Skoči na vsebino

Nosilci za kolo 320d E90

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
28 odgovorov v temi
BobeQ
BobeQ

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 123
  • Avtomobil: BMW 320d M (E90)

Pri novem avtomobilu z novimi navoji ,ki so še zaliti sem prvo vstavil vijake in jih pazljivo privil brez prtljažnika ,pa mislim da mi je uspelo.

Sej v navodilih je tak navedeno da najprej navoje očistiš oz. pripraviš s priloženim vijakom, ker so zapacani z barvo.
Samo vijakov nisi mogo vstavit, ker bi moral razstavit oba nocilca na prafaktorje (vijaki samo od sebe ne gredo iz nosilcev ker imajo plastično blokado da jih ne moreš nehote izgubiti). Verjertno si z enim priloženim vijakom, ki je temu tudi namenjen, pripravil navoje kot je navedeno v navodilih.
Prikaži več možnosti

Kirn
Kirn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 689
  • Avtomobil: Marprom/šved/zajc

Kar tukaj vprašam, si kdo lasti nosilec za kolo na vlečni kljuki? Sam se oziram za podobno zadevo, saj je montaža in demontaža dosti lažja in hitrejša + ni potrebno razmišljat da imaš meter višji avto... :ok2

Me pa zanimajo kvalitete, najcenejši se dobijo že za cca 150€, boljše znamke ala thule pa od 300 dalje... Zdej kolo bi vozil ravno max. 10krat na leto... tako da sem dokaj skeptičen z nabavo dražjega nosilca, saj je cena ni ravno zanemarljiva... :)

Iskušnje, mnenja, kakrkoli? :laugh
Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 538
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: BMW F11

A Thule je proizvajalec BMW strešnih nosilcev...?
Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti

Ch4ng3
Ch4ng3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 495
  • Avtomobil: e90

Da obudim temo :)

https://www.mimovrst...ngbar-edge-9595

Kako ves za kateri avto so namenjeni nosilci? Bi to slo na e90?
Prikaži več možnosti

V0RT3X
V0RT3X

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 436

Verjetno te:

https://www.mimovrst...ngbar-edge-9592

https://www.thule.co...cks&q=pffJ5LwoE

Prikaži več možnosti

Ch4ng3
Ch4ng3

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala, sem potem nasel v odgovorih na mimovrste kateri so primerni. Bom pa namontiral original bmw nosilce pa potem Thule proride za kolo :)
Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 538
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: BMW F11

edin na nekaj bi te opozoril. Plus Thula je, da ko zamenjaš avto potem samo nastavke-noge nosilcev zamenjaš, ostalo ti ostane.

Pri original nosilcih moraš z menjavo avta menjati komplet.

Plus Thule osnovne prečke so širše in lahko posledično nanje zmontiraš več nosilcev, npr kufer + dva nosilca za kolo...

Na original BMW (proizvaja jih Thule) oz Thule Wingbar le to ne gre, ker so "ozki".

Urejal umavri, 30.05.2020, 07:10.

Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti
    • Ch4ng3 je všeč

boripi
boripi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 258
  • Avtomobil: Bmw 3er

Širina strehe in posledično palic je lahko tudi problematična, ker so novejši avtomobili ponavadi malo širši ..

Prikaži več možnosti
    • Ch4ng3 je všeč

Ch4ng3
Ch4ng3

BMW fanatik

• Uporabnik

edin na nekaj bi te opozoril. Plus Thula je, da ko zamenjaš avto potem samo nastavke-noge nosilcev zamenjaš, ostalo ti ostane.
Pri original nosilcih moraš z menjavo avta menjati komplet.
Plus Thule osnovne prečke so širše in lahko posledično nanje zmontiraš več nosilcev, npr kufer + dva nosilca za kolo...
Na original BMW (proizvaja jih Thule) oz Thule Wingbar le to ne gre, ker so "ozki".

O tem sem razmisljal vendar sem dobil original nosilce res ugodno tako da je bil no brainer. Sem pa nabavil Thule proride 598 ki ga bom lahko obdrzal za naslednji avto.

Hvala za nasvete! :ok

Urejal Ch4ng3, 21.06.2020, 06:55.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.