Skoči na vsebino

F10 M optik

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
68 odgovorov v temi
VIGI
VIGI

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 278
  • Avtomobil: BMW

Podvozje je Adaptive drive+Dynamic drive + EDC in seveda z integralnim aktivnim volanom sicer avto ni to kar lahko nudi :-D to je freude am fahren :).

Že, že, ampak s športnim podvozjem mogoče te navleke sploh ne potrebuješ :blabla :laugh.

Zdaj pa resno. Zanima me, če je v tem primeru potem avto na isti višini kot avto z navadnim podvozjem, ali je nižji tako kot pri M podvozju?

:beer
Lp.Vigi
"... nisem vedel, da lahko to avto naredi..."
Prikaži več možnosti

m5freak
m5freak

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 25
  • Avtomobil: F10 M5

Višina je enaka in mislim, da pri sportpaketu ni razlike v višini vozila. Gre le za nastavitev podvozja, na nemških forumih sicer na dolgo razglabljajo ali v primeru M sport podvozja rabiš adaptive drive, pa so prišli do zaključka : vsekakor.

Sam sicer že zadnjih 8 let vozim bmw-je s športnim podvozjem in je za moj okus žal na naših cestah malce pretrdo. Sicer pa sem imel testni avto z adaptive drive in roko na srce gre za super pripomoček, ki ti omogoči tako mehko kot malce trše bolj neposredno podvozje.
Prikaži več možnosti

bmw_fan1
bmw_fan1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 665
  • Avtomobil: g30 530d xdrive

kaj kdo ve kdaj pridejo X različice za F10 in F11??

Odlična kombinacija bi bila: F11 535xi in m optik z 20 col ;))

LP
bmw f31 335ix
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

LP

Točno tako , ker če že daš blizu 100k€ za avto , ti pa res ni treba smrdljivca vozit:ok

Me veseli, da se še najdejo tisti , ki jim je popolnoma jasno, da tistega jurja na leto kolikor pride gorivo dražje za cca 30.000 letno prevoženih kliometrov res ni vredno vozit traktorja... sploh pa ne če kupiš novega.
Objavljena slika:besen
Prikaži več možnosti

bmw_fan1
bmw_fan1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 665
  • Avtomobil: g30 530d xdrive

res je tako, moj naslednji bo sigurno bencinar;))
bmw f31 335ix
Prikaži več možnosti

m5freak
m5freak

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 25
  • Avtomobil: F10 M5

LP

No že sedaj lahko naročiš F11 550xi z m-optik in 20 col :-D, problem je le, da pri mnogih so to zgolj želje. Realnost je žal drugačna.

Najbrž v slo še ni nihče naročil takšnega vozila.
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

Nekaj malega še o M paketu, za tiste ki še ga niso videli v živo.

LP :ok
"Smo več kot ekipa, smo več kot ljubitelji, smo velika družina, ki nas povezuje ljubezen do znamke BMW"
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

No že sedaj lahko naročiš F11 550xi z m-optik in 20 col :-D, problem je le, da pri mnogih so to zgolj želje. Realnost je žal drugačna.

Najbrž v slo še ni nihče naročil takšnega vozila.

20 col ni na voljo ob naročilu, drugače pa brez skrbi tudi F10 550i xdrive m paket itd. je že bil naročen v Slo :ok2
Prikaži več možnosti

Jovac
Jovac

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 406
  • Avtomobil: Bmw

in koliko pride tak F10 550i xdrive M paket?
Prikaži več možnosti

avensis
avensis

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 80

ugibam...polno opremljen cca 110 jurjev+
Prikaži več možnosti

bmw-m
bmw-m

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5
  • Avtomobil: Bmw

pozdravljeni,

zanimajo me feltne za bmwja od nemškega proizvajalca AC SCHNITZER Type V. Kontaktiral sem slovenskega zastopnika in mi je dejal, da se žal samih feln ne da dobit, ampak je potrebno na avtu naredit neke raširtitve itd.(drugi odbijači)in da to z pneumatikami+felnami stane skoraj 8k eurov. Zanima me, če mi lahko kdo svetuje, kje do samih feln? avto bo namreč m-optic (že nameščeni športni odbijači)hvala za odgovor že vnaprej in lep pozdrav!

http://www.automobil...oy-rims-06.html
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Čisto nobenih razširitev ne rabiš:

Objavljena slika

Ali te hoče oskubit še za rižotarske plastične dodatke, ali pa ne ve kaj prodaja. Najbolje, da direktno kontaktiraš AC Schnitzer. Moj znanec je tudi poslal avto predelat direktno njim v Nemčijo, brez kakšnih nesposobnih zastopnikov.
Prikaži več možnosti

Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Administrator
  • Sporočil: 3 308

Čisto nobenih razširitev ne rabiš:

Ali te hoče oskubit še za rižotarske plastične dodatke, ali pa ne ve kaj prodaja. Najbolje, da direktno kontaktiraš AC Schnitzer. Moj znanec je tudi poslal avto predelat direktno njim v Nemčijo, brez kakšnih nesposobnih zastopnikov.

