishop
Bishop

bivši nick B.I.S.H.O.P.

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 429
  • Avtomobil: Ford KA+ 1.2 Trend TI-VCT

imam vprasanje za sprednje podvozje ce hocem porihtat te roke kaj se dajo samo gumice tiste not menjat al morem vse menjat ? pa koliko finančno znese samo material me zanima ..
hvala.

če misliš na selene, se jih itak prepreša ven iz roke. strošek selenov je 20€ po kosu se mi zdi. seveda moraš roke sneti.
Objavljena slikaI DIDN'T DO IT! LAWYER FUCKED ME!
Glory Glory Man. United!!!
Prikaži več možnosti

Bmw_Tadej
Bmw_Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik

če misliš na selene, se jih itak prepreša ven iz roke. strošek selenov je 20€ po kosu se mi zdi. seveda moraš roke sneti.

to me je zanimalo ja :) hvala :ok
Prikaži več možnosti

MehMan
MehMan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 820
  • Avtomobil: -

Dve roki sta spredaj, plus volanski končnik(za eno stran se razume). Z ene roke se dajo odstraniti seleni, s tem, da se jih ven spreša, na drug je pa treba menjati celo roko. Sicer pa, če je pošteno zmahano, se bolj splača menjati celo roko, ker sami končniki najbrž niso več v zavidljivem stanju.

Urejal MehMan, 17.11.2010, 23:20.

1. Meh: Indifference;

ma. ko jebe.
Prikaži več možnosti

INVISIBLE
INVISIBLE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 816
  • Avtomobil: w107&e39&e53

hvala.

sprednja roka-zelo dobra kopija te pride cca 70e...spodnja al pa zgornja...neki tazga če ne celo več te pride od vargiya sranje ki bo po dveh mesecih vožnje isto kot je bilo, tako da razmisli če se ti splača kej selene vn prešat,pa končnike obnavljat:ok
Prikaži več možnosti

Salieri
Salieri

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 312
  • Avtomobil: BMW 318i e46 2002

sprednja roka-zelo dobra kopija te pride cca 70e...spodnja al pa zgornja...neki tazga če ne celo več te pride od vargiya sranje ki bo po dveh mesecih vožnje isto kot je bilo, tako da razmisli če se ti splača kej selene vn prešat,pa končnike obnavljat:ok

Pretiravat glede slabe kvalitete vargalantove robe tudi ni treba...Sigurno, da se pojavljajo napake pri obnovi (tako kot pri vsaki drugi stvari tudi), tako da posploševat nekaj, samo za radi tega, ker je trem ljudem šla roka, ki so jo oni popravljali, ni treba.....
Bolj mi gre v nos to, da BMW naredi original tako, da ti zdrži 100.000....To se je za vprašat kaj pa kako...Na Fiatu sem prej imel pri 240.000 podvozje še čisto brez lufta (avto spuščen, stršani armotizerji...)...Da o drugih rečeh, ki sem jih že menjal pri majhni kilometrini raje ne govorim....

Urejal Salieri, 23.11.2010, 10:08.

Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 244
  • Avtomobil: Porsche Cayenne 4.8S

Jaz se, dal tudi od M3 prednje roke obnovit Vargalantu, bomo videli kako se bo obneslo, glede na ceno 140€ za samo obnovo končnikov, gumice so bile uredu
Učenec mora v vsem prekositi svojega učitelja, da ne bi za vselej ostal učenec.
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 843
  • Avtomobil: e39 530i;e30 325ic;GS1.2k

Pretiravat glede slabe kvalitete vargalantove robe tudi ni treba...Sigurno, da se pojavljajo napake pri obnovi (tako kot pri vsaki drugi stvari tudi), tako da posploševat nekaj, samo za radi tega, ker je trem ljudem šla roka, ki so jo oni popravljali, ni treba.....
Bolj mi gre v nos to, da BMW naredi original tako, da ti zdrži 100.000....To se je za vprašat kaj pa kako...Na Fiatu sem prej imel pri 240.000 podvozje še čisto brez lufta (avto spuščen, stršani armotizerji...)...Da o drugih rečeh, ki sem jih že menjal pri majhni kilometrini raje ne govorim....

Jst sem menjal sprednje roke in so bile še prvovgradnja, prevoženih 230k po števcu, stare 10 let.
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

INVISIBLE
INVISIBLE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 816
  • Avtomobil: w107&e39&e53

:laugh :laugh opa,potem bomo pa kar bavarca prodal pa šli na fiata(glede na to da je boljša kvaliteta):-D :jok...kar se pa obnove pri vargiyu tiče pa ni problem sam v eni roki ampak v kompletnem segmentu-slaba kvaliteta materjala+visoke cene(še vsak ki sem mu dal od vargalanta kej gor+optika se je vrnil prej kot v 20000 prevoženih kilometrih z luftom na podvozju...pa da ne bodo samo trije mel ta problem,mam samo jaz računov od vsaj 15ih vozil z zj**** podvozjem,ki čakajo na vračilo vargija:ok

Urejal INVISIBLE, 23.11.2010, 11:28.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.