Ali pa če ti najprej malo pogledaš na njihovo spletno stran, preden pišeš takšne obsodbe.
Glej točno ta model platišč in za ta model avta. Potem pa poglej še ceno, da boš videl, kolikšno je odstopanje.

PS: In če boš bolje pogledal, boš razširitve videl tudi na sliki, ki si jo sam prilepil!
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Mogoče rabim očala, ampak jaz na tej sliki ne vidim čisto nobenih razširitev. Tudi grdih plastik, ki jih ponujajo ni na avtu, ki sem ga nalepil. Na ACS strani kot spremembe zunanjosti ponujajo sprednji spojler, zadnji difuzor, pragove, zadnji spojler in strešni spojler. Če se motim me prosim popravi in zbriši mojo obsodbo.

EDIT: Je mogoče govora o tej 20cm plastiki po sprednjem odbijaču in blatniku? To naj bi bila "razširitev"? Ne razumem zakaj mu ne morejo zrihtati platišč brez tega.

Objavljena slika

Urejal defasturias, 25.01.2011, 10:25.

Prikaži več možnosti

Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Administrator
  • Sporočil: 3 308

Meni tvojo sliko z zgornjem postu blokira in jo ne vidim.

Vglavnem, razširitve so takšne,

Objavljena slika

na spodnjih slikah pa so v barvi vozila. Dobro poglej in boš videl, da je rob v označenih delih malenkost zamaknjen.

Objavljena slika

Objavljena slika

Avto se sicer pelje tudi brez razširitev, ampak ker ...

The TÜV certificate for the wheel and tyre combination specifies as a condition that the wheel must be completely covered by suitable measures!

in je avto za na cesto in ne za v vitrino, je mogoče vseeno dobro, če je zadeva homologirana. Pač to je odločitev posameznika.

Vsekakor pa so bile navedbe, vključno s ceno, pravilne.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Ste že slišali kolk pride čipanje za F10 535d na BMWju (AC Schnitzer čip), ki doda 60PS ... 2900€ :napaka (videl uradno ponudbo, tako da podatek 100% drži) Sj niso normalni, če mene vprašaš.

Urejal Rottie, 25.01.2011, 12:03.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Andrius
Andrius

VT avanTurist™

• Moderator
  • Sporočil: 1 392
  • Avtomobil: E39 525i, F31 330xd

Ste že slišali kolk pride čipanje za F10 535d na BMWju (AC Schnitzer čip), ki doda 60PS ... 2900€ :napaka (videl uradno ponudbo, tako da podatek 100% drži) Sj niso normalni, če mene vprašaš.

20% prirastek moči za ~5% cene novega osnovnega modela.

Koliko pa doda navora? :)
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 9 998
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

In kaj piše v uradni ponudbi, kaj vse zajema? Bencinska nadgradnja je še dražja, poleg pa je še odstranitev blokade, nov števec, garancija, ustrezna dokumentacija in verjetno še kaj ...
Sicer pa vnovič ne vem, kaj ti ni jasno. Zakaj že voziš BMW, ko pa je precej drugih, cenovno ugodnejših znamk? Zakaj si ga vzel pri Niederlassungu? Kako to, da te preplačilo ni motilo? Upam, da boš kmalu dojel, da so nekatere stvari dražje z razlogom. Velik odstotek foruma si bo oddahnil. :-D

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

In kaj piše v uradni ponudbi, kaj vse zajema? Bencinska nadgradnja je še dražja, poleg pa je še odstranitev blokade, nov števec, garancija, ustrezna dokumentacija in verjetno še kaj ...
Sicer pa vnovič ne vem, kaj ti ni jasno. Zakaj že voziš BMW, ko pa je precej drugih, cenovno ugodnejših znamk? Zakaj si ga vzel pri Niederlassungu? Kako to, da te preplačilo ni motilo? Upam, da boš kmalu dojel, da so nekatere stvari dražje z razlogom. Velik odstotek foruma si bo oddahnil. :-D

Ponavadi je pač čipanje okoli 500-1000€ ... kaj vse točno dobiš za teh 2900€ ne vem, ker ni bilo specificirano, ampak vsekakor je pri motorju z 300PS samo 60 PS dodatka za tak denar preveč, če mene vprašaš. Je pa to bilo poslano povpraševanje direkt na AC S... bi rekel, da tukaj predvsem drago plačaš ime.

Urejal Rottie, 25.01.2011, 12:33.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

20% prirastek moči za ~5% cene novega osnovnega modela.

Koliko pa doda navora? :)

Ne vem ... si nisem zapomnil ... me je preveč šokiralo malo PS za tako ceno.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti